Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188951) sp8787


sp8787
addikt

Az ,hogy lehet ,hogy meg nincs kinn az a cikk ,hogy:

"****** , megjottek az elso ertekelesek!"

Maskor ilyen esetben mar ez regen kinn szokott lenni.

OH Wait! ;]

(#188952) felixo válasza #58978304 (#188947) üzenetére


felixo
őstag

Alzán olcsóbb.

Redmi Note 9

(#188953) #58978304 válasza felixo (#188952) üzenetére


#58978304
törölt tag

Annyiért már sztem teljesen ok.

(#188954) .LnB válasza .LnB (#188767) üzenetére


.LnB
titán

Én: "Most az Anthem-mel mi lesz? Kap majd 70%-os és 7/10-es értékeléseket, egy kis enyje-benyje, mert van még rajta mit javítani, és ennyi..."

..de a PC-s változat jelen pillanatban 68 ponton áll a MetaCriticen és 69-en az OpenCriticen, ami nem a legpozitívabb előjel. Íme az első pontszámok:

Gamespot - 6/10
Destructoid - 7/10
CGMagazine - 7/10
GamingBolt - 5/10
The Digital Fix - 7/10

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188955) Deck válasza .LnB (#188954) üzenetére


Deck
titán

Várható volt amit írtál.. :D

PS5

(#188956) 30z.Samu válasza .LnB (#188954) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kérdés mennyire járult hozzá ehhez az Apex.

Sic Parvis Magna

(#188957) .LnB válasza felixo (#188952) üzenetére


.LnB
titán

Megrendeltem én is, úgy is rég be akartam pótolni. Igaz szállítással nekem így is 4,6k-ra jött ki. :D

(#188956) 30z.Samu

Mert hogy szerinted az Apex miatt bugos, befejezetlen és üres a z Anthem?! :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188958) WhiteWalker válasza felixo (#188952) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azért az a Killzone rész nem egy nagy eresztés. Nyitó cím volt , nem rossz nem rossz , nekem tetszett is de inkább egy közepes lövöldözős stuff.
Semmi extra.. Talán mai szemmel már inkább csúnyának is mondanám.
A W New Colossus és a Doom sokkal de sokkal jobb. Én azokat venném a helyedben.;)

(#188959) 30z.Samu válasza .LnB (#188957) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen. ;] Amúgy nem kifejezetten emiatt gondoltam így. Azt nem tudom, hogy a Beta óta mit javítottak a játékon.

Sic Parvis Magna

(#188960) Deck válasza WhiteWalker (#188958) üzenetére


Deck
titán

Titanfall 2 is sokkal jobb és olcsó is :)

PS5

(#188961) S@c@


S@c@
őstag

A Divisiont erdemes megvenni ha csak egyedul jatszanek? Kampany van benne es ps plus nelkuk is elvezheto vagy ez csak multimoka?

(#188962) sp8787 válasza .LnB (#188954) üzenetére


sp8787
addikt

Az ok de hol van a cikk?! ;]

Pedig ebben meg zurhajo is van! :DDD
Az OK ,hogy mar PS exlcusive-okrol is elhalgatas folyik :D de mar ez is. :(

SAAAAD

(#188963) .LnB válasza sp8787 (#188962) üzenetére


.LnB
titán

Nem akartam konkurens oldalt linkelni. Ez máshonnan van (GS).

Teszt lesz is, gondolom oriic cimbi írja majd, játszik vele már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188964) nemorino válasza S@c@ (#188961) üzenetére


nemorino
tag

Elég nagy open world kampány van benne a szokásos Ubis gyűjtögetős cuccokkal. Ha az elsőre gondoltál, akkor nekem nagyon tetszett az egész hangulata a hóval, az üres new york-i utcákkal, a karácsonyi dekorációkkal stb. Elsőre én is egyedül játszottam végig és nagyon tetszett, utána közvetlenül a barátommal coopban, a második persze szórakoztatóbb volt.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#188965) #58978304 válasza Deck (#188960) üzenetére


#58978304
törölt tag

Igen vannak jobbak azóta de maradjunk a Ps exeknél elsőkörben.
A killzone t kihagyni vétek lenne.
Ugyan úgy ahogy a ps2 és ps3 részeket is az.

