Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44101) oPalRx7 válasza Enszuke (#44091) üzenetére


oPalRx7
tag

Teszt :D

Teszt2

[ Szerkesztve ]

(#44102) Ance válasza oPalRx7 (#44101) üzenetére


Ance
őstag

Komoly cucc. Ár?

(#44103) s7evcsenko válasza NovaBlue (#44086) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Felhívtam Őket...
Autó függő a dolog, nekem 15k-t mondtak.
1nap alatt megvan, reggel odaviszem a kormányt, délután elhozhatom.
Annyi, hogy a kormányt leszedést nekem kell elintéznem, ami nálam a nagyobb gond.
Ezt még ki kell derítenem mennyire bonyolult művelet, meg-e tudom én csinálni itthon.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#44104) TRob1 válasza s7evcsenko (#44103) üzenetére


TRob1
veterán

Ennyiért már majdnem új kormányt is kapsz. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#44105) s7evcsenko válasza TRob1 (#44104) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt erősen kétlem. :B

(#44101) oPalRx7: A második teszt durva...
Srácnak kicsit fájhatott már a keze... :) az esernyő viszont bírta keményen...
Azért kíváncsi lennék erre az élethelyzetre... ekkora szélben ki lenne az az állat, aki esernyővel akarna közlekedni... ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#44107) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Nincs valakinek jó láncfűrész pályája?
Kellene egyet venni, de nem tudom hogy szabad-e használtat venni, az árak pedig elég durva szórást mutatnak (kezdve a vaterás bontatlan 15000Ft-ostól a többszázezer forintos fűrészekig.
Egy ilyent néztünk:
[link]
Ez most őszi akcióban 10e-el olcsóbb, de még nem sikerült teljesen rábeszélni magam hogy ennyi pénzt kiadjunk láncfűrészre. Kandallóhoz a tüzifát kellene összevágni évente egyszer + esetleg kisebb kerti munkák, azaz nem nagyon lenne agyonhasználva. Mondjuk ez biztos sokáig bírná a strapát.
De ha valakinek esetleg van megkímélt márkás gépe dobjon egy privit.

Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#44108) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Megy valaki jövő héten Fehérvár felé?
Egy méretesebb csomagot kellene elvinni :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#44109) nesa válasza a2d2 (#44107) üzenetére


nesa
veterán

Ebbol a markabol gyakorlatilag barmelyik jo,de en megis inkabb egy hasznalt 038AV vennek, az nem tiszta muanyag es talan mindenidok legjobb gepe, mi ilyet amit linkeltel galyazashoz szoktunk hasznalni.

[ Szerkesztve ]

(#44110) HoldChore


HoldChore
tag

Esőkabáton nem gondolkodtál még? Egy zsebben elfér és csak veled együtt viszi el a szél :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#44111) zsolt19900 válasza a2d2 (#44107) üzenetére


zsolt19900
őstag

én azt javaslom, nem éri meg ilyeneken fukariskodni, a stihlnél van 4x kitörlesztős akció és 50-60 ért már vannak gépek, megéri egy olyanra beruházni, az 4-5-6 év múlva is gép lesz

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#44112) Ance válasza a2d2 (#44107) üzenetére


Ance
őstag

Most majd biztos sokan lehurrognak, de ilyen ritka használat esetén (évente 1-2 alkalom), inkább elektromosat ajánlanék. A benzinesnek nem tesz túl jót, ha nem használod hónapokig (olaj, benzin). A munkát amit írtál egy elektromos géppel is el tudod végezni simán. Árakat nem néztem...

(#44113) agressiv válasza a2d2 (#44107) üzenetére


agressiv
addikt

Az biztos, hogy ilyen teszkós gépeket nem éri meg megvenni, mert csak füstölnek összevissza, pörögni nem akarnak, beállítani nem nagyon lehet őket, kvázi használhatatlanok.

