Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16001) spanyoll válasza #40935168 (#16000) üzenetére


spanyoll
addikt

Valakinek dolgoznia is kell tudod, nem érek rá egész nap játszótéren fotózgatni :D
De amúgy tényleg szóljál előre, mert most is lehet, hogy lesz egy 30 napos meló megállás nélkül, aztán akkor hiába szólsz két héttel előre, garantálni tudom, hogy nem érek rá :(

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#16002) #40935168 válasza spanyoll (#16001) üzenetére


#40935168
törölt tag

A kovetkezo esemeny JohnyBlue-Ropi-Kleroo-JB_ismeros-jomagam buli lesz. 3 nap, 5 modell, 5 fotos, sminkes. Itt Debiben. Marcius elejen. Majd kuldok kepeslapot, jo munkat! ;] ;)

(#16003) fi:zi'k válasza #40935168 (#16002) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem apróztátok el.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16004) #40935168 válasza fi:zi'k (#16003) üzenetére


#40935168
törölt tag

Felporgetjuk kicsit ezen a poros Alfoldon is az esemenyeket :)

(#16005) Real_Necro válasza #40935168 (#16002) üzenetére


Real_Necro
veterán

No már megint a privát klub. Most már van Freddy milc kör, meg van Kutyus tük(örk)ör, lassan alapítok én is egyet, meghívom T_a_m_a_s-t meg Throme-t, Zolka-t és mi leszünk a különckör. :DDD

No ezért nem jön össze utóbbi időben egy fotóstali sem, szét van klikkesedve a banda... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16006) cOxeR válasza #40935168 (#16002) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kik lesznek a fotósok?

(#16007) Real_Necro válasza cOxeR (#16006) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja ezt akartam én is kérdezni, ha már a modelleket felsorolta. :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16008) Mercutio_ válasza cOxeR (#16006) üzenetére


Mercutio_
félisten

Engem inkább a modellek érdekelnek :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16009) Freddy76 válasza Real_Necro (#16005) üzenetére


Freddy76
addikt

Milyen milckör? Kikérem magamnak...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16010) #40935168 válasza cOxeR (#16006) üzenetére


#40935168
törölt tag

Jogos, ebbol csak 2 fotos. 3 hobbista. :D

@Necro:
Amugy ez nem klikesedes, be ne ragjatok ;) .. amugysem en szervezem (illetve 2 napja en, de nem en inditottam). Itt helyben agyaltunk JB kollegaval vmi okossagon, mert AMUGYIS NEHEZ osszeverbuvalni egy komolyabb talit Pesten v kornyeken is, nemhogy mashol.. es osszehozta egy alap 3-4 fovel a dolgot, ebbol utana ment is el ember (ido hianyaban) es jott is hozza, vegul ez lett. Az meg nagy respect a ket bp-i kolleganak, h leutaznak ide es megcsokolhatjuk mi kis poros videkiek a labuk nyomat majd eloben is :D ;]

(#16011) Real_Necro válasza #40935168 (#16010) üzenetére


Real_Necro
veterán

De, besértődtünk... :P

Ellenben pont pár hsz.-al vissza írta Ropi a talikra: "Érdeklődés van, csak idő nincs." :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16012) fi:zi'k válasza Real_Necro (#16011) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gondolom ez inkább vmi vörksop jellegű. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16013) #40935168 válasza Real_Necro (#16011) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ropit felreerted: van ideje talizni, meg eppenhogy. Ugyanis jon a tavasz es indul a szezon. Sztem onnantol behavazodik keso oszig minimum. Tehat egy furedi tali nyaron lehet majd total nem lesz jo neki, de lehet mar majusban sem. Lehet igen. Legalabbis tavaly tenyleg sokszor mondta h nincs ideje, a csendesebb teli idoszakban meg taliztunk parszor es meg tudta oldani. A marcius eleje meg nem a foszezon es ha el tud jonni, az csak jo. :U

Mondjuk mashova lehet miattunk nem tud menni, erre meg azt tudom csak mondani, hogy first come first served :D ;]

(#16014) #40935168 válasza fi:zi'k (#16012) üzenetére


#40935168
törölt tag

Fraszt, iszunk es itatunk egesz nap, aztan partiba tesszuk a csajokat, semmi extra. ;] :))

(:N)

