Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189201) #58978304 válasza tboy93 (#189199) üzenetére


#58978304
törölt tag

jófogáson is oké lehet garival személyesen.

(#189202) Deck válasza tboy93 (#189199) üzenetére


Deck
titán

Inkább csak itt hardverapró. Volt már, hogy rendőrségre kellett mennem jófogási csalás miatt. :/

PS5

(#189203) ProEvoFan válasza hitvanyalak (#189191) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A három Ivaldi's armor egyike kell, amit Niflheimben farmolsz ki.Niflheim minden küldetését csináld meg, plusz farmolj a labirintusban és fejleszd lvl8ra az armort.
Utána normalon sokkal könnyebb lesz, könnyű fokozaton meg tényleg egyszerűvé válnak a valkür killek.
Saját tapasztalat.Nekem már platina :)

[ Szerkesztve ]

(#189204) #58978304 válasza Deck (#189202) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én csak is személyesen vásárolnék használtan ps-t Magyarországon.
De mi baj lehet egy személyes találkozóval , az eladónál temèszetesen egy beüzemelés,játékteszt után ?

[ Szerkesztve ]

(#189205) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Szerintem ez már sokunknak hiányzott. :C

Angry Joe Anthem Review

(#189206) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Diablo 3ban a szezon karimat nincs kedve valakinek felhúzni lvl60-70re? :R
PSN név: ProEvoFan_hun

[ Szerkesztve ]

(#189207) mttssz


mttssz
senior tag

Elkezdtem tegnap az AC: Odyssey-t en is, bele is kerult majdnem 6 ora. :D

Kerdesem az lenne hogy mikortol eri meg a felszereles fejlesztesere kolteni? Level 7 vagyok, most kezdtem el hajokazni, de egyelore meg semmit nem upgradeltem mert ~20 percenkent ugyis lecserelem amim van.

(#189208) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Vezeték nélküli fejhallgatót keresek a PS4 mellé.
Az új Sony Gold headset jól sikerült? Hangzásban van különbség az elődjéhez képest, vagy csak az összeszerelés változott? Ajánlanátok a megvételét? Vagy inkább mást érdemes venni?

(#189209) pulffy válasza d@vee (#189197) üzenetére


pulffy
őstag

A két figurát kivettem, na de hogy ott az siratás akar lenni, ez eszembe se jutott :) amúgy meg Kratos volt már halot párszor ;)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#189210) RangerFox válasza mttssz (#189207) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából mindig találsz majd jobb geart, olyan kis szinten mrg pláne. Nem legendary fegyvert én nem is fejlesztenék, engravelnék.

(#189211) Wesder válasza mttssz (#189207) üzenetére


Wesder
félisten

Mindig akad jobb főleg ha úgy jàtszod hogy az enemy a szintedhez igazodjon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189212) hombre[EU] válasza RangerFox (#189205) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Popcorn bekészít :) Pedig olyan optimistán áll mindig mindenhez aztán besz*opja :D

Life, Uh, Finds A Way

(#189213) Deck válasza mttssz (#189207) üzenetére


Deck
titán

Ha csak a fő sztorit akarod végig vinni akkor mindig találsz jobbat, de úgy nézhet ki bármelyik ruhád, fegyvered ahogy akarod (ami már volt nálad) Ami nem kell add el vagy nyersanyagra daráld be. Így nem kell farmolnod se. Ha a Mercenary vonalat viszed és minél feljebb jutsz annál olcsóbban tudsz a kovácsoknál upgradelni.

PS5

(#189214) Wesder válasza Deck (#189213) üzenetére


Wesder
félisten

A Mercenary rész nagyon jó lett. Első végigjàtszàs utàn volt olyan nap hogy csak mercenary-ket vadàsztam. Ha az arénàban kell megküzdeni eggyel az mindig jó pàrbaj szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189215) danielgalaxy válasza #58978304 (#189200) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nem vagyok egy nagy souls fan, de letörni a valkűrök szárnyait még nekem is valami egészen hatalmas élmény volt. Van amelyik elsőre elhullott a porba, volt amelyik majdnem egy óra próbálkozás után esett el, de nem hogy szenvedés nem volt harcolni ellenük, hanem kifejezetten gyönyörűséges érzés volt levágni őket. Nagy élménytől fosztja meg magát, aki nem "szenved" a valkűrökkel. Amennyiben a játék során kiismerted Kratos képességeit, és azokat a megfelelő módon alkalmazod, kis taktikai infogyűjtős kör és hősi halál után nem lesz probléma felszabadítani egyiket sem.

