Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#351) kavicssli válasza bLaCkDoGoNe (#350) üzenetére


kavicssli
addikt

Köszi szépen!Majd hétvégén otthon csinálom mert ez a VODA GPRS lassú!Amugy ez milyen progi mire használható!? :D :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#352) kavicssli válasza bLaCkDoGoNe (#350) üzenetére


kavicssli
addikt

SCUMMVM ez a progi mire jo?
Akkor a 2.0 ra fellehet rakni azokat a jatekokat amik neked is fent vannak?Quake,Doom stb...

Ezekhez kell egy emulator vagy ilyesmi igaz?Te melyiket ajanlod? marmint ilyen betolto progi.Utanna valahonnan letolteni a Gamest felrakni a PSP-re es kesz is? :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#353) bLaCkDoGoNe válasza kavicssli (#352) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

SCUMMVM: Ez egy virtuális gép (erősen egyszerűsítve a dolgot egy emulátor, amivel bizonyos régi játékok játszhatóak), régi LucasArts kalandjátékokat képes futtatni (Day Of The Tentacle, Maniac Mansion, Sam 'n' Max, Full Throttle, Loom, Indiana Jones, stb.) ill. még pár egyéb cég kalandjátékait is (pl. Broken Sword 1-2, Beneath a Steel Sky, Gobliiins, Simon The Sorcerer, stb.). Van PC-re is, meg még ezermillió már platformra. Oldaluk: [link].

Nekem 2.6-om van, tehát jó eséllyel kijelenthető, hogy amik nekem futnak, azok Neked is fognak. Doom, Quake tuti.

Betöltő programból egy van, ezt eLoadernek hívják, és két okos ember, Fanjita és Ditlew csinálták. A futtatásához szükség van egy eredeti GTA-ra, mivel maga a betöltő program tulajdonképpen egy hackelt mentett állás. Azaz elindítod a GTA-t, betöltöd az eLoadert tartalmazó játékállást, az eLoader elindul, végignézi a memorysticket futtatható programokat keresve, és amiket megtalált, azt egy listában megjeleníti. Onnan egyszerűen csak ki kell választani a futtatandó programot, rábökni a keresztre, és már mehet is a móka.

2.0 alatt van egy másik lehetőség is program futtatására, ez az ún. toc2rta-féle TIFF exploit. Itt egy speciálisan elkészített TIFF kép által elért túlcsordulást kihasználva van lehetőség a programok futtatására. Az eLoadernek azt hiszem van olyan verziója is, ami ezt a TIFF exploitot használja. (Úgy emlékszem az installnál ki lehet választani, hogy ezt, vagy a GTA-s módszert akarod-e használni.) Mivel nekem soha nem volt 2.0-ás firmware-ű PSP-m, ezért csak az elméleti lehetőségről tudok, kipróbálni nem próbáltam soha, de gondolom ugyanúgy működik, mint a GTA-n keresztüli loaderezés, csak itt (értelemszerűen) nem kell GTA lemez. Ha valaki 2.0-ás olvassa ezt, írhatna egy kis értekezést.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#354) kavicssli válasza bLaCkDoGoNe (#353) üzenetére


kavicssli
addikt

Uhh..
Koszonom szepen a kimerito valaszt.
Akkor az a lenzeg hogy kell egy eredeti GTA game es kesz.
Jovohonapban ugyis azt szeretnem megvenni.Ez a jatek marmint a GTA fut 2.0 an? :R :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#355) kavicssli


kavicssli
addikt

Miert nem csinalsz egy web oldalt biztos felkapott lenne.

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#356) bLaCkDoGoNe válasza kavicssli (#354) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, sőt, csak 2.0 és afölötti firmware-eken fut, azaz ennél kisebb fw esetén nem hajlandó elindulni. (Mondjuk van ennek a korlátozásnak a megkerülésére is mód, de egyrészt azt sosem használtam, így nem tudom, mennyire megbízható, másrészt pedig nem akarlak összezavarni.)

Tehát röviden: igen, a GTA minden további nélkül fut 2.0-án.

Weboldal: nem tudom, hogy lenne-e igény még egy oldalra. Vannak már ilyen témával foglalkozó oldalak. Egyébként már gondoltam rá, lehet, hogy ha nem leszek nagyon lusta, csinálok egyet.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#357) kavicssli válasza bLaCkDoGoNe (#356) üzenetére


kavicssli
addikt

Szerintrem ilyen tudassal a hatad mogott biztos tuti lenne egy jo PSP-s honlap. A NET en van meg psptipp oldal meg a a te hozzaszolasaid amit nezegetni szoktam.


