Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15451) JohnyBlue válasza Real_Necro (#15448) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Jááj te Necró, este ráraboltam a barna folyadékra :) Ittam egy három centest (teljesen okés volt) de a békesség kedvéért utána letoltam 3 dobos sört :)

Pont tegnap néztem Lalinak a képeit :) Fejlődik az uccsó képe már majdnem jó :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15452) Real_Necro válasza JohnyBlue (#15451) üzenetére


Real_Necro
veterán

No ennek őszintén örülök. Mondtam én, hogy jó nedű, csak nem voltatok elég bátrak kipróbálni a Hortobágyon. :)) Egészségedre! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15453) zool1


zool1
őstag

A Kecskeméti fotóstalálkozóról lehet már valamit tudni?! :F

[ Szerkesztve ]

(#15454) Real_Necro válasza zool1 (#15453) üzenetére


Real_Necro
veterán

Persze, arra is majd többen érdeklődnek, de alig megy el valaki. ;]

Egyébként ha közeljövőben lesz, akkor szerintem mi kihagyjuk, nem fér bele szabadidőbe, nomeg a mostani győri meg debreceni talis képeket is fel kellene dolgozni már. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15455) Dekko


Dekko
tag

Sziasztok! Fotóstalálkozóval kapcsolatban ide írhatok? Gödöllőre terveznénk egyet egy hónap múlva... igen jól látjátok szervezni szeretnék egyet. Vannak ismerősök, akiket összehívnánk és programot is tervezünk, helyszínt a találkozónak találtam, fotóstéma a kastély esetlegesen még akár a Medvefarm is szóba jöhet,csak programot kéne összehozni. Nem reklámozni akarom itt csak egyenlőre érdeklődök, hogy itt a találkozókkal kapcsolatban lenn-e lehetőség egy további szervezésére, tanácsokat kritikákat és szervezésben való segédletet szívesen fogadok.
Megértéseteket köszönöm, és ha ide nem illik amit írtam nyugodtan moderáljátok ki!
Üdv Dekko :R

További szép napot kívánok!

(#15456) #40935168 válasza Dekko (#15455) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ha mentek a veresegyházi Medvefarm környékére, van ott pár hektár szántó-rét-legelő, lefotózhatnátok nekem + jelenteni, hogy büdös-e a környék. Köszi !

(#15457) forceberg válasza #40935168 (#15456) üzenetére


forceberg
veterán

LOL :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15458) Dekko válasza #40935168 (#15456) üzenetére


Dekko
tag

Voltam már a medvefarmon nem volt olyan büdös a környék:)
És a macik is aranyosak voltak lehet etetni őket Fakanállal egy kis mézet rá és lenyalogatják :)
Szóval Fotós témának tökéletes lehetne az is.
Hacsak nem kritika akart lenni szerintem jól vettem a poént ;)

További szép napot kívánok!

(#15459) #40935168 válasza Dekko (#15458) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem kritika, csak akartam ott egy időben venni telket, hogy később oda telepedjek le, de élőben még nem láttam, csak fotón. Valszeg ez most marad is így, mert Viktor beleköpött a levesembe és inkább Ausztria érik, de ha nincs bűz úgy sem, hogy a szél pont onnan fúj, akkor most megokosodtam és köszi az infót. :)

(#15460) Real_Necro válasza Dekko (#15458) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Fakanállal egy kis mézet rá és lenyalogatják"

;] :DDD
Csak le ne harapják... :D

Egyébként kik alkotnák a csapatot? Jellemzően a fotós topicokban megjelenő emberkékkel szoktunk találkozókat tartani, így a korábbi fórumos témákhoz később arcok is köthetők.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15461) Dekko válasza Real_Necro (#15460) üzenetére


Dekko
tag

"így a korábbi fórumos témákhoz később arcok is köthetők."

No ez lenne a cél! :) Csapat? Ez egy új lehetőség, most összehozunk egy csapatot, nem csak itt hirdetnék, (ha nevezhetem ezt így), hanem konkrét embereket is megkeresünk főként fotósokat egy olyan max 50-60 főt befogadó helyszínről lenne szó és lehetne előadást is tartani elmennénk fotózni, lehetne optikákat is cserélgetni kinek mi jön be tapasztalatmegosztás stb... Konkrét program-összeállítást összehozzuk hamarosan, sőt még hozzá is lehet tenni, ha valakinek egy jó ötlete lenne. A lehetőségek tárháza korlátlan, és ha a programnak vége is volna este még meg lehet ismerni a várost is ha valakinek ahhoz van kedve...

