Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14651) Freddy76 válasza Real_Necro (#14645) üzenetére


Freddy76
addikt

Nahát, amint írtam, én is éppen konyhatündérkedtem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14652) Real_Necro válasza Freddy76 (#14651) üzenetére


Real_Necro
veterán

Halálos csokitorta? :))

(Szerk.: Stahl féle)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14653) Freddy76 válasza Real_Necro (#14652) üzenetére


Freddy76
addikt

Az. Ilyenkor már csak arra volt erőm.

Meg aztán amennyire nem bírom azt a nőt, annyira jól használhatók a szakácskönyvei. Kiváncsi lennék, ki írja :F .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14654) Real_Necro válasza Freddy76 (#14653) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az jó anyag. Nálunk a mázat már nem szokta megérni, de amúgy is brutálisan tömény. Én a héten szerintem muffint fogok sütni. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14655) t_a_m_a_s válasza Darko (#14650) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Veszprémi tali: [link]

Szentendrei tali: [link]

Viszont legalább nevesítve vannak a fórumtársak ;)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#14656) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Péntekre szerveztek akkor valamilyen progit? Lehet sikerül megoldani, hogy már dél körül ott legyünk.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14657) atok666


atok666
őstag

Cecey vagy La Casa ?
Ismeri vki?

Atok

(#14658) Real_Necro válasza atok666 (#14657) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi csak a Flamingoban voltunk. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14659) Darko válasza t_a_m_a_s (#14655) üzenetére


Darko
senior tag

Köszi ezeket is. :) Bele kellene tenni a Téma tudnivalók-ba a linkeket, meg ha van még több is, jó helye lenne ott.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#14660) #40935168


#40935168
törölt tag

Ropi, van már hálótársad ? :U

(#14661) philoxenia válasza #40935168 (#14660) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14662) JohnyBlue válasza #40935168 (#14660) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Óóóó kutyus ez eléggé furcsa kérdés volt :W

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14663) cOxeR


cOxeR
Ármester

No én ezért nem megyek! ;] :DDD

(#14664) zolka78


zolka78
senior tag

Meg volt nálunk a költözés és végre a kábelt is bekötötték, így van net. Igyekeztem végig olvasni az eddigieket. Mi szerdán 13 óra körül indulunk Egerbe. Freddyvel egy esti borozgatás már le van beszélve, ha jól emlékszem. Szilvásváradi kiruccanást mi is terveztünk, úgy hogy ebbe szintén benne vagyunk. Ha jól értelmeztem akkor pénteken kéne megejteni, és kisgyerekes, családos party lesz. Valaki kérdezte, hogy mit csinálunk majd a macskákkal, meg hogy visszük-e magunkkal mindenhova. Tulajdonképen semmit, el vannak azok magukkal is a szálláson ha nem vagyunk ott. Mindkettő teljesen szoba cica.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14665) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

[link]

Vótmá??? Mi valamikor mindenképpen benéznénk...

Holnap majd jól beletépünk...

(#14666) *Ropi* válasza #40935168 (#14660) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nincs, és nem is lesz. :D Nem alszom ott, mert Péntekre lett egy esküvőm, szóval csak Szombaton megyek le KTTechékkel, aztán jövök is vissza velük este. :U

(#14665) t_a_m_a_s: "Fittyet hányunk a szélnek, azután később nem csak fittyet hányunk." Ez az érdekes része a dolognak. :D

(#14667) philoxenia: Persze. Én nem csalom meg a párjaimat, csak havonta négy van. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14667) philoxenia válasza *Ropi* (#14666) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szombaton már friss házasként? :Y

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14668) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Nálunk is kicsit változott a helyzet. Pénteken 12-kor lelépek cégtől, így kb 14-re ott vagyunk Egerben. Szilvásvárad egész napos lesz, vagy délutáni program? Ha úgy alakul csatlakoznánk mi is. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14669) #40935168 válasza *Ropi* (#14666) üzenetére


