Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) t_a_m_a_s válasza Balinov (#1300) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem baxogatásból, de itt beszélgessünk: [link]

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#1302) Balinov válasza t_a_m_a_s (#1301) üzenetére


Balinov
félisten

:B bocs, t_a_m_a_s. jogos, amaz tema idaig elkerulte a figyelmem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1303) priusz


priusz
aktív tag

Értékelésem kék témában:

(#1265) TayRol A témába illeszkedés rendben van és a kivitelezés is ok. Kicsit elcsépelt téma korrektül kivitelezve.

(#1267) total90 Kreatív! Mindig is szerettem az ilyen jellegű meglátásokat. Talán picit kontrasztosabbá tehetted volna. De azért tetszik!

(#1269) zool1 Hú de kék, hú de színes. Nekem kicsit sok a szín, kicsit természetellenes.

(#1271) Throme Szép régi busz csak kicsit szokványos köntösben. Így nekem csak egy turistafotó. Talán ha valamilyen érdekesebb nézőpontot választottál volna nagyobbat ütne.

(#1272) Balinov Szép táj, szép fotó. Egy picit zavaró az előtérbe belógó fa. Vagy többet kellene belőle mutatni,vagy semmit.

(#1273) Zozzer888 Tetszik a szerkesztés, a mélységélesség meg úgy általában az egész! Jó lett!

(#1276) cOxeR Tetszik! Hangulatos lett!

(#1278) Santiagain Nem nagyon tudok mit írni rá. Kéknek kék, rovátkának rovátka,
éles is lett nem ugrott el :)

(#1279) nesa Szép lett! Klasszikus példája a szokványostól eltérő nézőpont alkalmazásának. Szuper kép! :C

(#1280) eastsider Ez is példaértékű lett! :C

(#1288) k!nG Sajnos nekem nem jött át a mondanivaló!

(#1284) t_a_m_a_s Elég szürkés, kontrasztalan lett. Nem volt szerencsés az időpont így a kép nagyját kitevő ég nem túl sokat ad a képhez.

(#1286) Omen Ötletes, kreatív! Tetszik!

(#1291) MrBean55 Sajna belóg a virág ami ront az összképen. Talán még egy kis plusz expokorrekciót is elbírna.

(#1292) forceberg Tetszetős lett!

(#1293) Kazimír Jó lett! Bár lehet kicsit több előtérrel, dombbal is megnézném!

(#1297) Freddy76 Kedves családi fotó!

(#1298) *Ropi* Jó pillanat! Megért volna egy sorozatot a becsapódással.

Az értékelésem abszolút szubjektív, kéretik nem megsértődni!

Könnyu dolog bölcsnek lenni. Csak gondolj valami butaságra, aztán ne mondd ki!

(#1304) nesa


nesa
veterán

#1292) forceberg
Szuper lett!

(#1280) eastsider
Szep nyugalmat sugaroz de a hold jobban mutatna a bal oldalon. :)

#1271) Throme

Remek temavalasztas de rossz kivitelezes, lenyegessen tobb teret kellet volna hagyni elol.

#1267) total90
Tetszik!

#1269) zool1
Szinten jo tema de nekem kicsit szukre van vagva, lehet fent is annyi teret kellet volna hagynod mint jobbrol.

(#1305) Throme


Throme
veterán

Sziasztok!

Köszönöm a busz képre adott értékelést. Hát turistafotó lett, ez igaz...

Kék témában itt az én "értékelésem":

(#1265) TayRol
Kellemes esti fotó a kékórában. Jó. Szal jó na.

(#1267) total90
Ez a kép nagyon bejön. Mintha nem is fotó, inkább valami rajz, vagy sz.gépes grafika lenne.
Az alsó szürke részben lévő vonalat(nem tudom mi) szerintem érdemes lenne kiszedni.
(csak hogy belekössek)

#1269) zool1
Jó kék az ég. Ezt a fejet nagyon összehozták, Elefánt, sárkány és szarvas. Ha lett volna a valóságban ilyen lény, akkor nem akarnám tudni, hogy hozták össze ;)
Mint a vicc végén…. az én nevem a lódarázs…apám…

(#1272) Balinov
Nagyon kék. alul a fa nem jó, de mit lehet tenni, odanőtt.
Lehet én ott egy polárszűrőt megpróbáltam volna.
Nem menőzésből, inkább kíváncsiságból.

(#1273) Zozzer888
Ez a kép jóóó! Abszolút nem természetes a közeg és így ki is emeli a gyíkot. Szemben a természetes élőhelyével.
Egyik kedvenc.

(#1276) cOxeR
Aki mindig nehéz helyzetbe hoz. Lévén nem tudok úgy utómunkálni, ezért én kevésbé tudom megítélni, hogy mi melód volt ezzel.
Nekem színesben jobban bejönne, de akkor nem ez lenne a téma fotód.

(#1277) spanyoll
Szürke-kék vonulatot az a partszakasz megtöri. Gondolkodtam, hogy az oda kell vagy sem.
A vizes képed jobb lett (ha nem is örülsz a hasonlítgatásnak, nem tudom).
Na eldöntöttem :) , nem kellene oda az a tornyos félsziget. szvsz

(#1278) Santiagain
A témát nem érzem annyira érdekesnek. Én próbálkoztam volna olyasmivel, hogy a képen a mi kék, az az is marad a többi ff. De valahogy nem. Én is lőttem ilyesmi képet. Már látom, hogy azért tetszett mert én csináltam :B .

(#1279) nesa
Régebben, talán a haladó fotósoknál láttam hasonló megoldást. Tetszik és nehezebb megvalósítani, mint elsőre gondolná az ember. Valahogy nagyon kis záridőt és derítést használsz? Vagy tévúton járok?

#1280) eastsider
Igen, igen ez a másik kedvenc. Ha nem lennének tereptárgyak még megfordítva is működne a kép :K .
Lehet hülyeségnek hangzik, de kipróbáltam.

(#1281) k!nG
Én inkább az estéhez sorolnám, de vágom miért lehet kék is. Maga a kép nekem nem jön be. Nem az hogy „langyi”, hanem haszontalan számomra a sok – rendezetlen – fa bokor, nem tudom mi sziluett.
A kábelekkel megtámogatott kiülős rész napközben jó beszélgetős, iszogatós hely, de így este bogár tanya. Nem ülnék oda szívesen ;) .
(Belenéztem a képeidbe, a csomós „knot” nagyobb dof-al nem lenne rossz, és a seiko órás, ami tetszik, szemben a mostani este-kék képeddel, de ez nem ide tartozik)

(#1284) t_a_m_a_s
Nekem ez most nem jön be. Egyből a közhelyes „tudsz Te ennél jobbat is” frázis ugrott be.
Van Neked ennél jobb kéked. Ha csak a sok utazós képeidre gondolok, már akad. Vagy a honda taliról valami kéket…ilyesmi… Én pl gondolkodtam a wtcc-s chevi cruze-on, de végül busz lett :K .
A cruze Neked is megvan biztosan.

