Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) aya


aya
addikt

a tesztnél vigyázz mert valamelyik pixel fixer virusos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
töröl pár filét a gépröl és irány a szerelö!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#102) g@bo válasza aya (#101) üzenetére


g@bo
nagyúr

sima videofile, ami villogtatja a képernyőt, a másik csak monoton szines kép.

van valakinek linjke, docja erre? 1.52 --> 2.0 ---> 1.50

el lehet tolni a gépet?

tényleg, vásárlás előtti tipp? :R

(#103) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#102) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Itt egy ''Beginner's guide'' a firmware frissítéshez. [link]

Természetesen hazavághatja a gépet a FW frissítés, de nem valószínű.

Magyarországon legálisan azt hiszem, hogy csak 2.0-ás FW-vel ellátott darabok vannak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#104) aya


aya
addikt

1.52-es mind! a demo lemezröl tud 2.00-ra frissiteni aki akar amugy a sony most a 2.50 nél tart de azon semmi sem meg még a firmware downgrate sem!!

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#105) aya


aya
addikt

aki 2.00-nál magasabb firmwaret tesz fel annak várnia kell az okosságokkal mert még nincs ugyhogy ezzel vigyázzatok! :))

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#106) g@bo


g@bo
nagyúr

nos, ma veszem az 1.52-est, semmi tipp, mire figyuzzak?

tettem 1-2 cuccot az 1 gigás stickre, menni fog az, ha nem a psp-vel formáztam?

(#107) aya


aya
addikt

mappaszerketet van a pro duodon ?? pl ( MUSIC PHOTO GAME ) mappa mert a psp csak ezekböl képes olvasni!!! legalábbis alapbol :P

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#108) g@bo válasza aya (#107) üzenetére


g@bo
nagyúr

mostmár jól megsz...tam. 3 db subpixelhiba feketén... :( nem láttam, és a stinken nem volt jó könyvtárba

ez van

(#109) g@bo válasza g@bo (#108) üzenetére


g@bo
nagyúr

3 subpixel bal felül, 1 dead középen.

menjen a p...ba a sony, ennyi pénzért. :(((

(#110) Anthony001


Anthony001
senior tag

Ez a PSP egy rakás shit.
Elég elvetemült az aki ilyet vesz 70 000 ért vagy mittomén.

(#111) g@bo válasza Anthony001 (#110) üzenetére


g@bo
nagyúr

em rossz ez, csak Európába ömlik a selejt... :(

és az, aki xboxot, vagy sima ps2-őt vesz az barom? aki milliót öl kocsiba, és bukik azonnal több kilót? aki elissza, elszivja? aki procit vga-t vesz 100 ezrekért?

mindenkinek megvan az öröme, van akinek, rötyire kell psp. :))

(#112) bLaCkDoGoNe válasza Anthony001 (#110) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na húzzál szépen vissza a PayPalos meg Ebayos topikjaidba, semmi szükség arra, hogy ezt is telefosd a baromságaiddal Okoska.

Iszonyatosan böki már a csőrömet a hülyeséged.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#113) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#111) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudtad kipróbálni vásárlás előtt a cuccot?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#114) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#113) üzenetére


g@bo
nagyúr

de, de mivel nem raktam a tesztet, sima piros kék zöld..... képeket a psp által kívánt könyvtárakba, így nem olvasta (látta) el.

bekapcsolásnál nem látszott, ill bizonyos szögből nem, és az idő is rövid míg full fekete a kép. a kék képernyőn utána meg marhára nem látszik a fehér, ami feketén ott virít ( dead pixel )

filmnézésnél ott figyel egy középen, 2 bal felül. ebből a középső az durva, a hüje is kiböki ( 60k, szopacs. :((( ) a többi még csak csak.

szóval ennyi léért eszetekbe ne jusson kipróbálás nélkül megvenni, a srác akitől vettem ( amúgy garis ) mondotta, hogy iszonyú sok a pixeles.

sony rulla. [kép]

szóval elvileg csere, addig elcsomagoltam, nincs gamma ugye mert nem bántom az 1.52-őt.

