Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1001) zsulboy válasza tl-x (#999) üzenetére


zsulboy
senior tag

Valoszinüleg gumival mint a Logitech® PlayGear Street™ (nekem ilyen van).

(#1002) Simon_22


Simon_22
csendes tag

sziasztok!!!!
mennyit bir a psp akksija mondjuk erős használat mellett?

(#1003) kavicssli válasza Simon_22 (#1002) üzenetére


kavicssli
addikt

4-5 óra!
Nálam :)

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1004) tl-x


tl-x
őstag

[kép] Használ vki ilyet hozzá? Jobb mint a fólia? Ez kemény műanyag vagy hajlik?

(#1005) Simon_22


Simon_22
csendes tag

Szeretnék venni egy psp-t csak már annyira összevagyok zavarodva h melyik firmware jó melyik nem igazság szerint nekem 1.5-ös kellene csak azt nem tudom h ha például egy nagyobbat veszek meg egy 2.6-osat azt mondjuk vissza lehet-e downregelni 1.5-re?

(#1006) Simon_22


Simon_22
csendes tag

de mondjuk ha nem is egy 2.6-os de egy 2.0-ast azért remélem simán 1.5re lehet dowregelni?
tudom h nem szép ilyet kérdezni de a 2.0-son mennek a kalózjátékok?

(#1007) Simon_22


Simon_22
csendes tag

mindenki tüntetni van?????? :D :D

(#1008) zsulboy


zsulboy
senior tag

A 2.80 és a 2.81-es gépeket kerüld el a többi mind alkalmas lesz arra amire neked kell! ;)
A többi kérdésedre ezen a fórumon nem kapsz választ,a google a barátod! :DDD

[Szerkesztve]

(#1009) zsulboy válasza tl-x (#1004) üzenetére


zsulboy
senior tag

Hát nem is tudom, nekem megfelel a fólia ez nem tetszik! :( :DDD

(#1010) tl-x válasza zsulboy (#1009) üzenetére


tl-x
őstag

Igy se tetszik? Könnyebb felrakni mint a fóliát!
fficial_s%26sa%3DN" target="_blank">[link]

[Szerkesztve]

(#1011) zsulboy válasza tl-x (#1010) üzenetére


zsulboy
senior tag

Igen ám,de ezt állandóan fel le kellene raknom ha berakom a tokba! :(
Szerintem egyszerübb és praktikusabb a fólia.(Miért lenne nehéz felrakni a fóliát??!)

(#1012) tl-x válasza zsulboy (#1011) üzenetére


tl-x
őstag

Vászontokba igy is bemegy! Én a PDAmra elég sokáig szenvedtem mire pormentesen fel tudtam rakni rá a fóliát!

(#1013) kszabber


kszabber
tag

Tud valaki róla, hogy lehet -e kishazánkban hozzájutni PSP modchip-hez? Konkrétan ilyenre gondoltam [link]

(#1014) bLaCkDoGoNe válasza kszabber (#1013) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hardwired fórumon van egy srác, akinek van és működik (állítása szerint), keresd meg ott.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1015) tl-x


tl-x
őstag

Tegnap óta boldog tulajdonosa vagyok egy Value Packnak + 1GB kártyának! MP3 at és a Filmeket milyen mappába kell bemásolni?

(#1016) tl-x


tl-x
őstag

1.5ös a PSP a demó lemez nem indul el csak 2.0n! Kérdésem az lenne ha veszek hozzá umd filmet azt se fogja lejátszai 1.5ön?

(#1017) bLaCkDoGoNe válasza tl-x (#1016) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Sosem értettem meg, ki az, aki UMD filmért hajlandó pénzt adni, játékért meg nem.
Egyébként le lehet játszani az UMD-ket 1.5 alatt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1018) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#1017) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egyébként a demó lemezen tulajdonképpen semmi érdekes nincs, egy pár videó csupán lassan két éves játékokról.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1019) kavicssli


kavicssli
addikt

Ajánlom mindenkinek a Medal Of Honort-t! Egyre több durva játékot adnak ki PSP re! Viszont a Vice Cityre kiváncsi leszek!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1020) kavicssli


kavicssli
addikt

A NFS Carbont is nagyon eltalálták PSP-re!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1021) tl-x válasza zsulboy (#1001) üzenetére


tl-x
őstag

Vettem én is egy Playgear Streetet hozzá. Elöször pánikba estem mert a Visor miatt amikor becsuktam nem tudtam kinyitni a tokot csak nagyon nehezen. Ki kellett vennem a hátsó gumi ütközőket. Igy már tökéletes!