#40935168
törölt tag

Jau, én is sztem szombatot belövöm magamnak ottalvás nélkül. :K

(#14670) philoxenia válasza #40935168 (#14669) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha nincs hálótárs..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14671) Real_Necro válasza philoxenia (#14670) üzenetére


Real_Necro
veterán

A kis beszólogatós. Te el mersz jönni, vagy spanyollal tartasz? ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14672) philoxenia válasza Real_Necro (#14671) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Unokaöcsém ballagására kell mennem 4-én, igaz, nem leszek messzire, Füreden, de nem férne bele.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14673) killerjohn válasza *Ropi* (#14666) üzenetére


killerjohn
addikt

hoppáhoppá, megint egy kocsiban utazunk? köztünk a kutymorgóval ? :)

(#14674) Real_Necro válasza philoxenia (#14672) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó sokáig ballagnak, ha 05.11.-ig eltart. ;] (egy héttel később lesz a tali)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14675) philoxenia válasza Real_Necro (#14674) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ja! :D
Itthonról mondjuk nincs annyira közel Eger... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14676) cOxeR válasza Real_Necro (#14674) üzenetére


cOxeR
Ármester

:C :DDD :DDD

(#14677) *Ropi* válasza killerjohn (#14673) üzenetére


*Ropi*
félisten

Szerintem csak félútig jössz: Te leszel az ebédje és addigra elfogysz. ;] ;) :DDD

Én megérem a visszautat is, mert rágósabb mócsing vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14678) *Ropi* válasza Real_Necro (#14674) üzenetére


*Ropi*
félisten

- Jössz az egri fotóstalira?
- Nem érek rá...
- De még nem is mondtam, mikor lesz! ;] :DDD

(#14675) philoxenia: Epic fail. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14679) Real_Necro válasza *Ropi* (#14677) üzenetére


Real_Necro
veterán

Attól függ kinek lesz nagyobb sörszaga. [link] :DDD

Amúgy meg el van döntve. Egyikőtöket odafele, másikat visszafele. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14680) killerjohn válasza *Ropi* (#14677) üzenetére


killerjohn
addikt

Nem tudom mennyire szereti a macskaszagú, cupákos féldisznókat, de ha csak egy kicsit is, akkor rohadt nagy pácban vagyok :DDD Vihetek neki ajándék csontot ha addig járok fressnapf közelében, vagy kocsiban nem ehet (mármint emberen kívül) a drága? Hátha akkor megkímél...

(#14681) Real_Necro válasza killerjohn (#14680) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csak olyat, amitől szépek lesznek a fogai:

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14682) zool1


zool1
őstag

Srácok vasárnapra elkocsikázzunk e a Lázbérci víztározóhoz?! Képek, egertől kb 50 km. Itt lehetne egy kicsit fotózgatni is. Vagy paszírozzuk be szombatra. Majd eldöntitek... :K :U

(#14683) Real_Necro válasza zool1 (#14682) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem szombatra semmiképpen sem, elég lesz a városban lófrálni. Vasárnap opcionálisan lehet, de akkor délelőtti órákban. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14684) Real_Necro válasza cOxeR (#14663) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mert Kutyus nem melletted szeretne aludni? ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14685) cOxeR válasza Real_Necro (#14684) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én dolgozni fogok, ott meg nikonosnak nincs keresnivalója. ;]

(#14686) zool1 válasza cOxeR (#14685) üzenetére


zool1
őstag

Zoli, ennyire ne rettegjél már a Nikontól... ;] Hanem ismerd meg az Erőt!!!!(és ne a fénymásolósat) :P

[ Szerkesztve ]

(#14687) cOxeR válasza zool1 (#14686) üzenetére


cOxeR
Ármester

Tudod zavart kelt az erőben... :DDD

(#14688) zool1 válasza cOxeR (#14687) üzenetére


zool1
őstag

A képek zöme alapján inkább az erdőben... :DDD

(#14689) Santiagain válasza cOxeR (#14685) üzenetére


Santiagain
senior tag

Hát nagy munka lehet abból a márkából használhatót kicsikarni. Tisztellek is érte. :)
Tudod, Canon - munka, Nikon - öröm, bódottá.