Nos helyszín adott téma is kb-ra adott mivel nem hiszem hogy túl sok mindent lehetne ott fotózni, de főként a kastélyt és Hétvégente ott programok is vannak, szóval találni nagyon jó fotós lehetőségeket!
Ezért is írtam hogy véleményeket ötleteket és kritikákat is szívesen fogadok:)

ja kimaradt Gödöllői fotóstalálkozónak adunk egy esélyt mert idén kimaradt, és ezzel egyetemben gondoltam ide is szólok! :)

Eperkutyus

Remek döntés...

[ Szerkesztve ]

További szép napot kívánok!

(#15462) Real_Necro válasza Dekko (#15461) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha kicsit mazsolázol itt a topicban, van benne bőven infó, merre és mit, hogyan szerveztünk eddig Veszprémben és Balatonfüreden, majd Szentendrén, de voltak kisebb talik is erre-arra az országban.
Szerintem PH!-s keretek között eddig elég jól sikerültek a talik, de tény, minél nagyobb a társaság, annál kevesebb idő marad bármire, valamint a csapatot is nehéz együtt tartani, vagy programot szervezni. Ebbe már többször belefutottunk.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15463) Dekko válasza Real_Necro (#15462) üzenetére


Dekko
tag

Értelek! Köszi az infót. azért nem adom fel várok ötleteket és akár nagy csoportot is össze tudunk hozni, jó lenne ha innen is jó néhányan el tudnának jönni. :R

További szép napot kívánok!

(#15464) *Ropi* válasza Dekko (#15463) üzenetére


*Ropi*
félisten

Gödöllőből csak a házasságkötő termet, a kastélyt meg az egyetem kertjét ismerem. :D

Szervezni kell modellt (is), aztán lehet alkotni valamit... :U

Viszont igaza van Necronak abban, hogy a nagy csapat kezelhetetlen. Ha 60-an (de akár csak 30-an) mennénk, annak teljes széthullás lenne a vége.

A másik fele, hogy itt mindenki ismeri egymást (legalábbis a csapat nagy része), ami biztosítja a cuccok biztonságos csereberélését. Egy vadidegen társaságban soha nem tudhatjuk, hogy kinek támad kedve elprivatizálni egy (vagy több) értékesebb eszközt. Ezzel senkit nem akarok alapból diszkriminálni, de volt már rá példa nem is egyszer: ne járjunk úgy, mint Egerben, vagy a Fotóhajón! Az egészséges paranoia sosem árt. ;) Ha meg tudjuk előzni a megfelelő szervezéssel, akkor érdemes nekikezdeni. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15465) Real_Necro válasza *Ropi* (#15464) üzenetére


Real_Necro
veterán

Eger ki is maradt valamiért. :B

Amúgy milyen Fotóhajón?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15466) Dekko válasza *Ropi* (#15464) üzenetére


Dekko
tag

Annál is inkább mert már találunk is egy remek fotóst aki előadást tartana :) no meg ha te is vállalnál az nagyon jó lenne, továbbá már kapcsolatban is állok egy személlyel aki fotós bolttal segítene be a szervezésbe, az sem baj ha csak 30-an lennénk az is jó volna, de nagyon sok jó és akár fontos információt tudnánk megosztani egymással, és ha sikeres is lenne a találkozó akkor bizony továbbiakat szerveznénk.
Egyenlőre a dátum ami fix és remélhetőleg a helyszín is. Szóval Október 5-én szombaton fotóstali! Hamarosan elkészítjük a plakátot is hozzá:) Kell a reklám, hogy azért sokan eljöjjenek, ha nagy is lesz a csapat nem olyan baj valahol el kell kezdeni a szervezést is! :) Ha obicserélésre nem lesz mód, hát akkor nem lesz mód max kisebb körökben, de olyat is most próbálunk intézni, hogy legyen új modell bemutató is! :) Pl 70D... meg egyéb nyalánkságok:) Folyamatban és értesítelek benneteket szívesen mindenről.
Szerdán más sokkal több infót tudok megosztani veletek.
Köszönöm hogy foglalkoztok a témával!

További szép napot kívánok!