(#1286) Omen
Hozzánemmértésbőlmondomazthogyeznekemnemjönbe :)
Értem, hogy mit akartál, csak a kék téma túl pici így.
Szintén kedvenc lett volna egy tengerkék női szem vagy szempár. Ha sablonos, ha nem, akkor is! :K

(#1289) priusz
Jó és jó. A távoli horizont dőlés miatt én is csúszom ki a kép szélére, pedig a fő téma az ál mint a… lakodalomban. Egy ilyen témát kicsit magasabbról (már ha van magasabb) meglőni és amolyan tilt shift-ként bemutatni … most belegondoltam, nekem tetszene.

(#1291) MrBean55
Szép, letisztult. Gyönyörű forma. Az a díszítés nem ér fel az autóból jövő szépséggel. Más szóval kár volt elrondítani :9.
Még azon filóztam (jaj ….. ), hogy jó így, vagy kéne a túloldali lámpa is a képre, vagy sem….

(#1292) forceberg
Jó lett.

#1293) Kazimír
Szebb, füves talajjal win háttérkép is lehetne.

(#1297) Freddy76
Freddy bácsi! Ez ám az élet, és még témába vágó a kis csónak és a füdőruci!
Egy dolog hiányzik a csónakból… a sör :DD kiszárad szegény gyermek.

(#1298) *Ropi*
Pillanatfelvétel, az úriember majd beveri a fejét a kép felső élébe.
Ezt tudtad volna svenkelve? ;) :C

[ Szerkesztve ]

(#1306) Kazimír


Kazimír
őstag

(#1265) TayRol: A kékkel nincs hiba, így a témába tartozás nem kérdőjelezhető meg, bár valóban elég gyakori fotótéma lehet székesfővárosunkban. Nem tudom hányféle nézőpont van, és létezik-e olyan, ahonnan nem lóg bele egy torony sem, talán érdemes még egyszer körüljárni.. :)

(#1267) total90: Remek forma és színek, igazán magával ragadja a tekintetet és vezeti akár egy Vasarely kép!

(#1269) zool1: Ööö.. ez valami kínai épület sarkán a dísz? A sárkányfejből erre tudok asszociálni... a kékre kevésbé. Mintha egy kicsit túlhúztad volna a csúszkákat, és a vágás is fura érzést kelt..

(#1271) Throme: A lehető legszokványosabb nézőpontot választottad és ez nem tesz jót a képnek. El tudnék képzelni egy kollázst vagy sorozatot a jármű érdekesebb részleteiből, ha még adott a téma, próbálkozz! :K

(#1272) Balinov: A kék uralja a tájat szó se róla. :) Érdekes a határozott horizont hiánya, az hogy a tenger és az ég összemosódik. Az előtér. Nem vágni, inkább hozzátenni kellene még. Az előtérben vagy keretszerűen elhelyezett elemek mélységet adnak a képnek, mondjuk talán tényleg nem középre kellene az a fa vagy bokor.

(#1273) Zozzer888: Eltaláltad a pillanatot és a játék a színekkel is nagyon tetszik, remek fotó! :K

(#1276) cOxeR: Szóval... hmm.. Ha már monokróm, akkor inkább fekete-fehér. A környezeten kevés részlet látszik, bár nyilván nem is az a téma, de valahogy mégis.. nem tudom.. ízlések. Nekem ez most nem.

(#1278) Santiagain: Szép textúra, jól elmosott háttér és a kék is megvan. Viszont kár az árnyékért és azért, hogy nem érzem, mi a kép célja, ebből az oszloprészletből nem sok derül ki. Biztos velem van a baj... :B

(#1280) eastsider: Csodás kékséget hoztál össze! :K Hosszú expo?

(#1284) t_a_m_a_s: Jól tudod, hogy elfogult vagyok a téma iránt. :) Amint látom a harmadolóponthoz próbáltál ragaszkodni, de a szürke ég érdektelen. Talán többet a hegy lábából. A témáért és a helyszínért akkor is jár a pirospont! :)

(#1286) Omen: Az ötlet nagyon jó, nekem is van ilyen ismerősöm. :D Kéknek egy kicsit kevés, de a kivitel akkor is tetszik.

(#1288) k!nG: Sokkal bővebb vágással talán. Így nagyon keveset tudok a környezetről, hogy kötni tudjam valamihez. A vezetékek is sokat rontanak a hangulaton.

(#1289) priusz: Igen, látom, ha a vízhez igazítod a horizontot, az összes napernyő ferde. Nem tudom van-e jó döntés ebben az esetben. A szelektív színtelenítés kényes téma, ez így talán még nem tolakodó.

(#1291) MrBean55: A "királykék" a jó cím! :) Ha jól látom valamilyen esküvői jármű volt. A szín, expozíció élesség kedvemre való, a nézőponton lehet vitatkozni.

(#1292) forceberg: Nagyon tetszik! :K A két alak árnyképe oldalról és a strandpapucs. Remekül elmesél egy egész nyaralást! :K

(#1297) Freddy76: Nyilván kedves családi képek közé kerül ez is. Kék van rajta elég, az bizonyos

(#1298) *Ropi*: Arra jó példa számomra, amikor a háttér érdekesebb a "fő" témánál. Az a sokféle arckifejezés külön tanulmányt érne. :K A témába tartozás határeset. :)

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#1307) MrBean55


MrBean55
aktív tag

SZV a mostani kék képekről:

(*) Ezeknél a képeknél nem érzem erősnek a témába tartozást. Igaz hogy a háttér kék, de NEM a háttér tűnik a kép témájának.

(#1265) TayRol: Az első kép már rögtön megkapja tőlem ezt a jelet: (*). A kupola szimmetriája miatt tetszik a középre komponáltság, viszont az előtér belógó épületei szerintem sokat ártanak a képnek.

(#1267) total90: Rejtélyes, de kreatív absztrakt, tetszik. :K Jó kompozíció és képminőség.

(#1269) zool1: (*) Egyébként jó képminőség, bár a háttér mintha kicsit zajos lenne, talán az utólagos élesítés miatt. A színek picit lehet hogy túl lettek húzva, de végülis nem rossz így se.

