Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13601) bolondember válasza philoxenia (#13600) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem, Ő azt mondta, h ropogjon a NAP a talpa alatt... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13602) Str8 sk8r válasza BlacKSouL (#13596) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...mostmár a "mindíg a vevőnek van igaza" elv szokott inkább működni... :K ...valamelyit nap egyik ismerősöm vett egy "hapermarketben" egy csomó mindent, de csak otthon vette észre hogy nem azt a terméket vette el a polcról ami akciós, hanem a jóval drágábbat, és abból is ötöt... :W :DDD ...vissztelefonált, egyeztettek, és visszament kicserélni...negy meglepetésemre zokszó nélkül kicserélték neki... :Y ...

...tildy: a nap nem tud havas lenni, mert a felszínén ~+5000°C körüli hőmérséklet van, viszont a hó már +1-2°C-on megolvad... :P :DDD ;) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13603) Ice!? válasza RexpecT (#13586) üzenetére


Ice!?
őstag

Itt egész héten sütött a nap. Hónak semmi nyoma. :)

(#13604) tildy válasza Str8 sk8r (#13602) üzenetére


tildy
nagyúr

Havas nap= olyan nap, amikor hó esett, vagy hó volt a földön, vagy hasonló.

Ice!? : mit sütött? Pogácsát?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13605) Ice!? válasza tildy (#13604) üzenetére


Ice!?
őstag

Nem-nem. Finom lekváros fánkot. [link]

(#13606) Str8 sk8r válasza tildy (#13604) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igen, elsőre is értettem, csak olyan jól esett kiforgatni a szavaid, hogy nem tudtam nem lecsapni a lasztit... :B ...
...úgy néz ki, a hóimádók már csak abban a néhány napban reménykedhetnek, amikór már nincs fagy, de nem melegedik fel +5°C fölé a hőmérséklet... :U ...csekély esély arra, hogy ídén nyárig lessz legalább egy hétig egyhuzamban hó, de a remény hal meg utoljára... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13607) Ramius válasza Str8 sk8r (#13606) üzenetére


Ramius
őstag

Ezt ismered?

A halak versenyében a lepény hal ért először a célba, a remény hal meg utoljára.

:DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13608) 1010


1010
őstag

jo estet kivanok

(#13609) Winner_hun válasza bolondember (#13490) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha időben szólsz...:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13610) Str8 sk8r válasza Ramius (#13607) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

... :DDD ...aki másnak vermet ás, az a sírásó...

-szia! megismerkedhetnénk egymással.
-ok! te is egy "mással", meg én is egy "mással"... :P ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13611) philoxenia válasza Str8 sk8r (#13610) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

S persze, ki korán kel, álmos lesz....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13612) ngabor2 válasza Str8 sk8r (#13606) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is a nyarat kedvelők amúgy se szűk táborát erősítem. a tél már csak anyagi szempontból se jó: a jövő 7n villamosbérletet kell vennem (vagy hetijegyet), mivel hidegben-hóban nem jó bicajozni. a fűtésszámláról nem is beszélve...

más: válassza ki a helyes választ az alábbiak közül:
a: igen
b: nem
c: leginkább mégiscsak pék.

[ Szerkesztve ]

(#13613) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#13612) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igazából én a tavaszt szeretem...nyíló virágok mindenütt, 15-20°C, napsütötte tájak, néha egy pici esőcske, és persze a mindent felülmúló szerelem...

...Philoxenia: úgy-úgy... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13614) 1010 válasza Str8 sk8r (#13613) üzenetére


1010
őstag

en imadom a nyarat,35-40fok no ezerrel a citromfam,kilokom a tuzo napra,heti 1x kap vizet....szereti,aztan klima be es kesz,megy tovabb az elet

(#13615) <NewL> válasza Str8 sk8r (#13610) üzenetére


<NewL>
addikt

nekem is van egy kedvencem. "Lassú viz,partot mos." :D

There's an app for that

(#13616) philoxenia válasza Str8 sk8r (#13613) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Virágok + 15-20 fok + napsütötte táj + kis esőcske + mindent felülmúlva szerelem.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13617) philoxenia válasza <NewL> (#13615) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Alamuszi macska nagyot ugrik....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13618) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A jelenleg legfrisebbPH! teszt topikjában láttam most először ezt a usert: GeniusHU

Szinte zsírúj fórumtag létére saját avatarja van, ez nem baj, csak az hogy ez reklám avatar. Nincs bajom a Genius-szal mert ilyen márkájú billről írok és tök jó, meg a webcamom is ilyen márkájú, de ő most akkor ki? Egy egyszerű user, vagy egy fizetett marketingarc?