(#188966) S@c@ válasza nemorino (#188964) üzenetére


S@c@
őstag

Akkor 3000ftot meger...a lenyeg h ne legyen unalmas es ha a grafika is szep az plusz pont :D

(#188967) oriic válasza sp8787 (#188962) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt valami összeesküvés zajlik szerintem!44négy ;]

(Lesz hír természetesen! :)) )

Live-Die-Respawn

(#188968) WhiteWalker válasza Deck (#188960) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azt el is felejtettem :D
Szóval a Killzone nagyon hátul kullog a ranked sorban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#188969) .LnB válasza oriic (#188967) üzenetére


.LnB
titán

Cikk az értékelésekről oké. De a teszt? Azt is te írod?

sp8787 (#188962) Az OK ,hogy mar PS exlcusive-okrol is elhalgatas folyik...

Csak azért, mert nincs a "szerkesztőségben" PS. Megvettem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188970) ldave válasza .LnB (#188954) üzenetére


ldave
félisten

PSN-en már át is nevezték a játékot, hátha így sikerül eladni :DDD

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#188971) #58978304 válasza WhiteWalker (#188968) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na jó,
Akkor mondom:
Metro Exodus gyalúlja az összes fps-t amig eddig toltam ;)
Márpedig asszem mindent toltam kivéve a pókmannert de az nem fps :P

Am a Titanfall 2 tényleg jó.
De egy kicsit Cod Aw re hajaz itt ott...

[ Szerkesztve ]

(#188972) .LnB válasza ldave (#188970) üzenetére


.LnB
titán

Micsoda trükkök! :D

Amúgy mit gondolunk? Bioware-nek kampó innentől?

Gondolom most majd mivel a nyitány nem lesz olyan erős mint várták, nem lesz boldogság. Az EA közbe fog szólni, és a jövőben mejelenő tartalmak nagy részét megvágja. Sose fognak elkészülni.. aztán majd szépen kivéreztetik az egészet, mint az Andromeda-t.

Kétlem, hogy az EA felszívná magát és megpróbálná rendbetenni a dolgokat..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188973) nemorino válasza S@c@ (#188966) üzenetére


nemorino
tag

Bőven megéri szerintem. Ami a shooter játékosokat zavarni szokta az az, hogy az ellenfelek elég bullett sponge-ok, egy tár a fejbe és még mindig lábon vannak. Én rpg vonalon mozgok, engem egyáltalán nem zavart, sőt, a repülő dmg számok még otthonossá is tették :)

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#188974) oriic válasza .LnB (#188969) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg én írom, csak eléggé vegyesek az érzéseim. A gunplay, a harcok, a látvány ez mind jó, de a sztori sutasága és a kevés tartalom eléggé lelomboz. :(

3-4 hónap múlva aztán lehet hogy már sokkal jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#188975) .LnB válasza oriic (#188974) üzenetére


.LnB
titán

Bízom benned, 70-re csak kihozod.. ;] :P

De figyelj, ha neked gondot okoz, szólj. Megveszem a játékot, megírom, de ki is teszed akkor. :DDD

"3-4 hónap múlva aztán lehet hogy már sokkal jobb lesz."

És? Ez nem számít semmit. Majd akkor 3-4 hónap múlva egy hírben leírod, hogy ez az xy patch mennyit javított a játékon. Az milyen értékelés, hogy a benne rejlő potenciált veszed fegyelembe. Nem azt kell nézni, hogy milyen lehetett volna, vagy milyen lehet a jövőben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188976) Deck válasza .LnB (#188975) üzenetére


Deck
titán

Ha mi ketten írnánk róla akkor összesen se lenne meg a 70 pont ;]

PS5

(#188977) penge111 válasza ProEvoFan (#188939) üzenetére


penge111
addikt

Ni No Kuni 2 lemezes verzáján lepődtem meg a legjobban, volt benne egy rakás papír, meg két gyönyörű képeslap! De a legtöbb lemezes játékomban, egy nyamvadt kis lapocska van. Régen azért, milyen kis combos kézikönyvek voltak a játékok mellé :O

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#188978) Carlos Padre válasza marilllyo (#188948) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kivéve ha gémer a kiszemelt áldozat ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#188979) #58978304 válasza oriic (#188974) üzenetére


#58978304
törölt tag

Milyen platformon teszteled?
(márha nem titok)
Már csak azért kérdezem,hogy mindenhol frame gondokkal küzd vagy csak a ps-esek kiváltsága ez ?
Vagy lemaradtam és már azóta dobtak rá egy matyóhímzést?