A GTA rol irnal bovebben.Milyen az iranyithatosaga stb...

En biztos minden nap fent lennek az oldaladon :Y :C :R :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#358) bLaCkDoGoNe válasza kavicssli (#357) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

GTA... Nos hát, én tulajdonképpen azért vettem PSP-t, mert megorrontottam anno, hogy lesz egy PSP-exkluzív része (ami azóta már nem PSP-exkluzív, de ez egy másik történet), és csábított a lehetőség, hogy akár utazás közben, akár pl. az orvosnál várakozás közben ezzel múlathatom az időt.

Azt kell, hogy mondjam, hogy baromi jól sikerült a játék. Az irányítás nekem kicsit szokatlan volt elsőre, de főleg azért, mivel nekem soha nem volt semmilyen konzolom, így a PC-s irányításhoz voltam szokva. Mindenesetre fél óra alatt simán meg lehet szokni, és utána nagyon jó az irányítás.

A grafika jobb, mint a GTA3-ban volt, mivel pár dolgot a Vice Cityből is átvettek: például a tükröződő járműveket és a motorokat (repülni viszont nem lehet - hivatalosan). Egyébként olyan grafikája van, amire méltán büszke lehet ez a kis gép, egy-az-egyben hozza a GTA feelinget.

A küldetések nem túl nehezek, és (a hordozhatóság jegyében) rövidebbek, mint a többi GTA-ban, maga a játék azonban ugyanolyan tartalmas. Számtalan rejtett csomag, bónuszok, minijátékok, gyűjteni való dolgok - tehát hosszú ideig garantált a szórakozás; pláne, ha valaki 100%-osan szeretné teljesíteni!

A hangok meg a zenék is a játéktól megszokott magas színvonalúak, a rádióállomások között szinte biztos, hogy mindenki talál az ízlésének megfelelőt. (A GTA3-ból megismert rádiók vannak itt is.)

A töltési idők szerintem bőven kibírhatóak, nem egy kapkodó idegbeteg a játék, de nem is tölt frusztrálóan sokat. Az átvezető animációk viszont rövidkék.

Ez az első GTA, amiben hivatalosan van multiplayer. Számtalan játékmódban hentelhetjük GTA-val szintén felszerelt haverjainkat wifin keresztül. Sajnos az online játékra nincs mód (az lett volna az igazi...).

A játék sebessége is remek, egyszer-kétszer röccen meg, amúgy stabilan hozza a 30 fps-t, ami egy ilyen ''apróságtól'' mint a PSP, nagyon impresszív.

Véleményem szerint 9/10, de csak azért, mert tökéletes játék nincs.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#359) eszement24


eszement24
aktív tag

Halihó emberz:)

Boldog tulaja vagyok egy 1.5ös pspnek és vagy 100játéknak hozzá :))
Következő kérdésem lenne..tudja valaki, hogy kell psxes játékot ''átkonvertálni'' psp-re?Mert, hogy lehet azt tuti, sok helyen rebesgették már és én is a torrent oldalalkon egyre többel találkozom..pár már meg is van.Kéne külön egy 1.5ös totyik is...thanks :F :R :C :DD

(#360) kavicssli


kavicssli
addikt

:DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#361) kavicssli


kavicssli
addikt

:DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#362) kavicssli


kavicssli
addikt

:DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#363) kavicssli


kavicssli
addikt

:DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#364) Darth_Revan válasza bLaCkDoGoNe (#358) üzenetére


Darth_Revan
veterán

''(repülni viszont nem lehet - hivatalosan)''
Mert van rá ''nem hivatalosan'' mód? Mesélnél róla? :D

(#365) Danecay


Danecay
őstag

Hi All!
Én mosstanában szeretnék vásárolni egy PSP-t, és lenne egy eladó türhető áron. A srác a firmware verziókhoz nem nagyon ért, és először azt sem tudta, hogy milyen van rajta, majd miután megnézte, azt mondta, hogy 2.0-ás. Azt szeretném megkérdezni. hogy hány tizedesig mutatja a firmware verziót, ha megnézi az ember. Magyarul nem szeretném, ha 2.01-es lenne a 2.0-ás helyett. Tehát pontosan azt írja ki amilyen firmware verziója van, vagy csak esetleg 1 tizedesig, mert ha az utóbbi akkor nem derül ki, hogy 2.0-ás vagy 2.01-es?

(#366) Danecay


Danecay
őstag

És még valami. Hol is lehet megnézni pontosan ezt a bizonyos firmware verziót? Ahol ez van jelzi a memória méretét is? ; mert a srác talált valahol egy 2.0-át és ha jól értelmeztem ott volt valahol a memória mérete is.

