Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45751) Sir Riccio válasza Sir Riccio (#45724) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Az LG is lehet független ha igény van rá. ;]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#45752) zsolt19900 válasza Magnum_ (#45749) üzenetére


zsolt19900
őstag

jól lehet pasizni :D :D :D :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#45753) oPalRx7 válasza plaszy (#45746) üzenetére


oPalRx7
tag

én pozitívan állok a wnakelhez, az enyém nem a motorja miatt áll sajnos (totál teljes elektromossági felújítás kell neki), ráadásul tudom is hogy mi okozza az RX-ek motorgondjait. (egy kényelem miatti kényszermegoldás)

szóval RX8-at is lehet teljesen megbízhatóvá tenni, csak épp érteni kell hozzá...

(#45754) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

10" Tablet bőrtok: [link] Marantz erősítő: [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#45755) a2d2 válasza CPT.Pirk (#45754) üzenetére


a2d2
addikt

Beszarok, az aprodot is felvásárolja a vatera?
Vagy hogy lehet hogy aprod-os link-ként mutatja az erősítő szót?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#45757) CPT.Pirk válasza a2d2 (#45755) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csak kimásoltam a szöveget az aprod.hu-ról, mert ott is hirdetem, úgy látom ez is jött vele. ;]

Kösz h. szóltál, kijavítottam. Nem érdekel az erősítő? Itt olcsóbb. ;)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#45758) Djroberto válasza plaszy (#45748) üzenetére


Djroberto
tag

inkább szánj rá egy picit többet és vegyél egy bmw-t. 120d ( 2 misi 2007-es ) vagy 136i.

egy 136i volt fent kb 2.5-ért.

vagy 316i

az rx8-ra nem hogy a különbséget elköltöd majd kb 2év alatt,hanem többet is. :R

:-)

(#45759) oyko


oyko
tag

Sziasztok!

Eladó két db esztétikai hibával, egyébként kifogástalan jó állapotban lévő keveset használt laptop:

Dell Vostro 1015 Bordó notebook - Intel Core 2 Duo T6570 2.1GHz / 2MB / 800MHz, 2GB DDR2 800MHz (1*2GB), 15.6" WXGA TrueLife (1366x768 fényes) WLED TFT + integrált 2Mp webkamera, 320GB 5400rpm SATA HDD, integrált Intel GMA 4500MHD, 8x DVD+/-RW meghajtó, 6 cellás akkumulátor 48WHr, magyar billentyűzet, Gigabit LAN, Bluetooth, Dell WLAN 1397 802.11b/g, 5-1 kártyaolvasó, Firewire, 4x USB2.0, ExpressCard foglalat, AC adapter.

Irányár: 75.000.-Ft.

Érd.: oyko@freemail.hu
Pécsett

(#45760) s7evcsenko válasza Djroberto (#45758) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Kicsit elnézted az árakat... :K
A 2007-es 120d 3misi felett van, olyan pedig, hogy 136i nincs.
316i van, viszont az elég sovány kis jószág erőben és küllemben egyaránt az RX8-hoz képest...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#45761) Djroberto válasza s7evcsenko (#45760) üzenetére


Djroberto
tag

2006 év végi. 2.100.000-re vagy 2-re lealkudod ez tuti.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/120/bmw_120d-6368518

igen benéztem.

valaki hirdetett egy kék kb 2005-2006-os kicsi 1-es bmw-t. benzines volt és 265-270 lovas. Amikor rákerestem ki is jött egy anno magyar teszt,és le is írták hogy abban van a valaha legjobban sikerült bmw motor,arra épült a későbbi M3-as is.

de nem azok voltak amik most fent vannak a használtauton,össz-vissz 1 db volt.

szerintem 125 vagy 128i lehetett de nem a cabrio-s kivitel ami hajthatos sima 3 ajtós.

