Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2901) Traxx


Traxx
őstag

Lett egy macskám :DDD

Nem én írtam, viszont a stílus eszméletlenül jó szerintem, érdemes elolvasni :K

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#2902) Mr.Grincs válasza Orsyka (#2900) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Biztosan láttátok már ezt a videót ha nem akkor feltétlen nézzétek meg, tipikusan így viselkedik egy macska:D Az aki ezeket a videókat csinálta, tutti van vagy volt neki macskája:D [link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2903) SystemRoot válasza Mr.Grincs (#2902) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah, nagyon jó. :DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#2904) Mr.Grincs válasza SystemRoot (#2903) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én is nagyon szeretem ezeket a videókat. Ügyes aki kreálta:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2905) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem,hogy tudja-e valaki,hogy a menhelyre vitt cicákat mennyi idő után altatják el.
Találtunk egy kicsit,de nem akarunk neki rosszat....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#2906) Mr.Grincs válasza hülyegyerek (#2905) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem egy fél évig talán várnak:( De nemtudom pontosan megmondani. Ha betudjátok vállalni és nem jelent gondot a párezerft os költségtöbletet, akkor mindenképpen tartsátok meg és szeressétek:) A másikba bele sem merek gondolni:(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2907) hülyegyerek válasza Mr.Grincs (#2906) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Már van 2 cicánk,és 2 szobás lakásban sok lenne a 3....Megpróbálunk neki gazdát keresni,aztán ha nem megy ,akkor beadjuk a menhelyre.Fél év alatt meg csak hazavisznek egy kiscicát.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#2908) Mr.Grincs válasza hülyegyerek (#2907) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jó megoldás ha kerestek neki gazdit. Remélhetőleg hamar találtok neki.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2909) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ő Zsöme, a kandúr. Hol Zsömlének, hol Zsötemnek szólítom, mert egy igazi macska. Maga kéri a dögönyözést. A képen a húgomat foglalta el. :D
Amikor ránézek, mindig jó kedvre derülök, mert egy igazi, hódító szőrgombóc.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2910) Mawyx válasza Algieba (#2909) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez nagyon pupák :) Jó nagy macska- vagy a hugod kicsi :DDD
Imádom a macskákat

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#2911) Ősember


Ősember
őstag

hello
lenne két kiscicám, akiknek uj gazdit kellene keresni, aki tud segitsen! köszönöm :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#2912) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2902) üzenetére


Orsyka
tag

Ezek a kedvenc videóim!!! A legjobb! A legjobb, amikor a virággal egy jobbra, majd ballra, megint jobbra és durr az üvegnek :DD

Algieba: Gyönyörű macskusz! :)

Ősember: Rakosgasd fel mindenféle állatvédő honlapra! Sokan rákapnak így!

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2913) Traxx válasza Ősember (#2911) üzenetére


Traxx
őstag

CL4-et bírják 1000-en? :DDD

Bocsi, nem tudtam kihagyni :D

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#2914) Ősember válasza Orsyka (#2912) üzenetére


Ősember
őstag

teszem mindenfele ahova tudom :K

Traxx :P

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#2915) Mr.Grincs válasza Orsyka (#2912) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Amikor fogja a kertitörpét és nekikoccolja az üvegnek:D :C :DD :DDD :D :))

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2916) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2915) üzenetére


Orsyka
tag

Kertitörpe volt? A virágra emlékeztem :))

Viszont én most tök happy vagyok, mert Gizmóm több mint 3 év után ismét elkezdett játszani! Eddig nem tudom mi volt a baja, de akár hányszor játszani akartam vele, mintha megijdet volna önmagától és elfutott. Sehogy nem lehetett rávenni. Nem tudjuk miért jött ez ki nála. Utána ugye jött Görcsike ( :DDD ) és csak vele volt hajlandó. De ma végre megtört a jég :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2917) Algieba válasza Algieba (#2909) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Még egy kép a "Zsöme a húgomat győzködi, hogy dögönyözze" témában:

