Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) tome.jr válasza Abu85 (#6999) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem az a véleményem hogy ezt a mikró akadást nem a VGA okozza, hanem a rendszer valami másik eleme, esetleg driver, oprendszer összeakadás, mivel mindkét gyártótól van kártyám és mindkettőnél előjön. Sőt ami most van nálam 6 db VGA, mindegyik ezt produkálja. Ebből 4 nv és 2 ATI.

A HT ki/bekapcs némileg orvosolta a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#7002) fsb1000 válasza RI/OS (#6998) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ja,csak megy itt a vakítás, hogy ez ati error.

A témában nyilatkozók ATI tulajok voltak....
Én is csak tényeket írom le, de elfogadom, hogy bennem vagy a rendszeremben van a hiba.

Van egy 5870-em meg kölcsönbe egy GTX285-ösöm. (fizikailag itt a 2 kártya)
Egyikkel csinálja másikkal nem. (i7-860, Win7, minden szoft legális)
Ezt lehet vakításnak nevezni én csak tapasztalásnak mondanám.

Azért szereztem egy GTX285-öt, mert a korábbi VGA-imról csak szubjektív emlékeim voltak.
Nekem az lenne a legjobb megoldás, ha valaki megmondaná melyik szoftver vagy hardverkomponest cseréljem és boldogan használnám tovább az 5870-et.
Mert kb. 20%-val gyorsabb, mint a GTX285, és ennyi nekem elég lenne fps-ben.

Megj:
Számomra zavaró "dadogás" már csak a GTA4-ben van.
Aki mást játszik és nem volt elötte tükörsima játékfutása az észre sem veszi.
Nem is érti vagy azt hiszi valami bazi nagy laggg-ról beszélünk.
Nem... ezek csak kis reccenések.

(#7003) Abu85 válasza tome.jr (#7001) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát előfordulhat, de elküldtem fsb1000 cuccait az AMD-nek, baj nem lesz ha ránéznek. Megvan a teljes konfig szóval abban játszadozhatnak.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7004) fsb1000 válasza tome.jr (#7001) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Milyen NV-ékkel akad a furmark annyira mint ati-val?

Nem GTX295-jeid vannak véletlenül?

(#7005) tome.jr válasza fsb1000 (#7004) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem Furmark-ot nézek, játékok alatt van dadogás.

GTX 295, 9800 GX2, GTX 280, GTS 250. A legdurvább a GX2-vel volt az i3 alatt Crysis-ban és GTX 280-nal i7-ben GRID alatt.

Mondjuk esetleg az is okozhatja hogy cserélgetve vannak a kártyák a rendszerben. Lehet ezt nem tolerálja. :U

5770-nél BC2 alatt a VGA tuning miatt volt a rángatózás. Ahogy visszább vettem az órajeleket kisimult a játék.

[ Szerkesztve ]

(#7006) RI/OS válasza fsb1000 (#7002) üzenetére


RI/OS
őstag

A témában nyilatkozók ATI tulajok voltak....

[link]
[link]
[link]
[link]

Asszem leszögezhetjük, hogy nem ati specifikus a probléma.
Egyébként a furmark nekem is röcögött 5970-en, most új win7 telepítés és core parking kikapcsolás óta nem röcög( nem tudom melyik oldotta meg, de annyira nem is zavart, mert játék alatt nem tünt fel).

[ Szerkesztve ]

(#7007) vhunor válasza RI/OS (#7006) üzenetére


vhunor
őstag

Yay, híres lettem! :DDD

(#7008) priti válasza fsb1000 (#7002) üzenetére


priti
addikt

Nem kötekedésből, de NV VGA után Ati VGA windows reinstall nélkül az már jó. :C

Hardverlesen

(#7009) vhunor válasza priti (#7008) üzenetére


vhunor
őstag

Semmi köze nem kéne legyen hozzá. Ez mindkét VGA gyártót és az oprendszer íróját is minősíti.

fsb1000: hogy jön ki nálad ez az igen alacsony 20% teljesítménytöbblet a HD 5870 javára a GTX 285-tel szemben?

[ Szerkesztve ]

(#7010) Lacika001 válasza priti (#7008) üzenetére


Lacika001
aktív tag

Újratelepítés nélkül volt a gépemben, x800, 98gtx, 88gts, 4830, 5850, a drivereket se szedtem le, aztán meg csodálkoztam, hogy nem akar rendesen működni.
Szóval az nem hiba szerintem ha ilyen körülmények között furcsa dolgokat művel. :DDD

(#7011) priti válasza tome.jr (#7001) üzenetére


priti
addikt

Én is ezt mondom, hogy ez nem VGA, valamire vársz, szerintem alaplapi történet.