[ Szerkesztve ]

(#189216) d@vee válasza pulffy (#189209) üzenetére


d@vee
őstag

Na mondjuk ez is igaz ;]

Ja

(#189217) ProEvoFan válasza danielgalaxy (#189215) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én kb átlagban minimum 40x haltam meg egy-egy valkür csatában. :D

(#189218) tboy93 válasza Deck (#189202) üzenetére


tboy93
nagyúr

Franc tudja. Lehet veszek egy ujat. Vagy valami megbízható konzol boltbol garival használtat...

Hasznalt dobozos jatekoknal kell valamire figyelni? Van olyan amit csak egyszer lehet aktivalni?

[ Szerkesztve ]

(#189219) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#189206) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Türelem egyedül is meglesz :D kb 6-7 óra eljutni addig ...
Én az összes kasztbol egyet felhuztam egyedül 70-es szintre. :D ( trófea recieved)
Nekem 3 trófea kellene a platinához.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#189220) F-ECT$ válasza tboy93 (#189218) üzenetére


F-ECT$
titán

A játék játszható a lemezzel bárhol, ha volt benne kód valami extra tartalomra, akkor az csak 1x aktiválható általában.

Dive ever, work never.

(#189221) danielgalaxy válasza ProEvoFan (#189217) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én már a játék elejétől elég intenzíven használtam Kratos pajzsát mindenfélére, meg figyelgettem a sárga meg piros jelzőket az ellenfeleknél. A legelső valkűrt így első próbálkozásra legyűrtem. Talán egy volt még, ami elsőre ment valahol a közepe felé, a többi azért megakasztott egy darabig. De sose bántam :D

(#189222) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

A GTA V mellett elkezdtem a Dying Lightot, mert az Enhanced Edition kihagyhatatlan áron volt múltkor sale-ben, és az egyik legkellemesebb csalódásom az utóbbi időből. A grafika még mindig gyönyörű, habár néha zavaró, hogy olykor másodpercenként ingadozik a frame rate, de ezen át lehet lendülni, mert alapjáraton sokkal magasabban fut, mint 30 fps, és összességében folyamatos az egész. A loot része hatalmas, a melee harcok baromi jók, a hangulata meg az egész világa nagyon ütős, és a parkour futkározás, meg a mechanika nagyon rendben van. Nagyjából 6-7 órám lehet benne eddig, de már most elkezdett érdekelni a második rész.

[ Szerkesztve ]

(#189223) Wesder válasza danielgalaxy (#189222) üzenetére


Wesder
félisten

Mai napig a legjobb openworld zombie jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189224) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#189219) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az első kiegészítőig pár ezer órám van benne PCn.A fiammal végigjátszom coopban a sztorit max egyszer.Többször nem szeretném :N
Ha meglesznek egy kész fullos karaktereim, akkor szívesen segítek a maradék trofeában.Kivéve ha HC, mert abban nekem is kell majd help.

(#189225) #58978304 válasza Wesder (#189223) üzenetére


#58978304
törölt tag

+1
A The Following ra :)

A Days Gone ig a legjobb marad :D

[ Szerkesztve ]

(#189226) marilllyo válasza #58978304 (#189225) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem a Dying Light meg a Days Gone nagyon külön firma. A Dying Light az egy masszív coop játék. A Co-op játékélmény - megvalósítás szempontjából tökéletes és fair a játékosokkal szemben. Ezt nem lehet elvenni tőle az biztos. Egyetlen problémája az volt, hogy ez egy PS3 / PS4-es cím lett volna. Tehát egyszerre fejlesztették a két konzolra, de végül a PS3-mas változatot elvetették és csak PS4-re jelent meg. Ez viszont technikailag érezhető rajta. Na majd a következő rész.

