Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14501) *Ropi* válasza spanyoll (#14500) üzenetére


*Ropi*
félisten

Semmi. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14502) JohnyBlue válasza spanyoll (#14500) üzenetére


JohnyBlue
őstag

ha' de lesznek jányok ... így mindenki nemnek megfelelően tudna a gombákról beszélgetni :)

öööö és ezzel mit is akartam mondani? Ja igen :D Jöjjön nyugodtan :)

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14503) killerjohn válasza JohnyBlue (#14502) üzenetére


killerjohn
addikt

hát nem érted hogy mindenki öreg? ;]

másikhoz: azt hiszem mindenki szeretne épségben hazajutni a családjához, úgyhogy szerintem bőven jó a "sima" vizipipadohány, vízzel. A whyskys zöldes kombó runitosabbakat is salátává tud varázsololni 10 perc alatt, nagyon nem javaslom...

(#14504) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#14500) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Úgyhogy ejnye bejnye, hogy ilyen helyekre mentek mint Eger, nem pedig Balcsi köré.

B+ legutóbb (előtt) Veszprémben voltunk. Meg Füreden... Füred az k*rvára közel van a Balatonhoz... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#14505) philoxenia válasza t_a_m_a_s (#14504) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De Ő köré szeretne menni....[link]

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14506) zolka78 válasza t_a_m_a_s (#14504) üzenetére


zolka78
senior tag

Szerintem nem is akar találkozni velünk ;] . Bár én kétszer már láttam, de lehet tényleg nem is ő volt ;]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14507) JohnyBlue válasza killerjohn (#14503) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Ehh ennyire fiatalka görlfrended van ? :R

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14508) killerjohn válasza JohnyBlue (#14507) üzenetére


killerjohn
addikt

szerintem ezt nem nekem akartad írni :) nekem feleségem van, és 30 múlunk, ez már a B oldal öregem :)

(#14509) JohnyBlue válasza killerjohn (#14508) üzenetére


JohnyBlue
őstag

drágaszágom ha jobban megnézed én ezt spanyoll kollégának válaszoltam :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14510) Freddy76 válasza JohnyBlue (#14509) üzenetére


Freddy76
addikt

Azaz nem. Nézd meg te jobban, és tedd le a poharat, nem vezet sehová.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14511) JohnyBlue válasza Freddy76 (#14510) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Én nem értem.

Spanyoll nyilatkozott, hogy a barinőcijét nem hozza mert fiatal a hölgy :R . Utána én arra írtam, hogy hozza nyugodtan a gombákat simán megbeszélik és 3 pohár bor után úgyis csak a férfiakat szidják majd :D

Erre killernagyúr szólt, hogy nem értem hogy mindenki öreg ?

Erre én meg azt hittem, hogy spanyoll írta és killernek írtam vissza hogy vagy már nem tudom ááááá este 18:00 és Baskón leszek 3 napig a csendben nyugalomban :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14512) Real_Necro válasza killerjohn (#14508) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én is már múltam 30, de nem érzem magam öregnek. (Igaz, feleségem még sok év múlva lesz csak 30.) :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14513) Freddy76 válasza JohnyBlue (#14511) üzenetére


Freddy76
addikt

Killerjohn-nak válaszoltál, ez tény. Ne békétlenkedj, hanem ne igyál többet. Vagy igyál többet.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14514) JohnyBlue válasza Freddy76 (#14513) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Kinyomtattam Egerben megbeszéljük :D:D:D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14515) t_a_m_a_s válasza JohnyBlue (#14511) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Erről van itten szó:

;] ;] :DDD :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#14516) JohnyBlue válasza t_a_m_a_s (#14515) üzenetére


JohnyBlue
őstag

de ő szólt előtte hozzám :) a 14503 ban...

