Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23751) ádyz válasza Bubu79 (#23749) üzenetére


ádyz
addikt

Sót próbáltad hozzá?

(#23752) Bubu79 válasza ádyz (#23751) üzenetére


Bubu79
addikt

Tisztázzunk valamit - ezüst-, vagy aranycimkésről beszélünk? Csak mert bejátszhat némi fahéj is, amellé pedig nem igazán kell só és citrom ;]

#23753: Szerintem Neked megártott a sün ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23753) ádyz válasza Bubu79 (#23752) üzenetére


ádyz
addikt

Szabadon választott sóról beszélünk.

Én pl. tengeri sóval szoktam.

(#23754) Timocicu válasza Bubu79 (#23752) üzenetére


Timocicu
aktív tag

vagy csak sok filmet nézett ... ;] :P
az Ő korában ...

zolynet: az jó, akkor lesz a szülinapom :B :K

BlacKSouL: van benne valamiiiiiii ;]

óóó, ez nem az a játék :Y

Bubu fahéjat bárhogy :K kávé csak úgy fincsó :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23755) Bubu79 válasza Timocicu (#23754) üzenetére


Bubu79
addikt

Á nem - ma Sün dömping volt Nála: 1sün 2sün 3sün :D Még eksün-t is csinált :P

Fahéjat pedig csak módjával, mert: [link] - mindazonáltal annyit hozzátennék, hogy aki látta az Apocalypto című Gibson mozit, az tudhatja, hogy az indiánok hajlamosak voltak mást is kenni a szerszámukra... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23756) Timocicu válasza Bubu79 (#23755) üzenetére


Timocicu
aktív tag

el ne felejtsem!!! :W

a kalács is fahéjasan a tuti ;]

BlacKSouL: nem lett volna szabad benne hagyni! :(
teszteled úszóleckére? :B

Bocsika! Biztos jó pipa vagy :U

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23757) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Kurvaélet.. má bocsánat. Anyám kimosta az ingemben a pendrive-omat. Speciel egy Flash Voyager GT, így bízom benne hogy kutya baja, de nem merem most bedugni a gépbe hogy lecsekkoljam. Se őt magát, se a tápomat nem akarom hazavágni. Mindenesetre most szerdáig eszem a kefét, majd melóban megnézem. :O

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23758) ádyz válasza Bubu79 (#23755) üzenetére


ádyz
addikt

Ma nagyon Photoshop-os kedvemben voltam. :U

Mellesleg, vihar van:

(#23759) Bubu79 válasza BlacKSouL (#23757) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy noname 1GB-os pendrive már nálam is forgott egyet a mosógépben, a nadrágom zsebében - alutokos, gyárilag lyukas, úgyhogy szó nem lehetett arról, hogy ne jusson bele a víz.

Kivettem, szétszedtem, megszárítottam - azóta is üzemel :)

Timoka: Kaláccsal nem viccelünk - megint kezdek éhes lenni :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23760) Winner_hun válasza ádyz (#23758) üzenetére


Winner_hun
félisten

PhotoShop vihar?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23761) BlacKSouL válasza Bubu79 (#23759) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát, ezt annyira nem egyszerű roncsolásmentesen szétszedni. Mindenesetre a gumiborítást kitámasztottam a csatlakozó mellett két fogpiszkálóval, hagy szellőzzön még egy napot a belseje, aztán szerdán meglátom. Az tuti hogy ha nem zárt vízmentesen, ebbe is jutott bőven, mert egy mosott ruha simán a víz alatt van. Neten írják többen, hogy túlélt nem is egy mosást, szóval bizakodom.. Na mindegy, megyek aludni.
Jóccakát.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23762) Timocicu válasza Bubu79 (#23759) üzenetére


Timocicu
aktív tag

köztudott, hogy az! :K

én masszírozáshoz is használtam annak idején ;)
vagy aromaterápiaként párologtató lámpába téve ;]

Kalácsra rendelést felveszek ;]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23763) ádyz válasza Winner_hun (#23760) üzenetére


ádyz
addikt

Hát, aha. :D

(#23764) venember83 válasza BlacKSouL (#23757) üzenetére


venember83
nagyúr

Normális minőségű tápot nem fogsz tönkretenni egy esetleges rövidzárral. Ha meg nem minőségi tápod van, akkor... Hát akkor inkább nem írok semmit. Csak annyit, hogy jóccak.

