Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44751) hcl válasza Ance (#44745) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Akkor egész ügyesek, mert egész sültkorumplinak látszik...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#44752) Ance válasza hcl (#44751) üzenetére


Ance
őstag

Tényleg azok.

Ez a video egyébként nagyon vicces. Bemutatja, hogy bár tudom miből készül, én is szoktam oda járni. :)

Állítólag már nem így csinálják egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#44753) TRob1 válasza Ance (#44750) üzenetére


TRob1
veterán

Most ez komoly hogy te a növényi olajban lévő citromsav-tól vagy kiakadva ami pl. számos gyümölcsben megtalálható? :F
Egyébként úgy kezdődik hogy burgonya, növényi olaj, majd zárójel kinyitva és az "acidmumus" után bezárva, tehát NEM a burgonya készül abból.

És igen, a 100%-os marhahúspogácsa 100% marhahúsból készül. De ugye attól még vmiben ki kell sütni és ízesíteni is illik... (100% Beef Patty:
100% pure USDA inspected beef; no fillers, no extenders. Prepared with grill seasoning (salt, black pepper)) <-- az általad linkelt oldalról.

De engem amúgy hidegen hagy hogy miből van - tőlem lehet benne tarajosgőte is -, a lényeg hogy ízlik. :) :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#44755) M_AND_Ms válasza TRob1 (#44753) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A legtöbben ha idegen szót vagy egy nagy E betűt számmal meglátnak az összetevők között rögtön rákkeltő halálos mérgeket látnak. Pedig csak utána kéne nézni mi az aszkorbinsav, vagy acidum ascorbicum vagy, hogy minden adalékanyagnak van E száma. És hát mindent adaléknak hívunk, ami nem maga az étel. Pl.: konyhasó, sütőpor, citromlé, stb. Ezeket otthon nagymama is használja.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#44756) s7evcsenko válasza M_AND_Ms (#44755) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"De engem amúgy hidegen hagy hogy miből van - tőlem lehet benne tarajosgőte is -, a lényeg hogy ízlik."
:C :C :C

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#44757) hcl válasza s7evcsenko (#44756) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hát ezzel már én is így vagyok.

Mutogatni való hater díszpinty

(#44758) TRob1 válasza s7evcsenko (#44756) üzenetére


TRob1
veterán

:DDD

Ha már pl. a mérgezett guargumit is megesszük, akkor már tökmind1. :))

¤ R'n'R ¤

(#44759) M_AND_Ms válasza TRob1 (#44758) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Annak idején nem tudhattuk, hogy mérgezett. Ennyi erővel megennénk a mérgezett mennyei mannát is.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#44760) Dare2Live válasza M_AND_Ms (#44759) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mért mérgező?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44761) Dluinet válasza Dare2Live (#44760) üzenetére


Dluinet
nagyúr

2007 augusztusa környékén volt dioxinnal fertőzött guar-gumi, ami csak később derült ki.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44762) hcl válasza Dluinet (#44761) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Annyira nem lehetett mérgező, ha egy csomó ideig ették, és nem nagyon lett senkinek baja ;) Az ilyesmi nagyrész olyan szokott lenni, hogy van benne egy kicsi, de amennyi mérget ezen kívül eszünk, meg beszívunk, hát amíg kiderül, addig szinte senkinek nem árt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#44763) NGA válasza chungee (#44740) üzenetére


NGA
addikt

(#44764) chungee válasza NGA (#44763) üzenetére


chungee
addikt

Mint említettem nagy ritkán eszek ilyet, ha igen akkor mindig helyben elfogyasztom. Nem értem, hogy ez miért nekem mondtad. :F

[ Szerkesztve ]

(#44765) hcl válasza chungee (#44764) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Mert jó tudni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#44766) rizso válasza NGA (#44763) üzenetére


rizso
addikt

Diákként ~3 évig dolgoztam mekiben. A mekis kaja ugyanúgy megromlik, mint bármi más, és nem egészségtelenebb, mint bármelyik másik gyorsétterem/hamburgeres;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#44767) NGA válasza rizso (#44766) üzenetére


NGA
addikt

Én találtam kocsiban pont ugyanilyen hambit. Nem romlott meg, annyi volt benne az egyéb anyag.