Csak mert az Arckép request nevű topik első hsz-ében le van írva a "Szükséges feltételek" között hogy

- illeszkedniük kell a PH! arculatába; – ez még talán elfér, de az is ottvan hogy

- nem lehet fénykép vagy logó-jellegű nonfiguratív ábra, animált gif, céges ill. védjeggyel ellátott logó tilos!, legyen ''arcuk'' az arcképeknek;

Nos ez nem nonfiguratív, mert végülis egy emberkét ábrázol a Genius logója, de ez védjeggyel ellátott, céges logó.

Oké, gondolom van összeköttetés az említett cég és a PH között, de akkor most ő(k) kivétel(ek) a szabály alól, vagy hamarosan láthatom majd AMDhu meg IntelCorpHu nevű felhasználókat is? Vagy jön majd MSI srác és véleményt ír az ASUS tesztekhez?

Minden tisztelem a PH-é, ez csak egy kérdés.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13619) philoxenia válasza Apollyon (#13618) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ugyanott olvashattad volna:
A PROHARDVER! kiemelt (szerződéses) parnerei cégük logóját is választhatják egyéni arcképüknek.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13620) Apollyon válasza philoxenia (#13619) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Amikor elküldtem a hszt, éreztem hogy talán tüzetesebben el kellett volna olvasni :DDD

Oké bocs, csak mivel ez a user az általam linkelt topikban nem szakmailag szólt hozzá a témához ezért szemet szúrt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13621) venember83


venember83
nagyúr

Végre elérhető a fórum prohardver alól is, áve.

(#13622) Ice!? válasza Apollyon (#13618) üzenetére


Ice!?
őstag

Én is csodálkoztam, amikor megláttam az arcképét és hogy 'lelkes újonc'. Aztán megnéztem a választható képek közt és nem találtam, de nem is foglalkoztam vele. :D

Nekem egyébként szerintem maradni fog a fejre húzott zacskó, csak kis változtatásokat is szeretnék. :)

(#13623) philoxenia válasza Ice!? (#13622) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt a két lyukat is eltakarnád....? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13624) Str8 sk8r válasza philoxenia (#13623) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ez nagyonkomisz...már csak a szájához kéne egy szakadt lyuk, és benne egy hiányos fogsór... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13625) fokukac


fokukac
nagyúr

csak semmi glórihól.
ez nem az a topic.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13626) Ice!? válasza philoxenia (#13623) üzenetére


Ice!?
őstag

Akár. :C Ehhez mit szólnál?
Tehetséges vagyok. Mehetnék Arcképkészítőnek. :D
mod.: Str8 sk8r: A fogsor stimmel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13627) Winner_hun válasza philoxenia (#13619) üzenetére


Winner_hun
félisten

parnerei
Egy t hiányzik belőle.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13628) philoxenia válasza Winner_hun (#13627) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Másoltam.... :D Javítva az eredeti is.... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13629) Bubu79


Bubu79
addikt

Kész van - ronda, de finom :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13630) philoxenia válasza Bubu79 (#13629) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szia Bubu !
Méteres kalács?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13631) bnss válasza Bubu79 (#13629) üzenetére


bnss
veterán

Szia Bubu! A csokiöntet csodákra képes! ;] Nem is ronda, de megtudhatjuk, hogy mit takar a sok csoki? :)

szerk.: méteres kalács - imádom! :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13632) Bubu79 válasza philoxenia (#13630) üzenetére


Bubu79
addikt

Ott a pont :K Holnapra ;)

Van még két ilyen dobozzal - kettőt megutaztatok, egy pedig marad itthon :)

Szia Bon3ss! :)

Pisztillus: Egyben nem teszteltem, csak alkotónként - külön-külön minden finom volt :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13633) Pisztillus válasza Bubu79 (#13629) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szerintem jól néz ki. És biztosan finom!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#13634) ngabor2 válasza Bubu79 (#13629) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ööö... nekem erről egészen más dolog ugrott be :D néha winner és hujikolp szokott rá panaszkodni ;]

(#13635) Bubu79 válasza ngabor2 (#13634) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha gondolod prezentálok Neked abból egy dobozzal, amire gondoltál ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13636) kételkedem válasza Bubu79 (#13629) üzenetére


kételkedem
addikt

Az nagyon közhelyes lenne, hogy jé egy medve!? :U
Meg az, hogy rég jártál errefelé, és a többi!? :U :)