(#23765) Bubu79 válasza BlacKSouL (#23761) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem hinném, hogy gondja lenne - a gumi borítás azért elég szoros szokott lenni ;)

A Heineken-es repi ajándék 512-esem is gumi borítású - nem egy kategória a Tiéddel, mégis jól érezhetően szorosan zár a kupakja is és az a fele is, ami magát a memóriát rejti ( ezt egyébként csak ki kell húzni a nagyobbik feléből kis erőfeszítéssel - nincsen rásajtolva a NYÁK-ra :) )

Timoka: Már most is késő - ülök itt magamban, egy doboz sör társaságában és holmi finom, foszlós kalácsról elmélkedem, aminek szinte még az illatát is érzem :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23766) Timocicu válasza Bubu79 (#23765) üzenetére


Timocicu
aktív tag

szinte? ha beéred ennyivel ... ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23767) Bubu79 válasza Timocicu (#23766) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát jó - mondd a címet :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23768) Timocicu válasza Bubu79 (#23767) üzenetére


Timocicu
aktív tag

nem erőszak a disznótor, látom nem ugrasz ki a bőrödből :N

és élesztőm sincs perpill itthon, múlthéten elhasználtam ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23769) bandus válasza venember83 (#23764) üzenetére


bandus
veterán

madarat tolláról, embert meg tápjáról.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#23770) Bubu79 válasza Timocicu (#23768) üzenetére


Bubu79
addikt

Mert eszedbe sem jutott a fényposta - kapcs-ford :P

;]

#23771: Sebaj - Tóbiás ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23771) Timocicu válasza Bubu79 (#23770) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:W ÉKE, mert elfelejtettem :P

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23772) NoLF


NoLF
addikt

ahh megint micsoda finomságot főztem... nyamm!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23773) ádyz válasza NoLF (#23772) üzenetére


ádyz
addikt

No, ki vele, mit főztél?. :K

(#23774) Timocicu


Timocicu
aktív tag

cukorfalat melyik mesében is volt??

légysziiiiiii valakiiiiiiiii

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23775) NoLF válasza ádyz (#23773) üzenetére


NoLF
addikt

nem nagyon tudok neki nevet adni, mert ezek általában ilyen ad hoc jelleggel működnek.

kis vöröshagymán és kis fokhagymán megpirítottam egy kis házi magnalicasonkát csíkokra vágva, rá kis csípős pirosarany. mikor már láttam hogy ugrik össze a sonka, rádobtam 25 dkg feketekagyló husit. felöntöttem 1 dl száraz fehérborral, toltam rá sót, borsot, metélőhagymát apróra vágva, petrezselyemzöldet, bazsalikomot és oreganot. pároltam a borral egy kicsit, aztán rákentem 1 konzerv hámozott paradicsomot. összerottyantottam, és vegyes zöldsalátára öntöttem a cuccost. iszonyat finom lett, hozzá illő száraz sauvignon blanc-t szopogattam mellé :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23776) Boxer001 válasza Timocicu (#23774) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem ebben a kutya? :D [link]

(#23777) Bubu79 válasza Boxer001 (#23776) üzenetére


Bubu79
addikt

Azaz :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23778) NoLF válasza Boxer001 (#23776) üzenetére


NoLF
addikt

ez hát, de a magyar címe nem ugrik be és nem is találok rá semmit...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23779) ádyz válasza NoLF (#23775) üzenetére


ádyz
addikt

Összefutott a nyál a számban...Muszály ennem valamit. :DDD

(#23780) Boxer001 válasza NoLF (#23778) üzenetére


Boxer001
veterán

Az nem lehet, hogy Cukorfalat a magyar címe? :)

(#23781) Timocicu válasza NoLF (#23778) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nekem sem és úgy idegesííííít :Y

Boxer: kösszencs :R

Az nem lehet, hogy Cukorfalat a magyar címe?