(#16015) *Ropi* válasza #40935168 (#16013) üzenetére


*Ropi*
félisten

Egyetértek. :D

(#16014) Eperkutyus: Ezzel is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#16016) Real_Necro válasza #40935168 (#16013) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én úgy tudtam a Füredi tali az tavaszi, nem nyári... :))

Jó lenne tavaszra valami, lassan tényleg nem lesz több tali, mert mindenki "tojik rája". ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16017) fi:zi'k válasza #40935168 (#16014) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jól hangzik. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16018) Mercutio_ válasza Real_Necro (#16016) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tavasszi tali majdnem Máltán lett, igaz KékJános ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16019) Real_Necro válasza Mercutio_ (#16018) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, mi is érdeklődtünk utána, csak páromat nem engednék el szabira. Így marad április végén/május elején Zemplén.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16020) #40935168 válasza Real_Necro (#16016) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hat azert a marcius nem tavasz meg. :) Kopasz minden fa.. Aprilis, majus! Na az igen. Holloko, csodas gyumolcsfak viragoznak, hangulat, eso + napocska, szivarvany, zold taj, szines tojasok stb. Ezer + 1 tema. Most csak a kopar semmi.

(#16021) Mercutio_ válasza Real_Necro (#16019) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálunk meg - ha megyünk, akkor inkább nyáron - volt az álláspont.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16022) Throme válasza Real_Necro (#16005) üzenetére


Throme
veterán

Már volt is ilyen Győrben....
Te vagy a közös halmaz a talikat tekintve ;)

(#16023) Novics válasza t_a_m_a_s (#15992) üzenetére


Novics
senior tag

Gondolok egy merészet, és megkérdem, hogy annak ellenére, hogy inkább csak olvasok, és a hülyeségeimtől inkább megkíméllek titeket, lehet e jelentkezni a találkozóra. :) Füredre még el is tudnék menni. (Ha az időpont megfelel.) Tudom - elvégre már elég régóta olvasom a különböző topicokat -, hogy összeszokott banda vagytok, nem biztos, hogy rám is kíváncsiak vagytok. :DDD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16024) Freddy76 válasza Novics (#16023) üzenetére


Freddy76
addikt

Gyere, én mindig azért megyek az ilyen talikra, hogy hátha akad egy jó arc. Eddig nem akadt :(

:DDD

Viccet félretéve, abszolút nem zárt ez a kör.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16025) Throme válasza Freddy76 (#16024) üzenetére


Throme
veterán

... tudod, mikor a rádióban bemondják, hogy vigyázat! egy őrült halad a forgalommal szemben, mire emberünk: mit egy??? az összes!! ....

;) ;]

(#16026) Byk01 válasza Novics (#16023) üzenetére


Byk01
senior tag

Én is gondolkozom egy ideje, hogy bepofátlankodok egy talira, de valahogy sosem jutottam el odáig, hogy meg is valósítsam.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16027) Freddy76 válasza Byk01 (#16026) üzenetére


Freddy76
addikt

Gyertek nyugodtan, tényleg. Throme, Real_Necro, Coxer, Ropi, Zolka, Aleister, Johhny Blue, Eperkutyus, T_a_m_a_s nem jó fejek, de a többiek azok :K

Szerk: J.Bravo, Furkoo, Forceberg és Kleroo sem jó fejek :N .

Szerk.: m3ss, köszi, hogy most ezt eszembe juttattad, iszom egyet. Amúgy van itthon négy liter, ez ok a jókedvre.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16028) m3ss válasza Freddy76 (#16027) üzenetére


m3ss
veterán

te ma nagyon elemedben vagy. kaptal meg egy adag kiffer kortet? :D

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16029) Byk01 válasza Freddy76 (#16027) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha marad abból a körtéből, és hozol, akkor téged nagyon jófejnek foglak tartani, ha adsz is belőle (ha megyek) :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16030) Real_Necro válasza Byk01 (#16029) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt várhatod... Freddy nem ad, vagy beperel, vagy kifiléz. (vagy mindkettő, de a sorrendre most nem emlékszem) ;]

Amúgy Freddy sem jó fej, ezért is tartozik közénk. A talikon is általában csöndben van és inni sem szokott... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16031) Byk01 válasza Real_Necro (#16030) üzenetére


Byk01
senior tag

Én nem vagyok félős, csak riogat a pereléssel :) Szerintem ez is olyan, mint a cipész cipője, a saját perére sosem jutna ideje, mert rendes pénzes melót is csinálhat helyette (tőlem nincs mit elperelni, vagy ha igen, nem lesz vele boldog :D )