(#44768) plaszy válasza rizso (#44766) üzenetére


plaszy
őstag

Én is szeretem a Mekis kaját, nem volt még panaszom rá. Szerencsémre. Az, hogy mit meddig hagynak állni, azt gondolom ellenőrzik, ha már ilyen szinten vannak.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44769) Dare2Live válasza Dluinet (#44761) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ja aszittem alapból mérgező. :)
ilyen alapon aztán vizet se szabad inni mert lehet dioxinnal fertözött és csak késöbb derül ki. :)

amúgy az én gyomrom nem szereti hosszú távon a mekis kaját. Pedig céges kedvezményünk is van. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44770) rizso válasza plaszy (#44768) üzenetére


rizso
addikt

Persze, komolyan kell figyelni arra, hogy mennyit áll 1-1 termék (van amit csak rendelésre lehet csinálni). Ez persze nem azt jelenti, hogy nem fordul elő olyan, hogy valami már nem friss (értsd: nem pár perces, hanem mondjuk 10 - meg sajnos néha több is), de a legtöbb mekiben igyekeznek, hogy ez minimális legyen.

Meg hát nem mindegy ki csinálja, mert sajnos sokan vannak, akik beleszarnak az egészbe. És egy tipp, ha mekizni akar az ember: ne legyen tapló/bunkó a kasszással, mert könnyen rábaszhat ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#44771) plaszy válasza rizso (#44770) üzenetére


plaszy
őstag

Kössz a figyelmeztetést, de nem vagyok az a hűdefelidegesedő típus ilyen téren :) Rászánom az időt, nem türelmetlenkedek.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44772) M_AND_Ms válasza Dare2Live (#44769) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Persze, ennyi erőből a vizet mérgezés nélkül is kerülni kéne: Dihidrogén-monoxid

No, meg a konyhakést, fahusángot és a féltéglát

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#44773) rizso válasza plaszy (#44771) üzenetére


rizso
addikt

Elég ha nem így köszönsz: "Mi van te büdös kurva..." Sajnos vannak ilyen parasztok, akik így kezdik a rendelést.

De megkívántam a nagy nosztalgiázásban egy dupla royalt vagy egy farmot extra hagymával - azt hiszem holnap veszek is egy kis húst, és hamburger napot tartok :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#44774) CPT.Pirk válasza plaszy (#44771) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elég ha csak valamelyik ottani embertársnak rossz napja van, sose tudod mitől hízol. Mikor beleborítanak annyi sót a krumpliba, hogy alig lehet megenni, ott valakinek rossz napja van... ;]

Pl. haver már többször emlegette az esetet, mikor valami dugulás volt a Széchenyi meki WC-jében, de annyira, hogy púposra volt sz....va. Azt mondja másnapra makulátlan tiszta volt a fajansz. Na most az a szerencsétlen, akit beküldtek kipucolni a dolgokat, el tudom képzelni h. arra gondolt, ha neki rossz, legyen másnak is. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#44775) Dare2Live válasza M_AND_Ms (#44772) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kiváncsi lennék mennyien ennék meg ezt a szöveget ha kicsit kikupálnák.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44776) Janoska26 válasza rizso (#44773) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Asszem gyerkőccel holnap suliból hazamenet bedobunk mi is pár sajtburgert csakhogy adjunk az érzésnek :D

(#44777) hcl válasza CPT.Pirk (#44774) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Mi történt volna, ha ennek azt mondja a főnöke, hogy mosolyogjon? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#44778) plaszy válasza CPT.Pirk (#44774) üzenetére


plaszy
őstag

Júj, az igen lehetett. Nem lettem volna a helyében. De talán a WC-s nénit nem engedik be a konyhába :D

Jó étvágyakat előre is!

@Janoska26: Lennék a helyedben, de most toltam be itt a hoteléttetemen egy magyaros sertésbordát főtt burival, nyamnyam volt az is :D

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44779) rizso válasza Janoska26 (#44776) üzenetére


rizso
addikt

Vegyetek egy fél kiló-kiló darált húst, abból otthon olyan fasza hambit lehet csinálni, hogy a gyerkőcnek többet nem kell majd happy meal se ;)

hcl: az egyik mekiben volt olyan, hogy pont nem volt állandós takarító, és bizony ugráltatták a kasszásokat, hogy menjenek wc-t takarítani, mert az "igényes" nők(!) össze-vissza szarták, vagy éppen a kiskölök elhányta magát az egyik asztalnál. Gondolhatod mennyire örültek az ilyen plusz feladatoknak...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#44780) Janoska26 válasza rizso (#44779) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Szoktam csinálni itthon is, de az nem olyan, különben is marha húsból inkább babgulyást főzök bográcsban 1 kis csülökkel meg lóbabbal :) . gyors beugrunk ketten megeszünk vagy 6 sajtburgert és hallgatunk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44781) hcl válasza rizso (#44779) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

El tudom képzelni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#44782) Macka


Macka
veterán

MiniDisplayport----Displayport kábelt keresek sürgősen!!!!