Szerinted igen? Nálam rövidzárlat van :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23782) venember83 válasza Boxer001 (#23780) üzenetére


venember83
nagyúr

Én is erre tippelek.

(#23783) Bubu79 válasza Timocicu (#23781) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát pedig úgy néz ki az a címe... [link] :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23784) NoLF válasza ádyz (#23779) üzenetére


NoLF
addikt

muszáj :K

ehetsz bármit, csak szénhidrátot ne. (kenyét, krumpli, cukros valami, rizs, tészta, ilyesmik)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23785) Timocicu válasza venember83 (#23782) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Mégsem alukálsz? Kidobott az ágyikó? :B

Bubu: lehagytam a rajzfilmet :B
Akkor azért dobott minden érdekeset. :DD

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23786) ádyz válasza NoLF (#23784) üzenetére


ádyz
addikt

Nem muszáj, hanem muszály.

Itt van előttem a helyesírási szótár.

(#23787) Timocicu válasza Timocicu (#23781) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Az volt a baj, hogy túl kézenfekvő volt. Nagyon köszi a segítséget.

A z előzőmmel kapcsiban semmi? :B :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23788) Timocicu válasza ádyz (#23786) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Légy erős és Nézd meg jobban! :P

Nekem már a másodikban is muszáj azaz muszáj :P ;]

helyesírás ellenőrzés is megerősített ;)

Jöhet NoLF- nak a bocsi ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23789) Bubu79 válasza Timocicu (#23787) üzenetére


Bubu79
addikt

Előző? A laptopos?

Mik a tünetek?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23790) ádyz válasza Timocicu (#23788) üzenetére


ádyz
addikt

beszarok, pont múltkor írtam phanzemotox-nak, hogy muszály-ként van benne, még a magyarázata is megvolt, erre meg most muszáj. :Y

(#23791) Timocicu válasza Bubu79 (#23789) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Igen, pontosan. :K

Nem tudom, nem az enyém, egy ismerősömé. Annyit tudok, hogy felidegesítette valaki és mérgében megsuhintotta. :B Feszültség levezetésként. De megkérdezem holnap, rendicsek? :B

ádyz: érdekes! de kehet valami gonosz kis manó átírta ;]
mindenesetre figyelni kell Rád, ha a könyvtár is melletted van ... :P

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23792) Bubu79 válasza Timocicu (#23791) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha fizikai gondja van, akkor nem sokat tehetünk így az érdekében - hacsak nem kezdek el fejhangon sipítozni, hogy MUKODJ! - ami nem hiszem, hogy segít, viszont az előadásmódon valószínűleg megfeküdnének mindazok, akik közelről látják ( jelen esetben a macska a legesélyesebb rá ;] ) :DDD

No de most már el - gyóéjtet :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23793) ádyz válasza Timocicu (#23791) üzenetére


ádyz
addikt

Én sem értem az egészet, valahol pedig a hsz. is megvan. :F

(#23794) Timocicu válasza Bubu79 (#23792) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Na azt azért megnézném! :DD Szegény kis Siccmic :Y

Dettó! by P.S. Neked is és mindenkinek!

ádyz: bizti ugyanez a szó volt? ;] Na de a Te korodban ... :P

Kíváncsian várom, ha megtaláltad ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23795) ádyz válasza Timocicu (#23794) üzenetére


ádyz
addikt

Az életemet teszem rá, hogy az volt.

Hsz-t majd holnap, go alukálni. :U

(#23796) bolondember válasza Bubu79 (#23792) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egy próbát megér... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23797) fokukac válasza ádyz (#23786) üzenetére


fokukac
nagyúr

Egy pofon kéne Neked, nem hejje sírási szótár... :W

"Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok! "

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23798) Winner_hun válasza ádyz (#23786) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vannak abból a szótárból fake kiadások, az elején MAGYAR HEJESÍRÁSI SZÓTÁR van feltüntetve...;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23799) fokukac válasza BlacKSouL (#23757) üzenetére


fokukac
nagyúr

calgonnal a mosógép is tovább ééél! :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23800) ádikácska válasza ádyz (#23786) üzenetére


ádikácska
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :C ;]
Az sem gyenge... :)

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.