Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#501) Cathfaern válasza kavicssli (#495) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nagyon igaz az aláírásod. Itt a topicban is van erre példa: kavicssli nevű user :U

Nem szeretnék mégegyszer warezos kérdést meglátni a topicban *, először hsz törlés, másodszorra ban lesz a jutalom (igen, kavicssli és akik írtak korábban warezes dolgot, már eljátszották az első esélyüket)

Cathfaern

* Az nem számít wareznak, ha pl. belinkelsz egy hírt, hogy csináltak mod chipet. De az, ha megkérdezed hol vehetsz, az warez
Az nem warez, ha megkérdezed, hogy futatthatsz homebrew cuccokat. De az, ha játékok (iso) futtatásáról kérdeze, az warez
és még lehetne sorolni, de ezek amik félreérthetőek, inkább leírtam őket, mint hogy gond legyen.

(#502) Kanczy válasza Cathfaern (#501) üzenetére


Kanczy
veterán

mi is a különbség a homebrew és az iso között? :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#503) bullseye válasza Kanczy (#502) üzenetére


bullseye
addikt

iso a vadiúj játékokat jelenti, amit sok-sokpénzért van bótba, és totál jogvédett
homebrew az emulált abandonware, meg freeware progik ilyesmik. (pl. én kísérlteztem egy PDA alkalmazással egy darabig, meg ott a SCUMM - sajnos a gamék asszem már jogvédettek...)

de ez csak a magam paraszti logikája...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#504) Kanczy válasza bullseye (#503) üzenetére


Kanczy
veterán

ok,thx

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#505) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hy!
PsP emulátort és hozzá gameket le tok szedni valahonnan?Asszem emut nemrég találtam valahol, de lécci aki tud segítsen.THX

(#506) bullseye válasza Bencus88 (#505) üzenetére


bullseye
addikt

@501 - tudom, messze van...

másrészt az emu engem is érdekelne, mert az még ártatlan homebrew és tsai meg különbenis dolgokra jó. (akinek meg magától nincs annyi esze, hogy p2p keresésig eljusson...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#507) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#485) üzenetére


zsulboy
senior tag

Húha,mi folyik itt!??! :F

Te már kipróbáltad a 2.71-t,esetleg kijavították az internet böngészöben az ékezetek megjelenítését,mert a 2.60-os verzióban még minden ok, de a 2.70-ben elég érdekes lett?? :O

(#508) bLaCkDoGoNe válasza zsulboy (#507) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudom, én megragadtam a 2.6-on, mivel SCUMMVM nélkül nem teljes az élet. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#509) Gyusz


Gyusz
őstag

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a hazánkban forgalmazott Base Pack melyik firmware verzióval van csomagolva?

(#510) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#508) üzenetére


zsulboy
senior tag

Akkor én a majd megnézem! :B

(#511) zsulboy


zsulboy
senior tag

Én felraktam a 2.71-t,de a böngészöben nem történt változás! :( :O
A letölthető játékdemo-t mindjárt kipróbálom.

(#512) zsulboy


zsulboy
senior tag

Felraktaml LocoRoco demo-t ami 7.6Mb,maga a game nagyon gyerekes de az hogy mostantól lesz demo az nagyon jó!! :C
Remélem nem félevente lesz egy kipróbálható demo!

(#513) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Látom vannak itt, akik neteznek psp-vel, akkor nekik szegezném a kérdést :)
1. ha jól sejtem, usb kábellel nem lehet netezni, csak wifi-vel
2. Van nekem egy ilyenem Microcom Wifi USB adapter 11g ([link]), ennek a segítségével szeretném megosztani a netet psp fele a gépemről. De akárhogy próbáltam, nem jön össze :( Valaki le tudná írni, hogyan kell? (ha egyáltalán lehet ilyennel)

(#514) bLaCkDoGoNe válasza Cathfaern (#513) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia,

Szerintem ezzel nem fogod tudni megosztani. Azt hiszem, hogy netet osztani csak Access Pointtal vagy Wifi-képes routerrel lehet.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#515) Cathfaern válasza bLaCkDoGoNe (#514) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak abból indultam ki, hogy kábeles esetben, egy sima hálókártyával is meg lehet osztani a netet. De akkor úgy látom rossz volt a következtetés sajna