Rondának nem nevezném, bár tény, hogy felettéb érdekes cucc :K

Pisztillus: kerestem a neten a DIAPHYLLIN tabletta betegtájékoztatóját. Sajnos nem sikerült helyesen írni a nevét és nem lökött normális találatot a gugli. Kicsit megijedtem, hogy kivonták a forgalomból én meg betáraztam a családnak belőle. :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13637) neduddki válasza Bubu79 (#13629) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

BUBUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13638) Bubu79 válasza neduddki (#13637) üzenetére


Bubu79
addikt

Hínnye no - rég örültek már így nekem :B Üdv Mediddlo :)

Ajánlom figyelmedbe: [link] :))

Szia Kételkedem :)

Bon3ss: Ha sietsz talán még marad - remélem holnap is sikere lesz :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13639) bnss válasza kételkedem (#13636) üzenetére


bnss
veterán

És még milyen finom, ejj de megkívántam. :DDD

Bubu: sietek, mert még nem esik a hó! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13640) Pisztillus válasza Bubu79 (#13632) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szerintem egyben is nagyon finom lehet. Gratulálok, ügyes vagy!

És most egy kis szünet részemről, mert megyek haza. De mint a nőgyógyász... (még benézek) :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#13641) kételkedem válasza bnss (#13639) üzenetére


kételkedem
addikt

Annyit beszéltek az édességről, kénytelen vagyok kisomfordálni a konyhába :U :D

Beszéljünk a hóhelyzetről, az nem okoz elhízást! :D

Egy felugró ablakban ezt olvasom: "Nagyszerű új asztalainkkal szeretsz nyerni" Szerintetek is magyartalan? Én nagyon bikfa fogalmazásnak találom.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13642) Bubu79 válasza Pisztillus (#13640) üzenetére


Bubu79
addikt

Köszi - ha nem is specialitás, de ezt már csináltam párszor :)

Bon3ss: Hadd nyugtassalak meg - ma már szerintem ránézni sem fogok, kinyalakodtam magam az edények takarítása közben ;)

Szia Pisztillus! :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13643) bnss válasza kételkedem (#13641) üzenetére


bnss
veterán

Hó az nincs, szóval marad az édesség. ;]

Szia Pisztillus!

Bubu: megnyugtattál kétszeresen is. Egyrészt nem kell úgy mennem, mint a meszes, másrészt ezek szerint nem vagyok egyedül az edény tisztítás eme sajátos módszerével. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13644) Str8 sk8r válasza Bubu79 (#13638) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...helló Bubu...öröm látni... :C ...hogy-s mint...hallom(asszonytól)"szalad a szekér"... :D ...remélem nem titok... :B ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#13645) Tim82 válasza Bubu79 (#13638) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem akarod holnap Pesten elfogyasztani? Vénség feljön, sörözünk és még nem tudom, hol találok az Arany János utcánál helyet, ahol sör és kaja is van decens áron - gondoltam, legalább a kaját megspórolhatnánk a csokiöntetes cuccal. ;] :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13646) venember83 válasza Bubu79 (#13629) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább valami szép, bajormintás hárombetűs autót mutattál volna... :U Nem vagyok éhes, de a vezetés élvezete (szinte) körülményfüggetlen.

(#13647) Bubu79 válasza Str8 sk8r (#13644) üzenetére


Bubu79
addikt

Üdv :)

Hát, szaladgál, szó se róla :B

Bon3ss: Bűn lenne kárbaveszni egy csomó finomságot, naná, hogy kitakarítom a bödönöket - másrészt tök diétás, alig használtam közben cukrot :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13648) neduddki válasza Tim82 (#13645) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jujj Ti egyti Blaitnapoztok???:- )))

udv

neduddki

mod: na ma osszeraktam vegre a benti gepem, szegeny ma leglabb 2esfel hete all egy zacskoban a foldon... nem minth anem klett volna mast csinyalnoim de rafogtam:- ) ja amugy dg43nb e5200 a kicsike:

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13649) kételkedem válasza Str8 sk8r (#13644) üzenetére


kételkedem
addikt

szalad a szekér, ami titok is egyben :F Bubu kíváncsivá tettél! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13650) Winner_hun


Winner_hun
félisten

*Hukk*

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.