Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188101) #58978304 válasza d@vee (#188100) üzenetére


#58978304
törölt tag

A game mod az összes tv-ben kikapcsolja a képjavítási eljárásokat.
Ezálltal hiába van egy közép felső kategóriás tv-d a kép minőség meg sem közeleítí azt amikor a Game mod off.
Csak Cod multiban kapcsolom be a Game modot ahol kevésbé számít a kinézet de annál inkább a sebesség.
Minden Single játékot Game mod nélkül tolok h ezálltal vizuális orgazmusban lehessen részem pár jól összedobott játéknál.
A legtöbb ps4 játék Game mode nélkül is alacsony input lagg al fut.
De sajnos vannak kivételek amikhez már be kell kapcsolni a Game mode ot mert zavaróan magas a játék input laggja.
Pl. Dishonored-ek ,Fallout 4,Farcry 5,Metro Dedux
A többi amivel játszottam simán élvezhető Game mod off ban is.

Ha valaki esetleg nem vett volna èszre külömbséget a Game mod off-On váltáskor akkor:
1-Nem érdekli a grafika
2-Itt az ideje dioptriát növelnie
3-Az Ő tv-je olyan faxa h mindegy h hogy van :D (Ilyen nincs)

[ Szerkesztve ]

(#188102) Walter_White válasza #58978304 (#188101) üzenetére


Walter_White
senior tag

Én ma vettem egy LG43UK6300-as TV-t, és Game Mode ON-on van beállítva már alapértelmezetten is, a beállításokban bőven ki lehet hozni a TV-ből a maximumot finomhangolva, és kb 11ms az input lagja a TV-nek, még PC-nél is tudom használni- úgy hogy 1ms-es Monitorom van, ha Game Mode Off - akkor olyan szinten késik az egér meg az egész irányítás hogy zavaró... és én piszok érzékeny vagyok minden egyes kis rezdülésre, grafikára, megjelenítésre, de ez is persze mindenkinek más. Viszont azon meglepődtem, hogy PC-n 30 FPS-re korlátozva a játékok sokkal másabban futnak mint PS-en 30 FPS-el... össze se hasonlítható PS javára. PC-n marha zavaró... PS-en egyáltalán nem. Erre nem jöttem rá miért van ez...

[ Szerkesztve ]

(#188103) #58978304 válasza #58978304 (#188101) üzenetére


#58978304
törölt tag

*-Metro Exodus

(#188104) Djuree


Djuree
félisten

na jelentem olyan halk a gep mint ezio auditore fenykoraban. xD
nem tudom h a pasztazas segitett vagy a fiokbol kiveves de lehet mindketto.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#188105) S e t h


S e t h
nagyúr

Meg kellett néznem a metacriticen a Last of us pontszámát, hogy valóban bebeszélem-e magamnak, hogy ez ENNYIRE KICSESZETTÜL EGY REMEKMŰ?!?
Hát az, na megyek folytatom, Kratost meg hagyom pihenni, kiújult az isiásza.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#188106) Woodslave válasza S e t h (#188105) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#188107) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Erősen gondolkozom a God of War játék vásárlásán.
Ami miatt így döntöttem az a grafika és a magyar felirat elsősorban.
Nem játszottam az előző részekkel és lövésem sincs erről a műfajról. Szerintetek így érthető és élvezhető lesz így a játék számomra ?

Redmi Note 9

(#188108) 3L1T3 válasza felixo (#188107) üzenetére


3L1T3
addikt

Nyugodtan vágj bele. Már többször volt róla szó.

Ha játszottál vele akkor azért fogod élvezni mert várod, hogy mikor mit fog elmesélni.

Ha nem játszottál az előzőekkel, akkor meg attól dobod el az állad, hogy mi történt vele.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#188109) felixo válasza 3L1T3 (#188108) üzenetére


felixo
őstag

Köszi.
Alzán most nagyon jó áron van. Ha innen rendelem meg, lesz benne magyar felirat ?

Redmi Note 9

(#188110) Kendek válasza felixo (#188109) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A termék lokalizálásra került a következő országban: HU

Feltételezem, hogy igen.

<-ƘƘ->

(#188111) 3L1T3 válasza felixo (#188109) üzenetére


3L1T3
addikt

Hiába Csehek, de egy régióba tartozunk így kell benne lennie. Egyedül abban a GoW-ban nincs HUN SUB ami Angliából került be az itthoni piacra.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#188113) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Most láttam az Alita filmet moziban, a csávó karaktere az a bloodbornebol szökött. Ugyan az a ruci, fegyver... Nem volt semmi elvárásom a filmmel kapcsolatban, de a végére nagyon élveztem. :)

[ Szerkesztve ]

(#188115) Xaels válasza BoneDragon (#188113) üzenetére


Xaels
félisten

Melyik karakterre gondolsz? Ido mint Hunter-Warrior? Az Alita film alapját egy régi manga és abból készült Anime adja. A kétrészes Anime fent van Indavideon felirattal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#188116) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Szasztok! Használtan vennék God of war day one edition-t, használtanis benne vannak az extrák vagy az kóddal lehetett felhasználni, az előző tulajnak?

