Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2851) Orsyka válasza Mawyx (#2850) üzenetére


Orsyka
tag

Manó is előszeretettel szedte szét a tankönyveimet és füzeteimet, de mivel a kezem is tele volt/van folyton karmolásnyomokkal, így nem kérdeztek semmit, csak néztek egy nagyot :DDD

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2852) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Pár napja a macskám nagyon megbetegedett, gyakorlatilag semmit nem volt hajlandó enni/inni pár napig, csak pár falatot, egy kis tejet ivott, de egész nap nem mozgott semmit, csak feküdt egy helyben, tegnap eljutottunk vele egy elég jó állatorvosig is, de semmi különöset nem tudott mondani, hogy mi lehet a baja, adott neki két injekciót, hazahoztuk, ma rosszabbodott az állapota, adtunk neki gyógyszert, egy injekció szerű cuccon keresztül kellett a szájába tölteni a folyadékot, mert magától semmit sem evett/ivott, még ígyis alig volt hajlandó kinyitni a száját. Egy órával ezelőtt meghalt, egyszerűen elaludt. Nagyon bíztam benne, hogy helyrejön, de olyan rosszul nézett ki, hogy ilyet tényleg nem kívánnék senkinek sem. Kb. 2 hónapja találtam hazafelé az járda szélén a fűben, senki nem volt a közelben, nekem meg nem volt szívem otthagyni. Akkor még elég kicsi volt és nagyon a szívemhez nőtt, nem sima házimacska volt, hanem valami perzsa-keverék, látszott rajta és mások is mondták, hogy valami nemesebb fajtából való. A legrosszabb, hogy nagyon sokat szenvedhetett. :(

[ Szerkesztve ]

(#2853) Orsyka válasza Jhonny06 (#2852) üzenetére


Orsyka
tag

Részvétem :(
Lehet volt valami vele született szervi baja :(

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2854) SystemRoot válasza fekeandras (#2849) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nagyon aranyos. :K

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#2855) fekeandras válasza Jhonny06 (#2852) üzenetére


fekeandras
őstag

Az szívás.Sajnálom szegényt.

(#2856) Kidus válasza Mawyx (#2850) üzenetére


Kidus
őstag

Ez se rossz :)
Meg ez, most rohogtuk magunkat konnyesre rajta :D

Assuming Control

(#2857) Orsyka válasza Kidus (#2856) üzenetére


Orsyka
tag

Hát ez nagy volt :DD Az a nagy hős medve volt a legjobb... :DD

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2858) Mawyx válasza Kidus (#2856) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem a plafonos tetszett, feldobta a macskát és nem esett le, mert megkapaszkodott fent fejjel lefelé :DD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#2859) Bubu79 válasza Orsyka (#2857) üzenetére


Bubu79
addikt

Még a nagy hős medvéket is le tudja győzni egy cica :(

Sorry a képminőségért, telóval készült és úgy kellett lekapnom, hogy lehetőleg ne nagyon ficeregjek, mert különben elballag :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2860) Orsyka válasza Bubu79 (#2859) üzenetére


Orsyka
tag

Az a fej!!! Mint aki szívességből marad ott, hogy: Na nesze... fotózz le, meg van engedve, de siess! :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2861) Bubu79


Bubu79
addikt

Soha nem lesz LCD monitorom :(

Azon nem férnének el a macskák ;]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2862) Orsyka válasza Bubu79 (#2861) üzenetére


Orsyka
tag

Manókám is folyton a monitoron aludt, csak neki volt egy olyan kedves szokása, hogy hogy ha mozgott az egér, akkor fentről csapkodta a monitort :)
De én már lecseréltem ;]

Amúgy nagyon szép cicák!!! :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2863) PhoenixK válasza Orsyka (#2862) üzenetére


PhoenixK
őstag

Mit cseréltél le??? :B

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2864) Orsyka válasza PhoenixK (#2863) üzenetére


Orsyka
tag

A monitort, csak az épp lemaradt :DDD sorry :B a macska marad, akármilyen lökött is, sose cserélném le :DDD

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2865) copin


copin
őstag

[link] Szokásos macskás videó, de többször van benne lógófülű is, ezért is szeretem. :D

[ Szerkesztve ]

(#2866) Bubu79 válasza Orsyka (#2862) üzenetére


Bubu79
addikt

Közben megleltem a Te bársonytalpúid képeit is - és ahogy elnézem Nálatok is hasonló a helyzet, mint nálam.