(#1271) Throme: Az témaötlet jó, de a kivitelezést a vágás kissé lerontja, általában elöl (itt a jobb oldalon) szokás több helyet hagyni. A ház + tető picit bezavar a háttérben, a nézőpont nagyon átlagos.

(#1272) Balinov: Nekem tetszik ahogy az a köd (vagy mi) szinte egybeolvasztja a vizet + az égboltot, a témába tartozás kiváló. Viszont az előtérben az a zöld, illetve a jobb alsó sarokban az a belógó háromszög zavaró. Az 1280-as méretkorlátot a jövőben tartsuk be.

(#1273) Zozzer888: Nem rossz kép, ámbár a "kék" részét nem értem, a természet megerőszakolásának tűnik az a kék szín ... Amúgy mi az, traktorgumi?
Ja, a képméret itt is túl nagy.

(#1276) cOxeR: Próbálom érteni a kreatív szándékot, a régies hatás elég jó. Azokon a világos részeken lévő sötét pöttyeken még szerintem dolgozni kell, vagy esetleg lehagyni őket. A témába tartozás nem átütő, de van.

(#1277) spanyoll: A téma mintha ismerős lenne (árnyék), de az nem baj. Azért NEM (*), mert itt a cím pontosan elárulja, hogy mi a főtéma: a felhők, a háttér. És ugye az kék. Persze túlhúzott, de nem áll rosszul neki. A horizont szépen a harmadolóra van komponálva, a nagyobb rész kék(es), a kisebb rész statiszta, tetszik. :K

(#1278) Santiagain: A témába tartozás cím nélkül is rendben van. Amúgy a cím nem tetszik, szerintem pontatlan. Kellemes, hangulatos kép, picit nagyobb DOF (felül) még jó lett volna.

(#1279) nesa: Gyanús hogy ez már egy "letesztelt" kép, de mind1. Kiváló kép, egyfajta harmonikus kuszaság, jó arányok, jó vágás, szép színek. Mint kép nagyon tetszik, a két oldalsó ("levegőben lévő") belógástól eltekintve nem nagyon tudok belekötni, illetve de: (*).

(#1280) eastsider: Nos, ez valóban KÉK. Még a túlhúzott színek is jól állnak a képnek, nekem az a világosabb csík is tetszik a baloldalon (motocsónak?), szép kompozíció, remek harmadolás, tökéletes vízszintes. GRATULA! :R

(#1281) k!nG: Nem túl érdekes téma, különösen a témakör függvényében. Természetesen itt is (*).

(#1284) t_a_m_a_s: (*) is meg nem is ..., a kék túrás témába "hozás", hmmm. A képről szólván picit nagyobb kontraszt és/vagy élénkebb színek szerintem jót tennének a képnek, egyébként tetszik, bár lehetne néhány felhő az égen.

(#1286) Omen: Kreatív, a cím is. A kivitelezésbe azért itt-ott bele lehetne kötni, de annyira nem rossz az sem, így az ötlet átlendíti a képet "mindenen".

(#1289) priusz: Jó kis kép, lenne, de a víz ferdesége és furcsa csíkossága azért ront rajta. A szelektív színtelenítés jelen esetben jó ötlet.

(#1292) forceberg: Nagyon jó! Jó kompozíció, a középen lévő horizont számomra nem probléma, az a kék papucs itt elöl nagyon jól ráerősít a témakörre, viszont a kék színű kavicsok már kevésbé tetszenek, a színekkel való játszadozás áldozatainak tűnnek.

(#1293) Kazimír: Üdv. ismét a fedélzeten. :) Mint kép nagyon tetszik, különösen az extrém alul lévő "horizont". Viszont a témába tartozást a cím éppen csak megvédi a (*)-tól. Már ha jóindulatúan elhiszem a címet. Ugyanakkor egy ilyen hosszú túrához talán jobban illene egy a képen keresztbe (hosszasabban) vonuló túrázó, szerintem. Összefoglalva nagyon jó képnek tartom, a témába tartozás védhető, de biztosan van jobb témakör is a képhez. Az XP háttérképhez való hasonlóságot nem boncolgatom. :)

(#1297) Freddy76: 3 képpel odébb ugye megtalálható az "eredeti" kép. Nos, gondolom hogy a kicsit árnyékos arcokon próbáltál utólag "deríteni", ami persze sikerült, de az eredmény azért véleményes. A színek picit furcsák lettek (talán kicsit sokat toltál a kék csúszkán), és mintha az élességéből is veszített volna a kép. Szerintem felesleges volt szűkebbre vágni, de ez csak egy vélemény.

(#1298) *Ropi*: Nem nagyon hiszem el hogy ebben a témakörben nincs ennél jobb képed. A "téma" talán kissé túlzottan fent van, és nem válik le eléggé a háttérről. Ebből az is következik, hogy a témába tartozás nem erős, de azért megszavazható. Egy bácsit is "kettévág" egy rúd, szóval hmmm ...

(#1308) nesa


nesa
veterán

Mivel a heten nemsikerult szamomra jo temat kiirni ezert szabadon valasztok,bar eddig nemis erkezett be semmilyen kep.


"A szépség csupán csak illúzió!"

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1310) Omen


Omen
tag

It's Magic

Malacka sétál az erdő szélén. Egyszer csak leesik.

(#1311) End-ru


End-ru
aktív tag

Arachnophobia

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#1312) total90


total90
veterán

Illúzió:

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1313) Throme


Throme
veterán

Sziasztok!

Nem tudom Nektek mennyire jön ki a makett jelleg, de ezzel nevezek "illúzió" témában:

(#1314) zool1


zool1
őstag

Értékelésem kék témában ( egy kicsit darabos lett nézzétek el nekem...):

(#1265) TayRol: szépek a színek, de nekem a vágás egy kicsit szűk.

(#1267) total90: érdekes szögből fotóztad... mi is ez pontosan, mindegy tetszik.

(#1271) Throme: igaz retró a kép hangulata, bár lehet hogy más szögből, még érdekesebb is lehetne.

(#1272) Balinov: szép a táj, de a vágással nem vagyok kibékülve, és a fa is belelóg, talán másik szögből még jobban mutatna.

(#1273) Zozzer888: ötletes kép, tetszik.

(#1276) cOxeR: átjön a képen a kép címe, szinte vizes lettem, de én a párt nem középre komponáltam volna.

(#1278) Santiagain: a kép nincsen túl komponálva, de lényeg átjön rajta.

(#1279) nesa: szép , színek jó komponálás, grat.