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14517) t_a_m_a_s válasza JohnyBlue (#14516) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ááá, ne bonyolítsuk... :)) Végülis mindenki érti mi van (Spanyoll utál minket, nem jön talizni és még a fiatal barátnőjét is félti), csak megy itt a szájkarate ;]

Különben is killerjohn, pofátlanul fiatalok vagytok:) Belőlem lassan kijönne két 18 éves. A koromból is meg a testsúlyomból is:)) Jó, a "magasságomból" nem ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#14518) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Fiúklányok, kicsit belekontárkodtam az összesítő táblecskuba! (E oszlop)

Kéne aktualizálni, hogy képben legyünk...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#14519) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#14517) üzenetére


Freddy76
addikt

Spanyoll nem létezik. Egy fantom.

Öregek vagytok. Én nem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14520) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#14519) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én sem vagyok öreg. Csak kijönne belőlem két fiatal:) De attól még nem. Pont.

Holnap majd jól beletépünk...

(#14521) philoxenia válasza t_a_m_a_s (#14520) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Belőlem jelenleg két 24 éves 45 kilós jönne ki, de szerintem nem lennének népszerűek fél -kkel...... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14522) t_a_m_a_s válasza philoxenia (#14521) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:DDD :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#14523) spanyoll


spanyoll
addikt

Nézzétek ... én a magam huszoniksz évével pont nem foglalkozom ilyennel, a barátaim nagy része már a huszas éveinek a végén van, a haverok bizonyos százaléka meg harmincas éveit tapossa jócskán. Részemről ez a tényező nem zavaró, de mival barátnőm 4 évvel fiatalabb nálam, így ő épp most készül elhagyni a tizenévesek világát, ezért nem biztos, hogy annyira jól ellenne 30-40 éves családanyákkal és apákkal. Nekem nem probléma, sőt, de neki már más a szicsuéjsün. Teccikérteni?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#14524) Real_Necro válasza spanyoll (#14523) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tudjuk, egyedül meg nem mersz eljönni... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14525) Freddy76 válasza Real_Necro (#14524) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem engedik el. A tizenéves terrorizálja a nagyfiút.

Asszem megszavazom spanyollnak a Nagy Bojtospapucs Érdemérmet. Ha még ketten társulnak az indítványhoz, az övé, és kiírhatja az aláírásába.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14526) killerjohn válasza Freddy76 (#14525) üzenetére


killerjohn
addikt

Nekem még az esküvő után sem sikerült odáig jutni hogy ne merjek elmenni valahova egyedül - pedig ugye azt mondják, az már a vég kezdete (a házasság) ;] :DDD
Kb 100 évvel ezelőtt volt, hogy 21 éves voltam, 17 éves barátnővel, és a 32 éves bátyjával jártam berúgni :))

[ Szerkesztve ]

(#14527) Real_Necro válasza Freddy76 (#14525) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csatlakozom, akkor már csak 1 ember kell. :D

Tényleg ilyen vén csapat lesz amúgy? Megkérdezem feleségem el mer e jönni. Bár amennyi gyerkőc ott lesz még pénteken, tuti nem hagyhatom otthon. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14528) killerjohn válasza Real_Necro (#14527) üzenetére


killerjohn
addikt

ne szivass már, hány éves a feleséged? A vicc az, hogy csak 30/40 évesen tudja az ember, hogy "tegnapelőtt" még ő is 21 volt :) én pl ugyanolyan hülye vagyok mint 10 éve :C és örülök neki :K

(#14529) zolka78 válasza Freddy76 (#14525) üzenetére


zolka78
senior tag

Hiába szavazzuk meg neki, úgy sem mer érte eljönni ;]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14530) Real_Necro válasza killerjohn (#14528) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nők korát ugye nem taglaljuk, de én 31 vagyok, lassan 7 éve vagyunk együtt, és 19 volt, mikor megismertem. :)

Tavaly előtt még éveken keresztül 24-nek éreztem magam, most, hogy már egy ideje nős vagyok, inkább 28-nak. Lakásfelújítás alatt egy nap végén olykor 50-nek is. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14531) killerjohn válasza Real_Necro (#14530) üzenetére


killerjohn
addikt

mekkora duma :) na, ezekből az irtózatosan profi, géniuszi szinten űzött, elméleti fizikai magasságokba emelt matekommal kiszámoltam, hogy.... hogy... hogy... hogy tökre nem értem miért gondolod hogy a feleségedet para elhozni :)

off: nekem most kiderült, hogy mégse a gyomrom a para, hanem gerincsérvem van, és alig tudok már mozogni, de a fotós talin ott leszek, még akkor is ha nem vagyok fotós vagy/és kerekes székben kell mennem ;]

szerk: most nézem a táblázatot: teljesen komoly, hogy csak ennyien leszünk? :(

[ Szerkesztve ]

