Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14451) philoxenia válasza Real_Necro (#14449) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Á, én még mekkeleken gyerekeskedtem és tenkeskapitánya akartam lenni anno.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14452) Real_Necro válasza philoxenia (#14451) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, hát én meg akkor barba családon meg kockás fülű nyúlon... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14453) aleister


aleister
veterán

Gyerekek, nem fogod tudni menni Egerbe. :(
A fotósköröm egyértelművé tette, hogy ott kell lennem a Fotós Viadalon. Ez egyébként várható is volt. Próbáltam kerülni a témát, hátha el tudom sunnyogni, de nem...

Sry! :(

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#14454) philoxenia válasza Real_Necro (#14452) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az már a húgom műfaja volt inkább.... Mondjuk, mikor igazán kicsi voltam, tévénk se volt..... :N

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14455) t_a_m_a_s válasza philoxenia (#14454) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Besza, milyen kis tudnivalókat dobtatok össze... :R

Holnap majd jól beletépünk...

(#14456) Ndruu válasza t_a_m_a_s (#14455) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én kerestem meg Necro-t, hogy segítsen összegezni a dolgokat, aztán összedobtam a tőle kapott infókat és ez lett belőle. A képért pedig köszönet Petinek (ha már a pólókra is ez a minta került, akkor gondoltam itt is jól mutatna).

Harrrr!!!!

(#14457) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#14455) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jaja, fajántos lett, tetszik a logo is. :) Ellenben eddigi infók alapján nem leszünk túl sokan, szóval családias lesz az biztos. :) Kajolni amúgy hol fogunk? Nem azért mert most értem haza és farkaséhes vagyok, de pl ott van Dobó téren a Forst Ház, ahol mennyei a fatányéros... :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14458) cOxeR


cOxeR
Ármester

Én úgy sajnálom, hogy nem tudok menni... esetleg ha vasárnap felébredek... vagy eski után egyből oda? :DDD

(#14459) Real_Necro válasza cOxeR (#14458) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az se rossz, és akkor még vasárnap hajnalban napfelkeltés fotózást megejthetjük bazilika tetejéről :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14460) zool1 válasza Real_Necro (#14459) üzenetére


zool1
őstag

A bazilika tornyabol a fotozas folyamatban van...

(#14461) cOxeR válasza zool1 (#14460) üzenetére


cOxeR
Ármester

Erről le is maradtam, pedig nagyon jól hangzik! :K
Nem hiszem, hogy 14 óra talpalás után lesz erőm... hogy elkocsikázzak még 150km-ert... és talpon maradjak egy hajnali fotózásra...:)

[ Szerkesztve ]

(#14462) *Ropi* válasza cOxeR (#14461) üzenetére


*Ropi*
félisten

Megoldjuk...Megmondod, hogy milyen vázzal, üveggel és beállításokkal szeretnéd a képeket, mi elkészítjük neked és utána mondhatod, hogy ott voltál. ;) :D Csak sokba fog kerülni. ;] :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#14463) cOxeR válasza *Ropi* (#14462) üzenetére


cOxeR
Ármester

Tudod... nekem már alapból úgy esik ki a kép a vázból, amit nem tudsz reprodukálni. ;] :DDD

(#14464) zool1 válasza cOxeR (#14463) üzenetére


zool1
őstag

Nahhh végre, csak vettél egy Nikont?! ;] :DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#14465) JohnyBlue válasza zool1 (#14464) üzenetére


JohnyBlue
őstag

:C :DD

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14466) cOxeR válasza zool1 (#14464) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DDD :N

(#14467) zool1 válasza cOxeR (#14466) üzenetére


zool1
őstag

Rendben, ezt is megértem! De legalább lila...?! :B :D

[ Szerkesztve ]

(#14468) Real_Necro válasza cOxeR (#14463) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet szervizbe kellene vinned masinát, ha elpotyogtatja a képeket. Nikonnál a memkari azért fogja rendesen őket, nincs "kiesés". :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14469) cOxeR válasza Real_Necro (#14468) üzenetére


cOxeR
Ármester

Micsoda humorbonbonság van mostanában, kisütött a nap és mindenki örül, hogy két füle van? :DDD

(#14470) JohnyBlue válasza cOxeR (#14469) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Mindenkii be van zsongva a tali meg a bor miatt :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#14471) Freddy76 válasza JohnyBlue (#14470) üzenetére


Freddy76
addikt

Én csak azt sajnálom, hogy egy csomó jó fej ember nem jön :( . Meg Coxer sem.

;] ;] ;]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14472) spanyoll válasza Freddy76 (#14471) üzenetére


spanyoll
addikt

Bírd ki nélkülem :( :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#14473) Real_Necro válasza spanyoll (#14472) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt írta jó fej... ;]

Én is sajnálom amúgy, hogy ez most kisebb talinak tűnik, de azért így is jó lesz szerintem a hangulat.Én már annak a pár jó arcnak is örülök, akik jelezték, hogy biztosan jönnek. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14474) Freddy76 válasza Real_Necro (#14473) üzenetére


Freddy76
addikt

Köszi :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14475) spanyoll válasza Real_Necro (#14473) üzenetére


spanyoll
addikt

Tudom, azért is írtam, hogy bírja ki nélkülem. Nem értem mire célzol, kifejtenéd részletesebben? :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#14476) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#14473) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Még Freddynek is??? ;] ;] Tudom, rólam meg már ne is beszéljünk... :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#14477) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#14476) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt írtam pár... ;]

(na jó, neki is, tényleg jó arcok lesznek.)