(#115) g@bo válasza g@bo (#114) üzenetére


g@bo
nagyúr

'''' Igazán zavaró hibákról nem is tudunk beszámolni saját tapasztalat alapján, csupán néhány amerikai fórumon panaszkodtak 1-2 pixel kiégésére, de az általunk kipróbált PSP esetén nem fordult elő. '''' :O

(#116) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Sziasztok!
Ma volt szerencsém játszani egyet egy psp-vel az MM-ben. A fired up volt betéve. Ez valami eszméletlenül király szerkezet... Nagyon jó a képe és a játék sem volt rossz, persze én inkább a gta-t, vagy az nfsu rivalst tolnám rajta.
Igéretesnek néz ki az sw battlefront 2 is.
Tört játékokat melyik firmware-el lehet játszani, és kell-e hozzájuk valami program?
A gép memóriakártyáról is ugyanúgy tud játékot inditani, mint a lemezről?

(#117) bLaCkDoGoNe válasza (Kolombusz) (#116) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Elvileg 1.00 és 1.50-nel mennek a homebrew-k és a tört/ISO-s játékok. Utóbbiak tényleg elvileg, mert sok játék 1GB-nál is nagyobb, amihez nem nagyon veszel itthon memóriakártyát. (Illetve vehetsz, csak az árából legalább 3 eredeti játékot tudsz venni.)
Egyébként ISO loaderekkel kell beizzítani ezeket a játékokat, én nem vagyok benne a témában, mert még csak vásárlás előtt állok, de vannak kimondottan bizonyos játékokhoz készült loaderek és univerzálisnak mondott loaderek. Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#118) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#117) üzenetére


g@bo
nagyúr

most vásárolsz? de csak ott, ahol kipróbálható... :DD

remélem hétfőn kitudom cseréltetni egy faszára, addig hozzá se érek.
a gba sp-m cseréltem le erre, de ez indulóra csalódás volt.

(#119) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#118) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Csakis ott veszem majd :).

De még megvárom, amíg a Giga Pack megérkezik, mert akkor nem kell külön MS-t is vennem. Plusz még a GTA meg sem jelent, úgyhogy addig meg minek... :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#120) (Kolombusz) válasza bLaCkDoGoNe (#117) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát figy, én ma megnézegettem a psp.uw.hu-n lévő torrenteket. Ami engem érdekelt, azok közül a legnagyobb a gta volt kb 480 megás tömöritett méretével.
A többi olyan 250 mega körül volt. :F
Az igazság az, hogy ma az MM-ben megnéztem, hogy milyen game-ek vannak a psp-hez, hát volt vagy 8. Az egyetlen nagyobb név a ridge racer volt, a psp-n futó fired upot meg sem lehet venni. Se egy underground rivals, se egy midnight club dub ed., se egy burnout. :(
De, ha megveszem a psp-t (ami új gép vásásrlása miatt kb karáncsonykor lesz aktuális), akkor tuti, hogy eredeti gta-t is veszek mellé.

És még 1 vmi. Végigolvastam a topicot, de nem jöttem rá, hogy mi az a homebrew, pedig te többször is emlitetted. Elmondanád?

(#121) bLaCkDoGoNe válasza (Kolombusz) (#120) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Amiket én találtam így nagyhirtelen:
Colin 5 - 1.7Gb
Midnight Club 3 Dub - 1.6Gb
Ridge Racer - 900Mb

Ha van rá lehetőséged, inkább egy 576-ba nézz be, több PSP-s játékuk van, bár az ő kínálatuk sem teljes, még távolról sem.
Itt rendelhetsz online, elvileg ingyen szállítanak bárhova a világban: [link].

Homebrew: ezek lelkes barkácsolók által készített programok az emulátoroktól kezdve a játékokon át a különféle felhasználói programokig, azaz olyan program, ami nem hivatalosan, a Sony támogatásával jelenik meg. A Sony nagyon nem szereti ezeket, mondani sem kell, pedig nagyon hasznosak is vannak köztük, pl. az az util, amivel pár PDA funkciót csempészhet az ember a PSP-jébe (naptárral, telefonkönyvvel, stb.) vagy a netes rádiók hallgatására szolgáló PSPRadio. Bővebben itt olvasgathatsz a programokról: [link].