(#188980) .LnB válasza penge111 (#188977) üzenetére


.LnB
titán

De régen nem is volt a játékok első negyede tutorial. Akkor azért kellett kézikönyv. :U :)
RDR2-höz van kézikönyv. 10k-ért. :D Mondjuk az durva is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188981) #58978304 válasza Deck (#188976) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én gyalúltam a demót max 20 perc után..
Egyenlőre akkor azt montam hogy kár volt a menykűért amit a ps megevett
Csucsukálós módba mire lerántotta :D

[ Szerkesztve ]

(#188982) 30z.Samu válasza #58978304 (#188979) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, One X-en is döcögött a Beta.

Sic Parvis Magna

(#188983) Xaels válasza ProEvoFan (#188939) üzenetére


Xaels
félisten

A PC-s dombornyomott, kihajthatós talán még meg van a fiók mélyén. Ha kell feladom postán.

Ha már Anthem. Éjfélkor nekiültem, kb. 3 óráig bírtam talpon, olyankor már melózni szoktam. Elsőre rendesen elindult, a demohoz képest sokkal kevesebbet tölt, buggal látványossal nem találkoztam igaz néha lassabban betöltő textúra volt. A világ baromi nagy és mind horizontálisan, mind vertikálisan elég kiterjedt. A sztori szerintem izgalmasan indul, persze nem vágtam magam földhöz az egyediségétől. A legtöbb küldetést privátban(egyedül) csináltam, majd napközben lesznek társaim már akik nem randomok, illetve a Freeplay-es gyűjtögetős küldiben nem lehet privátot indítani, de ott sem volt gondom, hagyott a játék azt csinálni amit akarok és nem volt vészes, hamar meg volt a 3 nyersanyag ami kellett.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#188984) penge111


penge111
addikt

Fps lövöldékhez szólva, nem tudom mennyire mérvadó a véleményem, aki kb 14-15 éve nem játszott már fps játékkal, és zömében rpg/jrpg/souls szerű játékokkal játszik. Én múlt héten vittem végig a Titanfall 2-t, azt kell mondjam nagyon kellemes kis 7-8 órás kampánya volt, zene, grafikai is teljesen rendben. Részemről erősen ajánlott fps cím ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#188985) oriic válasza #58978304 (#188979) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

X-en, de ott is vannak FPS gondok sajnos. :(

Live-Die-Respawn

(#188986) .LnB válasza #58978304 (#188979) üzenetére


.LnB
titán

Pffúújj! Úgy frameratezel mint egy PC-s... [link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188987) Carlos Padre válasza .LnB (#188972) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha az Ubisoft lenne a kiadó hasonló utat járna be, mint a játékaik, szép hosszú supportot kapna és egész remek játék lenne belőle, de így sanszosabb a te forgatókönyved.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#188988) .LnB válasza oriic (#188985) üzenetére


.LnB
titán

áhh, téged még piszkálni se lehet.

Ilyen a szitu, te vagy a bal oldali, nyomod csak az Zixboxot, én meg a jobbó'dali, próbálok neked pofázni (piszkálódni). De ritkán veszed fel a kesztyűt.. Ez is azért van mert Xbox-od van. :(

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188989) #58978304 válasza .LnB (#188986) üzenetére


#58978304
törölt tag

Látod, pedig igénytelen vagyok elvégre nekem a Metro most az etalon :D

De ahogy az Anthem döcögött a "városban"..., ott basszus még az 1/0 kat is meg lehetett volna számolni
:DDD
Rég láttam ilyet, pc-n valamikor.
Ps től ekkor eméletemben először..