(#1280) eastsider: nálam ez most mindent visz, grat.

(#1281) k!nG: szép, hangulatos kép, a régi esti sörözésekre emlékeztet.

(#1284) t_a_m_a_s: tetzsik a vágás, maga vár is és a háttér is. (egyébként ez hol észült?)

(#1286) Omen: érdekes, szemszög és téma, tetszik. jahhh, és lájkoltam!

(#1289) priusz: ötletes, kép és kivitelezés én megvettem.(privátban írd meg hogy csináltad...)

(#1291) MrBean55: olyan szép autó, én többet mutattam volna belőle, egyébként nekem bejön.

(#1292) forceberg: nahh, ezzel a képpel voltam úgy, hogy egy darabignéztem, hogy nem jól látok e , de jól. úgy látom a kép alja, egy kicsit meg lett "bolondítva". átjön a hangulat az érzés, és szépek a színek is, jóóóó.

(#1293) Kazimír: amilyen egyszerű a kép olyan nagyszerű.

(#1297) Freddy76: tetszik a kép, de én a lurkóval fel vettem volna a szem kontaktust, és úgy csinálom a képet, ez persze a kép értékéből semmit nem von le.

(#1298) *Ropi*: jól elkapott pillanat.

[ Szerkesztve ]

(#1315) zool1


zool1
őstag

Illúzió témában:

(#1316) Freddy76


Freddy76
addikt

Egy korsó sör... Egy korsó sör? Illúzió....
Technikai megjegyzés: egy iphone-nal készült...

[link]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1317) j.bravo


j.bravo
addikt

Mivel a téma fogós, hosszabbítás következik, vasárnap estig, azaz 2012. szeptember 9. 22:00 óráig (lehet hogy csak hétfő reggel lesz ténylegesen lezárva, de a vasárnap estében gondolkodjatok).
Aki még nem tett fel képet, gondolkodjon, alkosson, tornáztassa agytekervényeit, ezért vagyunk itt! (Igen, én is!)

Közben - a csevelytopikban, nem itt - lehet javaslatokat tenni a következő témára.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#1318) cOxeR


cOxeR
Ármester

Illúzió

[link]

(#1319) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Értékelés KÉK témára

TayRol: nekem fura a kivágás, de az ég tényleg nagyon szép kék.

total90:kicsit ferde és olyan fura a kompozíció,de érdekes.

zool1: nem tudok hozzá mit írni, fura hogy alulról van fotózva, zavaró a felhő.

Throme : ez már lila:)

Balinov : jó kép:) Kicsit zavaró az a bokor (?)

cOxeR : nekem ez túl fakó, én szűkebbre vágtam volna ,de am ott van :))

spanyoll : kézenfekvően kék :D

Santiagain : Üm.Ez egy összekent tönk.

nesa: jó a kompozició, szép "passatkék" az ég.

eastsider : Nálam ez a kép nyert, hihetetlen jó, a közbe elmászkált emberkékkel együtt, úgy az egész kiváló:)

k!nG : hát, van benne kék

t_a_m_a_s : Jó kép, de nekem hiányzik róla a "szemmel látható" kék :D

Omen : Hatalmas ötlet :D

priusz : érdekes:)

MrBean55: nagyon szűk a vágás,de kék:)

forceberg: picit zavaró a két árnyék

Kazimír : "windóóóz háttér"

Freddy76: a víz zöld, az úszógumi lila, de am jó kép:)

*Ropi*:gondolom a következő pillanatba már több volt az érintett KÉK témában:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#1320) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Illúzió

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#1321) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Sziasztok Fórumtársak,

két fordulónyi lemaradásomat behozván pár szóban értékelnék ESTE témában:

(#1233) forceberg: Perfekt. Szép esti színek, jó kompozíció, szeretem az ilyen naplementés tájképeket;)
(#1238) ballington: frankó tükröződés, hanyugodtabb lenne a víz, még szebb lenne. Nekem bejönne színesben is...
(#1245) Omen: Szép kékórás kép, Róma is favorit. Az előtérben a jelzőtáblás rész nem a legszerencsésebb.
(#1246) nesa: Király!
(#1248) Freddy76: Értem a témába illesztést, de nekem nem hozza annyira az esti, alvás előtti hangulatot, ahhoz valami félhomályosabb megvilágítás klappolna...
(#1250) cOxeR: Kíváncsi leszek, mikor találunk ki olyan témát, amire nem tudsz esküvőset:))
(#1253) j.bravo: Jó kép, de szvsz a következő, KÉK témához ötletesebb lett volna.
(#1254) total90: forceberg-éhez hasonlóan tuti.
(#1261) Furkoo: Kár lett volna kihagynod a nevezést, az a forduló képe. Throméval ellentétben én meg azt gondolom, kell oda a modell! Nélküle egy sima csendélet lenne, így megmozgatja az ember fantáziáját a "folytatást" illetően;)

és KÉK témában:

A kékórás képeket külön-külön nem méltatnám, akinek szerencséje volt, és ESTE témában nem dobta be, annak most jól jött:))

(#1267) total90: A ferdeséget korrigálva számomra perfekt lett!
(#1271) Throme: Igen, nekem is van hasonló:) Mint a többiek mondották, előtte kicsit több, mögötte kevesebb hely és kész is.
(#1273) Zozzer888: Jó ötlet! Nem a fő téma a kék, mint amit oly sokan "erőltettünk", de vitathatatlan a témába illeszkedés. Kicsit lehetne nagyobb az éles tartomány.
(#1280) eastsider: hoztad a szintet megint, gratula!
(#1289) priusz: Nem vagyok nagy barátja a szelektív színtelenítésnek, de ezesetben jól áll a képnek.
(#1292) forceberg: Rodosz. Hát igen, gyönyörű hely... Nekem az árnyék(ot)ok nélkül jobban tetszene.

Holnap majd jól beletépünk...

(#1322) j.bravo


j.bravo
addikt

Freddy76 figyelmébe ajánlom! :DDD

Illúzió: "Tükröm, tükröm..."

(ha van igény rá, akkor értékelem a kék képeket, bár nem tettem fel képet a fordulóban)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#1323) Fandango válasza j.bravo (#1322) üzenetére


Fandango
veterán

Hat ez nagyon jo! :DD :C
Bocsi az offert, de muszaj volt.

