Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#58601) tildy válasza kraftxld (#58596) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem mondjuk ki a nevét:D Esmein nem tudom hanyszor bannolta ki, de egy parszor. En szemelyesenis talakoztam vele, egyebkent.

Kraftxld: nekem a a Norwegian jon be wifivel a fedelzeten. Kiprobaltam mit tud: sikerult skypeon felhivni szuleim valahol nemetorszag felett :) [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58602) Lortech válasza Integra (#58599) üzenetére


Lortech
addikt

házilag! Ehhe.
Vajon még mindig win98-at használ? :)

Thank you to god for making me an atheist

(#58603) emvy válasza parandroid (#58597) üzenetére


emvy
nagyúr

Jaja, koszi, mi is neztuk, de legfeljebb a tulzott babgulyasfogyasztas okoz problemat. Azota egyebkent is folyamatosan eszem/iszom (a harom tanyer gulyas utan egy oraval lementem hekkezni a partra, kesobb negy palacsinta, reggelre harom tojas, ez megy ket napja, de kezdek rendbejonni).

@konkret hape: a nettom egyebkent 5:54, 15 percet eldepozgattam :).

while (!sleep) sheep++;

(#58604) tbs válasza emvy (#58603) üzenetére


tbs
addikt

:Y Durva. Magamra kb. 3 napot tippelnék. Nettóban... :DDD

(#58605) bobsys válasza bobsys (#58527) üzenetére


bobsys
addikt

Nem bantam meg az uj oltonyt es cipot meg a par inget amit vettem ha mar ott voltam. Igaz sik ideg vagyok mindig mikor vasarolni kell meg probalni a ruhat, de amit eddig lattam az ugyfelnel az alapjan megerte.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58606) bandus válasza bobsys (#58605) üzenetére


bandus
veterán

így van, ez megtérül. a ruha teszi az ember :D

tökjó az apple-nek ez a házi skype megoldása, éppen miami beach-csel telefonálunk a tengerpartról és teljesen tökéletes a vétel. meglepő :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#58607) bobsys válasza bandus (#58606) üzenetére


bobsys
addikt

Facetime?
Nemreg olvastam a spekulaciokat, hogy milyen lesz az uj iphone es ha tenyleg zafir vagy mifene uvege lesz ami birja az utest, karcolast akkor mar mondtam a felesegnek, hogy azt kap, mert minden telefonjat leejti es osszetori. A mostanin is megvan repedve a kijelzo. A masik megoldaskent vazoltam neki, hogy kap egy Nokia 3210 telefont es kesz.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58608) bandus válasza bobsys (#58607) üzenetére


bandus
veterán

ahha, azt hiszem az a neve. én android párti vagyok, az asszonynak van 5s, nem rossz telefon. a zafír üveg tényleg elég csábító, de szerintem sosem vennék itthon, ennyiért. bár a múltkor nagyon közel voltam hozzá, amikor kitörlődött minden kontakt a telefonomból, de aztán sikerült felülkerekednem az indulataimon :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#58609) pohár válasza bobsys (#58607) üzenetére


pohár
félisten

a zafír ekkora méretben úgy fog törni, mint a ropi... :N
inkább GorillaGlass3 (meg majd a többi)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58610) emvy válasza bobsys (#58607) üzenetére


emvy
nagyúr

Max par mikronnyi zafir vedoreteget a karcok miatt. A zafir jobban torik, mint a GG (es a GG jobban torik, mint a muanyag).

while (!sleep) sheep++;

(#58611) bobsys


bobsys
addikt

emvy & pohár

Ennyire emlekszem ra, hogy mit irtak annyi fogott meg belole, hogy elvileg a gorilla glassnel is jobban fogja birni a strapat. Nekem az szamitana, hogy a leejtest hogyan birja a kijelzo.

bandus
Az enyemert fizettem $200 es kartyafuggetlen, elvileg iden ev vegen kerhetek egy masikat es $200 megerne. Windows Phone nincs csak Android, iPhone meg Blacberry. Aztan a vege lehet az lesz, hogy kap ev vege fele egy Nokiat az e-bayrol azok most $200 korul mennek (Lumia 925 szolgaltato fuggo)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58612) bobsys


bobsys
addikt

Magyar lett a gyerek. Megjott az utlevele. Aprilis kozepen/vegen voltunk a kovetsegen es most irt a feleseg, hogy meghozta a postas. Mar csak a szuletesi anyakonyvi kivonatra varunk illetve a jo hir, hogy ugy forditottak a nevet ahogy mi kertuk es nem okoskodott bele az MTA vagy akarki akinek jova kell hagynia az ilyen kerelmeket.
szerk: szuletesi hely: Hollywood :DDD

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58613) fasyrt válasza bobsys (#58605) üzenetére


fasyrt
őstag

Nálam is ugyan ez a helyzet, ruhavásárlás alatt fogy leggyorsabban a türelmem.
Én még billegek hogy vegyek-e új öltönyt, mert az állásinterjún se lenne egy hátrány, viszont álláskeresőként nem trivia előteremteni a rávalót. :B