:-)

(#45762) a2d2 válasza CPT.Pirk (#45757) üzenetére


a2d2
addikt

Nem köszi, ez csak 4 hangszórós.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#45763) CPT.Pirk válasza a2d2 (#45762) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amíg nem álltam neki 5.1-es erősítőt csinálni csövekből, addig 3 darab jóféle sztereó erősítőt volt használva az 5.1 elérésére, ez a Marantz volt az egyik közülük.

A bolti 5.1-ek ebben az időben egyrészt vagy IC-s vackok voltak és / vagy ilyen 7.1 + 2.0 több zónás cuccok annyi szolgáltatással, hogy az egésznek a lényege, egy normális erősítő elvész a benne lévő DSP meg egyéb effektek okozta hangminőség változással.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#45764) a2d2 válasza CPT.Pirk (#45763) üzenetére


a2d2
addikt

Gondolom a fogyasztásuk sem volt piskóta :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#45765) CPT.Pirk válasza a2d2 (#45764) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sosem mértem, de nem a Watt számra mentem, így nem lehetett túl sok. Az első 2 hangszórót egy Quad405-ös belsejű cucc hajtotta, hátsóké volt a Marantz, a centert és a mélyet meg egy kisebb erősítő küldte meg.
Most a csövesből 5 csatorna van kész, 90 egynéhány watt fogyasztása van, csatornánként ~2Watt leadott teljesítmény mellett. Összehasonlítás képen, az lcd TV-m amit monitornak használok, az is megeszik 90W-t (még régebbi darab), a számítógép meg valahol 60W körül üresjáratban, ez utóbbi majd jelentősen fog csökkenni, ha a Phenom2 + HD5670 kompbót leváltom A10-es APU-ra. Egyszer majd a TV-t is lassan lecserélem egy fiatalabb, jóval kevesebbet fogyasztó példányra.

No meg ott van a fogyasztásért cserébe elérhető minőség kérdése. Sosem voltak "audiofil" cuccaim se "vájt" fülem, de arra odafigyeltem, hogy kis befektetéssel érezhető javulást okozzak, ezért került nagyon hamar leváltásra egy 5.1-es IC-s borzalom (Yamaha RX-V350) az említett 3 darab erősítőre, majd azok meg praktikussági okokból és az utánozhatatlan "csöves hangzás" miatt a mostani drótkupacra. Csak végre be kellene fejezni meg bedobozolni, lassan 2 éve épül. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#45766) s7evcsenko válasza Djroberto (#45761) üzenetére


s7evcsenko
addikt

130i volt. Kék volt nem? 2 999 000,- aszem
Azt az autót nagyon ritkán hirdetik és az nagyon gyanúsan olcsó volt...

Én január óta keresek egy normális 120d-t... nem sok sikerrel, igaz magasra tettem a mércét, mert a mostani 118d-nél szeretnék jobbat találni...
Ez amit linkeltél kicsit gyanús, de ha tényleg minden rendben van vele, akkor ez igen jó vétel lenne.
Bár ki se merték írni a futott kilométert.
A 3 millával lehet felé lőttem kicsit, igaz én az alkut még nem kalkuláltam bele, és jelenleg is csak 3db van 3 alatt, ami 2007 feletti... :B :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#45767) s7evcsenko válasza Djroberto (#45761) üzenetére


s7evcsenko
addikt

130i

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#45768) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Pixelhibás TFT monitorja van valakinek eladó olcsón?
Lehetőleg 19" vagy nagyobbat vennék.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#45769) Djroberto válasza s7evcsenko (#45766) üzenetére


Djroberto
tag

igen kék volt,gondolkodtam a vételén de végül más lett. - hát figy azért az egy ha jól rémlik 2004-2005-ös autó volt. reális lehetett kb az ára 4-5 misiért már senki nem vette volna.

hát ja nem leharcolt 120d-t nehéz venni,én a helyedben ha nagyon jót akarsz kint osztrákban vennék bmw szervízben. Marha sok autó van 20-30.000 km-errel,amiket cégek adtak be 1-2 év után és 30-40%-al olcsóbbak mint az új. kb 12.000 euro-t jelent.