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#122) g@bo


g@bo
nagyúr

'''''' (PSP-1004K). Ezzel van gond? ''''''''


kérdezte egy kollaga, pontosa milyen gondra gondol?

(#123) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#122) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azt csak ő tudja. :F

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#124) Kraptor válasza g@bo (#109) üzenetére


Kraptor
őstag

Az enyémen is volt 1 db dead pixel, de szónélkül kicserélték.

(#125) g@bo válasza Kraptor (#124) üzenetére


g@bo
nagyúr

hol?,
mert a sony nem egy samsung....

(#126) Kraptor válasza g@bo (#125) üzenetére


Kraptor
őstag

ElectroWorld

(#127) g@bo válasza Kraptor (#126) üzenetére


g@bo
nagyúr

hümm...... és ott mennyi volt?

most hallottam a nagykerestől, 4 pixel felett cserélik.

(#128) Kraptor válasza g@bo (#127) üzenetére


Kraptor
őstag

70K

Én pár óra multán vettem észre. Visszavittem és adtak egy újat, amit ki is próbáltam ott és azóta oksán mükszik.



[Szerkesztve]

(#129) Parker


Parker
tag

Hali!

Az a helyzet hogy nekem nagyon megtetszett ez a kis kütyü de félek megvenni a sok halott pixel miatt. A psp.uw.hu -n találtam egy ilyen progit hogy ''dead pixel cleaner'' ez tényleg kijavítja a halottakat vagy csak hab:F

blööööööeeeeeeee

(#130) g@bo válasza Parker (#129) üzenetére


g@bo
nagyúr

hab.

lehetnek ''beragadt'' pixelek, amelyekre hat, de ami döglött, az is marad.

(#131) Parker válasza g@bo (#130) üzenetére


Parker
tag

KÖSZI!

szerinted hol érdemes psp-t venni? én a media marktban fogom !
hol érdemes?

blööööööeeeeeeee

(#132) g@bo válasza Parker (#131) üzenetére


g@bo
nagyúr

ahol ki lehet próbálni.

ez a psp pixel egy video, ami gyorsan váltogatja a színeket ami v kimozditja a beragadt subpixelt v sem. a honlapon ''hálistennek'' hibás a rar.

én beszo...am a pixelt, pedig lestem, sajna sötétben, fekete háttéren lehet remekül kibökni.

(#133) g@bo


g@bo
nagyúr

stuck pixels: red, green, blue (fixable with unsticker video)
black pixels: dead! (just dead, and burnt out)

egy fórum, ahol panaszkodnak rendesen, nem volt ritka a gépen a 4-8 halott pixel sem.

nesze sony minőség, féljetek. :DDD


[link]

(#134) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#133) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

[link]

Innen letölthető egy stuck pixel javító videó, amivel a dead pixeleket is ellenőrizni lehet.
Az első 40 másodpercben vörös-kék-zöld szín villog gyorsan, utána fehér majd fekete színek lesznek, itt lehet kibökni főként a pixeleket. Aki PSP-t szándékozik venni, rámolja ki egy pendrive-ra a cuccot, és úgy zarándokoljon el a boltba.

Én már látom, hogy notebookkal megyek, abban van MS kártyaolvasó, ráhajítom a stickre (mert nekem nincsen) aztán hajrá!

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#135) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#134) üzenetére


g@bo
nagyúr

ráhajintom a stickre, na itt vigyázz. könyvtár/szerkezet kell a psp-nek, én is itt hibáztam.

(#136) (Kolombusz) válasza g@bo (#133) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Gondolom japánba a minőségi példányok kerülnek, nekünk meg jönnek a futottak még kategóriás tft panelek. :(

(#137) g@bo válasza (Kolombusz) (#136) üzenetére


g@bo
nagyúr

tuti leválogatják... az amerikai vevő is ugat, hogy a 250 dollárjáért nem pixelhibás szart akar. mit akarunk mi?

az a baj, ha a bótban mindenki válogat, ki veszi meg az 1-2 pixeles cuccokat, mert a gyár nem veszi vissza, eladni + kell.....