Persze ebben az az isteni, hogy okozhatja több dolog is, illetve beszélhetünk másról is, akadás mint olyan ezer dologtól lehet, na meg ha alaplap akkor lapoként lehet különböző a megoldás, BIOS-onként stb. Nekem például akkor jön elő, amikor nem 1:1-ben rántom a CPU-t a rammal, vagy ha 1:1-ben nagyon megkergetem 4GHz fölött.
Amúgy szerintem ez sima tuning hiba, a legtöbb lapnak olyan a BIOS-a, hogy default-ban benyomja az automatikus tuningot és gyönyörű dolgokat művel a "turbo" meg a többi, szóval annál is csont nélkül kijöhet aki nem húzza manuálisan a deszkáját...

(#7009) vhunor

Egy dolog az elmélet meg egy a gyakorlat. Számos alkalommal volt már, hogy NV kari után gond volt az Ati-val, de olyan problémák amik ilyen nem is tudom hogy mondjam, ilyen "x akta" szint, win le-fel és jó, és soha nem tudod meg, hogy mi a rák volt, de ha nem cseréled a wint ha megfeszülsz se lesz tökéletes. Ebbe szinte mindenki belefut egyszer előbb-utóbb, persze lehet hogy nem veszi észre...

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#7012) fsb1000 válasza priti (#7008) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szűz Win7... nem volt az ATI elött semmilyen kártya.
A tesztrendszeren nincs semmi, se steam, se skype/msn, de még virusírtó sem.

Gondolod, hogy nem csekkoltam le mindent 1 hét alatt mielött a témában el kezdtem kérdezgetni?
.
Van itthon 3 számítógépem. Külön HDD a tesztelésre. Nem zavar ha reinstallnom kell akár OP rendszert, mert másik gépen tudok netezni addig. (vagy bármit)
Kb 50 "munkaórám" van a tesztekben és a netes infók felkutatásában.
A GTX285-öt pénzért kölcsönöztem, egy csomó PH!-st körkérdésekkel zaklattam PÜ-ben
Szerintem elég energiát fektettem a dologba, hogy ne látszodjon ATI fikázásnak.
.
.
Nem vagyok meglepődve, számítottam a problémákra.
Ezt már a beszerzés elött leírtam valakinek a hirdetésébe, aki 285-ről akart váltani 5870-re.
De nem lettem volna nyugodt, ha nem próbálom ki... mert GTX480 megjelenéséig ez volt a legnagyobb 1gpu-s kártya.
Most sajnálom, hogy el kell adjam, mert a többi játék iszonyat gyorsan és szépen megy rajta.
Csöndes, keveset fogyaszt.... egy megkönnyebülés volt mikor GTX275 SLI után beraktam a gépembe.

vhunor:
GTA4-ben mérve 20%
Az egyetlen tesztelőnél korábban egálban voltak, mostmár kicst vezet az 5870.
Tegnap gyártottam farcry2, Dirt2, meg egyéb teszteket csak még nem értékeltem ilyen szempontból. Nem is érdekel igazán, mert nem az fps-vel van gondom.

[ Szerkesztve ]

(#7013) Robi BALBOA válasza fsb1000 (#6817) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem értelek b.zd +, neked is van/volt (nemtudom) 5870-es karid, és nem tudod, hogy mennyit megy pl. Metro2033-al hát nem 1-3fps-t mint a te igaznakvélt tesztjeidben az tuti.
Én nem azt mondom, hogy ahol jobb az kamu, de ahol ilyen nevetséges erdmények vannak az azért egy kicsit gyanús nem?!?!
Ott van a Guru3d ott is jobb általába mindenhol, a legvégső összesítésben is +10,6%-ot adtak a Gtx480-nak na ezt el hiszem, főleg azért mert ithon megnéztem a gamékat amikkel ők is teszteltek és ugyan olyan beállítások mellett majdhogynem teljesen egyforma eredményeket kaptam!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#7014) priti válasza fsb1000 (#7012) üzenetére


priti
addikt

Pláne azt mondom akkor, hogy ez nem VGA. Ez valami alaplapi reccenés. Szerintem nem a VGA-t kéne cserélgetned, hanem a lapot és csak alapon mindent CPU orajel, RAM stb. mind manual-ban szépen egyesével belőve, semmi auto és így próbálni hozzá keresni egy deszkát amivel nem döcög a win alá meg szépen feltolni a chipset driver-t is odafigyelve nem türelmetlenül végigdarálva

Hardverlesen

(#7015) fsb1000


fsb1000
nagyúr

TechPowerUp GTX480 teszt:

GTX285 <+22% > HD5870 <+14% > GTX480

GTX285 <+25% > HD5870 Cat.10.3 <+11% > GTX480

Azért a 11%-ért nem cserélnék GTX480-ra (ha minden sima lenne...)