(#188117) Batyops válasza vtommy (#188099) üzenetére


Batyops
aktív tag

Szia! Én is igy vagyok a Metroval. Kb.3 órám van benne a grafikán kívül semmi extra . Mesterséges inteligencia mint olyan a játékban szerintem nem is létezik annyira hülyék az ellenfelek hogy az hihetetlen ilyet már rég láttam játékban. Szóval az első benyomások elég rosszak de még adok neki esélyt hátha tud valamit mutatni a játék.

(#188118) 30z.Samu válasza ViktorHUN79 (#188116) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha felhasználták a kódot, akkor nem tudod többet aktiválni.

Sic Parvis Magna

(#188119) erahurka válasza Batyops (#188117) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig azt írták tesztben hogy okosodott az AI. Bár az előző részekben atom ostobák voltak az emberi ellenfelek.

(#188120) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#188111) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez biztos? Mert az enyém tartalmazza, igaz bundle volt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#188121) Carlos Padre válasza Batyops (#188117) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mekkora hájp volt pedig előtte. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#188122) S e t h válasza Carlos Padre (#188121) üzenetére


S e t h
nagyúr

Muszáj neki, gondolom a vásárlások nagy része day one, ha nem müködik a hype, akkor a kritikák elkészülte után már meredeken fognak csökkenni az eladások.
Régóta nem veszek már meg semmit első napon, vannak teszterek rajtam kívül több millióan, majd ők megmondják a frankót.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#188123) Carlos Padre válasza S e t h (#188122) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Úgy értem felhasználói oldalon.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#188124) erahurka válasza S e t h (#188122) üzenetére


erahurka
félisten

A kritikák pont hogy nagyon dicsérik. Amúgy nem tudom mit vártok egy atomháború utáni világtól. Nyilván sivár lesz :U

(#188125) ProEvoFan válasza Batyops (#188117) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Milyen érdekes ez már megint.A tesztelők szerint fejlődött a mesterséges intelligencia.Mindenki máshogy éli meg, amivel persze nincs semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

(#188126) S e t h válasza Carlos Padre (#188123) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kiadó mióta ül fel a hype vonatra?Ők csak elültetik a magját, a vásárlók meg kicsírázatják, majd beszopják és terjesztik vég nélkül csak a trailekre alapozva.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#188127) S e t h válasza erahurka (#188124) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gondolom a radioaktivitás, szálló por, sérült szemüveg miatt laggol, fagyogat, mert a karakter sem tud gyorsan fordulni. :D
Mondjuk akik annyira lehúzták játékos oldalról, azok mit fognak reagálni ha 10 kritikából 10 pozitív lesz? Mindenkit lefizettek?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#188128) Lefty válasza vtommy (#188099) üzenetére


Lefty
addikt

Az az erdekes, hogy en meg majdnem az ellenkezojet gondolom :) Nekem nagyon atjon a hangulat, es slimen nekem nem volt semmi ilyen beakadas, illetve komolyabb grafikai hibat sem vettem eszre. A harcok is rendben vannak alapvetoen, amikor tavolrol tamadok be egy bandit tabort tok normalisan lovoldoznek fedezekbol. A belteri harcokkal viszont mar volt olyan, hogy a ficko a sarokban a falat nezte, engem varva, ugyhogy akcio volt eppen, mert lebuktam este. A harcban meg az tetszik, hogy egy picit realisabbra vettek, mindegy milyen pancelozott ruhaban van valaki, ha kap egy fejest akkor annyi. Mondjuk ez majdnem igaz rank is, nem lehet rambozni.

[ Szerkesztve ]

(#188129) Batyops válasza ProEvoFan (#188125) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hát ha ez fejlődés akkor bele se merek gondolni milyen lehetett az előző részekbe. Nem vártam a játék ezen részétől sokat de ezt is sikerült alul teljesíteni. Na de hátha más téren majd mutat valamit ami megfog benne. Bár eddig nekem ilyen tucat lövölde . Ami durva eddig kb. az akció részekben egy jó Cod egyjátékos kampány agyonveri szerintem , de ez a véleményem még változhat még nem sokat játszottam vele csak hát pont a játék elejének kellene olyannak lennie hogy behúzza az embert.