(#1022) jaaman


jaaman
tag

Elcserélném az alábbi két eredeti psp játékomat Need for Speed Most Wanted-re: Prince Of Persia: Revelations+Tony Hawk Underground Remix 2
Akit érdekel az pü-zön egyet. ;)

[Szerkesztve]

''He who makes a beast of himself Gets rid of the pain Of being a man.''

(#1023) zsulboy


zsulboy
senior tag

Egy rossz hír az 1.50-ös gépet használoknak, a Grand Theft Auto: Vice City Stories 2.80 -t igényel majd!Állítólag a Killzone: Liberation is!

(#1024) Gyusz válasza zsulboy (#1023) üzenetére


Gyusz
őstag

A Killzone nem igényli, saját tapasztalat. Egyébként nem rossz játék, de nekem kicsit unalmasnak tűnik.

(#1025) zsulboy válasza Gyusz (#1024) üzenetére


zsulboy
senior tag

Legalábba a Killzone kacsa! :DD

(#1026) tl-x válasza zsulboy (#1023) üzenetére


tl-x
őstag

Sztem hamarosan megoldják azt is!

(#1027) zsulboy válasza tl-x (#1026) üzenetére


zsulboy
senior tag

Elöbb-utobb tuti. ;]
Én nagyon várom már a Vice City-t,elvileg kint ma jelenik meg,remélem a héten már kipróbálhatom!

(#1028) kavicssli válasza Gyusz (#1024) üzenetére


kavicssli
addikt

2.71 elég a Killzone nak!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1029) kavicssli


kavicssli
addikt

Nagyon jó a Vice City! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1030) zsulboy válasza kavicssli (#1029) üzenetére


zsulboy
senior tag

Csak nincs már meg?
Honnan??

(#1031) Gaby válasza kavicssli (#1029) üzenetére


Gaby
tag

Még nincs PSP-m de már a Vice City-t tegnap beszereztem magamnak 31.-én :)

[Szerkesztve]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#1032) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Tényleg rendben van a VCS! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1033) DarkSmile


DarkSmile
tag

Valamikor mostanában tervezem egy ilyen gépecske vásárlását!
Tudtok bótot' mondani ahol a legolcsóbban megkapom?
Vagy érdemesebb inkább használtan megvenni a cuccost?
:R

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1034) kavicssli válasza Gaby (#1031) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor hajraá!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1035) kavicssli


kavicssli
addikt

Ki hol jár már a Vice Citybe?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1036) bLaCkDoGoNe válasza kavicssli (#1035) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én éppen csak belenéztem tegnap, talán 2 küldetést csináltam meg.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1037) zsulboy


zsulboy
senior tag

Hát csodálkoznék ha nam a GTA VCS lenne az idei év játéka,nagyon ott van!! :C :C
Néha kicsit nehezek a küldetések,de nagyon jók!!
Szerintem a NFS Carbon (ami nekem nem jön be annyira),rosszkor jelent meg! :DDD
A Medal of Honort is hanyagolom most egy kicsit! ;]

(#1038) zsulboy


zsulboy
senior tag

Ugy néz ki kezd behalni az analog joy a gépemen,akadozik néha.Valakinek volt már ilyen??

(#1039) zsulboy


zsulboy
senior tag

Minendki rákattant a GTA VCS-re hogy így kihalt a topik?! :DDD

(#1040) DarkSmile válasza zsulboy (#1039) üzenetére


DarkSmile
tag

Én is erre gondoltam! Angliában olcsóbb a PSP mint itthon??? :F

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1041) Gaby válasza DarkSmile (#1040) üzenetére


Gaby
tag

Én kint élek Angliában és drágább, mondjuk én az ebay-ről fogom venni és úgy 149 Font egy új Value Pack 1.5 fw (Japán) + 2GB memókari. Amúgy a boltokban tisztán a Base 149 a Value 179 a Giga meg 210

Az én általam kiszemelt:

• Original package box

Your BRAND NEW PSP 1.5 Console,
AC Power Cord
A/C Adaptor (100V - 240V), 50/60 Hz, Works Worldwide
PSP Battery Pack
Headphones with Remote Control
Memory Stick Duo (32MB)
Hand Strap
Pouch
Cloth
User’s Guide

AND!!!