(#58614) pohár válasza bobsys (#58611) üzenetére


pohár
félisten

egy sokkalta kisebb, órán lévő zafírt is ha odavágod valaminek, letörhet belőle egy kis darab, vagy egy kis réteg a tetejéből... szóval erre nem kell alapozni szerintem, a fizikát nem vágják át :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58615) bobsys


bobsys
addikt

fokukucnak fenykepeztem, hogy legyen min duzzognia ;] Repter - Chicago belvaros, kb 30 kilometer (19 merfold) $45 borravaloval egyutt

Hozza kell tennem a taxi arak otthon peldaul igy alakulnak
$2.50 for first 1/6 of a mile
$0.40 for each additional 1/6 mile
$0.40 per minute ($24 per hour) wait charge and are not included in fare rate guide so it will cost you more the slower traffic is.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58616) bobsys válasza pohár (#58614) üzenetére


bobsys
addikt

pedig jo lenne

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58617) pohár válasza bobsys (#58616) üzenetére


pohár
félisten

csekkdiszáút

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58618) bobsys válasza pohár (#58617) üzenetére


bobsys
addikt

Latom nagyon belenyultam ezzel a zafir dologgal :D Atfogalmazon. Olyan kijelzot szeretnek ami kibirja azt, ha leejted es nem torik darabokra es nem reped meg. Aztan lehet csak a HTC szar es a tobbi telefon birja

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58619) emvy válasza bobsys (#58618) üzenetére


emvy
nagyúr

Van ilyen, csak karcolodik. :)

while (!sleep) sheep++;

(#58620) tbs válasza bobsys (#58618) üzenetére


tbs
addikt

A hajlékony LG rohadt jól bírja. :K

(#58621) bobsys válasza emvy (#58619) üzenetére


bobsys
addikt

Az nem baj csak ne torjon

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58622) NoLF


NoLF
addikt

Hmm. A mai szereplesem alapjan nem valtoztathatnam meg az avataromat csak egy korsora? :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58623) concret_hp válasza bobsys (#58615) üzenetére


concret_hp
addikt

szimpliciti azé' ott is befigyel keményen:
$0.40 for each additional 1/6 mile
télleg bonyolult az hogy 2.4 / mile? vagy az 1/6 mile is valami speciális táv?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58624) fasyrt válasza concret_hp (#58623) üzenetére


fasyrt
őstag

Nekem a minden megkezdett és kiszámlázott perc ellentéte jutott róla eszembe... 2 dodót megspóroltak neked, ha csak épp megkezdted az utolsó mérföldet.

(#58625) concret_hp válasza fasyrt (#58624) üzenetére


concret_hp
addikt

de ez még nálunk is úgy van, hoyg szép lassan lépteti... itthon mégse az van kiíra, hogy 25 ft / 80 méter vagy ilyesmi :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58626) fasyrt válasza concret_hp (#58625) üzenetére


fasyrt
őstag

Csak idő kérdése és rájönnek, hogy hogyan lehet a semmiért pénzt kérni. ;]

(#58627) BlacKSouL válasza NoLF (#58622) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Neeee ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58628) lenox válasza emvy (#58619) üzenetére


lenox
veterán

De egy folia amugy megoldja, nem?

(#58629) NoLF válasza BlacKSouL (#58627) üzenetére


NoLF
addikt

:) probaltam reprodukalni a jelenlegi avatarom altal kezben tartott korso poziciojat :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58630) Viszlát válasza NoLF (#58622) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez fake. Nem esik az eső.

;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58631) NoLF válasza Viszlát (#58630) üzenetére


NoLF
addikt

meghozza tobb hete :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58632) Integra válasza bobsys (#58607) üzenetére


Integra
titán

egy jó szilikon tok kell polikarbonát vázas telefonra, nem ájfón :DDD ugyanúgy törni fog az új szifon is, mint a mostani. ez a zafíros történet meg... érdemes átolvasnod az ide tartozó mobilarénás topicot, üvölt a sötétség és a tudatlanság, mert olvasni egyik sem olvas utána, de zafffffííííírrr gecó, már megy a marketing bullshitelés, mint a retina displaynél :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58633) ngabor2 válasza Integra (#58632) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A zafír szebben hangzik, mint a korund, vagy egyszerűen alumínium-oxid...

(#58634) szőröscica


szőröscica
addikt

Olaszországban vásárolt már valaki feltöltőkártyás internetet? Google translate segítségével kiderítettem, hogy nekem vélhetően a Wind szolgáltató 3 gigás csomagjára lenne szükségem.

Vajon ott mi kell hozzá, hogy egy külföldi ilyet vehessen?
Csak a sim-kártya kell, modemet viszek magammal.