(#188130) #58978304


#58978304
törölt tag

Én anno azért kezdtem el a Fallout 3 al játszani mert nyomokban S.T.A.L.K.E.R elemeket tartalmaz.
És így lett a Fallout 4 az egyik kedvencem azóta.
Viszont ez az új metró nagyon magasra tette a lécet.
Olyan szinten tolja a pofámba az egykori Stalker hangulatot hogy már nem is érdekel h mikor jön ki az igazi :D

(#188131) noblem1983


noblem1983
senior tag

Üdv! Kinéztem egy játékot ph-s eladótól és írta, hogy 4-es régiós a lemez(európai/ausztrál), amazonról rendelte még. Ha nekem magyar accountom van ehhez tudnék venni season passt?

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#188132) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlanetSide Arena jön PS4-re is. Ezzel együtt elhalasztották a márciusi premiert, hogy együtt hozzák ki a PC-s és PS4-es változatokat. (250v250 fős harcokra lehet számítani)

Live-Die-Respawn

(#188133) Kendek válasza noblem1983 (#188131) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mi a játék CUSA száma? Ez rajta van a tokon és a lemezen is, így akár a hirdetés képeiről is lenézheted.

<-ƘƘ->

(#188134) noblem1983 válasza Kendek (#188133) üzenetére


noblem1983
senior tag

Cusa09243

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#188135) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez PC-s gameplay, de ugye jön konzolokra is.

Amazon Preview | Age of Wonders: Planetfall

Live-Die-Respawn

(#188136) erahurka válasza Batyops (#188129) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem vetült rád fény akkor simán ellopakodhattál az orruk előtt :DDD Cserébe a mutansoknak egy egész tár kellett sokszor, kivéve ha fejbe tudtad lőni őket de én ehhez túl béna vagyok/voltam.

Technikailag milyen a játék amúgy? Olvasom ezeket a beakadásokat, elvesző mentést, input lagot... Más is tapasztal ilyet?

Megnéztem tegnap a Digital Foundry tesztjét, sima Xbox One-on fut a legstabilabban állítólag :N

(#188137) Kendek válasza noblem1983 (#188134) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez teljesen kompatibilis a magyar Store-ral, nyugodtan megvásárolhatod, jó lesz hozzá a Season Pass.

<-ƘƘ->

(#188138) noblem1983 válasza Kendek (#188137) üzenetére


noblem1983
senior tag

Köszönöm, na utána is néztél😁

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#188139) #58978304 válasza erahurka (#188136) üzenetére


#58978304
törölt tag

Majd megpöcsölik azt jó lesz ez :)
Vannak egyébként bosszantó és vicces bugok is mint pl. amibe tegnap is belefutottam.
Természetesen azonnal stream el nem kellett :DDD
Döglött mutáns kutya/vaddisznó Dacelő hály :D
Nagyon érezte szégényke a Bugit :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#188140) Xaels


Xaels
félisten

Kingdom Hearts 3. 5perc videó 20m futás a semmibe majd kövi 10perc videó

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#188141) ProEvoFan válasza Xaels (#188140) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Játszani is lehet vele? :)
Akkor ez sem ajánlott angol tudás nélkül?

(#188142) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#188141) üzenetére


30z.Samu
félisten

De akkor sem, ha többet akarsz játszani, mint mozizni. :D

Sic Parvis Magna

(#188143) Peace


Peace
nagyúr

Rendeltem Aliexpress-ről ilyen joystick magasító gumikat, de csak nem akarnak megérkezni. Idehaza hol lehetne venni nem túl drágán? Mondjuk ennél olcsóbban lehet valamit?

(#188144) 30z.Samu válasza Peace (#188143) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem e-bay-ről vannak, onnan megjött 4 hét alatt.

Sic Parvis Magna

(#188145) Peace válasza 30z.Samu (#188144) üzenetére


Peace
nagyúr

Az szuper, csak itt az Exodus és elfogyott a türelmem. Mondjuk holnap elsétáltam volna érte, ha nyitva van valami bolt....vagy hétfőn.

(#188146) Xaels válasza ProEvoFan (#188141) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet vele, egyáltalán nem nehéz. Tök jópofa, hogy az ismert Disney világokban rohangálhatsz, kiveszed a részed a történetből és a gyerekek is élvezik nézni. Kicsit nosztalgikus.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#188147) Mike válasza Xaels (#188140) üzenetére


Mike
veterán

Hogy mi?

(#188148) Xaels válasza Mike (#188147) üzenetére


Xaels
félisten

Konkrétan többet pihen a kontroller az ölemben mint amennyit a kezemben van. Nem azt mondom, hogy rossz a játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#188149) Lefty válasza Peace (#188145) üzenetére


Lefty
addikt

Nagy dolgokra azert ne szamits, anno vettem en is. Azota is a fiokban van.

(#188150) Peace válasza Lefty (#188149) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha minimálisan jobb leszek FPS-ekben, nekem már az is jó. A szivacsgyűrű is rengeteget segít nekem, azt nagyon imádom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.