[ Szerkesztve ]

(#44783) hattrickuser válasza rizso (#44766) üzenetére


hattrickuser
tag

Azért elég időtálló a mekis kaja, érdemes [elolvasni!], az hogy mennyire egészséges :F

Annak idején én is dolgoztam a Drive-ba, 1 napot! Mondjuk azóta se ettem mekibe :D

[ Szerkesztve ]

(#44784) #TOTTI válasza hattrickuser (#44783) üzenetére


#TOTTI
őstag

Annyi szemetet, meg műanyagot eszel meg, teljesen mindegy, hogy az McDonalds, vagy bármely más termék és itt nem gyorséttermekre gondolok csak, hogy már immúnis vagy rá. Hidd el ha valóban csak természetes és bio élelmiszert ennél kb. egy hónapig szokna hozzá a szervezeted! Addig viszont villámgyors anyagcserével díjazná. ( Nem jó értelemben. :) )

(#44785) hattrickuser válasza #TOTTI (#44784) üzenetére


hattrickuser
tag

Abban teljesen egyetérthetünk, hogy akárhol-akármit eszel, az tele van "szeméttel". Csak az a kérdés, hogy mennyire van tele :D

(#44786) M_AND_Ms válasza #TOTTI (#44784) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Mi az, hogy 'bio' élelmiszer??? Tudom, jön a válasz: nem permetezik, természetes körülmények között termelik,stb.

Javaslom, aki ezt mondja nézzen utána, mit jelent a 'bio' előtag: élet, élettel kapcsolatos.

Biológia, biofizika,biográfia, stb. Tehát a bioélelmiszer az olyan étel, ami az élettel kapcsolatos. És az milyen? És milyen akkor a nem bio? Hmm...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#44787) Thomas1


Thomas1
őstag

Sziasztok!

Eladó egy XFX HD 6770 1 GB GDDR5 kártya.
Dobozában, minden tartozékával, hibátlan állapotban.

Garancia Gianni-hoz szól, 1 év volt rá, ez most 27.-én jár le.

850/4800-as, nem a gyengébb 750-es típus.

Érdeklődni a topicjában, vagy privátban.

Ár: 22.000 HUF

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#44788) hcl válasza M_AND_Ms (#44786) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Bioszőlő pl. nagyanyámé... le van szarva, terem az magától is ;)

Mutogatni való hater díszpinty

(#44789) Sz7Cs válasza M_AND_Ms (#44786) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

szabolcsban hatalmas gyümölcsösök vannak, és az egyik barátomék is ebből élnek...
ő azt mondja: " bio az, amit éjjel permeteznek "- hogy senki se lássa :DD

(#44790) M_AND_Ms válasza hcl (#44788) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Persze. A legjobb alma mindig a kertvégi fáról szedhető, ami a gazosban áll és sosincs permetezve és megmetszve. Ez már csak így szokott lenni.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#44791) Inception


Inception
tag

úgy is sz@r az idő,menjetek moziba.most olcsó :)
[link]

(#44792) chungee válasza Inception (#44791) üzenetére


chungee
addikt

De ha itt lógunk az még olcsóbb ;] :K

(#44793) Sz7Cs válasza Inception (#44791) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

ha lesz még jegy az Elrabolva 2-re akkor megyünk :)

(#44794) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv!

New English elementary munkafüzetet keresek. Tudom könyvesboltba lehet venni. De gondoltam megkérdezem, hátha van olyan köztetek aki megvette, de nem használta, vagy az iskolában kapta, de szintén nem használta....stb. Persze nem ingyen kellene.

(#44795) tajcsi válasza Sz7Cs (#44793) üzenetére


tajcsi
senior tag

Ezeket a filmeket hol vetitik Pecsen?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#44796) Sz7Cs válasza tajcsi (#44795) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

CINEMA CITY Pécs Plaza

bővebb info : Filmünnep

(#44797) #TOTTI válasza M_AND_Ms (#44786) üzenetére


#TOTTI
őstag

Tényleg minden tiszteletem a tiéd! De ennyire nem akarok egy ilyen közhelyes dologba belemenni. Tökéletesen lesz@rom, hogy mi a bio! :)

[ Szerkesztve ]

(#44798) tajcsi válasza Sz7Cs (#44796) üzenetére


tajcsi
senior tag

Köszönöm :D Már rendeltem is jegyeket :D öhm, valami jó, mösterférfi fodrászt tudna valaki ajánlani?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#44799) Janoska26 válasza tajcsi (#44798) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Gyere megnyírlak én ;]

(#44800) CHIPman


CHIPman
nagyúr

2x2GB Patriot Viper DDR2 gyönyörű zöld rampár átvehető holnap, vagy hétfőtől. Valakit érdekel?

hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.