(#15467) Real_Necro válasza Dekko (#15466) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem akarom a lelkesedésed letörni, de kicsit marketing szagú és erőltetett nekem ez a dolog. :U

Anno ez a topic azért jött létre, hogy a fórumon ténykedő amatőr (hobbista) és profi fotósokból létrejött
kapcsolatokat még szorosabbra, barátira, fűzzük és persze szenteljünk kicsit a kreativitásnak is. A résztvevők nagy részét ezek az emberek és családtagjaik töltötték ki, akik a fotózgatás mellett új barátságokra is szert tettek. Velem együtt szerintem jó páran csak azért szervezik és mennek el ezekre a talikra, hogy találkozzanak, beszélgessenek azokkal a jó arcokkal, akikkel nap mint nap vitatják itt a fotózás meg az élet nagy dolgait.
Ettől függetlenül biztosan lesz érdeklődő a találkozóra (főleg ha több részletről is adsz infót), csak nem olyan szinten, mint ahogy azt már jó pár alkalommal leszerveztük.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15468) Dekko válasza Real_Necro (#15467) üzenetére


Dekko
tag

Értelek! Látod ez az amit írtam:) Várok minden negatív kritikát is! Abból tanulhatunk és fejlődhetünk!
Lehet marketing szagot érzel mert ugye a terem bérlésnek is van egy díja meg az előadásoknak is lehet díja így ezekkel valamennyire kalkulálni kell, de egyértelműen nem az lenne a cél hogy reklámokból hozzunk létre valamit ami most az embereknek tetszik vagy sem.
Nem egyáltalán nem ez lesz a lényeg, lehetőséget adunk ilyenre is, kicsit ahogy leírtad ez a találkozó más lesz az tény mint amit ti szoktatok szervezni. De feltételezem már most hogy jó lesz:) a negatív tapasztalatok megosztásán nem fogok megsértődni, kicsit úgy kell megvalósítani a lehetőségeket, hogy mindenkinek tetsszen.
Én írom most is ha nem való ide ez a téma szóljatok nyugodtan! nem veszem zokon.
A plakátot azért is gondoltuk, hogy könnyebb lenne "hirdetni" :) Oda felkerülne a program:)
Tényleg hálás vagyok hogy segítetek! :R

További szép napot kívánok!

(#15469) Real_Necro válasza Dekko (#15468) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gondolom akkor a találkozó nem is kifejezetten Prohardveres lenne, mert ugye ha olyan keretekben kívánjátok szervezni, akkor a helyi vezetőséggel kellene előbb egyeztetni, már csak a reklám, logo használat stb miatt is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15470) Dekko válasza Real_Necro (#15469) üzenetére


Dekko
tag

Mivel még nincs meg a program fixen inkább csak tanácskérés miatt idézem ide. Ph Lógót jogtalanul nem is használnám ez természetes. De lehetőséget adtam arra hogy jelentkezőket találjunk innen is a találkozóra, mert úgy láttam itt jó emberek vannak akik szívesen mennének fotós találkozókra. azt hogy fixen Phs találkozó legyen azt most meg sem tudnám mondani ahhoz tényleg a Ph vezetőséggel kéne egyeztetni.

[ Szerkesztve ]

További szép napot kívánok!

(#15471) Freddy76 válasza *Ropi* (#15464) üzenetére


Freddy76
addikt

Egerben mi tűnt el???

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15472) Real_Necro válasza Freddy76 (#15471) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem valami régebbi talira gondolhatott, hiszen ő most nem volt... vagy lehet ő tűnt el? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15473) forceberg válasza Freddy76 (#15471) üzenetére


forceberg
veterán

Gondolom, nem tűnt el, csak átalakult. A sok pia. :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15474) *Ropi* válasza Freddy76 (#15471) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez tavaly volt. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15475) *Ropi* válasza Dekko (#15466) üzenetére


*Ropi*
félisten

Most néztem meg a naptárt: október 5-én esküvőt fotózok. :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15476) Dekko válasza *Ropi* (#15475) üzenetére


Dekko
tag

Ez sajnálatos :( de még azért alakítjuk amit lehet... :R

További szép napot kívánok!

(#15477) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Novemberben jó pár éjszakát fent töltök szeretett fővárosunkban :) Miniivósfotóstalivalaki?