[ Szerkesztve ]

(#188990) penge111


penge111
addikt

Pillars of Eternity, tudom kérdezgettem már róla. Valóban igaz, hogy a játékot megöli az, hogy baromi sok a töltögetési idő? Mert így akkor elengedem, nem 10-15 másodpercekről beszélünk. Sajnos mindenütt azt írják, hogy közel 1 perc a töltési idő a pálya elemek között, ahogy haladunk előre a játékban ez pedig egyre inkább nő. Illetve olvastam, hogy rendelkezünk egy kastéllyal, ott például, hogy egy adott terembe eljussunk akár 4-5 töltőképernyőt is bámulni kell, és így 5-6 perc ott ez az idő :Y Ahogy olvasom a patchek ezt a problémát nem javítják, pedig brutál jó játéknak tűnik. Max megvárom a Pillars of Eternity 2-t, de az meg nagyon erősen épít az első rész sztorijára... Mielőtt valaki azt írná, hogy vegyem meg a Divinity Original Sin-t, jelentem mindkét része megvan. Nagyon kecsegtető most a 4500 Ft körüli ár a PoE-ért, de így akkor felejtős, ha ez igaz...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#188991) oriic válasza .LnB (#188988) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"áhh, téged még piszkálni se lehet." Lehet, csak már ismerlek. ;]

Live-Die-Respawn

(#188992) sp8787 válasza oriic (#188974) üzenetére


sp8787
addikt

A gunplay jo?! Hat sztem az tokatlagos vagyis foleg inkabb gyenge.

Mondjuk engem a sztori egy ilyen jatekban pont hidegen hagy.
Annyira akartam egy lovoldozos MH-ert ,hogy a f*ne enne meg! :O

[ Szerkesztve ]

(#188993) oriic válasza sp8787 (#188992) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem bejön, leginkább a Mass Effectre hasonlít szerintem. Scifi-TPS-akciójátékból ennél nagyon többet amúgy sem lehet kihozni úgy gondolom. Az más kérdés, hogy a fegyverhangok nagyon gázak, plusz az adott osztályban (SMG, sniper, assault rifle stb) mindegyik ugyanúgy néz ki, szinte semmi dizájnbeli különbséget nem lehet látni. (És ez nagyon gáz szerintem)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#188994) .LnB válasza oriic (#188991) üzenetére


.LnB
titán

Tudom én. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188995) sp8787 válasza oriic (#188993) üzenetére


sp8787
addikt

Hat ME-el mar nagyon regen jatszottam. Az a baj ,hogy jobban el tudtam kepzelni ,hogy inkabb jatszanek Iron Banner-t honapokig mint ezt.Erre azert jo volt a demo.

(#188996) sp8787 válasza oriic (#188993) üzenetére


sp8787
addikt

Raadasul szinte csak jpg-ket meg szamokat farmolsz/lootolsz.Es ezzel ment el 6 evuk!
Egyebkent sztem telejesen kizart ,hogy ezzel tenyleg 6 evet foglalkoztak.

(#188997) BoneDragon válasza sp8787 (#188996) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jaj ne írj negatívakat, mindjart megjelennek a fanatikusok akik remegtek a szerver indulásra. :D

(#188998) WhiteWalker válasza #58978304 (#188971) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Aztán majd lesz egy újabb ami meg azt gyalulja :DDD
Akkor van ez a négyes fogat : Metro Exodus , TF2 , Doom , W New Colossus .... És itt a végén van valahol a Killzone ;]

[ Szerkesztve ]

(#188999) Gery9112 válasza .LnB (#188972) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen, a Biowarenek kampó. A szokásos EA utat járják be. Csinálnak egy szuper sorozatot (Mass Effect) -> irreális elvárások elé támasztják őket, amit nem sikerül megugrani ezért próbálják a trendeket követni (multiplayer :U) -> mivel az EA szemében várakozásokon alul teljesített ezért majd ők megszakértik milyen játékot kell készíteni, általában az Activision valamelyik címét másolják le (lásd. Anthem=Destiny). Pár év múlva pedig majd bejelentik, hogy bocs a Biowarenek vége.

Ugyanezt az utat járta be a Westwood, Visceral stb. stb.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#189000) Polllen válasza 30z.Samu (#188956) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem semennyire. Az Anthem nagyon messze van egy BR-től. Inkább a Division 2-től tarthatnak.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.