Egy echte, hamisítatlan házi cirmos és egy nagyon jól sikerült keverék cicus - talán éppúgy némi sziámival a vérvonalban, mint nálam a szürke macskuszé.

Szép jószágok - és Gizmó tényleg olyan, mint egy plüss macska :)

Nálam a szürke ( Picúr ) apját tekintve sziámi - anyját tekintve pedig félig sziámi, félig házi macs - ennek közönhetően tényleg olyan a bundája, mintha plüssből lenne - ha nem mozog akár játékmacskának is nézhetné az ember :D

A fehér ( Öreglány ) pedig házimacskák gyerkőce :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2867) nRu3 válasza copin (#2865) üzenetére


nRu3
addikt

vannak benne nagyon jók is :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2868) Orsyka válasza Bubu79 (#2866) üzenetére


Orsyka
tag

Az enyémeknek nem tudom milyen ősei vannak, mind a kettő befogadott macs. Gizmó alig érte el a fél kilót amikor ide került, és 2 éve még 10 kiló volt. Most már csak 5,5 kiló :D Benne szerintem valami nagyobb macska vére folyik. Manó meg végképp passz, az ő rokonsága már vagy 10 éve randalírozik a házunk előtt, de mivel a lakótelepen sokan kiengedik futkosni a macskájukat a földszinti lakásokból, lehet benne is van valami "nemesi" vér, csak a csöves vére elnyomja :DDD

A fehér cicád egy picit hasonlít a nővárem cicájára Fricire :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2869) Bubu79 válasza Orsyka (#2868) üzenetére


Bubu79
addikt

A fehérnek van egy különleges foltja is a faránál - egy szivecskére hasonlít - képpel sajna nem szolgálhatok róla, mert nem igazán hagyja magát fotózni. Ja, és a feje tetején van egy M, mint macska betű - fehérrel, a fekete folton :DDD

Helyes a Nővéred cicája is ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2870) Orsyka válasza Bubu79 (#2869) üzenetére


Orsyka
tag

Régebben egy újságba olvastam, hogy azok a cicák, akiknek M betű van a fején, azok az igazi, vérbeli macskák. Az enyémeknek is van, bár Manón elég nehéz kivenni, mert tök fekete, de Gizmónak látszik :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2871) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,
Szakmai kérdéssel fordulok hozzátok. Van egy sziámi márkájú herélt kandúr macskánk örökbefogadtuk egy panelból, mert a biztos halál várt volna rá, mivel panelban nem lehet macskát tartani ez volt a szöveg amit mondtak.
De mint utóbb kiderült nem ezért akarták elaltatni hanem azért mert megruházta a kisgyereket aki kb két éves. Janinak hívják kb március fele hoztuk el és nagyon öntörvényű, és kicsit harcias is nah meg kövér:D lötyög a hája:D mondjuk ezt tudtuk eddig is hogy a sziámi ilyen mert előtte volt már sziámink. Most sportos lett nagyon mert kertes házban lakunk óriási kerttel biztonságos környezetben, teli zölddel.
De nem is ez a lényeg. Hanem az hogy az miért van hogy szopja a pólómat, tudom, hogy viccesen hangzik de tényleg. Nem csak az enyémet hanem a hugomét is meg a barátnőmét is meg még egy csomó embernek:) illetve nem csak a pólót hanem minden más ruhanemű bejön neki, nadrág pulóver és úgy csinál mintha kismacska lenne és dagszt is közben. Ezen kívül elbújik a szőnyeg alá, dobozokba táskákba mosógépbe szekrényekbe de ez természetes egy macskánál szernintem.
És nem tudom leszoktatni róla sehogy sem hogy ne szopjon:) . Ha lerakom a földre visszaugrik és folyt köv....
Esetleg valaki tudja miért csináljhatja?
Előre is köszi :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2872) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2871) üzenetére


Orsyka
tag

Sztem hagyd, hadd csinálja :) az én cicám egy plüss kutyát szopizott, azt tekintette a mamájának :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2873) fekeandras


fekeandras
őstag

[link],[link].Dagi macsi játszik. :DDD

(#2874) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nah itt van pár kép róla:) Na ő a JANIIII:) Amint éppen tevékenykedik:D Ma reggel:) :C