Ez a macska, nagyon kész van. :D

Ő egy teljesen kifejlett kandúr, így aztán normál méretű. A szőre miatt nagyobbnak tűnik. Karcsú és ruganyos. Meleg időben a hátán kinyúlva fekszik a napon. Lábai is ki vannak nyújtva. Hogy tud ilyen helyzetben aludni? :F :)
Érdekessége, hogy a puha aljszőrzete teljesen elnyomja a fedő szőrszálakat, így aztán az egész bundája, akár a vatta. Ő a pulóveres macskánk.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2918) Mr.Grincs válasza Orsyka (#2916) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Próbálj meg nagyon egyszerű dolgot: egyszerű vékony hajlékony faág:) A mi macskáink nagyon szeretik:) Vagy a fácántollat, vagy valami hosszú pávatollat azt nagyon bírják, főleg leaprítani:) De most a fürdőszobaszőnyegen dolgoznak, az ilyen gumis habszivacs szerű azt rágcsálják, apór darabokra és elbújnak alá. Én sem értem miért de ha nekik jó nekem is:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2919) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Az én cicám Rómeó is egyre nő és hízik, amit nem nagyon kalkulál bele, hát nem a legokosab macs, amikor ugrik egyik ágról a másikra és elég érdekes dolgok szoktak kijönni belőle. :))

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#2920) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2918) üzenetére


Orsyka
tag

Gizmó csak avval szeretett játszani, ami madzag volt vagy hasonló és az orra előtt húzgáltuk. És meg is lepődtem mert egy mérőszalag kellett és húztam a földön magam után, és egyszercsak éreztem, hogy nehéz lett. Lenéztem és mint az őrült játszott vele. "Visszatért". De nagyon örülök neki :)
Manó: neki mindegy. A kedvence, ha a takaró alatt fekszem, és ki-be dugdosom neki a kezem. Ahogy valaki lefeküdne aludni, egyből ott van és kötelezően játszani kell vele. Addig nem hagyja békén az embert. De ő is nagyon szereti az ilyen madzagos hülyeségeket. Általába addig játszunk, míg a nyelve nem lóg a fáradtságtól :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2921) Mr.Grincs válasza Orsyka (#2920) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jani addig játszik amíg meg nem éhezik:D Bonifác addig játszik ameddig én ott nem hagyom utánna folytatja egyedül, vagy a többi testvérével arénáznak kint az udvaron vagy ben t a házban:D Mindent szétszednek:D Diót szeritk mert az csörög a csempén, golyó, kisautó, kindertojásból a szilárdabb egybefigura, wc papírt megcsócsálják, nagyöröm utánna összeszedni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2922) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2921) üzenetére


Orsyka
tag

Hát akkor nálatok is játszótér az egész kéró :D Én is most 3 nap után hazajöttem, és szét volt rámolva minden. A szobraim eldőlva, ruháim a földön, mécsestartók felborulva... szóval pakolhattam utánuk ezerrel és vizslathattam a károkat :DDD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2923) Mr.Grincs válasza Orsyka (#2922) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ismerős a kárfelmérés szituáció:D :C :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2924) Orsyka


Orsyka
tag

Na, a macskák élvezik a havazást. Manó az erkélyen kergette a hópihéket :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2925) cherilady


cherilady
tag

Hali!

Nekem 3 macskám van! Rozsdi herélt fia Gerzsi és a befogadott nagyállat :D
Nemrég díszitettem fel a lakást boákkal! Mindennap az a programom h kergetem Gerzsit h ne szedje le a felragasztott boákat. Remélem a karácsonyfa majd egybefog maradni :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#2926) radi8tor válasza cherilady (#2925) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A remény hal meg utoljára...

⭐ Stella

(#2927) cherilady válasza radi8tor (#2926) üzenetére


cherilady
tag

Köszi! :D :D Azé bizakodom! Max a seggükre verek! :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#2928) radi8tor válasza cherilady (#2927) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekünk is idén lesz az első karácsony...

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#2929) cherilady válasza radi8tor (#2928) üzenetére


cherilady
tag

GYÖNYÖRŰ DÖG! Nagyon szép! :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#2930) Orsyka válasza radi8tor (#2928) üzenetére


Orsyka
tag

Hú, ez a macska nagyon szép!!! :Y

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2931) radi8tor válasza Orsyka (#2930) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszönöm szépen. Most is itt alszik mellettem...

⭐ Stella

(#2932) Orsyka válasza radi8tor (#2931) üzenetére


Orsyka
tag

Az enyém hajnalban levert egy tányért és nem tudtam mérgembe visszaaludni. Most nem mer előjönni :D

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2933) Mawyx válasza Orsyka (#2932) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nálunk most vasszigor van (meg már nincs mit összetörni :DD :DDD )

A karácsonyfát meg úgy gondoltam, hogy lerakom a fát, a díszeket mellé kiborogatom, a macs majd jól összekuszálja, összetekergeti, szanaszét húzgálja a boákat és elég lesz függőbe állítanom a fát, minden ott csüng majd rajta. Lehet így felkerül rá pár koszos zokni is :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#2934) Orsyka válasza Mawyx (#2933) üzenetére