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15478) Real_Necro válasza JohnyBlue (#15477) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mindenképpen! :K

Szólj majd mikor! :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15479) spanyoll válasza JohnyBlue (#15477) üzenetére


spanyoll
addikt

Rám számíthatsz/-tok :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15480) Freddy76 válasza JohnyBlue (#15477) üzenetére


Freddy76
addikt

IHB?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15481) zolka78 válasza JohnyBlue (#15477) üzenetére


zolka78
senior tag

Egy ilyenben én is benne vagyok. Mostanában úgy is csak olvasgatom a fórumot, azt is csak nagyon ritkán. Már le vagyok maradva mindenről.

Spanyoll: olvastam, hogy felköltözöl a Corvin negyed környékére. Ha van kedved összefutni a skanziba egy sörre akkor szólj, úgy is közel lesz hozzád.

Egy kicsit témába vágó dolog. Októberben megint készülök a holdvilág árokba. Akinek van kedve az csatlakozhat. Necro, te tavaly úgy is jönni akartál, de valamiért kimaradt.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#15482) JohnyBlue válasza Freddy76 (#15480) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Ááá csak kulturáltan :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15483) Real_Necro válasza zolka78 (#15481) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tavaly eléggé esős hideg idő volt, ha jól emlékszem azért is maradt el. Mikorra tervezed?

Következő hétvégén tuti nem jó. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15484) zolka78 válasza Real_Necro (#15483) üzenetére


zolka78
senior tag

Következő hétvége az még szeptember, de kb. okt. 12, az szombat, és még normális az idő ha nem esik. Én különben mindig decemberben járok ott, de idén előbb szeretnék.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#15485) Real_Necro válasza zolka78 (#15484) üzenetére


Real_Necro
veterán

Beszéljünk még róla, mert mostanában eléggé telítve vannak a hétvégék. Október 12-én após lesz 50 éves. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15486) spanyoll válasza zolka78 (#15481) üzenetére


spanyoll
addikt

Fixálódjon be, hogy hogy fogok dolgozni, meg mikortól meddig, ilyenek, aztán részemről benne vagyok ilyen dolgokban. Most majd jó sokat lehet találkozni az alteregómmal :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15487) Dekko válasza Dekko (#15476) üzenetére


Dekko
tag

Sziasztok! Ahogy "ígértem" készítettünk egy fotóstalálkozó lehetőséget nem éppen Ph-otostalálkozó, de szívesen megismernénk benneteket. Ilyen kis keretekben készített fotóstalit mint, ahogy ti szoktatok szervezni nem tudtunk összehozni(hisz még senkit nem ismerünk innen), de egy amolyan bemutató jellegűt igen. Ingyenes program. :C
Szeretettel várunk benneteket is Gödöllőn! Meséljen inkább a plakát mintsem én:

További szép napot kívánok!

(#15488) Real_Necro válasza Dekko (#15487) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ahogy nézem ez inkább a munkahelytől szabadabb, lévén hogy péntekről van szó, valamint inkább a Canon réteget hivatott megcélozni. A neves előadók mit jelentenek (név szerint)?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15489) spanyoll válasza Real_Necro (#15488) üzenetére


spanyoll
addikt

Olyanokat, akiknek van nevük :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15490) Dekko válasza Real_Necro (#15488) üzenetére


Dekko
tag

Hm az még egy kis idejig legyen titok.
Egyenlőre szervezés alatt van. Sajnos nem tudtuk megoldani máskor mivel a Canon is eljön bemutató termékekkel, hoznak 70D-t meg sok más eszközt is amit meg lehet tekinteni, a Camera kft pedig expót olvas ki és tisztítást is vállal, lenspent hoz az Arany Sün. szerintem sok érdekes dolog lesz.
a Kérdésedre a válasz hamarosan érkezik 4-5 illető is felvetődött példának okán egy Gödöllői illető is eljön aki búvárkodással foglalkozik vízalatti képekkel, lesz kiállítása is. Több poént egyenlőre nem szeretnék lelőni, hamarosan jönnek részletek:) Gondoltunk azokra akik dolgoznak aznap zért lesz a program 14:00tól egész estig, ha kell akkor tovább lesz mint 22:00 mivel ez csak egy olyan határképpen lett megfogalmazva, a helyszín bérlését hivatott korlátozni. :R

További szép napot kívánok!

(#15491) KTTech


KTTech
veterán

Ha valakit érdekel, akkor fotós tali lesz Székesfehérváron a Lecsófesztiválon, szombaton.
Mi Anitabonbonnal szombaton hajnalban indulunk le.