(#7016) fsb1000 válasza priti (#7014) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe.... Köszi!

összefoglalom:
Nem VGA-t kéne cserélgessek, mert GTX285-vel nem jön a hiba, inkább cseréljek lapot.
ja.. ez lesz a megoldás. Már az Intelt is lefizette az NV, hogy a P55 lapokkal recegtesse az ATI kártyákat.

Egyet mondj el nekem: az Intel chipset driver installálását hogy lehet elkapkodni?
1 gomb van rajat!!!!!!! Lassabban nyomjam meg? vagy hogy?

////

Sajnálom, hogy belekezdtem ebbe a témába, én ehhez kevés vagyok.
Van itt elég okos ember aki ezen túllendül..

(#7017) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Rettenet:

(#7018) Lacika001 válasza fsb1000 (#7012) üzenetére


Lacika001
aktív tag

Ha 3 géped van otthon akkor viszonylag egyszerű kideríteni hogy a VGA okozza e a problémát.
Vagy csak i7-el csinálja ezt?
A GTA4-el nekem is voltak bajaim, de nem ati kártyával hanem 98gtx-el, 5850el sima volt teljesen.

(#7019) rocket


rocket
nagyúr

:)

Most latom volt mar linkelve a masik topikban :B

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7020) rup1u5 válasza rocket (#7019) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Így nyer értelmet a bordázott hűtő! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#7021) Robi BALBOA válasza rocket (#7019) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Jó kép!
(mondjuk bacsis jobban illene a képbe, a jó kis tükörtojásával! :DDD )

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#7022) rumkola válasza rocket (#7019) üzenetére


rumkola
veterán

:DDD :DDD :DD

(#7023) rumkola válasza fsb1000 (#7017) üzenetére


rumkola
veterán

nyugi már... azért tényleg, van ott hang, lan, stb. driver is
am win7 alá én nem is pakolok chipset drivert
me lama? :B

[ Szerkesztve ]

(#7024) tome.jr válasza fsb1000 (#7017) üzenetére


tome.jr
addikt

:C

(#7025) fsb1000 válasza Lacika001 (#7018) üzenetére


fsb1000
nagyúr

C2D a másik kettő.
Az én tapasztalatom szerint gyengébb platformon gyengébb ez a jelenség.
Egyszerüen nem tudják kihajtani (pedig hülyeségnek tartottam ezt a kihajtást) még 3,5GHz-en sem az 5870-et.
GTA4-alatt az fps még az 50-et sem éri el a szokásos beállításaimmal, mig i7-vel ezen a frekin 60 felett van. Más játékot nem néztem, gondolom azokkal ugyanúgy jól fut mint i7-en.
.
Szerintem egyértelmű a platform (CPU) limit GTA4-ben: [link]
.
Több mint 1 éve foglalkozom ezzel a jjátékkal, sőt csak ezzel a játékkal.
Ennyi idő alatt még egy hót amatőr is felszed pár infót.
P31,P35,P45,780i,P55 konfigjaim voltak különböző CPU-kkal ezalatt.
Ezeket a VGA-kat vettem meg és használtam GTA4-vel:
8800GT, 9800GT, 9800GTX+, GTS250(sli) GTX260 SOC, GTX275(sli), GTX285
4670, 4670 cfx, 5750, 5770, 5870
Kölcsönbe 4830, 4870
.
Lehet hogy önfejű vagyok, de ennyi tesztelgetés után elég nehéz belémdumálni, hogy GTA4 alatt nincs különbség azonos teljesítményű ATI és NVIDIA között és a lapomat cseréljem mert az dadog.

.
A többi játék nem nagyon érdekel, és azokról nem is szoktam nyilatkozni. Talán COD, de az jól ment szinte mindennel.

(#7026) citrom904


citrom904
tag

Mikor lesz már ph-s teszt :F

Lepd meg a májad : Igyál VIZET!!!