(#138) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#137) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mert nekünk, csóró magyaroknak majd' 50%-kal drágábban el lehet adni a pixelhibás szarokat? Egy túrót... Engem nem érdekel a bolt nyomora, TV-t, monitort, stb. sem veszek anélkül, hogy kipróbálnám.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#139) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#138) üzenetére


g@bo
nagyúr

japánnak nem lehet szart eladni.

hivtam eladó emberem, aszongya 5 psp-ből mind rossz....elmegyek megnézem, de akkor 7 db psp-ből eddig 7 pixeles volt.

csak gratulálni tudok, 60-70k ért ez jár. :Y

(#140) (Kolombusz) válasza g@bo (#137) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez viszont elképzelhető.
Meg kellene egyszer nézni egy friss szállitmányt, ott már nem biztos, hogy ennyire rossz lenne az arány, mert nem lennének kiválogatva a hibátlan darabok.
De lehet, hogy ez butaság. :F

(#141) g@bo válasza (Kolombusz) (#140) üzenetére


g@bo
nagyúr

passz.

kicseréltem a gépet. most fülig ér a pofám... ( remélem sokáig ) se sub se dead pixel

na, igy már élmény használni, nagyon teccik a cucc.

lassan jöhet az up, majd downgrade.... hadd menjenek a stuffok a stickről is. :D

(#142) (Kolombusz) válasza g@bo (#141) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Arra gondolsz, amit valahol láttam, hogy upgradelsz 2.0ra, de egy progival eléred, hogy 1.50ként fussanak rajta a stickes cuccok?
Milyen játékaid van most hozzá? Én a gta-t majd tuti megveszem eredetiben.

(#143) bLaCkDoGoNe válasza (Kolombusz) (#142) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én is a GTA-ra várok, röhej, hogy az USÁ-ban már két hete játszanak vele, itt meg semmi.
Ezért is nincs még meg a PSP-m, ill. most már megvárom, amíg jön a GigaPack, mert akkor memkártyát sem kell külön venni, és 85k-ért 1G-s kártyával együtt jó vétel lesz.

De ebbe a nyomorult országba mindig fényévnyi késéssel (tudom, hogy ez hossz- és nem időmérték, de olyan jó kis képzavar :D) érkeznek a cuccok...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#144) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#143) üzenetére


g@bo
nagyúr

gta leciccent. sticken üzemelő változata 455 mb ( rar... :DD ) kitömöritve nemtom mennyi...

giga pack.

csak mondom, a gépet 60é vettem, az eredeti sony 1gb sticket 20é, mind bolti garis. hátakkor? :P

(#145) g@bo válasza (Kolombusz) (#142) üzenetére


g@bo
nagyúr

ezt már megoldottam. 1.52 upgréd a hozzáadott lemezről 2.0-ra, majd trükközéssel stickről downgrade 1.50-re.

fastloader 0.7 fel, és hopp............ Burnout egész jó. ;)

(#146) Pompi válasza g@bo (#144) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hol vettél 1GB sticket 20-ért? Mert a legolcsóbb amit eddig láttam az nettó 20.

Feel Good Inc.

(#147) g@bo válasza Pompi (#146) üzenetére


g@bo
nagyúr

nagykerbe. ;) 1gb sony high speed.

nem sokkal több az akvában.

(#148) Pompi válasza g@bo (#147) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Melyik nagykerben van ms?
De az aqua is jó tipp, köszi!

Feel Good Inc.

(#149) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#144) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jah, csak nem mindenki tud vásárolni nagykerben.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#150) (Kolombusz) válasza g@bo (#144) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Tudod, itt az ország keleti felében nehezen fogok gigás ms-t 20ért kapni. :)
Burnout legendsben sok pálya van? Nehéz vezetni? Az analóg kar tényleg olyan gagyi, mint amiket olvasni lehet róla?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.