(#516) footy


footy
addikt

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni tőletek a következő kérdésben:
PDA vagy PSP?
A fő alkalmazási terület kis videó, zene, ritkán internet.
A kocsiban vagy vonaton lenn használva, esetleg kitéve kijelzőnek(klipp, film nézegetés a középkonzolon)

(#517) Cathfaern válasza footy (#516) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha jól értem játszani nem, vagy csak elvétve akarsz rajta (szóval ez erősen sokadlagos szempont). Akkor PDA egyértelműen

(#518) footy válasza Cathfaern (#517) üzenetére


footy
addikt

A játék kb. 4-ed 5-ödleges szempont. Főként az számítana, hogy a kijelzőnek milyen a minősége, mérete, fényben látható-e, ja és melyik jön ki olcsóbban. (Valószínűleg használtan lesz németből akármelyik mellett is döntsek.) A filmek mennyit foglalnak a memóriakártyán(PSP)? Át kell konverátlni a kijelző felbontásába, vagy mehet úgy ahogy a gépen van?

(#519) bLaCkDoGoNe válasza footy (#518) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Konvertálni kell, főleg amiatt, hogy natívan nem (illetve gyárilag nem) játszik le csak MPEG4-et és AVC-t. Egy film ~600M (legjobb beállítással tömörítve).

A PSP kijelzője szuper, de ezzel együtt szerintem nem ez lenne a megfelelő dolog neked.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#520) footy válasza bLaCkDoGoNe (#519) üzenetére


footy
addikt

Te mit ajánlanál?

(#521) bLaCkDoGoNe válasza footy (#520) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

PDA-t. Kisebb is, könnyebb is mint a PSP.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#522) bullseye


bullseye
addikt

esetleg merevlemezes MP4 playa?
mondjuk az drágább, mint PSP az tuti, de 20-40 giga film :)
mármint ha a film számít igazán

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#523) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#519) üzenetére


zsulboy
senior tag

Arról azért ne feledkezzünk meg hogy a psp képe napfénynél nnem igazán látható túl jól!

(#524) bullseye válasza zsulboy (#523) üzenetére


bullseye
addikt

logiteches protektor dob rajta

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#525) guppy válasza bLaCkDoGoNe (#519) üzenetére


guppy
őstag

Te mivel konvertálsz? :R

A legjobb amit eddig találtam PSP movie creator :U

(#526) footy válasza bLaCkDoGoNe (#521) üzenetére


footy
addikt

A kijelzője mennyivel kisebb az Acer N50-nél?

(#527) bLaCkDoGoNe válasza footy (#526) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ne haragudj, de ezt hadd ne én keressem meg Neked.

guppy: PSPVideo9-et használom (már amikor konvertálok).

zsulboy: Biztos igazad van, soha nem használtam napon.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#528) zsulboy válasza bullseye (#524) üzenetére


zsulboy
senior tag

Az melyik?? :F
Linket légyszi! :R

(#529) zsulboy válasza guppy (#525) üzenetére


zsulboy
senior tag

Én pl. ImTOO PSP Video Converter-el szoktam psp-re tömöríteni,de rengeteg progi van!!
Válogass! :DDD

(#530) Cathfaern válasza bLaCkDoGoNe (#527) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt hogy lehet megoldani, hogy (PSPVideo9-et használva) ha van 4:3 képarányú videóm, és azt szeretném, ha nem kinyújtaná, hanem a kép két szélén lenne csík?

(#531) bLaCkDoGoNe válasza Cathfaern (#530) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A ''Setup'' -> ''Profiles'' fülön elérhető opciók között van egy ''Aspect Ratio'', ott állítsd át az alapértelmezett 16:9-es arányról 1:1-re. Szerintem ez megoldja a dolgot.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#532) bullseye válasza zsulboy (#528) üzenetére


bullseye
addikt

[link]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#533) zsulboy válasza bullseye (#532) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nekem ez van,de ha benne van akkor játszani nem nagyon tudok!! :(
[link]

De van hely az UMD lemezek számára! :C

(#534) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Felröppent egy olyan pletyka, hogy 2006 őszén megjelenik a Call of Duty 3 PSP-re is. Kiváncsi leszek, hogy mennyire igaz a hír, és ha igaz, milyen lesz az irányítás...