(#14532) zolka78 válasza killerjohn (#14531) üzenetére


zolka78
senior tag

Valójában nem leszünk annyira kevesen. Legtöbben családostul megyünk, azért az növeli a létszámot. Meg ha jól értelmeztem lesz egy kisebb állatsereglet is.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14533) Real_Necro válasza killerjohn (#14531) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt csak spanyoll kolléga szösszenetéből kölcsönöztem, mert ahogy számolom inkább 30-40 között leszünk mint 20-30 között. :P Nézd el nekem, péntek van és már egyedül gürcölök csak irodában.

Zolka:
De a családosok egy része szombatra eltűnik és csak a gatyaviselő marad jelen.Szóval hatalmas tömegre nem kell számítani, de ez nem is baj, kevesebb fele kell osztani a nedűt. :D
Szerintem amúgy lesznek páran, akik nem ottalvósba jönnek, merthogy 1 éjszakára senki nem akar szállást kiadni, meg addigra lehet be is telik minden. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14534) zolka78 válasza Real_Necro (#14533) üzenetére


zolka78
senior tag

Az én családom az nem tűnik el szombaton :N . A helyzet az, hogy többen már csütörtökön ott lesznek, én a helyedben arra gondolnék, hogy péntekre legalább maradjon valami :P ;)

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14535) Real_Necro válasza zolka78 (#14534) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem gond, viszek utánpótlást. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14536) #40935168


#40935168
törölt tag

73 uj, uristen mi tortent? :)

(#14537) killerjohn


killerjohn
addikt

kérdés az urakhoz: esetleg megy valaki kocsival szombat délelőtt Egerbe, Budapestről, egy szabad férőhellyel? Beszállnék a benzinbe és okos, fotós kérdésekkel bombáznám az úton, csak hogy jó legyen neki. cOxeR már tudja hogy ez milyen, és szereti (asszem') ;]

[ Szerkesztve ]

(#14538) spanyoll


spanyoll
addikt

Bekaphatjátok, most már csak azért sem megyek, még ha úgy is alakulna :DDD
Nem értitek ti az élet ily rejtelmeit, a ti korotokban már az is öröm, ha emlékeztek a nicknevemre, nemhogy még kisilabizáljátok, hogy akkor mikor hova miből kivel miért hogy stb.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#14539) Real_Necro válasza spanyoll (#14538) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezek a mai fiatalok... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14540) Throme válasza spanyoll (#14538) üzenetére


Throme
veterán

Valld be hogy ezt élvezed!
Ha nem élveznéd, akkor csak annyit mondtál volna ebben a fórumban, hogy nem mész és pont.
Ehelyett azzal kezdted, hogy ezért meg azért nem mész (csak családosok mennek, aztán meg hogy pénz, aztán meg, hogy a barátnőd nem enged....).

Az is kiderült, hogy belőled több is van :) :DDD

Szóval cifrázhatod, és ha egyszer azt mondanád, hogy egy fotóstalálkozóra elmész, azt se fogja neked elhinni senki... így jártál...

(#14541) spanyoll válasza Throme (#14540) üzenetére


spanyoll
addikt

Why so serious?

Vagyok annyira jófej, hogy elmondjam, hogy miért nem megyek, azon kívül egy szóval nem mondtam, hogy a barátnőm nem enged, azt már a bácsik költötték hozzá. Nem mondja meg nekem senki, hogy mit csináljak, simán csak vagy vele megyek oda, vagy vele máshova, vagy nem megyek. Ennyi. A miértjét leírtam szerintem, ha nem akkor kimatekozható.