• Sony 2 Gig Memory Stick DUO Pro

• PSP 2 in 1 Rechargeable and USB Transfer Cable

XBOX One Gamertag: DEELG

(#1042) DarkSmile válasza Gaby (#1041) üzenetére


DarkSmile
tag

Mi most a font árfolyama? :F :U :DDD

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1043) Gaby válasza DarkSmile (#1042) üzenetére


Gaby
tag

2006. 11. 07. - 1 GBP - 388,50 HUF

[link]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#1044) GameSpy


GameSpy
tag

Helló!

Az lenne a kérdésem hogy tudtok-e valamit hozzáfűzni ehez a bizonyos ''auchan''-os géphez?? [link]

Mit tud?... Ahogy látom ilyen kártya nincs hozzá... mit tzartalmaz ez a Base pack? Valami gagyi vacak...
Néhány infót tudnátok mondani...

THX

(#1045) Gaby válasza GameSpy (#1044) üzenetére


Gaby
tag

Base pack: - talán ennyi

Tartozékok:
- Hálózati adapter és töltő
- Akkumulátor
- Demo lemez

XBOX One Gamertag: DEELG

(#1046) DarkSmile


DarkSmile
tag

Nem adnak demó lemezt a BASE-hoz. Jár az alapgép töltő meg USB oszt' szeva!

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1047) DarkSmile válasza GameSpy (#1044) üzenetére


DarkSmile
tag

Ennyiért nyugodtan vedd meg, attól hogy BASIC attól még ugyan olyan a PSP mint mondjuk a giga pack-ban, semiféle gagyiról nincs itt szó, csak nem adnak hozzá semmit (sóher gécik :DDD ) Ennyi pízért megéri, vedd csak meg!! :R :C

[Szerkesztve]

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1048) GameSpy válasza DarkSmile (#1047) üzenetére


GameSpy
tag

(Először is köszönöm a válaszokat)

Tegyük fel megveszemezt az ''alapgépet'' ... ez 40k jelent
Milyen kiegészítőket kéne hozzá még vennem, hogy játszani, videót lejátszani és MP3-mat hallgatni tudjak?! és ez mennyibe kerülne + -ba... ( én ennyi szolgáltatását ismerem deh ahogy olvasgatom a topikot tud ez többet szolval ezeket hol tom megnézni hogy mit tudhatna még ha költenék rá.)

A másik meg hogy nagyon kezdő vagyok még ezen a téren: ez a 1.5 meg 2.0 ... ez olyan mint mondjuk a windowsnak a 95, 98 Me stb ...? és melyik tudja ez az alapgép és változtatható lesz e később...

remélem nagyon ráértek mert nagyon összetett a kérdés-sorozatom :B



(#1049) bullseye válasza GameSpy (#1048) üzenetére


bullseye
addikt

tudni mindent tud. de a cuccok tárolásához kell majd memóriakártya (a value pack is csak 32megát ad) és MP3-hoz valszeg fülhallgató kell...

1.5 az egyik kezdeti firmware, nem igazán olyan, mint windows, inkább mint BIOS+windows. 1.5 népszerű, mert azon mennek kalózjátékok és ''Homebrew'' azaz saját gyártású, vagy ide átírt játékok (pl. DOOM), programocskák... nagyobbakból is lehet visszafejteni ide, vagy futtatni ezt-azt, de nem mindenről mindenre, és amúgy is a PH!-n no warez szabály van érvényben, úgyhogy ezt más fórumon kell kitudakolni.
a legújab cuccok 2.7-2.8 firmware körül mennek csak, de a verziószám emelés többnyire fejlesztésekkel is együtt jár, netezés, podcast, mittoménmi, tessék visszaolvasni az egyes verzióknál írták a hozzáértők...
az új alapgépek szerintem a legújabbal, vagy 2.5-tel jönnek, de felfelé könynen és ingyen lehet menni (ja, lehet, hoyg usb-usbmini kábel kell hozzá)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1050) Vertike


Vertike
csendes tag

Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy tulajdonképpen a DEMO lemezen csak egy frisebb firmware van és néhány demo, trailer? Valamint, ha én a memóriakártyára teszem fel a ripplet filmet, akkor azt ugyan, úgy lejátsza?:)

Vertigo [ Fujitsu- Siemens Amilo L1310G -> 1,6 GHZ 512 RAM 60GB HDD <- ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.