(#7027) RI/OS válasza rup1u5 (#7020) üzenetére


RI/OS
őstag

De tényleg. Most leesett, hogy miért recézték a hütőt! így jobban átsül a cucc :D

(#7028) biggamer


biggamer
veterán

A Palit máris egyedi hűtéses GeForce GTX 480-nal és GTX 470-nel jelentkezik : [link]

Hivatalosan elstartoltak a Fermi-alapú új csúcs GeForce-ok : [link]

Nvidia GF104 információmorzsák : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7029) nkmedve válasza fsb1000 (#7025) üzenetére


nkmedve
őstag

Elhiszem, hogy csak GTA4-el játszol és az érdekel, de mindenki tudja mennyi baj van a játékkal. Attol hogy ott jelentkezik neked valami rendellenesség (máshol ki tudtad küszöbölni) még nem biztos hogy ez általánosan Radeon probléma.
Én is szeretem a játékot, de ettől még technikailag elég gyengécske, szerintem nem kéne ilyen általános következtetéseket levonni belőle.
GTA4 és Crysis nálam is elég szakadozva megy. Crysisnél a vinyó az egértelmű ludas, GTA 4-nél még nem vagyok biztos hogy mi okozza. Egyébb játékok viszont eddigi tapasztalatok alapján elég folyamatosak.

(#7030) RI/OS


RI/OS
őstag

(#7031) loree69 válasza rocket (#7019) üzenetére


loree69
aktív tag

:DDD

loree

(#7032) fsb1000 válasza nkmedve (#7029) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, majd ritkábban közlöm a következtetéseimet.
(mindenki oldja meg a saját baját, én is ezt teszem....)

(#7033) Bluegene


Bluegene
addikt

tényleg mekkora a Fermi magmérete?

die size? mm2?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#7034) vhunor válasza fsb1000 (#7032) üzenetére


vhunor
őstag

Nincs semmi baj a következtetéseiddel, a baj az, hogy egy foltozva is fos motorról van szó (nem csak PC-n, konzolokon is).

Bluegene: asszem 562 mm2.

[ Szerkesztve ]

(#7035) Bici válasza Bluegene (#7033) üzenetére


Bici
félisten

Benne van a PH!-s hírben, hogy 529mm^2.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7036) Bluegene válasza Bici (#7035) üzenetére


Bluegene
addikt

pfff, 3 milliárd tranzisztor

a következő nvidia GPU-ban több tranzisztor lesz mint ahány ember él :)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#7037) XoZ válasza fsb1000 (#7032) üzenetére


XoZ
aktív tag

Engem speciel érdekel az akadozós téma önmagában is, és a GTA IV tapasztalatok szintén. Szívesen látnék ezekről akár Logout cikk(ek)et is, mivel láthatóan elég sok tapasztalatot összegyűjtöttél :R

(#7038) keIdor válasza Abu85 (#6999) üzenetére


keIdor
titán

3 éve nálam is volt ilyen mikro akadás, de nálam program okozta. Nvidia volt amúgy, azt hiszem 8800GTX. Az a baj, hogy már nem emlékszem mi kavart be... de kapta az uninstall-t és ment rendesen.
Most nekiállok agyalni, hogy mi lehetett, de nem ígérek semmit. Valahogy a Norton Antivirus rémlik nekem, de inkább nem akarok hülyeséget mondani.

De egyébként érdemes kísérletezgetni. Esetleg próbáljátok meg alapra visszatenni a procit, ramokat. Vagy telepítsétek másik HDD-re az OS-t. Ilyenekkel érdemes játszani.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7039) fsb1000 válasza XoZ (#7037) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha valaha írok cikket, akkor az a GTX480 akadásáról fog szólni és igy fog kezdődni:
"Éleztesd meg a kisbaltád, és vegyél 3 kg kandallófát."

Ha van konkrét kérdésed GTA4-vel kapcsolatban, akkor PÜ-ben próbálok válaszolni, de a topikjában is nagyon sok tapasztalt játékos van, érdemes ott is kérdezni.

(#7040) Iron Funeral válasza biggamer (#7028) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez a GF104, nem tudok mást mondani tényleg jónak tűnik, reméljük egy jó fogyókúrát találnak ki neki és akkor nem lesz gond a magmérettel! :)

GF7900-al volt nekem is ilyesféle mikroakadásom, ha jól emlékszem akkor bizonyos driver+tuning okozta és átállás egy régebbi driverre megoldotta, majd később amikor egy még újabbat telepítettem azzal is jól működött a kártya :K

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7041) zippofcy


zippofcy
senior tag

Könnyű kideríteni hogy a VGA kártya-e a ludas az akadásban.
Húzd lejjebb a procit, addig míg már csökken az FPS. (Vagyis a "dadogó" játék CPU limites lesz)
Ha azzal megszűnik a "dadogás" akkor a VGA az oka ... mert hogy semmi mást nem változtattál, mégis megszűnt.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#7042) rumkola válasza nkmedve (#7029) üzenetére


rumkola
veterán

Mi szoktunk Crysisal tesztelni a padon, 64bites oprendszernél még a 4giga is kevés neki (persze highban vagy felette nyomjuk), gyakran nyúl a vinyóhoz. Több rammal nincs gond...