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2875) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2874) üzenetére


Orsyka
tag

Nagyon szép cicc! De látom nagyon szeret Titeket, csupa nyál az a póló :D

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2876) Mawyx


Mawyx
senior tag

Kiakadok ettől a dögtől:
"A lakás egy katasztrófasujtotta övezet, kriminális amit ez a dög művelt, kész mázli, hogy kikötöztem a polcokat, mert lerámolta. Ha mozogtak volna, dőlt is volna és a szoba másik felét maguk a polcok zúzták volna össze, nem a róluk lehulló tárgyak."

"Macs folytatta ma a rombolást, elmosogattam, nem szeretek törölgetni, hanem csurgatóba rakom és onnan fel is használom megint a tányért, elkopna a szekrényajtó, ha mindig elrkanám a tányérokat… Elmosogattam, macs felugrott és azzal a lendülettel ahogy visszaesett vite magával a csurgatót is tányérostól mindenestől :((( ... Ha emelem a kezem, már húzza a nyakát, de mégis megcsinál dolgokat. Nem tudom, hogy pofátlan vagy csak a borsónyi agyával nem fogja fel a helyzetet? "

A tányérokat kivégezte, nem akart félmunkát végezni, így tegnap a maradékot is összetörte.
Valamint volt egy függönyöm- már nincs :(
Széttépte a szúgyoghálót és kiugrott az ablakon :Y
Egész éjjel sikerült fél órát aludnom percenkénti bontásban, nem tudom mi ütött bele, folyamtosan összenyálaz, dörgölőzik és nyávog, de nem hagyja abba. Nyau,nyau, nyau,nyau, mi baja van? :U +állandóan nyalja magát, rázza a fejét és vakarózik.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#2877) Orsyka válasza Mawyx (#2876) üzenetére


Orsyka
tag

Üdv a táborban... :( Manónak is lehet hadonászni, kergetni, tudja, hogy rosszat csinált és nem kéne, mégis teszi. Eddigi legnagyobb kár a kedvenc állólámpám volt, amit a páromtól kaptam és évek óta vágytam rá. De összetörte az összes gyertya- és mécsestartómat, 2 szobromat + állandóan ellopja a fürdőkád dugóját, és nem tudunk fürdeni. Amúgy csak pofátlan. És az a rossz, hogy totál hülyének nézik az embert, és juszt is csinálják :(

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2878) Mawyx válasza Orsyka (#2877) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jah, akkor ez tök normális, az állattartás ilyen :(((
Most a kapucnimban alszik, már kitört a nyakam, de mozdulni se merek, mert most legalább nyugtom van.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#2879) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Látom mindenki panaszkodik a macskára, hogy miket csinálnak:)
Szétrágta a telefonomat a kis fogacskáival, a gombok is kiestek és a töltőjét egy éjszaka alatt amíg a nappaliban volt:D Szimkártya memóriakártya megmentve nem volt olyan nagy összeg a telefonom egy SEV630i volt,de nagyon szerettem dehát macska ügyesebb volt:D Rojtosra rágta a töltőt, igaz nem volt áram alatt hála az égnek. Ellopta a nyers halat a konyhából, meg a karajt szintén nyersen megtaláltuk egy óra múlva a szekrény alatt:D Feltúnt a csámcsogás:D Lerántotta a terítőt az asztalról vázával együtt. Azóta nincs virág az váza az asztalon:( Szép kínai váza volt pedig:)
Van még azon kívül 5 macskánk:) Abból van a Mikus ilyen kendermagos, círmos az kittudja nyitni az ajtót úgy hogy a mancsát összekulcsolja és úhy húzza le a kilincset:) Öteletes:)
Jani, Szervác, Pongrác, Boniác, Mikus, Gina:) Mindegikynek van valami stikklije:)
Szervác pl magában dorombol:)
Bionifác is sziámi:) A többi apróság fekete macsek:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2880) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2879) üzenetére