Apám vesz mindenből ilyet és csodálkozik, hogy szar. :DDD A 78-as komárom jobban pörög mint a fűrésze. :D

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#44114) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Köszi a válaszokat, akkor azt hiszem megvesszük a STIHL-t.
Elektromosban nem gondolkoztam, van egy apámnak (bosch vagy b&d), párszor kölcsönkértem de kínszenvedés volt a használata.

Üdv!

Miki

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#44115) nesa válasza a2d2 (#44114) üzenetére


nesa
veterán

Mondjuk b&d be vannak ultra szar lancfureszek de egy stihl elektromos a kabelen kivul semmilyen korlatozast nem tartalmaz, pont ugy viszi, tuzifa kuglizashoz azis jo mi muhelyben elektromost hasznaltunk , meg plane csendes a benzineshez kepest.

A keverkre figyelj majd oda nagyon ha sokaig akarod hasznalni :K Stihl vagy husqvarna XP olajat vegyel, tobbek szerint az XP jobb de szerintem tok mind1 en XP hasznalok.

[ Szerkesztve ]

(#44116) plaszy


plaszy
őstag

Hali!

Haverom vett tegnap Androidos Samsung Galaxy Ace La Fleur-t. Olyan kérdése lenne, hogy rendes navis programból melyiket érdemes rátenni? Nem akarok órákat fórumok böngészésével tölteni, ezért egy rövid infót elfogadnék. Köszi!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44117) a2d2 válasza nesa (#44115) üzenetére


a2d2
addikt

Hello!

Most hozta ide apu a láncfűrészt. Megnéztem, HP olajat hozott. Ezt adták hozzá a boltban.
Tesco-ban veszek egy 5L-es benzines kannát, ebben bekeverem majd szépen az olajat és ráírom hogy láncfűrészhez.
Ja, ez tényleg full műanyag ház :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#44118) hcl válasza a2d2 (#44114) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nagyanyámnál van egy tök noname elektromos, nem is túl erős, az nekünk tök megfelelt... Én i vagdostam vele, nem volt gáz.
Mondjuk lehet azért, mert nem próbáltam még benyásat :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#44120) nesa válasza a2d2 (#44117) üzenetére


nesa
veterán

Az vele a gond hogy kicsit gyengusz es nagyon kell huzni neki, 1 fat nemlehet kivagni+ darabolni 1 tank benzinnel, ma epp 171 es dontogetek a 038 as kellet volna de mar mind1.

Remek olaj a HP is de ha elfogy, XP vegyel, en az 1L adagolost szoktam az baromi kenyelmes 1 evig siman eleg szokott lenni a fukaszaba is ezt nyomom.

Van neked valami favago gyakorlatod?

[ Szerkesztve ]

(#44121) rizso


rizso
addikt

Munkák kerestetnek!

1.
Öcsémnek kellene teljes munkaidős pincér meló pécsi étterembe/bárba/stb. Pincérként elvégezett egy 2 éves OKJ "vendéglátós" képzést, BOLS mixervizsgája is van, és pincérkénti gyakorlattal is rendelkezik.

2.
A barátnőjének is jó lenne valamilyen egyetem mellett végezhető, részmunkaidős munka.

3.
Saját részre is kellene valami munka, elsősorban Szekszárdon és környékén, főként humán/HR területre. Pályakezdőnek számítok, és most a munkaügy az "Első munkahely garancia" program keretein belül december 31-ig minden költséget átvállal utánam a munkáltatótól, szóval ha valaki alkalmazna, akkor lényegében ingyen kapna egy plusz munkaerőt.