(#7043) fsb1000 válasza zippofcy (#7041) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem szünt meg.

(#7044) zippofcy válasza fsb1000 (#7043) üzenetére


zippofcy
senior tag

Akkor az én tippem az hogy ugyanazért akad amiért a Guitar Hero is.
Vagyis a driver és az alkalmazás kódja együttesen.
Ezt azzal lehetne megcáfolni ha az egy-két kategóriával kisebb Radeonon nem csinálná. (ugyan az alatt a rendszer alatt)
(sok kategóriát lejjebb menve már a VGA architektúrája is sokban módosul)

De abból kiindulva hogy a GH az én 4850esemen meg a haver 4870-esén is akadt ... az egyetlen közös a két gépben a W7 x64 oprendszer volt.
(E8400 + P43, E7200 + P35)
Esetleg meg kéne nézni XP alatt.

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#7045) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ha ez igaz, akkor a GTX480-nak nem csak az teljesítményet becsültem alul,. de az árát is túlbecsültem:

[link]

Gainward 1046 GF 480GTX 1536MB PCIe GDDR5 mini HDMI
116'500 Ft-os áron várható

Csoda vagy "kamu"?

[ Szerkesztve ]

(#7046) zippofcy válasza fsb1000 (#7045) üzenetére


zippofcy
senior tag

Aki 100 ezer HUFot költ a gépe EGYETLEN alkotóelemére az nyilvánvalóan magasról tesz a költséghatékonyságra.
Nem hinném hogy sokat eladnának belőle ilyen áron. Szvsz ez is csak presztízsmodell lesz, hogy "csak" fél évet csúsztak vele. Ekkora csíkszélességgel gyártva sose fog hasznot hozni.
Mikor meg a TSMC áttér 35 (32? 25?) nn-re akkor csökkentett áron kijön egy újabb széria (mint a GTC260,275,285 anno)

Másfél GB textúra ram mekkora felbontás alatt használható ki? 2500x vmennyi? Vagy még nagyobb?
Hogy vmi jót is írjak a Fermiről, az egyértelmű hogy a tessalationt (ami a DX11 leglátványosabb, és fejlesztői részről legkönnyebben megvalósítható újítása) a Radeonokkal ellentétben játszható FPSek mellett tudja. Más kérdés hogy ennek széles körű elterjedésére (legalábbis míg az x360 az elsődleges játékplatform) nem nagyon lehet számítani.
De jó vétel lesz a Fermi ... ha majd a 470 ára 50 ezer, a 480-é meg 70 ezer HUFra esik ;]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#7047) fsb1000 válasza zippofcy (#7046) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"De jó vétel lesz a Fermi ... ha majd a 470 ára 50 ezer, a 480-é meg 70 ezer HUFra esik"

Te még emléxel, hogy a G92 csúcskártyái milyen áron jöttek ki?
Akkoriban még nem tudtam megvenni. és kb azt gondoltam, amit most a GTX480-ról írtál.

////

Az 5870 "akadása" már nem probléma, vagy nem feszegetem tovább ebben a közegben.
Ha tényleg 120K alatt lesz a GTX480, akkor már tudom hogy mi lesz a következő VGA-m.
(persze elötte valahogy kipróbázom a rendszeremben....)
Ettől többe került a GTX275 SLI, több hőt adott le, és nem biztos hogy gyorsabb volt.
Éljen az 1GPU!

(#7048) RI/OS válasza fsb1000 (#7047) üzenetére


RI/OS
őstag

Ja, egyébként ennyiért lehet, hogy nekem is fermim lesz :D De ezt még átgondolom

(#7049) Abu85 válasza zippofcy (#7046) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Melyik az a tesszellátort alkalmazó játékban amiben játszhatatlan FPS-ek vannak Radeonon, de a GeForce GTX 480-on játszható?

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7050) fsb1000 válasza RI/OS (#7048) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ne vegyél szart.... gondolod hogy mást kapsz mint a többi?

Két napalatt nem változik meg egy gyártásban lévő termék....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.