Igaz, Te pl nem közösködsz velünk. ;] De azért neked is. ;)

Valamikor minitalit is össze kellene szervezősködni itt fent, vagy ott lent. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14478) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#14477) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Gyertek ide LE... :) De tényleg. Bár fotóznivaló nem sok akad, beszélgetni azért jót lehet, meg van 1-2 jó kajázó is...

Egerben, mire oda jutottam, hogy foglaljak, már nem volt ott szállás ahol ti lesztek...

Holnap majd jól beletépünk...

(#14479) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#14478) üzenetére


Real_Necro
veterán

Már a Völgy is betelt? Azt hittem ott csak mi vagyunk eddig.

Szerk.: kajálós/dumálós/sétálós dolgot megbeszélhetjük egyik szép napos hétvégén. :K

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14480) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#14479) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Azt nem tom. Én a mediterránt néztem, hogy fullos. Amúgy meg az Édent az asszony szemelte ki, mit tudtam tenni??? :))

Holnap majd jól beletépünk...

(#14481) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#14480) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, az fullos volt akkor is, mikor a mellette lévő Völgybe foglaltunk. Sebaj, nem nagy a város, úgy is megbeszéljük kivel mikor hol találkozunk: :) Gondolom szállásról meg gyalogosan indulunk majd el. Aztán ebéd utéb Dotto-val Szépasszonyvölgybe... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14482) zolka78


zolka78
senior tag

Látom már megy a jó arc-nem jó arc effektus, így mi a francnak kell elindulni :F :) . Nálam lesz 1l alma, és 1/2l szőlő pálinka. Akkor én hova tartozok :)) ?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14483) Real_Necro válasza zolka78 (#14482) üzenetére


Real_Necro
veterán

Attól függ, hogy mutogatni hozod, vagy kínálni. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14484) Freddy76 válasza zolka78 (#14482) üzenetére


Freddy76
addikt

Ezzel egyértelműen a jó arcok közé. Ha elfogy, újratervezzük.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14485) zolka78 válasza Real_Necro (#14483) üzenetére


zolka78
senior tag

Kínálgassa a franc, nem vagyok én hostess. Vagy meg isszuk, vagy nem. Megy ez kínálás nélkül is.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14486) Real_Necro válasza zolka78 (#14485) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja hogy úgy. Akkor Te jó arc vagy. :K Eltűnődtem azon, hogy jó lenne egy kis vizipipázás a talin... kár, hogy nekem nincs. :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14487) zolka78 válasza Real_Necro (#14486) üzenetére


zolka78
senior tag

Olyanom nekem sincs. Bár már ejtettem pipát vízbe, de annak a "vízipipának" nem örültem.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14488) Freddy76 válasza Real_Necro (#14486) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem van. Viszem is, ha gondoljátok. Talán szenem is van otthon, meg dohányom is. Bár 4,5 éve vettem őket, és kb. 2 éve nem pipáztam, szóval nem tudom, jók-e még. De ha nem, az sem baj, ha tényleg akartok pipázni, elviszem, és veszek előtte dohányt (ebbe mindenféle gyümölcsös cuccokat jó tenni), meg szenet. Vizet valaki más hozzon.

Szerk: most hogy belegondoltam, már arra sem emlékszem, hogy kell beüzemelni... De ez szerintem menni fog :DDD .

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14489) killerjohn válasza Freddy76 (#14488) üzenetére


killerjohn
addikt

régen vizipipáztam, szóval én be tudom üzemelni ha akarjátok tolni (én már kinőttem belőle). alufólia kell hozzá, szén, meg belevaló. Belevalónak lehet dohánnyal is, de úgy nem az igazi. Spanyoll hátha hoz valami értelmeset bele gyümölcsdohány helyett ;)

(#14490) zolka78 válasza Freddy76 (#14488) üzenetére


zolka78
senior tag

Na ez engem is érdekel. Pipázni pipázok, de a vízipipát még sosem próbáltam, ez kimaradt az életemből. Dohányom van vagy kb. 15 féle jelenleg. Bár nem tudom, hogy a vízipipa tolerálja-e. Ha valakit érdekel, akkor azzal is lehet próbát tenni.

(#14489) killerjohn : Spanyol tudtommal nem jön.

(#14491) Freddy76: Van közte pár édeskésebb, cavendish, black cavendish alapú keverékem is.

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14491) Freddy76 válasza zolka78 (#14490) üzenetére


Freddy76
addikt

Tolerálja, de ezt mindenféle gyümölcsös cuccokkal tolják az arabok is - lényegében szárított gyümölcs van keverve dohánnyal. Bár én láttam kólásat is, de azt nem próbáltam...