Arra próbálok célozni, hogy a két cím inkább egymás mellett tört / tör a babérokra és nem egymást hivatott leváltani.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#189227) #58978304 válasza marilllyo (#189226) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én mindig solo ba nyomtam és Steam ben van meg egy.
Mind kettő loot olós Openworld járműves zombis.
Szóval rokonok :D

[ Szerkesztve ]

(#189228) Wesder válasza #58978304 (#189227) üzenetére


Wesder
félisten

A Dying Light-ban jobb lan àtjön a hangulat. Ezt a Days Gone-t nem tudom hova tenni. Olyan semmilyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189229) #58978304 válasza Wesder (#189228) üzenetére


#58978304
törölt tag

Valszeg mert amúgy is fps perspektívából jobban bele tudja magát élni az ember.
Kár h a Days Gone Tps lesz,jobban állna neki a Fps nézet.
De mind 1 az Tps-t is szeretjük ha sok a ledarálni való zombeee :D

[ Szerkesztve ]

(#189230) saelin válasza #58978304 (#189229) üzenetére


saelin
veterán

Akarod mondani Tps.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#189231) #58978304 válasza saelin (#189230) üzenetére


#58978304
törölt tag

jah javítva :D

[ Szerkesztve ]

(#189232) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#189224) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Anno én is pc-n toltam ... Aztán ps-re meg vettem , itt is beleoltem jó pár órát , de már annyira nem motivált. Egyedül a hiányzó trófeák piszkálják a csőröm :DDD
Szívesen beszerezném ismét...

[ Szerkesztve ]

(#189233) saelin


saelin
veterán

Ez a Disgaea 5 Complete Bundle 6k-ért mennyire jó deal? Soha nem játszottam ezzel az IP-vel és csak annyit tudok hogy turn based harc van benne, bugyuta story és hogy a witch and the hundred knight készítőitől van, ami k**a jó volt! :DDD Szóval egy disgaea szűznek jó kezdés?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#189234) #80123904 válasza #58978304 (#189229) üzenetére


#80123904
törölt tag

Én pl sokkal jobban szeretem a tps nézetet (kivéve a kompetitív lövöldékben, oda fps kell).

(#189235) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Afene. Az AC Odyssey megvetette velem az Originst is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#189236) sting2 válasza #58978304 (#189184) üzenetére


sting2
addikt

Én biztos nem csorgatom a nyálam a PS5 megjelenésekor, amint lesz hozzá egy olyan cím ami méltóan prezentálja az adott évet, jöhet!

..Vagy ha Még folyékonyabb" lesz rajta pl : a Destiny 2 vagy a GTS- akkor is jöhet!

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#189237) erahurka válasza sting2 (#189236) üzenetére


erahurka
félisten

Én szerintem megint kivárom a slim kiadást, vagy valami ilyesmit. Bár lehet akkor nem fogok spúrkodni és bevállalom a Pro kiadást (valszeg megint lesz).

(#189238) tboy93


tboy93
nagyúr

Jól értem, hogy PSPlus előfizetés nélkül nincs felhőben játékmentés tárolás? Ebben az esetben csak addig lesznek meg a mentések, amíg telepítve van a játék? Vagy hogyan működik?

(#189239) Xaels válasza tboy93 (#189238) üzenetére


Xaels
félisten

Elmented pendrive-ra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#189240) marilllyo válasza tboy93 (#189238) üzenetére


marilllyo
veterán

Gép eltárolja. Külön kell a mentéseket törölni. Nem kell aggódni miatta. Na persze, ha olyan ügyes vagy, mint én és rebuild database helyett wipe-olsz mindent akkor bukta. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#189241) Carlos Padre válasza marilllyo (#189226) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Apropó Days Gone, elkezdte megmozgatni a fantáziám, gondoltam teszek rá egy szavazatot, de az amazonon nem lehet előrendelni. Ez mi?
Steel book spec van csak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#189242) tibur5555


tibur5555
csendes tag

Sziasztok! A Minecrafthoz kapható Battle Map Pack-okat lehet 1 játékosnak, gépi ellenfelek ellen, multiplayer nélkül játszani? Gyermekem 7 éves, és még nem engedném az on-line csatatérre...