Ha meg egyszer sikerül eljutnom és nem hiszik el sincs semmi, úgyis mint írtam csak egy program vagyok a mátrixban.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#14542) *Ropi* válasza spanyoll (#14541) üzenetére


*Ropi*
félisten

"...simán csak vagy vele megyek oda, vagy vele máshova, vagy nem megyek..."

Ez hívják úgy, hogy papucs? ;] :P ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14543) Throme válasza spanyoll (#14541) üzenetére


Throme
veterán

Ne vedd a szívedre!
Csak ez jött le...

"szóval nem mondtam, hogy a barátnőm nem enged"

Hát ok, valami olyasmi volt az ok, hogy a bnőd túl fiatalka a fotóstalálkozó részvevőinek átlagéletkorához, vagy lesznek ott olyanok akik közelednek a 40-hez és esetleg nagy lesz a szakadék....
Namost abba nem gondoltál bele, hogy ez csak kifogás ;) ?
Szentendrén, Veszprémben is voltak fiatalok, meg barátnők, feleségek, és .... mondjuk úgy ... picit idősebbek a fiatalnál :) és semmilyen gond nem volt.

Na de én nem akarlak semmire se rábeszélni, döntesz ahogy döntesz (de az egyik példányt elküldheted ;) )....

[ Szerkesztve ]

(#14544) Zozzant


Zozzant
addikt

Hát erről most én lemaradok, de gondolom senkinek nem probléma:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#14545) spanyoll válasza *Ropi* (#14542) üzenetére


spanyoll
addikt

Ezt hívják úgy, hogy ha az amúgy is szűkös keretből kiadok utazásra és szállásra akkor inkább olyan programra viszem a barátnőm ahol ő is jól érzi magát. Biztos én vagyok csak ilyen nagyon figyelmes, de nálam ez így működik.

@Throme: Nem kifogás, simán tudom, hogy nem érezné jól magát. Én egyedül sem mennék most, még ha ő nem is lenne, mivel ennyim most nincs erre.

Aki megérti az érveim megérti, aki nem annak pedig felajánlok egy nagyobb tömb sót nyalásra :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#14546) Real_Necro válasza spanyoll (#14545) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerencsére időben meg lett hirdetve a tali, így tudom rá kuporgatni a lóvét. :P Persze ha nem menné(n)k lehet bele tudnám tenni az árát egy fényerős alapzoomba. ;] :DDD

Ááá, ki nem hagynám, már szívesen összeülnék a sok jó arccal borozgatni, jót kajálni, beszélgetni. :))

Jut eszembe. 2 hét és parádé. Mi lesz a program? Kajolás hol legyen? Mehetünk Dotto-val Dobó térről Szépasszonyvölgybe, esetleg ott valami csülkös cupákos zsíros szalonnás fatányéros elfogyasztása, majd borozgatás a környéken? :D

Spanyoll: még pár évet öregszel és jössz te is, meglátod. Utána meg sajnálni fogod, hogy kimaradtál a korábbi jókból. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14547) spanyoll válasza Real_Necro (#14546) üzenetére


spanyoll
addikt

Félreértesz. Most sem azért megyek, mert fiatal vagyok, azt én leszarnám, nem is zavar. Mindegy, nem írom le sokadszorra, majd legközelebb + minitalik :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#14548) Throme válasza spanyoll (#14545) üzenetére


Throme
veterán

ok ok! ne vedd csesztetésnek! :N
különben se leszek ott

(#14549) Freddy76: Lehet tényleg csak egy program a mátrixban, ami május 11-re törlődik ;) és egy új copy születik, ami nem tud semmiről és a következő talira megint törlődik....

[ Szerkesztve ]

(#14549) Freddy76 válasza spanyoll (#14547) üzenetére


Freddy76
addikt

Tudjuk. Azért nem jössz, mert nem létezel.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14550) Real_Necro válasza Throme (#14548) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szűkül a kör? Gyerekek, még pincébe sem kell ellátogatni, mert még az is sok lesz, amit viszünk páran magunkkal. :)

Lassan amúgy letudjuk a lakásfelújításos utolsó simításokat (egész hétvégén dolgoztunk most is a lakáson), aztán mehetne minitali. Következő zarándokutam biztosan a Gül Baba utcába lesz. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.