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#14690) Real_Necro válasza zool1 (#14686) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezek a mai fénymásolós fiúk... ;]

Szerk.: jut eszembe, már 4 embert ismerek, akinek D800-a van. :) Bár ebből ha jól tudom csak kettőnek munkaeszköze. :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14691) *Ropi* válasza Santiagain (#14689) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az okfejtéseddel van egy apró probléma: mi a munkát is örömként éljük meg, tehát számunkra sem munka, hanem öröm és boldogság. ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14692) *Ropi* válasza Real_Necro (#14690) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azért egész jól lefénymásoltalak, nem? ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14693) Real_Necro válasza *Ropi* (#14692) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hogy is szoktad mondani? "Hozott anyag..." :DDD

Tudom, hogy annyira fotogén vagyok, hogy még egy fénymásoló képén is tündöklök. :DDD ;] :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14694) *Ropi* válasza Real_Necro (#14693) üzenetére


*Ropi*
félisten

Jó sok benned a fotó gén. ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14695) Real_Necro válasza *Ropi* (#14694) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jobb, mint az aszpartám... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14696) *Ropi* válasza Real_Necro (#14695) üzenetére


*Ropi*
félisten

Gyorsabban futsz azóta? ;] ;) :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14697) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Na srácok, már megint szétoffoljátok a topikot, pedig közeleg a tali... Én összeszedem inkább széthulló fejecskémből az Egri hétvégével kapcsolatos elgondolásomat:

Csütörtök 14:00 tájon érkezünk a szállásra, aznap délután valószínűleg belvárosi séta fagyizás, sörözés, borozás, valami gyors vacsi. Fél 8 körül vissza a szállásra, gyerek fürdetés, alvás (én dolgozás)
Péntekre délelőtt és délután valami csavargás, Szilvásvárad, ilyesmi. Délben vissza a szállasra gyereket altatni... Este fél 8-tól a csütörtöki menetrend...
Szombat fotóstali, részünkről (illetve a család részéről)a péntekihez hasonlóan, két etapban, este a szokásos, illetve ha nekem lesz energiám, fürdetés után becsatlakoznék valami borozgatásba.
Vasárnap délelőtt valami rövid program még belefér, aztán dél tájban indulnunk kell haza, hogy Ábel tudjon a koscsiban szunyálni...

Ha valaki valahová becsatlakozna, majd összecsörgünk...

Holnap majd jól beletépünk...

(#14698) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#14697) üzenetére


Real_Necro
veterán

Részünkről pénteken 12-kor indulunk, ami azt jelenti, hogy ~13:30-ra (legkésőbb 14:00-ra) érkezünk meg szállásra (Völgy Apartman). Becsekkolunk, aztán keresnénk valami ebédelős helyet (pl Forst Ház), vagy szívesen becsatlakoznánk a társaságba. Szombaton együtt, vasárnap meg az a víztározó programnak jó lehet, aztán dél körül haza...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14699) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Jelenteném:

PH-s póló kikészítve.
Technikai és fényrögzítő kütyük kikészítve, bekészítve, elpakolva, feltöltve.
Erzsike kártya, Bankártya, készpénz, sörnyitó, borbontó, öngyújtó 4doboz cigivel odakészítve.
Skoda Fóbia feltankolva.

JohnyBlue, Orsyca és Picúr a barna kutya már nagyon várja a talit és a kirándulást :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14700) Real_Necro válasza JohnyBlue (#14699) üzenetére


Real_Necro
veterán

És akkor most philoxenia-val szolidaritásban tűkön ülve várjátok, hogy elteljen az az 1 hét? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.