nekem a megane rs a szívemcsücske most. :R

:-)

(#45770) a2d2 válasza CPT.Pirk (#45765) üzenetére


a2d2
addikt

Pedig ez a yamaha pont úgy néz ki mint amiben van anyag bőven. Nem az a lapos szar.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#45771) CPT.Pirk válasza a2d2 (#45770) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kilóra megvolt, de... 2 batár nagy IC volt benne a normális, tranyós végfok helyett, amit pl. a V357-ben alkalmaztak. Ez mellé jött még a hangprocesszor "áldásos" tevékenysége, a végeredmény egy elég lapos "csak szól, de semmi jó" kategóriás cucc lett, mindegy mit állítottál be a hangzásnak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#45772) goodboy007


goodboy007
senior tag

A belvárosban merrefelé van olyan ruha/sportszer bolt, ahol max 2-3000FT körül lehet kondizáshoz használatos sportkesztyűt venni?

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#45773) hcl válasza CPT.Pirk (#45763) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

IC-s vackok voltak -> ma is azok vannak :D
Nekem is van még pár TDA végfokom, de szerintem azokból már semmit nem fogok építeni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#45774) Ance válasza goodboy007 (#45772) üzenetére


Ance
őstag

Irgalmasok utcája, ha a Konzumtól mész a Széchenyi tér felé, a bal oldalon van egy sportszer bolt. Nem tudom árulnak-e és mennyiért, de van rá esély. Angol márkás cuccokat árulnak. Ha van és drágállod, akkor nézd meg a hu.sportsdirect.com oldalt. Szerintem ők is hasonló forrásból szerezhetik, eléggé hasonló cuccok vannak ott. 3-4 nap alatt ideér és szép nagy leárazások szoktak lenni.

(#45775) FuckeR19 válasza goodboy007 (#45772) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Dávid bemész a Forrásba a kondis boltokba, vagy Árkád Hervis esetleg Biotech és válogathatsz.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#45776) Stoner


Stoner
csendes tag

RAMok vannak eladók!

A közhiedelemmel ellentétben a rendszergazda nem gépparkot üzemeltet, hanem állatkertet.

(#45777) Exian


Exian
őstag

Van valakinek eladó DDR1 laptop memóriája? 512MB kellene (vagy 1GB).

(#45778) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Ha valakinek akadna 1db nem leharcolt fekete atx-es házikója és még netán 1 fekete Sata dvd írója az szóljon megvenném. Nem kell puccos ház, egyszerű és olcsó legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#45779) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok!
Volna egy 16gigas Pendrive amit ha leszeretnek formazni akkor azt irja ki hogy...:The disk is write protected...
Kerdesem az lenne hogy hogyan tudnam kikapcsolni a write protected-modbol hogy formazni tudjam?
Se formazni se torolni nemengedi a pendriveon levo file-okat...Amugy egy DanDisk-rol van szo...
Valaszokat,segitsegeket elore is Koszonom... :R

Udv..: Zoli

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#45780) Zewa válasza Vaze (#45779) üzenetére


Zewa
senior tag

Milyen pendrive pontosan? Keress a pendriveon egy mini kapcsolót és lökd át... ;)
Például.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#45781) RZozo válasza Janoska26 (#45778) üzenetére


RZozo
aktív tag

privát ment

(#45782) Janoska26 válasza RZozo (#45781) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

már válasz is ;)

(#45783) 4sal3


4sal3
tag

Sziasztok

3db Xbox játékot eladnék.
Shift - 1k
NFS - Hot Pursuit - 5k
Mortal Kombat vs. DC Universe - 5k
Lemezek tökéletesek, kiskönyvek is megvannak.