(#189243) pulffy válasza Rigormortiis (#189235) üzenetére


pulffy
őstag

Sok külömbség van az OR. ės az OD. között? Annyit tudok hogy az egyik egyiptomi a másik görög mitologiában játszódik. Eddig csak egy AC játékkal játszottam, az pedig a AC 2 volt anno ps3-on. De gondolkodom hogy most jo akcioban van az OR. és megveszem.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#189244) tiborv


tiborv
aktív tag

Azt hol lehet beállítani hogy bankkartya használathoz minden alkalommal kérjen jelszót?
Nem szeretném ha gyerkőc költekezne, de minden egyes vásárlásnál beirni-kiszedni meg macera a kártyát.

Koszi

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#189245) Kendek válasza tiborv (#189244) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kattints a Store-ban a Payment Management-re, és ott alul Require Password at Checkout. Vagy ugyanott Account Settings és úgy a Payment Management.

<-ƘƘ->

(#189246) sting2 válasza erahurka (#189237) üzenetére


sting2
addikt

Év végére annyira, de annyira, ki leszek már éhezve az " újra", hogy még egy Day One sorban állás sem elképzelhetetlen...
A Days Gone - Dreams - Sekiro és még a "talán" The Last of Us II/ Death Stranding kipörgetése után, én már semmilyen elvárásokat nem akarok a Ps4 konzolnak támasztani.
Bubis fóliába beteker és megy az utókornak a polcra, ahogy a többi konzolom is.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#189247) felixo válasza sting2 (#189236) üzenetére


felixo
őstag

Mikorra várható a PS5 ?

Redmi Note 9

(#189248) ProEvoFan válasza felixo (#189247) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Idén megtudjuk.(?)
Tippek: 2020 karácsony vagy 2021.

[ Szerkesztve ]

(#189249) _drk válasza tboy93 (#189238) üzenetére


_drk
őstag

Nem kell félni Ps Plus-tól. Évi 24 db játék. Szokták pár havonta akciózni, 13500-ért vettem karácsonykor. de van hogy olcsóbb. Ami a legnagyobb pozitív mellette, hogy az akciós játékok még akciósabbak. Vagy csak előfizetőknek akciós, de ezek lehetnek már 60%-osak is. Plusz a felhő adta előnyök, plusz úgy is előjön olyan játék amivel jó lenne multizni.

Konzolra meg ugyan úgy ki lehet fogni jó akciókat. Most karácsonykor 105-ért vettem a Pro-t, de játékkal is voltak 120-130-ért. Év közben nem tudom mennyire trend de biztos vannak ugyan úgy leakciózva.

Slim VS Pro:
Nekem is csak 1080p tv-m van. AC Odyssey érezhetően jobban fut. Sokkal fluidabb az élmény. Ez szerintem több játéknál is előjöhet. De én Fat-tel is boldogan elvoltam de az már öreg volt, így nem kockáztattam meddig bírja, de nem bántam meg a ráfizetést, még ha az bírta is volna.
Legalább 2 évben gondolkozva ez a "legjobb" konzol. Egy Pro-n biztos jól meg lesz csinálva bármilyen játék, gyengébbik variációjában is biztos élvezhető, csak az élvezeti faktor lehet nem mindegy.
KB mint a kocsiknál, hogy lehet jó lett volna bele még az a +20-30 paci, de már most mindegy, úgy is elvisz A-ból B-be. De ügye ezeket előre el kell dönteni :).

(#189250) Woodslave válasza _drk (#189249) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azt mondtam nem kell plus. Aztán lett és azóta folyamatosan fifa online és gta 5 megy :D. Meg persze izgatottan várom a havi játékokat. Honor nem mozgatott de hitmannel bohóckodtam kicsit

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.