Ha bármelyikre tudtok valamit, nyugodtan zaklassatok!:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#44122) Sz7Cs válasza plaszy (#44116) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

ha android akkor Sygic ;)

(#44123) ErőVarázsló válasza Sz7Cs (#44122) üzenetére


ErőVarázsló
tag

primo sem rossz

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#44124) TRob1 válasza ErőVarázsló (#44123) üzenetére


TRob1
veterán

Primo a legjobb navi program mind PNA-n, mind Telefonokon (csak ugye Androidra nem legális)

¤ R'n'R ¤

(#44125) rizso


rizso
addikt

Androidos tablet kell valakinek? :)
- 7" 800*480p
- Allwinner A13 1GHz +Mali400
- 512MB ram
- 4GB belső memória (microsd-vel bővíthető, az én 32GB-os kártyámat gond nélkül viszi)
- ICS 4.0.4
- előlapi kamera mikrofonnal, 3.5 jack, micro usb (elvileg OTG-s), wifi, mono hangszóró

Kijelzőn kívül mindenhol matt burkolatú.

Tartozékok: doboz, használati útmutató, töltő, adatkábel, OTG kábel, füles.

Ára baráti ~20k:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#44126) goodboy007


goodboy007
senior tag

Keresem a következő játékokat Playstation 3-ra:

Uncharted 1-2-3
Heavy Rain
Dragon Ball Z Burst Limit vagy Raging Blast 1-2
God of War III
KillZone 2-3

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#44127) goodboy007 válasza goodboy007 (#44126) üzenetére


goodboy007
senior tag

Kimaradt, még ezek is érdekelnek:

Red Dead Redemption
Mortal Kombat

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#44128) ErőVarázsló válasza TRob1 (#44124) üzenetére


ErőVarázsló
tag

de ha meg veszed
sőt most elvileg pk is átállnak arra hogy a csaka térképet kell venni
viszont azt bármelyik eszközödön használhatod

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#44129) TRob1 válasza ErőVarázsló (#44128) üzenetére


TRob1
veterán

Androidra nem lehet megvenni. Sőt, külön még PNA-ra sem, csak és kizárólag készülékkel együtt (abból is csak néhány fajtával)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#44130) sutszi


sutszi
veterán

Üdv!

Olyan boltot keresek,(szerelvény?) ahol lehet kapni zuhany gégecsövet, lehetőleg jó ár/minőség arányban.

Ha Uránváros - Belváros vonalon megtalálható az már csak hab a tortán...

Ehhez kapcsolódóan:
Ami eredetileg volt rajta annak jó a csaptelep felőli része, csak ugye eresztett már ezért a Praktikerben vettem egyet. Enne műanyag volt a szorító része és sikerült ugyan rászorítani de szétnyílt. Igaz kb 1-2 év után az egész cső széttört belül....
Most lett véve egy aminek fém a vége...örültem, hogy az eredetihez hasonlót sikerült találni. Erre kiderült, hogy az nem jó méretben. Milyen méretek vannak? Nincs tolómérőm...hogyan tudnám pontosan elmérni? (Bár valószínűleg az lesz, hogy az első eredeti fém verziósat viszem magammal és kérek egy "olyat").
Tanács, ötlet ilyesmivel kapcsolatban?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#44131) nesa válasza sutszi (#44130) üzenetére


nesa
veterán

letezik meret atalakito is.

(#44132) sutszi válasza nesa (#44131) üzenetére


sutszi
veterán

Na erről még nem hallottam..mondjuk ilyen kb 1mm-nyi a különbség a két méret között. :F

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#44133) Dluinet válasza sutszi (#44130) üzenetére


Dluinet
nagyúr

http://www2.barta-thermoker.hu/
Pécs, Közraktár u. 8

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#44134) crabi


crabi
csendes tag

Sziasztok! szokott valaki vásárolni ebay en?
Vagy esetleg van valakinek ilyen átalakítója?
[link]

(#44135) fudi2002


fudi2002
veterán

Eladó a képen látható masina. Használt! Természetesen tökéletes külső-belső állapotban van. Gar nincs. Minden tartozék, kivéve a doboz megvan.