Bővebben:

XII. Panasonic Fotós találkozó és a fotós Lecsófőző csapat verseny főzése

Szeretettel várunk mindenkit akit a fotózás érdekel és egy jó csapattal szeretné eltölteni a hétvégét.

Székesfehérvár. 2013.09.27.-09.29. 3 nap/ 2 éjszaka

A programhoz kapcsolódik a XXIII. Fehérvári Vigasságok

Szállás:
Vadászkürt Panzió***
www.jagerhorn.hu
Tel:22-507-514
70-521-7510 Solti Tamás szervező
Szobafoglalás telefonon vagy e-mailben: fanthomas@t-online.hu cimen

A szállás költséget fizetni lehet: készpénz, bankkártya, üdülési csekk, SZÉP kártya,

Kérem a jelentkezőket hogy szállásigényüket időben jelezzék !!
Elhelyezés:
1-2 ill. 3-4 ágyas szobákban

Kedv. szobaárak:
1 ágyas szoba 7.000.-
2 ágyas szoba 8.000.-
3 ágyas apartman 10.000.-/szoba
4 ágyas apartman 11.000.-/szoba
Reggeli 1.000.- / fő

2013.09.26. Péntek

Vendégek érkezése, szobaelfoglalás.
Délután a szombati program és verseny részvétel megbeszélése.

Előkészületek a versenyre.
Egésznapos programok a főtéren egész nap, este koncertek.

Vacsora: grillparty a szállodában
Költsége: 800.- HUF / fő kb.

2013.09.27. Szombat

6 órától reggeli

8 órakor indulás a főzőverseny helyszinére
( Várkörút - Rákóczi út )
Főzőhely elfoglalása
Sátorépítés, előkészületek.

Menü: - magyaros bográcsos pörkölt
- a tavalyi maradék lecsó elfogyasztása :-)

Nevezési dij: 8000.- / csapat / főzőhely

Versenykezdés: 10 óra
A nevezési dij magába foglalja:
-tüzelő fa
-tűztálca
-helybiztositás
-sörpad-sörasztal
Amit a csapat visz:
-sátor
-lecsóalapanyagok
-evőeszközök
-bogrács
-sörsátor
-hűtőtáskák
-száraz tüzifa
-hozott üditók, italok, közösbe.
Egyéb: létszám alapján megvásárolom az alapanyagokat, és a számlák alapján elosztjuk / fő. + nevezési díj.
Ez azt jelenti hogy a lecsófesztiválon való részvétel non-profit.
Még egyeztetek a Panasonic Magyarország képviseletével aki minden évben támogatja a rendezvényt ajándékokkal.

www.fehervarilecso.hu

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#15492) gyurma01 válasza KTTech (#15491) üzenetére


gyurma01
tag

Hali.

A lecsófesztiválon hol lesz a helyetek pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#15493) KTTech válasza gyurma01 (#15492) üzenetére


KTTech
veterán

Jó kérdés, de ha jól emlékszem, akkor a Várkörút 23 szám környékén. Egyébként egyszerű lesz megtalálni minket, mert egy jó nagy Panasonic logo lesz a sörsátorra felrakva.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#15494) gyurma01 válasza KTTech (#15493) üzenetére


gyurma01
tag

Dolgozok,de ha kijutok, akkor megkereslek benneteket. :)
Aki még volt a lecsófesztiválon, nagyon ajánlom mert nagy buli több mint 500 csapattal.

[ Szerkesztve ]

(#15495) KTTech válasza gyurma01 (#15494) üzenetére


KTTech
veterán

Ok, itt vagyunk a 273-as főzőhelyen :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#15496) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Mercutio, Ropi, Freddy és persze első helyen a "jányok". Köszi a mai talit, jól éreztük magunkat. :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15497) *Ropi* válasza Real_Necro (#15496) üzenetére


*Ropi*
félisten

De hogy a konnektort nem vettük észre Freddyvel, pedig ott lógott bele a búránkba... :N :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15498) Real_Necro válasza *Ropi* (#15497) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mindenhol kerestétek, csak pont fent nem. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15499) ballington


ballington
addikt

Sziaszotk!
Jövő hét végén van kedve valakinek elcsászkálni valamerre? Budapest és környékére gondolok első körben, de hajlandó lenné kicsit messzebb is menni.
De akár ma délután is jó lenne egy spontán kirándulás.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#15500) nesa válasza ballington (#15499) üzenetére


nesa
veterán

Mecsek esetleg Tenkes?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.