[ Szerkesztve ]

(#1324) Freddy76


Freddy76
addikt

Kék:

Előre bocsátom, szerintem ez nehéz téma volt bizonyos szempontból. Nagyon könnyű lefényképezni valamit, ami kék, és nagyon könnyű egy kékes dolgon a szelektív színezést kékre állítani (ezt csináltam pl. én…). Ebből kifolyólag mindenki képe kék, de nagyon kevés olyan kép van, amit eredetinek látok, ami túllép a fényképezzünk le egy kéket/színezzük kékre sémán. Az enyém sem ilyen, igazából be sem akartam rakni, mert semmi másról nem szól, mint egy számomra kedves kép színezgetéséről.

Most kivételesen nem értékelek mindenkit, részben a fentiek miatt (a legtöbb kép jó is, kék is, de semmi extra – az enyém ráadásul még csak nem jó, de kék…).

1267 total90: no, ez rögtön egy jó kép, még ha nem is tudom, hogy mi ez… De valami érdekes, és kék. Még jobb lenne, ha rájöhetnék, hogy miről van szó, így legalább tudnám, hogy mit kell mondani, hogy „nadeszépen elkapta total ezt a…” mit is?

1273 Zozzer888: érdekes koncepció és jó megvalósítás. Furcsa a gumik színe, de bejön.

1276 cOxeR: nekem ez mint kép teccik, a színezése, hangulata tök jó. Az már az én egyéni problémám – különösen így, szezon vége felé – hogy ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés: mi a túrót keres az a két jólöltözött ember a sáros földúton? De hát én vagyok az, akinek a szemében az egész TTD egy kalap sz.r, XXI. századi pótcselekvés, mert valljuk be, értelme nincs, köze az egészhez nincs, és rohadtul nem hiteles, nem életszerű képek születnek. De ez mind off, mert maga a kép tetszik, szeretnék én valaha ilyen jól képezni és utómunkázni. Szeretnék, de persze nem fogok.

1278 Santiagain: ez jó. Az ötlet is, a kivitelezés is. Nekem a kutas jobban tetszett.

1279 Nesa: érdekes látószögből egy jó kép, amint kék az ég és jó a nap. Jó kép, és végül is kék. Nem gondolkodtál azon, hogy a fotózásból élj? Nagyon jó képeket tucc…

1280 eastsider: erre mit mondjak, fiatalúr? Kurva jó, majd max. kimoderálják. De akkor is az, gratula. Nagyon jól elmentél addig a határig, ami még jó, kék minden, de pont nem esik egybe, pont jó az egész, ahogy van.

1292 forceberg: remek, szerintem a saját árnyékkal egy picit már túllőttél a célon. Az árnyék nélkül kiváló képeslap/hűtőmágnes lehetne belőle, de tényleg. De így is nagyon jó.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#1325) j.bravo


j.bravo
addikt

Az "illúzió" témájú forduló ezennel lezárattatik.

Nagy fájdalmunkra szolgál, hogy az elvontabb témákra - pl. az illúzióra - a szokásosnál kevesebb kép érkezik. A lelkesedés és képelési kedv fokozása céljából most egy könnyebben megfogható, de sok lehetőséget rejtő téma következik: "pillanat"

A képek beküldési/feltöltési határideje: szeptember 16., vasárnap 22:00 (ami lehet hogy hétfő reggelre tolódik külön bejelentés nélkül, de erre azért ne alapozzatok!)

Előre jelzem, hogy egy-két téma múlva ismét bepróbálkoznánk egy elvontabb témával, ami jobban megdolgoztatja az agytekervényeket!
Ha az időnk engedi, (szóval ez nem ígéret, csak szándéknyilatkozat) akkor hamarosan beizzítjuk a pontversenyt, hátha ez valóban plusz motivációt jelent és aki pl. most az illúzió témában nem alkotott, a többi nehéz témában alkotni fog.

Whatever.

(#1326) forceberg


forceberg
veterán

Illúzióra lebegés:

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1327) total90


total90
veterán

Illúzió értékelés:

nesa: cím nélkül "csak" egy jó kép lenne, de így témán belül is nagyon jó.

Omen: nálam ez a képzeletbeli dobogó első fokára ült, baromi jó kép.

End-ru: ötletes, tetszik.

Throme: igen, szeressük az ilyen képeket :) Egész jó.

zool1: a téma másik nagyon jó képe, grat.

Fredy76: ez a kép nekem nem jön be sehogy sem. Túl kevés a részlet, vagy a vágás nem okés, nem is tudnám megmondani. de sehogy nem találok benne olyat, ami tetszene.

cOxeR: a kép maga tetszik, de a témára való utalást nem értem.

Zozzer888: kicsit szűk, meg mint ha kellene volna még valami, ami feldobja a képet.

j.Bravo: ötletes :)

foreberg: már korábban is láttam a képed, jó lett.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1328) Omen


Omen
tag

KÉK (Bocs a csúszásért.)

(#1265) TayRol: A torony picit zavaró, más kompozícióban sokkal jobb lenne.

(#1267) total90: Jól sikerűlt absztrakt. Kéknek is kék. Bejön.

(#1269) zool1: Ötletes a füstölgő szájú sárkány, de kicsit talán szűk.

(#1271) Throme: A táma ötös, a kivitelezés nem. Talán valami érdekesebb szemszögből sokkal jobb lett volna.

(#1272) Balinov: Jó kép, szép hely. De az a susnyás nagyon nem kéne bele.

(#1273) Zozzer888: Nah, ez egy igen jó kép. Nem épp természetes környezetben elkapott gyíkocska. Külön jó, hogy épp vedlik. Bár annyira nem értem, hogy miért kék, inkább kékes szürke :) . Próbálj meg szelektíven élesíteni, mert a gumik pereme és a gyík farka nagyon bezajosodott.

(#1276) cOxeR: Elég darkos hangulata van a képnek, ami nekem igencsak bejön. Ezzel a képpel se csökkent a színvonal, sőtt...

(#1277) spanyoll: Merész színvilága van a képnek, de bejön. A jobb alsó sarokban az a hínár vagymi nem kéne bele.

(#1278) Santiagain: Ez se rosz, de a közkutas kép nagyobbat szólt volna szerintem.

(#1279) nesa: nah, ilyen egy jó virágfotó. Érdekes perspektíva, szép színek... jó.

(#1280) eastsider: Abszolút csúcs. Ezzel a képpel nem lehet versenyezni.

(#1281) k!nG: Olyan "próbálgaton az új gépet" érzésem van ettől képtől. Ez olyan fél másodperces kép nincs rajta semi érdekes. Mondjuk, ha lenne pár ember a képen. De így olyan semmilyen.

(#1284) t_a_m_a_s: A helyszín jó a kompozíció jó, csak az ég olyan semmilyen. Ez sokat levesz a kép értékéből. Így valalmi más kompozícióba ahol kevesebb az ég talán jobb lett volna.