(#367) bLaCkDoGoNe válasza Darth_Revan (#364) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az EdisonCarter-féle CheatDevice-szal tudsz a garázsba helikoptert varázsolni, amivel után lehet repkedni, illetve van egy repülősulis mod is GTA-LCS-hez, amiben különféle pályákon kell repülőgéppel kepeszteni, de ez utóbbinak hirtelen nem találom a linkjét. Ha meglelem, beszúrom ide.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#368) bLaCkDoGoNe válasza Danecay (#366) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Settings -> System Settings -> System Information menüpontban találod meg a firmware verziószámát. Itt a memória méretére semmilyen utalást nem fogsz találni, csak a PSP MAC címét, a firmware verzióját valamint a PSP-d nevét (ha adtál neki nevet).

A firmware verziót a kütyü 2 tizedesjeggyel jelzi, tehát 2.00, 2.01, 2.50, 2.60, stb.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#369) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A mai nap híre: a japán PSP-khez lassacskán érkezik a 2.70-es firmware, a következő fontosabb újításokkal:

- zenelejátszásnál a lejátszható formátumok közé bekerült az AAC is (én mondjuk egy OGG-nak, FLAC-nak, APE-nek sokkal jobban tudnék örülni)
- a böngésző támogatja a Flash animok és tartalmak lejátszását
- további apró finomítások

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#370) kavicssli válasza bLaCkDoGoNe (#369) üzenetére


kavicssli
addikt

:C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#371) kavicssli válasza bLaCkDoGoNe (#369) üzenetére


kavicssli
addikt

Jó az az AAC

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#372) Boyfish


Boyfish
senior tag

Hi srácok, gondolkodom én is PSP-n, de nem igazán vagyok tisztában a képességeivel, jó minőségű mp3 lejátszó van beépítve? hogyan tudok nem eredeti játékot használni, persze nem mintha akarnék, csak úgy kérdezem....

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#373) ManY


ManY
senior tag

csás
nem tud valaki eladó 1.5 ös psp t
1 Gigás kártyával ?
akár a héten is vinném ha valami normális összeget mondanak rá
pl volt aki 1 metal gear acid vagy milyen gamet meg 1 value pack ot akart nekem elsózni
60 ért :)

(#374) ManY


ManY
senior tag

jah és még valami !
ha veszek 2.0 ásat akkor valaki update eli nekem 1.5 é ?
valaki olyan aki tudja mi hogy! félek hogy elcseszem
ahhoz 1 kicsit drága játék hogy elkúrjam :)

jah és hallottam valami olyat hogy kell hozzá eredeti játék hogy mennyenek a másoltak ;)
ez igaz ?

jah és ha az a valaki update eli nekem 1.5 é az megmutathatná hogy kell felrakni a game eket meg különböző filemanagereket ;)

előre is thx
majd meghálálom valamivel a segítőkészeknek a .....................

(#375) kavicssli válasza ManY (#373) üzenetére


kavicssli
addikt

En a sima Value Pack PSP+NFSMW 50k vettem szerintem nagyon korrekt ar

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#376) bullseye


bullseye
addikt

Ola!

Volt valaha valakinek baja 2 gigás memóriakártyával 1.5 alatt? Merthogy az 1.5 jó lenne, ha maradna (szabadság, szeretem...), de van aminek már kell a hely piszkosul.

(Remélem csak rossz kártyát fogtam ki, mert ha updatélnem kell, akkor inkább eladom a gépet... már a 14k-s játék is világ pofátlansága, de hogy leölik a homebrew-t, és egy ingyenes SCUMMV használatához mindenféle bonyolult hókuszpókusz kelljen...
szóval akinek 1.5-ös gép kell, az reménykedjen, hogy muszáj updatélni :) )

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#377) Boyfish válasza kavicssli (#375) üzenetére


Boyfish
senior tag

hi hol vetted?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#378) bLaCkDoGoNe válasza bullseye (#376) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem itthon kell játékot venni, és akkor általában az itteni ár kevesebb, mint a feléért meg lehet venni. A SCUMMVM pedig igaz, hogy ingyenes, de a játékok, amiket futtat, azok nagyobb részben nem azok (pl. LucasArts játékai a mai napig nem abandonware-ek), így közvetett módon még azzal is kalózkodsz. :)

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#379) bullseye válasza bLaCkDoGoNe (#378) üzenetére


bullseye
addikt

inkább aztat veszem meg :)
amúgy mit ajánlasz tronix? e-bay?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#380) kavicssli válasza Boyfish (#377) üzenetére


kavicssli
addikt

Itt a PH-n Kraptortól! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#381) Boyfish válasza kavicssli (#380) üzenetére