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#535) bullseye válasza zsulboy (#533) üzenetére


bullseye
addikt

nem rossz, én keményfedelűt akartam, hogy tényleg védje a gépet. játszani nem is rossz ilyen böszme kézzel, mint az enyém, sőt, megakadályozza, hogy amikor rámozdulok a jobb ravaszra, kikapcsoljam a gépet nagy ügyességemben (burnout robbantáslassításában eljátszottam párszor...).
UMDk meg kaptak kis műanyag tokokat, abban elvannak remélem

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#536) SuBeR53_


SuBeR53_
tag

Sziasztok! most igy év vége felé ha jol sikerülnek a vizsgák, lehet hogy kapok egy psp-t Na most, én még elég járatlan vagyok a témában :F , ugyhogy lenne egy pár kérdésem:
Van a pspnek belső memóriája, ha igen mennyi?
A játékokat ugye egy ien kis cd-n lehet kapni, vannak másoltak is?
Ez a kis cd, ez mi is pontosan, lehet rá irni adatot?
Mien fajta mem. kártyát lehet bele rakni?
Ja és még egy: tegnap beirtam a letöltö progimba hogy psp, és kiadott egy 300megás exe fájlt, liberity city stories néven, az mi?

előre is kösz!

[Szerkesztve]

(#537) Cathfaern válasza SuBeR53_ (#536) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

- Nincs belső memóriája
- Ez a kis CD a Sony saját formátuma, UMD néven fut. Mivel nincs hozzá író, ezért nem lehet másolni
- Sony Memory Stick Duo (csak a Duo-t, a régi nagyot nem)
- az egy lerippelt játék (tömörítés miatt .exe gondolom), de mint egy korábbi hsz-emben említettem ezt a témát itt hangyagoljuk

(#538) kokobe válasza Cathfaern (#537) üzenetére


kokobe
senior tag

NEm tudja valaki megmondani honnan lehet leszedni psp-hez 1.5-ös szoftvert mert az volt a gépemen csak egyik balfasz haverom visszarakta rá a 2.0-át és most nem tudok vele mit kezdeni ezért lécci aki tud linket honnan lehetne leszedni az adja meg!Előre is köszi :R

<---AMD___ATi--->

(#539) kokobe válasza kokobe (#538) üzenetére


kokobe
senior tag

senki se tud egy linket se ahol 1.5-öt lehetne leszedni?

<---AMD___ATi--->

(#540) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Nem tudtok valamilyen nyári kollekciót amit meg lehetne rendelni gondolok én ajándék 1 gb memoria vagy valami játék hozzá.Lécci dobjatok linket köszi.

(#541) guppy válasza kokobe (#539) üzenetére


guppy
őstag

Nez korul a neten vanak helyek ahol le van irva hogy lehet 2.00-at downgratelni 1.50-esre
regen a psptipp-en rajtavolt de letiltották

(#542) kavicssli válasza kokobe (#539) üzenetére


kavicssli
addikt

[link]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#543) Bencus88 válasza Bencus88 (#540) üzenetére


Bencus88
nagyúr

UP!!

(#544) bullseye válasza Bencus88 (#543) üzenetére


bullseye
addikt

up???
vegyél egy gigapackot, abban van memória...
vagy vegyél minimált, és adok hozzá 1gigás memót 6k-ért. spesöl nyári packként :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#545) Bencus88 válasza bullseye (#544) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi:D
Tudnál dobni linket magyar oldal ahonnan lehet rendelni mert amit néztem azon csak 32-es van meg ratyi.

(#546) Type-R válasza Bencus88 (#545) üzenetére


Type-R
őstag

(#547) Bencus88 válasza Type-R (#546) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi szépen :R

(#548) zsolesz86


zsolesz86
csendes tag

hi mindenki!

nem tud vki vmi okosságot amivel hangosabban(/jobb minöségben) lehet mp3akat nyomtani ?
mer pl buszon vagy ilyen helyeken nem túl élvezhetö rajta a zene :(
(1.5 öm van)

(#549) zsolesz86 válasza zsolesz86 (#548) üzenetére


zsolesz86
csendes tag

vagy érdemesebb venni 1 fasza fülest ?
azzal jobb lesz ? :R

(#550) bullseye válasza zsolesz86 (#549) üzenetére


bullseye
addikt

apple asszem bekorlátozta pl. a fülesét, mert perelték, lehet, hogy itt is az a helyzet, és egy paraszt 1000 forintos füles erősebbet enged át

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.