(#1289) priusz: Az ötlet jó de akkor ütött volna igazán, ha mondjuk a többi ernyő piros, mert így olyan fura hogy mind ugyanolyan kék de csak ennek van színe.

(#1291) MrBean55: A téma jó, de szűk a vágás.

(#1292) forceberg: Ötletes. Nekm kicsit sok felűl a sötétítés, olyan mintha hunyorogva nézném a képet.

(#1293) Kazimír: Nem rosz ez. Kicsit talán túlságossan is a szélére szorúlt a hölgy.

(#1297) Freddy76: Kéknek kék. De volt már tölled ennél sokkla jobb kép is itt.

(#1298) *Ropi*: Hátha ez a völegyény akkor jó esküvő lehetett :) Az a "bármi áron" reklámszöveg is illik a képhez. (Mekkora kibaszás lenne egy Bármi nevű embernek az Áron keresztnevet adni ;] )

Malacka sétál az erdő szélén. Egyszer csak leesik.

(#1329) aleister


aleister
veterán

Illúziók értékelése:

nesa
Jó kép, csak hogy jön ez ide? :)

Omen
Modellnek szerintem kár volt ez a warlock szerű jóember. Egy lenge öltözetű leányzó szvsz jobban párban lett volna a nyuszival. Nekem a kép kicsit túl sötétnek tűnik.

End-ru
Ez nem volt már vonalas témában? Pontosabban az valami nagyon hasonló volt. Nekem nem tűnik illúziósnak, csak bemozdulósnak. :)

total90
A koncepció nem jött át, de ez nem feltétlenül a Te hibád. :).
A vinnyettálás furán veszi ki magát az egyenes témával.

Throme
Látom a makett jeleget. Jópofa. Kár, hogy a szürke égbolt kicsit jellegtelenné teszi.

zool1
Klafa! Jó az ötlet. Esetleg, ha bal és közép fentre hagytál volna valami hátteret, tán jobban mutatna.

Freddy76
A mondanivaló és az ötlet jó. A kép szerintem túl sötét. Rakhattál volna egy oldalsó fényforrást, esetleg egy próbát megért volna a hátulról megvilágítás.

cOxeR
Én eltoltam volna a témát jobbra. Egyrészt zavaróan középen van, másrészt több helyett kell nekik mozgásirányba hagyni.

Zozzer888
A legnagyobb hiba a képen, hogy nem Ibanez-t használsz. :D
Jópofa megoldás. Tulképpen ez most Neked ilyen PS feladat volt, nem fotózásbeli :). Ettől függetlenül a fordulóra tökéletesen jó.

j.bravo
Hatalmas ötlet, és remek megvalósítás. Én érzem úgy, hogy két képből vágtad össze? Ha igen, tán jobb lett volna a bal oldali tigrincset is élesre lőni.

forceberg
Hangulatos lett a képed. Hirtelen semmibe nem tudok belekötni :). Esetleg -ha már úgyis PS- nem próbáltad ki pár villámmal? Vagy az túl 'vásári' lett volna?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#1330) Omen


Omen
tag

Illúzió

Szerintem jó téma volt. Itt lehetett igazán kreatívkodni. Kár, hogy ilyen kevés kép lett.

(#1308) nesa: A címadást nem értem. A kép ettől fügettlenűl jó. Az illúziót elég sokféle képpen lehet értelmezni, úgyhogy még a témába is beleillhet a kép.

(#1311) End-ru: Rémálomszerű. Tetszik. :R

(#1312) total90: Érdekes a téma, nekem tetszik a kép, csak sok lett a vignett.

(#1313) Throme: Ez az igazi illúzió, mintha tényleg makett lenne. Jó helyen van az éles rész. Birom az ilyen TS efektes képeket.

(#1315) zool1: Biztos részeg voltál mikor jött az ötlet a képhez :D ;] Legalábbis nekem akkor szokott ilyen látásom lenni. :D

(#1316) Freddy76: A korsó sör néha tényleg csak illúzió. Rosszabb helyeken a hiányzó részt vízzel pótolják ki. Itt nem a tehnikai kivitelezés a lényeg hanem a mondani való. Amúgy mélységessen együttérzek a felháborodásoddal. Fekete keretet neki, helveticával valami okosságot aláírni, és mehet is a Facebookra. :D

(#1318) cOxeR: Hú, egy pilanatig tényleg azt hittem, hogy a menyasszony csak ott lábatlankodik ;] . Jól elkapott pillanat.

(#1320) Zozzer888: Érdekes a kép, de ez most annyira nem jön be.

(#1322) j.bravo: Nem lehet mindenki tigris, de mindenki az akar lenni :)

(#1326) forceberg: Az ötlet jó, de az ég nagyon nem jön be.

Malacka sétál az erdő szélén. Egyszer csak leesik.

(#1331) Zozzer888 válasza aleister (#1329) üzenetére


Zozzer888
addikt

A képen nem én vagyok,amúgy ez egy limitált szériás ( 46dbos ) Jackson.PS munka nincs rajta,csak a raw to jpeg... a kulcsszó a BULB:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#1332) Omen


Omen
tag

Akkor egy pillanat, ami az utolsó:

Az utolsó pillanat

Malacka sétál az erdő szélén. Egyszer csak leesik.

(#1333) Throme


Throme
veterán

Sziasztok!

Úgy látszik nehezebb téma volt az "illúzió", amiért kevesebb nevezés érkezett.
Én most vagyok gondban a "pillanat" témával.

Illúzió témában ezek a gondolatok jutottak eszembe:

#1308) nesa
Jó a kép, csak nekem nem jön elő a téma kiírás.

(#1310) Omen
Az illúzionista. A fehér nyuszi szőrnek szerintem kicsit sok lett a fényből oldalt, de a kép jó.

(#1311) End-ru
Nem tudom mit csináltál ezzel a képpel, de nekem bejön. A pók nagyobbnak látszik ezekkel a sugár irányú nyalábokkal (vagy mik azok). Talán a pók háta lehetne kicsit élesebb. De ha ez volt a koncepció, akkor nem szóltam.

(#1312) total90
Hát ez a képed nekem most nem tetszik, bocsesz.

(#1315) zool1
Jó lett! Avagy a borozgatás eredménye. :)
Nem mindegy, hogy melyiken jöhet majd vonat….

(#1316) Freddy76
Szerintem mindegy mivel készül a kép.
Itt nem jön ki a címben szereplő korsó sör. Az viszont biztos, hogy most bontok egyet.
Ebben a képben az illúziót én nem látom.