Amire killerjohn gondol, az most nem játszik. Abból én is kinőttem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14492) killerjohn válasza Freddy76 (#14491) üzenetére


killerjohn
addikt

sima dohányt nem kellene beletenni - vizipipába való kell bele, mert az nedvességet tartalmaz, és talán nem fulladtok meg a füstben :)

(#14493) zolka78 válasza killerjohn (#14492) üzenetére


zolka78
senior tag

A pipadohány is elég sok nedvességet tartalmaz :K . Sőt, némelyik túlságosan is sokat. Ez nem lehet akadálya a dolognak. Ha csak nem más, de ezt én nem tudom, mivel a vízipipában nem vagyok jártas.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14494) killerjohn válasza zolka78 (#14493) üzenetére


killerjohn
addikt

a vizipipadohány az szinte folyik a sima dohányhoz képest. de nagyon.

(#14495) t_a_m_a_s válasza zolka78 (#14482) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ejj, biztos, hogy vigyük magunkkal azt a sok fránya fotómasinát? Vagy csak simán elmegyünk pálinkázgatni? ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#14496) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#14495) üzenetére


Real_Necro
veterán

Több napra megyünk, szóval mindkettő beleférhet. :)

Vizipipába ne rakjunk mindenféle dohányt. Szerintem almás/körtés pl. bőven jó és kész. Szénből lehetőleg olyat, amin van gyújtást segítő bevonat, különben fél este fújhatjuk, hogy begyulladjon. :) ALufólia igen, kell, bár arabok nem raknak, de akkor meg megég a dohány és keserű íze lesz. Mókát ne...

Nem tudom merre van ilyen pipás bolt, de anyagiakba szívesen beszállok, nem egy hatalmas összeg.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14497) zolka78 válasza Real_Necro (#14496) üzenetére


zolka78
senior tag

Pipás boltot ugyan tudok, de ott nem biztos, hogy van vízipipába való dolog. Sajnos már a rendes dohányokat is egyre ritkábban forgalmazzák. Nagyrészt már nekem is külföld a beszerzési zónám. A tisztességes kultúrdohányzás már nem divat nálunk, és nem kifizetődő. A vízipipa meg divatos tevékenység lett, lehet nem nehéz találni beszerzési forrást. De majd ez is lecseng idővel, mint a tiki-taki.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14498) Freddy76 válasza Real_Necro (#14496) üzenetére


Freddy76
addikt

Sok van a városban. Én Egyiptomban kedveltem meg, 2008-ban, mikor hazajöttem, kerestem boltot - akkor vettem észre, hogy mennyi van, korábban fel sem tűnt... Pl. a Nagymező utcában a feleségem munkahelye mellett. Ott be tudunk szerezni mindent.

Mindenképpen valami gyümölcsöset kellene, almásat, meggyeset, mentásat. Ez lényegében dohánnyal kevert gyümölcs. Veszek kétfélét. Meg szenet.

Ezek nem túl drága dolgok, majd adtok a sörötökből.

Viszont ezt valakinek haza kell majd hoznia, mert a család nálunk szombat délután hazajön, én vasárnap vonatos/potyautas leszek valahol.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#14499) Real_Necro válasza Freddy76 (#14498) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi egyelőre pénteken késő délután megyünk LE Egerbe, ha Ropi is jön, akkor lehet 3-an, meg visszafele is valami ilyesmi lesz. Ha gondolod beférsz visszafelé hozzánk. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14500) spanyoll


spanyoll
addikt

Hihetetlen, hogy nem bírjátok tényleg nélkülem. No akkor vízipipa kisoktatás.
Sima dohány nem jó bele, a vízipipás dohány folyik, plusz ha kiszárad akkor kell rá venni gyógyszertárban glicerint. Ha fűből akartok bele akkor ne akarjatok, mert a nagyja állítólag kárba vész, bár vízipipából nem próbáltam (másból sem ;] ). Mod: arabok hasist szoktak bele rakni, tehát ha végképp ilyen igényetek van akkor menjetek arábiába.
A víz helyére mehet whiskey vagy tej, azon felül lentre víz, fentre dohányt töm, arra fólia, lyukakat rá, arra a meggyújtott öngyulladós szén, aztán színi szép lelkesen.
@zolka: Fura lesz neked, ízre markáns ez is, de ez hideg füst, nem olyan mint a sima pipa (nekem mindkettő nagy kedvencem). Ja és töménytelen mennyiségű füstje van egy jól tömött pipának.

Amúgy a helyzet változott, ha nagyon akarnék tudnék menni, de a barátnőmet nem rángatom el, mivel kitérne a hitéből a sok vénember láttán (azok vagytok, pont) és szétunná magát, egyedül meg nem megyek mert akkor egy évig azt kapom a fejemhez, hogy bezzeg vele nem megyek sehova :D
Úgyhogy ejnye bejnye, hogy ilyen helyekre mentek mint Eger, nem pedig Balcsi köré.
mod2: Node megyek aludni, holnap munkából folyt. köv.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.