(#58635) Integra válasza szőröscica (#58634) üzenetére


Integra
titán

útlevél asszem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58636) szőröscica válasza Integra (#58635) üzenetére


szőröscica
addikt

Az pont lejárt már. :DDD

(#58637) fokukac


fokukac
nagyúr

Most voltam a cba-ban, megvettem életem legdrágább sárgabarackját.
Csak úgy lestem, amikor a csaj lecsipogtatta, hogy 1500 kilója. Én meg jól meg is pakoltam... Igaz, sehova nem volt kiírva, hogy mennyibe kerül... ilyen őszibarackok voltak kint 600 ft-ért, gondoltam, nagyságrendileg hasonló lehet...
De legalább jó savanyú... szét is marta a nyelvem... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58638) fokukac válasza bobsys (#58615) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi!

csak mondom, hogy taxiztam én new york-ban is és las vegas-ban is, tisztában vagyok az áraikkal.
nekem a pesti árakkal van bajom, és azzal, hogy nagyjából nulla szolgáltatást kapsz a pénzedért, és még át is akarnak b.szni minden egyes alkalommal :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58639) parandroid válasza szőröscica (#58636) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

EU-n belül van, személyi vagy jogsi is jó lesz, ha csak az kell nekik, hogy igazold magad, ezek egyenrangúak az útlevéllel.

Szerk.: Egyébként szerintem az sem kell hozzá, legalábbis itt a németeknél simán kapsz akár élelmiszerüzletekben is feltöltőkártyás sim-kártyát, akár kimondottan mobilnetre (Aldi, Penny, de asszem a Rewe-ben is van).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#58640) Integra válasza fokukac (#58637) üzenetére


Integra
titán

legalább pálesz formájában vetted volna :DDD

peter:
akkor ez változott ezek szerint, mert nekem még az o2-nél útlevéllel kellett vennem a sim-et, igaz az már 5 éve volt

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58641) Viszlát válasza parandroid (#58639) üzenetére


Viszlát
addikt

Olaszoknál is, benzinkúton is, PAYG esetén természetesen.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58642) tildy válasza bobsys (#58612) üzenetére


tildy
nagyúr

Szegeny Pedro-t viszont nem anyakonyveztek ilyen neven, azt hiszem.... Perszo Amondo barki lehet, Pedro meg akkor sem, ha nem magyar az anyja.... Nem tudom mit sikerult ezzel kapcsolatban intezni ismerosomeknek.
Na meg majd 1-2 even belul leszek kivancsi mi lesz majd a 'mi' neveinkel ( egyikk magyar nev masik nem) .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58643) tildy válasza bobsys (#58618) üzenetére


tildy
nagyúr

Erre mondta egyik munkatars, hogy PEBKAC. Igaz szamitogep eseten, de oly mindegy

3. HTC-m nyuzom, koszonik, egyiknek sem volt sose ilyen problemaja.
Szoval koszoni a htc, de nem szar. A lenovo sem az. Csak nekunk nem jott be. ;] User kompatibilitasi problema lesz szerintem, pont ahogy nalatok is :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58644) bobsys válasza tildy (#58642) üzenetére


bobsys
addikt

Nalunk a Matthew volt a kerdes, mi Matet irtunk a papirokra, de ugye akar Matyas is lehetne, de amint latszik jo volt nekik a Mate is. A koznul is raparaztatott minket, mert mondta, hogy valaki a Felipet szerette volna Fulopkent hasznalni a magyar papirokon es nem jott neki ossze.

(#58643)
Persze, hogy az. feleseg nem kompatibilis az okostelefonokkal :D

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58645) tildy válasza bobsys (#58644) üzenetére


tildy
nagyúr

Michael es Lewis. Hiaba van magyar valtozat, eredeti neven kell anyakonyvezniuk, ha ugy kerjuk es itt szuletik. Legalabbis ugy tudom. Nem akarunk se Mihalyt, se Lajost.:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58646) bobsys válasza tildy (#58645) üzenetére


bobsys
addikt

Anyakonyvezik is ha kulfoldon szuletett es az ottani kovetsegen keresztul csinaljatok. Van ilyen rublika, hogy eredeti nyelven vagy a magyar megfelelojet szeretnetek anyakonyvezni

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58647) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

http://gdehu.hit.gemius.pl/hitredir/id=bV.gHc8M92DF_z58RCd64namP31BO.ufat9.pPOJIKb.l7/fastid=gqxaudqmxunlfijnqsfaeeqhfjkw/stparam=uijpptepuu/url=http://www.it-services.hu/karrier/allasajanlatok/?utm_source=%2F1st%20round%2FProhardver%2FSzabad%20f%C3%B3rum&utm_medium=sponsorship&utm_content=merokod_sponsorship&utm_campaign=brand_lakossagi_ItshTavasziRecruitment

Ez olyan szép, hagy másoljam már be ide..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58648) tbs válasza BlacKSouL (#58647) üzenetére


tbs
addikt

NAGGYON jól sikerült. :K KIVÁLÓ link lett. :K Pirulok ANNYIRA jó! :B

;]

(#58649) Integra


Integra
titán

"The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom."

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58650) Viszlát válasza Integra (#58649) üzenetére


Viszlát
addikt

Szvsz ez mar az ipari forradalom ota igy van...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.