(#1318) cOxeR
Kifogyhatatlan vagy esküvői fotókból! Ez viszont most bejön a témát illetően.
Első ránézésre a „ hol a lába a csajnak” jutott eszembe.
Szerintem ebben az esetben – a téma miatt – lehetett volna vágni a környezetből, mert az annyira nem érdekes.

(#1320) Zozzer888
nekem ez a képed inkább elvont, mint illúzió.
Persze jót tett neki ez a szellemszerű ábrázolás.

(#1322) j.bravo
Kedves és 5letes kép. Talán a teló érintő gombsora nem hiányozna erről a képről. Így nem adja a tükör hatást.
Ha nem ez volt a cél akkor bocs, mellélőttem!

(#1326) forceberg
Már nem is fotó, inkább valami sz.gépes grafika hatását érted el az én szememben.
Most nem tudom összekapcsolni az illúzióval, inkább valami misztikum.

(#1334) zool1


zool1
őstag

Pillanat témára, amikor "Megáll az idő":

(#1335) Throme


Throme
veterán

Hát erre a témára nagyon nem tudok képelni, de megpróbálkozom ezzel:

őszi pillanat:

(#1336) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Illúzió értékelés

nesa : Bocsi, de ez a kép nekem nem.Sajnos a hozzáfűzött mondattal se tudom a témába helyezni:) De amúgy a kép maga jó:)

Omen: Hatalmás, én az aljából picit vágtam volna.

End-ru : Ez a kép így kellemetlen.Ha tök éles lenne nagyon tetszene...de úgy nem férne be az illúzió témakörbe

total90 : Ez mi szeretne lenni?

Throme : Nagyon jó kép:D Tetszik:) Azt megtudod írni majd a csevegős topicba hogy ez effekt rajta, vagy ilyen obival lőtted?

zool1 : Nem rossz:)De valahogy mégis zavaró hogy a sinek olyan "magasra feljönnek"

Freddy76: imádom az iphone-t:)Ötletes kép:)

cOxeR : Tetszik:)Bár én kicsit szűkebbre vágtam volna:)

j.bravo : Ezen sokat nevettem:D Nagyon jó ötlet, szép kivitelezés:)

forceberg: ez valahogy nekem már sok

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#1337) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Ez pedig a pillanat témára:

ui.:Remélem az arcok ilyen kis méretben is látszódnak valamennyire.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#1338) total90


total90
veterán

Pillanat:

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1339) L4mie


L4mie
veterán

Ma voltam vadászni pillanatot, de folyton lecsúsztam róla egyszer nagyon, na sebaj, van egy pillant-ás om :) igazság szerint ez nekem jelent bármit is.

a pillanat után ez történt. [link]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1340) MrBean55


MrBean55
aktív tag

Sziasztok!

A mostani pillanatképem ez lett, szerintem nem kell neki cím.

(#1341) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

Párommal nevezünk, ő kapta el a pillanat-ot a kis kompaktjával, én meg kicsit utómunkáztam:

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#1342) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Ezzel neveznék, majdnem az utolsó pillanatban;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#1343) PRO-peller


PRO-peller
senior tag

Kontárkodom ha lehet ;) :

(#1344) cOxeR


cOxeR
Ármester

A mi pillanatképünk tegnap estéről:

[link]

(#1345) zool1


zool1
őstag

Értékelés illúzió témában:

(#1308) nesa: tetszik a kép jól van komponálva, de illúzió mint olyan most nem jön át annyira, még ha a rally autó "csak" egy lada.

(#1310) Omen: tetszik , ötletes kép grat.

(#1311) End-ru: nem szeretem a pókokat, de kép nekem bejön, az effekt meg kifejezetten jó.

(#1312) total90: érdekes kompozíció és látásmód , egy film első képeként eltudnám képzelni.

(#1313) Throme: jó kép, jó effektel, grat.

#1316) Freddy76: ez tényleg illuzió, hogy egy vendéglátóhelyen egy fél liter sör tényleg pontosan legyen kimérve. (persze lehetnek kivételek, és ha több az nem baj.)

(#1318) cOxeR: ez is jó kép, a szokott minőséggel, de én már sokszor jobban szeretnék olyan képeket látni tőled, ami nem a házassággal kapcsolatos, ugyan is olyan téren is szerintem tehetséges vagy és ötletes képeid szoktak lenni.

(#1320) Zozzer888: mikor lesz az első koncert? a témának teljesen eleget tesz, csak én még valamivel feldobtam volna a képet, egyébként bejön.

(#1322) j.bravo: no BRAVO, j.bravo nagyon ötletes kép, grat.

(#1326) forceberg: mit "szívtál"?! :DDD egyébként nagyon jó a kép vagy egy kicsit mát túl jó is, ami persze nem baj.

Jó képek lettek, mindenkinek gratulálok!!

(#1346) total90 válasza zool1 (#1345) üzenetére


total90
veterán

Pillanat értékelés (mivel nem volt kiírva, hogy lesz hosszabbítás):

cOxeR: örömteli pillanat, abszolút a témába vág... csak zavar 1-2 dolog. Pl. a kislány könyöke le van vágva, meg a jobb oldalon a sötétség.

PRO-peller: kár érte, hogy életlen, jól elkapott pillanat egyébként.

t_a_m_a_s: így jó, ahogy van.

Real_Necro: más tollával ékeskedni? :P Egyébként téma okés, kicsit viszont életlen.

MrBean55: pillanatok, többes szám :) Kis utómunkát el tudnék képzelni, kiemelvén a fotósokat.

Furkoo: a pillanatban az a jó, hogy nem beállított, egy mozzanata az életből... ez teljesen beállított, közel sem pillanat és ez az effekt sem tetszik.

Zozzer888: vágás+utómunka, de a pillanat az nagyon adja :K

Throme: tetszik így, ahogy van. Jól áll neki ez a homályszerű effekt.

zool1: zavaró a háttér nagyon.

Omen: ez de durván jó, nálam a legjobb ebben a sorozatban!

bocs, nem válasz akart lenni zool1

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1347) PRO-peller


PRO-peller
senior tag

(#1332) Omen: Az ölet és megvalósítás is remek. Az, h beállított kép csak az vesz le belőle. Képzelem ha valódi lenne! :) Gratu!