Boyfish
senior tag

oszt nem eredeti játékkal hogyan lehet jáccani :U

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#382) Boyfish


Boyfish
senior tag

uppa :B

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#383) bLaCkDoGoNe válasza Boyfish (#381) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Oszt' egy őstagnak illene ismernie az Alapelveket... :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#384) bLaCkDoGoNe válasza bullseye (#379) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ebay főleg, illetve Lik-sang ([link]), néha egész jó akciókat ki lehet fogni, és ingyen postáznak (Magyarországra is).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#385) Boyfish válasza bLaCkDoGoNe (#383) üzenetére


Boyfish
senior tag

ismerem jól az alapelveket, csak hogy elkerüljem a simlisséget, ezért kérdeztem :B

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#386) kavicssli


kavicssli
addikt

Sikerült a NET-et beizzitani a PSP-n!Elmentem a debreceni McDokiba :DDD és ott nyomtam! Viszont valami kódot kért először amit nem tudom honnan lehetne beszerezni de felvolt pár oldal sorolva amit ingyen lehetet használni!Ilyen volt pl Index.hu!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#387) kavicssli


kavicssli
addikt

Nem nagyon olvassa senki ezt a topicot! :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#388) kavicssli


kavicssli
addikt

Hahó!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#389) Boyfish


Boyfish
senior tag

halott a topic, lehet, hogy drága a PSP?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#390) kavicssli válasza Boyfish (#389) üzenetére


kavicssli
addikt

Szerintem nem!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#391) Boyfish válasza kavicssli (#390) üzenetére


Boyfish
senior tag

nem halott, vagy nem drága?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#392) Danecay


Danecay
őstag

Hi! Lenne egykis problémám. A 2.00 firmware verziójú PSP-met downgrade-ltem 1.50-re. Ez sikerült is, viszont a gyári Colin Mcrae Rally 2005 játék így már nem indul el, mert frisseb firmware kellene hozzá. Azt tudom, hogy vannak különböző loaderek amivel a magasabb firmware igényű ISO játékokat el lehet idítani alacsonyabb fw. verziójú PSP-n de UMD lemezen lévő gamet hogy idnítsak el a kértnél alacsonyabb fw. verzión?

Downgrade után tényleg eltűnik a témaválasztási lehetőség, vagy csak én nem találom. Downgrade után az alap téma állítódott be, zöld színben. Meg leeht ezt változtatni valahogy?

Hogyan lehet multiplayerben játszani több PSP-vel? 2 játékos játszhat infrán. Hogy működik ez a wireless-es multi lehetőség?

Infarporton lehet valahogy adatot továbbítani 2 PSP között, vagy telefon és PSP között?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#393) jamo


jamo
tag

Hali! Lenne egy 8hónap garis tökéletes állapotú Psp-m minden tartozékával!+1gb mem! Jelenleg 2.0 van rajta de kérésre rárakom az 1.5-t! Adok hozzá 2dvd-nyi játékot!+Spiderman2 filmet Umd discen! Írj privit további infoért!

(#394) zsulboy válasza jamo (#393) üzenetére


zsulboy
senior tag

Keresd ManY-t ,ő keres 1.5-ös PSP-t (2.0 is jó neki!).

(#395) zsulboy válasza Danecay (#392) üzenetére


zsulboy
senior tag

Háttérképet nem lehet 1.5-ös gépen változtani azthiszem,de lehet hogy van valami külön progi rá!

Multihoz két ugyanolyan régiókodos játék kell,és persze kapcsold be wireless-t is! :DDD

(#396) kavicssli válasza zsulboy (#395) üzenetére


kavicssli
addikt

Valakine van eladó memo kártyája!? :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#397) kavicssli


kavicssli
addikt

Eladó vagy elcserélhető a NFSMW játék PSP-re! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#398) zsulboy válasza kavicssli (#397) üzenetére


zsulboy
senior tag

Szerintem ezt itt próbáld meg: [link]

(#399) kavicssli válasza zsulboy (#398) üzenetére


kavicssli
addikt

M'r pr=b'ltam k0syi$ :D

vagyis mar probaltam. koszi :D :DDD

[Szerkesztve]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#400) kavicssli


kavicssli
addikt

Valaki olyasmi emberk;t keresek aki Debrecen kozelebe van es tudnak vele szemelyesen beszelni a PSP rol mert van 1-2 dolog amit nem ertek de szerintem ugy konnyebb lenne.

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.