Személyesen pécs-mohács.
Érd. Privátban. Kérésre saját képet küldök róla.
Beszámolni csak kp-t tudok, mivel már jön az automata kávéfőzőnk.
Ára: 30.000 HUF

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#44136) mormota


mormota
senior tag

meghalt az akksi a gépben, nézem típusát: 10.8V, 5200mAh FPCBP150 számmal
nézem ebay-es akksikat: 14,4V, 4400mAh a legtöbb FPCBP151 számmal meg FPCBP151AP számmal, de ehez a típushoz írják
gondolom kevesebb ideig bírja a póttal, de az zavar igazán, hogy nem 10,8 voltos, hanem 14,4. ez okozhat problémát?
(egyébként fujitsu lifebook c1410)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#44137) rnrn válasza rnrn (#44005) üzenetére


rnrn
tag

:B Kiderült, hogy a noti RAM-ok nem 512-esek, hanem 1 GB-osak.
Hynix HYMP512S64CP8-Y5 AB-T 1GB, 667MHZ, DDR2, PC2-5300, Memory Module
Darabja 2.500 Ft. A kettő együtt 4.500 Ft.
Vigyétek... :)

[ Szerkesztve ]

(#44138) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm jól összegyűrte az első rendszámát. Ezt lehet valahol legálisan utángyártatni? Vagy mi lenne az új kérésének menete? Persze az eredeti kellene, nem pedig egy új rendszám pár!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44139) Debilon válasza plaszy (#44138) üzenetére


Debilon
addikt

okmányiroda és ott intézik

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#44140) plaszy válasza Debilon (#44139) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi, és kell odaadni az eredetit, vagy elég ha azt mondja mondjuk hogy ellopták.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44141) Debilon válasza plaszy (#44140) üzenetére


Debilon
addikt

szerintem vigye a gyűröttet is
úgyis meg fogják kérdezni tőle, hogy miért kell neki új rendszám (legalábbis megszokták)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#44142) plaszy válasza Debilon (#44141) üzenetére


plaszy
őstag

Oké, rendben, akkor holnap szerintem el is küldöm.

Á, itt találtam infót: akinek esetleg még kell, rákeresés alapján kidobhatja:

Rendszámtábla

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44143) hcl válasza mormota (#44136) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerintem ezt notebookos topicba... De elvileg stabilizált az akkuról lejövő feszültség, szóval ha ehhez valónak hozzák a webboltok, akkor jónak kéne lennie.

Mutogatni való hater díszpinty

(#44144) Kaics


Kaics
tag

Tudna valaki ajánlani jóféle külső merevlemez házat noti vinyóhoz? Noti hűtőpad is érdekel.

THX

(#44145) tajcsi


tajcsi
senior tag

Nekem szuksegem lenne kb 100 nevjegykartyara..aki esetleg nyomdaban dolgozik, megcsinalna nekem, persze nem ingyen gondoltam :R

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#44146) FuckeR19 válasza rnrn (#44137) üzenetére


FuckeR19
senior tag

régi áron érdekel :DDD

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#44147) hcl válasza Kaics (#44144) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerintem nagy különbségek nincsenek. Alu duboz,meg van a végében elektronika, csók.Olyat nézz, aminek nem A-s csatlakozója van, hanem rendes miniUSB, mert A-A kábelt sehol nem kapsz :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#44148) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Nem dolgozik valaki autotuning boltban?
Érdekelne egy 18mm-es kartergáz szűrő.

Üdv!

Miki

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#44149) rnrn válasza FuckeR19 (#44146) üzenetére


rnrn
tag

Jó fej vagy... Annyiért nem megy! :N
Viszont, mivel visszatérő vevőm vagy, kapsz egy k.nagy engedményt! :D
Szal: 3.000 Ft a kettő! Hm?
Megvárom a válaszod, ha nem kéred, akkor a többiek is ráugorhatnak... ;)

(#44150) FuckeR19 válasza rnrn (#44149) üzenetére


FuckeR19
senior tag

csak poén volt, jelenleg nincs szükségem rá :R :R

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.