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16032) #40935168 válasza Real_Necro (#16030) üzenetére


#40935168
törölt tag

:DDD :))

(#16033) Freddy76 válasza Real_Necro (#16030) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem vagyok jó fej. És? Valami gond van vele?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16034) Throme válasza Real_Necro (#16030) üzenetére


Throme
veterán

Pedig ad!
Emlékezz mikor legutóbb 'szobára' hívott...
Freddy amúgy nem iszik, de ha mégis, akkor csak azért, hogy ügyeljen a minőségre. ;)

(#16035) Freddy76 válasza Throme (#16034) üzenetére


Freddy76
addikt

Akkor ő nem volt ott. De legutóbb is kaptak, akik jöttek (Mercutio, m3ss, J.Bravo).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16036) Novics válasza Freddy76 (#16024) üzenetére


Novics
senior tag

Jól van, akkor ha az időpont is megfelel, akkor nem úsztok meg! ;]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#16037) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#16027) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ki is maradt még aki jönni szokott? Zool, Kutya, Atok Tomi, Ballington, Ndruu? Természetesen ők sem jó fejek, ez említsük meg a tisztánlátás végett:))

Te meg még nem is nyilatkoztál, hogy akarsz-e ennyi rossz arccal fotóstalizni ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#16038) Real_Necro válasza Freddy76 (#16035) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akarod mondani, akiknek időben szóltál, hogy biztosan ott tudjanak lenni? :DDD

Throme:

Ellenben Freddynek nem volt lehetősége megismerkednie a zalai dióval... ;)

T_a_m_a_s:

Sőt, Balinov is kimaradt. :K

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16039) Mercutio_ válasza Freddy76 (#16035) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ahhoz képest, hogy borozási célzattal szerveződött csak azt nem ittunk :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16040) Freddy76 válasza Real_Necro (#16038) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt már nagyjából az időpont előtt egy hónappal kezdte szervezni Johnny Blue, csak tojtatok a fejére, mert lenézitek a vidéki dx-est. Aztán találkoztunk, a srácok pedig feljöttek az irodámba kóstolni egy kis irsai olivér szőlőpálinkát.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16041) TayRol


TayRol
veterán

Lesz tali?

(#16042) t_a_m_a_s válasza TayRol (#16041) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Igény az vóna rá.... :)) Páran már jelezték, hogy benne lennének egy Füredi ottalvós összeröffenésben, de sajna mind rosszfejek, csak Freddy nem az ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#16043) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#16042) üzenetére


Freddy76
addikt

Pista bátyám, van-e a falujukban rasszizmus?
Nincs édes fiam, de igény az volna rá!

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16044) Real_Necro válasza Freddy76 (#16040) üzenetére


Real_Necro
veterán

Várj csak? Én is ott voltam. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16045) TayRol válasza t_a_m_a_s (#16042) üzenetére


TayRol
veterán

rosszfejekkel én nem akarok találkozni. elisszák az összes piát előlem.

(#16046) Freddy76 válasza Real_Necro (#16044) üzenetére


Freddy76
addikt

Hopp, tényleg. Látod, annyira nem vagy jó fej, hogy észre sem vettünk :N

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16047) Real_Necro válasza TayRol (#16045) üzenetére


Real_Necro
veterán

De csak ha hagyod. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16048) zolka78


zolka78
senior tag

Na most nézem, hogy kerekedik valami tali féle. Elég régen nem fórumoztam már, így teljesen le vagyok maradva. Mi is lesz ez most pontosan, azon kívűl, hogy füred. Csak úgy szúrópróba szerűen olvastam bele itt is, meg a beszélgetős totyikba is. Én még ott lemaradtam, hogy freddy eladta a gépét, meg necro is keresi az utódot. Szóval elég régen.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16049) Real_Necro válasza zolka78 (#16048) üzenetére


Real_Necro
veterán

Már nem keresem. :N

Füredi tali ahogy én tudom család/barátnőmentes kanbuli, napközben fotózás, este kajolda meg piáloda, másnap reggel meg ki merre mozogni tud/akar. Ja és csupa nem jó arccal... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16050) m3ss


m3ss
veterán

minket is erdekel ez, de hat majd meglatjuk az idopontot meg a hangulatjelentest..:)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.