(#45784) Vaze válasza Zewa (#45780) üzenetére


Vaze
őstag

Sajnos nem talaltam rajta semijen kapcsolot :(
Errol lenne szo... Cruzer Edge 16GB :R

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#45785) stfx válasza Vaze (#45779) üzenetére


stfx
aktív tag

Ha nincs rajta kapcsolo, akkor evvel probald meg formazni.. Olyat mar nekem is hoztak, de szerencsere sikerult leformazni.

[ Szerkesztve ]

(#45786) Utopista


Utopista
tag

Lehet lesznek olcsó laptopok a használtpiacon :DDD

Pécsi laptoptolvajok: [link]

(#45787) Vertigo18 válasza Utopista (#45786) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez undorító! :(((

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#45788) McAdam6


McAdam6
tag

Sziasztok!
Ügyes cipészt tud valaki Pécsett ? Már a második Marc cipővel járok úgy, hogy a bőr felsőrész teljesen rendben van, de a PU talp egyszerűen szétreped, szétmállik ! Talpcsere kellene, sajnálnám kidobni, nem két fillér volt...(szavatosság nem játszik, több éves csukák)

THX

(#45789) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Orange San Francisco - ZTE Blade eladó. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#45790) Csepy válasza Vertigo18 (#45787) üzenetére


Csepy
őstag

Kíváncsi vagyok azt az egy darabot miért hagyták ott a kamerakép előterében...

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#45791) Dluinet válasza Csepy (#45790) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hármat még kidobott a zsákból (0:30), mert nem fért bele és az olcsókat kiszelektálta

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#45792) Sir Riccio válasza Dluinet (#45791) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Fene a pofájukat, hogy még szelektálni is volt idejük. :W

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#45793) Vertigo18 válasza Sir Riccio (#45792) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezért kellene a kiállított darabokba GPS, aztán, amikor eladják, akkor kivenni belőle...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#45794) rnrn


rnrn
tag

Androidos dual sim telót vennék a közeljövőben.
Van esetleg tapasztalatotok? Hagyományos dual simes készüléket 4-5 éven át használtam, minden OK. Az androidosok mostanság kezdenek terjedni és nem szeretnék mellé nyúlni.
Köszi előre is!

(#45795) Sir Riccio válasza Vertigo18 (#45793) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Vagy simán egy vizesárok, krokodilokkal, vagy egy mozgásérzékelő rendszer ami szól a bolt tulajának, hogy mozgás van bent, aki ilyenkor egy gombnyomással elgázosítja a betörőket. Opcionálisan felszerelhető egy lapát meg egy seprű két robotkarral ami felsöpri és a kukába teszi őket mint anno a Tom és Jerryben. :DDD

(#45794) rnrn: Itt nézz körül. ;)

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#45796) Vertigo18 válasza Sir Riccio (#45795) üzenetére


Vertigo18
addikt

Vagy csak egyszerűen shotgun az ajtóra, és a kilincsre kötve belülről...

Esetleg mozgásérzékelős löveg az áruházba? ;]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#45797) saiyajin válasza McAdam6 (#45788) üzenetére


saiyajin
senior tag

A város legjobb cipésze a Ferencesek utcájában van. Alulról közelítve kb. több mint 50 méter után van egy ékszerész balra, és az után következik egy kapu egy belső udvarba, ott van bent a műhelye. Azt hiszem ki is van táblázva. Ha ő (Robi) nem tud vele mit kezdeni akkor senki! Bátran ajánlom!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#45798) rnrn válasza Sir Riccio (#45795) üzenetére


rnrn
tag

Köszi! :R

(#45799) goodboy007 válasza Utopista (#45786) üzenetére


goodboy007
senior tag

Sajnálom őket.
Anno én is itt vettem a laptopom és a netet végigböngészve az egész országban itt volt az egyik legolcsóbb.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#45800) rnrn válasza rnrn (#45798) üzenetére


rnrn
tag

Sony Xperia tipo dual
Ez lesz a befutó...
Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.