(#1334) zool1: Szép színek. Vhogy lehetett volna a kutat még körbejárni v, fekvővel próbálni. Mert, h tökéletes legyen a hangulatot jobban meg kell ragadni. Gőzöm sincs h hogyan itt pl. ehhez a helyszínt kell ismerni. Meg van olyan szitu amikor 'itt és most' és akkor pont nem süt a nap a pinyó bejáratára. Közepes. :) Enyhén dől.

(#1335) Throme: Tökéletes! :R A csendélet kategóriában. ;]

(#1337) Zozzer888: Ez az elkapott pillanat! Le a kalappal!

(#1338) total90: Hirtelen: egy autópályás, ne má'! Aztán: a fák árnyékai viszik a képet. Ettől jó ez a kép. Gratu!

(#1339) Furkoo: Mint pillanat a beállítás miatt nem tör a csúcsra, de a hangulat jön 1000-el. A cigi vége maradt le, ami füstölögve jól nézne ki. Jó kép.

(#1340) MrBean55: Jól elkapott pillanat. Arcok, emberek. Nem történik különösebb a képen, de végignézi az ember az arcokat.

(#1341) Real_Necro: Van mit látni-nézni a képen. Nekem a fotós talán zavaró a képen. ;] Nem fontos számomra. Egészen jó kép!

(#1342) t_a_m_a_s: A törekvés és az elgondolás fekszik. Enyhén fénytelen a kép. A vágás szerint próbálnék egyet,h a felső kis számlapból és mutatóból több legyen meg. De így is jó. Grat!

(#1344) cOxeR: Teljesen jó! Hangulat, vidámság, a tenyér nem takar fontos részt. Az kiváltó ok nem jelenik meg, mint pl ahogy egy sportoló a dobogón áll, de tetszik.

Nálam Zozzer888 pillanata nyert. :R

(#1348) forceberg


forceberg
veterán

Pillanat:

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1349) j.bravo


j.bravo
addikt

Fiatalok, ne kapkodjatok és trollkodjatok, amíg nincs lezárva a forduló, addig ne kezdjük el értékelni az aktuális forduló képeit, bírjuk már ki egy kicsit! Ha elutazol olyan helyre ahol nincs internet és nem lesz módodban, akkor persze OK, de erősen valószínűsítem hogy a sietős kedvűek a hét folyamán nem egyszer és nem is kétszer fognak bejelentkezni a PH!ra... A türelem komoly erény, gyakoroljuk!

Szóval, részemről egyelőre az illúzió c. téma értékelése:

(#1308) nesa: jó kép, már régebben is tetszett; ügyesen megoldottad a címmel. Nekem ugyanakkor az az illúzió, hogy állni látszik az autó (holott megy mint a meszes). Jó a fény ami kijön a fák közül, az út íve, hogy a fák természetese keretet adnak. Szóval ez egy jó kép, talán már említettem. :)

(#1310) Omen: gratu, jól megfogtad a témát a kalapból kivett nyúllal. :C Egyetlen zavaró apróság talán hogy a modelled írisze félbe van vágva, a szeme fehérje odavonzza a tekintetem és ekkor zavar; kár hogy nem az egész szeme látszik (vagy a haja/kapucnija nemtakarja ki az egész szemét). De ez apróság, összességében nagyon jó.

(#1311) End-ru: ez is jó, kissé rajzfilmes-varázslós. A "vonalak" témában feltett pókosnak mondjuk nem ér a nyomába, de azzal nagyon magasra tetted a lécet.

(#1312) total90: bevallom ezt most nem értem, bár lehet hogy csak világosabb monitoron kéne néznem? Ha az asztalon levő vonalak a lényeg, mint a gyertyatartók árnyékai ill. annak illúziói, akkor az ötlet jó, csak a kivitelezés nem tökéletes.

(#1313) Throme: témába tartozásilag jó, a kép rendben van, az meg az én bajom hogy én nem rajongok ezekért a képekért :) Úgy értem, hogy igazán látványos legyen, valami nagyon látványos helyről kell elkészíteni - ellenben ha maga a táj/városkép már önmagában is látványos, akkor minek agyonverni egy ilyen effekttel? Na jó, el tudok képzelni olyan szitut amikor hozzátesz a képhez. Szóval az én személyes tetszésemet nem nyerte el, de egyébként mint a téma megvalósítását, jóra értékelem :)

(#1315) zool1: úúúú, kettőslátás? Pedig a borfesztivál óta már kijózanodtam :D Kellemes színvilág, nem túl tolakodó faliposzternek el tudnám képzelni; nem életed főműve :D de azért rendben van ez.

(#1316) Freddy76 értem morcosságod okát :) de a képről nem jön le annyira hogy tényleg oly nagyon kevés lett volna; a félliteres naaagypoharat korsót elképzelve nem tűnik oly vészesen kevésnek. Az ötlet ellenben ott van. Fekete/barna sör volt? Nem nagyon látszik, csak a hab :( Lehet jó lett volna valami "hátteret" tenni mögé hogy a nedű is látsszon. Ha épp azért illúzió mert hab van, sör nincs, akkor kussolok!

(#1318) cOxeR: nekem bejön, tényleg kerestem mitől levitál, aztán láttam hol a lába. A színvilág is zsír.

(#1320) Zozzer888: hűűű, ghost guitarist! Jó ötlet, jól meg is valósítottad, csak a vakuárnyékért kár; kicsit szórtabb fénnyel (falra vakuzással, ha van külső vakud, nem csak a beépített) még jobb lenne.

(#1326) forceberg: a kemény hdr-től inkább rajz-, mintsem fotó-érzetem van a képre nézve, bár tagadhatatanul jól néz ki és a sokezer tonnás ház szépen levitálni látszik. Félelmetes.

Whatever.

(#1350) cOxeR


cOxeR
Ármester

Részemről az értékelés Illúzió témakörben:

(#1326) forceberg
Nekem tetszik, kidolgozásban is teljesen rendben van, az illúzió is megvan.

(#1322) j.bravo
Az ötlet remek, és a megvalósítás is.

(#1320) Zozzer888
Témában teljesen megfelel... viszont a kép maga nagyon szűk.

(#1316) Freddy76
Ez is renden van, igaz a kép neve adja meg az illúziót, de ez is jó megközelítés!

(#1315) zool1
Ez is rendben van, nekem a színvilágával van gondom... de az elvontsághoz akár még illő is lehet.

(#1313) Throme
Illúzióba annyira nem is, de legalább kivitelezésben egy jó kivitelezett kép.

(#1312) total90
Ez nekem most egyáltalán nem.

(#1311) End-ru
Ez elég érdekesre sikerült, engem zavar a bemozdultsága.

(#1310) Omen
A varázslás és az illúzió nem ugyanaz. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.