Orsyka
tag

:DDD Hála istennek őket nem érdekli a fa, max Manó piszkál meg néha 1-1 díszt, amik alul lógnak. A boákat meg direkt úgy szoktam felrakni, hogy ne érje el még ugrálva se. Ideig óráig szórakozik vele, utána hagyja. Bár az első karácsonyán tavaly előtt egyszer majdnem kidönötte a fát, mert úgy futott volna el, hogy egy dísz rátekeredett a lábára és elindult vele. Na azóta kerüli :DD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2935) radi8tor válasza Orsyka (#2934) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én fúrok 2 csavart a falba, és kikötöm a fát. Nem bízom a véletlenre!

⭐ Stella

(#2936) szumoo válasza radi8tor (#2928) üzenetére


szumoo
senior tag

Uh, iszonyat szép a cicád! :C
Grat hozzá!

A nyúlon túl?

(#2937) Orsyka válasza radi8tor (#2935) üzenetére


Orsyka
tag

Legalább egy helyre megy minden évben a fa, vagy mindig máshova? :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2938) cherilady


cherilady
tag

Hála égnek az enyém azé nem piszkálják annyira a fát. Csak a díszítésnél szoktak segíteni :DDD
Mindig futnom kell utánnuk h hol van ez meg az a dísz!
Bár múltkor pl Gerzsi vitte el a bugyimat öltözködés közben :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#2939) radi8tor válasza Orsyka (#2937) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nem is fog minden évben ugyanoda menni, majd bevakoljuk a lyukat :)

⭐ Stella

(#2940) Orsyka válasza cherilady (#2938) üzenetére


Orsyka
tag

Hála istennek azért az enyémek bugyit nem lopnak :DDD Toll, ceruza, olló, szemöldökcsipesz, körömreszelő és kaja mennek. De Manó a karácsonyfáról leeszi a szaloncukrot :D

radi8tor1: jó vakolást meg glettelést :DDD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2941) stangli válasza Bubu79 (#2861) üzenetére


stangli
senior tag

Így az LCD monitor problémádat megoldhatod :D

(#2942) Orsyka válasza stangli (#2941) üzenetére


Orsyka
tag

Ötletes :C

Tök hiúzos a füle :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2943) Bubu79 válasza stangli (#2941) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem jó - a polc nem olyan meleg, mint a CRT teteje :P :DDD

Szép a macsek :)

radi8tor1: Tyűha - plüss macska! :D Szép jószág :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2944) cherilady válasza stangli (#2941) üzenetére


cherilady
tag

Nekem is volt egy cicám sajnos nem élt sokáig :(
De pont úgyan így nézett ki.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#2945) ABnormal válasza Algieba (#2917) üzenetére


ABnormal
őstag

Így fekszik? Ez a tesóm cicája,nagyon szeret így aludni...

(#2946) stangli válasza Bubu79 (#2943) üzenetére


stangli
senior tag

melegnek nem meleg, de jól belátja a szobát onnét :DDD figyelte minden mozdulatom a kis dög :D

sajnos már nem, mert allergiás lettem a macsekoktól :O

(#2947) cherilady


cherilady
tag

Az mér van h a macskáim mindenhova imádnak feküdni, csak oda nem ahova szeretném :DDD
Vettem nekik egy cica bújót vagyis ilyen kocka alakú doboz ami szörmével van beborítva és belelehet bújni és a tetején meg ilyen kaparó van a kaparó tetején meg egy ülőke.
Egyáltalán nem használják, még a kaparót se. :F

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#2948) PhoenixK válasza cherilady (#2947) üzenetére


PhoenixK
őstag

A mi nyavalyás macsekunknak is van és szerencsére szereti. A mi szobánkba lett téve a konvektor mellé. Egyebet szerintem nem is kell mondanom! :U

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2949) cherilady válasza PhoenixK (#2948) üzenetére


cherilady
tag

Én is a radiátor mellé tettem de csesztek rá! A leterített bőrfotel jobban tetszik nekik :DDD
Én meg pohártartónak használom az ő fekhelyüket, legalább vegyem vmi hasznát ha már a macskák nem használják :DD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#2950) Mawyx válasza cherilady (#2947) üzenetére


Mawyx
senior tag

Enyémnek is van, de nem szereti. Párszor belefeküdt, de azóta nem. Portalanítottam, megszagoltam, de nem büdi, nem koszos, de nem tetszik neki :U
A kaparófával is annyit játszottam már, de úgy tűnik az esett le neki, hogy az gazdi játéka :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.