Orsyka
tag

Manó az áram alatt lévő mélyhűtőnek a kábelét rágta el. Csak az tűnt fel másnap reggel, hogy a macska fekszik és ömlik a nyál a szájából. Az volt a baj, hogy csak délután tudtam elvinni állatorvoshoz, mert délelőtt suliba voltam, szüleim meg dolgoztak. Akkor még nem tudtuk mi a problem. Állatorvos adott neki injekciót. Kérdezősködött mi történhetett, mert mondta, ez erős sokkhatás. Elmeséltem neki, hogy előző nap a szomszéd macska kegyetlenül megijesztette. Végül is nem jöttünk rá, mitől volt ez, de ha a nyáladzás folytatódott volna, vissza kellett volna vigyem. Másnapra rendbe jött. Fater meg gondolta akkor megnézi mi van a mélyhűtővel. Kifordítja, nézi-nézi, egyszercsak észreveszi a kábelen a harapásnyomokat. Hát Manóka kapott egy szép áramütést. Az volt a szerencséje, hogy nem halt bele. Azóta minden kábelt elkerül nagy ívben :(

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2881) Bubu79 válasza Mawyx (#2876) üzenetére


Bubu79
addikt

Elcsesztétek a név választást - Terminátor lenne a helyes neve.

Baromi bosszantó lehet - ilyen gond sosem volt velük, tulajdonképpen hozzá képest egészen nyugodt jószág mindkettő...

Azt mondjuk utálom, amikor suttyomban csak arra figyelek fel, hogy a hátam mögött valami lefetyelés jellegű hangot ad - ilyenkor látom azt, hogy míg egy cseppet nem figyeltem oda, belekortyolt a tejeskávémba, és az sem éppen lélekemelő, amikor meglátom, hogy légy vadászat közben fennakadt a függönyön és törött gázcső hangot adva és néha szirénázva próbálja magát kiszabadítani a fogságból, miközben egyre újabb nyílások keletkeznek a függönyön...

Ez Picúr, a szürke macs.

De alapjában véve nyugodt mindkettő - a legnagyobb balhé akkor van, ha nem veszem idejében tudomásul, hogy a dorombolás nem csak azért van, hogy én jól szórakozzak és nem jár fizetség nélkül - igenis honorálni kell megfelelő pontokon való simogatással és vakarászással... Ekkor is holmi játékos, később azonban nagyon is vérig menő karmolászás a célzás, a berendezési és dísztárgyakat nem ritkítják...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#2882) Orsyka válasza Bubu79 (#2881) üzenetére


Orsyka
tag

Ezért nincs függöny itthon :DDD így korlátlanul lehet legyet vadászni anélkül, hogy beleakadnának és kitépnék.

Karmolni nem karmolnak, csak Manó (ki más), ha nem az van, amit akar. Gizmó addig sündörög, nyervog és ugrál, míg fel nem vesszük és nem babusgatjuk :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2883) Mr.Grincs válasza Orsyka (#2880) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szegénykém:( Akkor már csak 8 élete vana 9ből szegénykémnek.... Mázlija volt, hogy nem vágta azonnal agyon az áram. Nemcsodálom, hogy elkerüli a kábeleket, én is elkerülöm messziről.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2884) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2883) üzenetére


Orsyka
tag

Hát végül is csak 7 élete van meg, mert mikor megtaláltuk újszülötten, akkor már közel volt neki a vég, mert elmászott az anyjától, az meg tojt rá :(

Amúgy elmeséltem anyumnak a cicád, és mondta, hogy szerinte örülj annak, hogy ennyire bújós meg kedves, mert a sziámik eléggé maguknak valók! :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2885) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Befogadtunk még egy macskát, így már van három. Két öregebb (10+) (bár tökre egészségesek és mozgékonyak) meg most egy mikromacsek. Utcáról van, kb 3hetes lehet, de elképesztően aranyos.
Viszont a két nagy teljesen kétségbe van esve. Nagyon nem tetszik nekik, totál meg vannak bolondulva. A ház elég nagy szal elférnek szanaszét, meg ki is tudnak menni, de egyszerűen totál megsértődött a két nagy, nagyon furcsán viselkedtek. Nemtom mi lesz, remélem megszokják az új jövevényt. Esetleg ötlet?

szerk: jah lehet majd teszek fel róla képet, mert elképesztően aranyos.:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#2886) nRu3 válasza SystemRoot (#2885) üzenetére


nRu3
addikt

"mikromacsek" :D

picture's pleease :C

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2887) Orsyka válasza SystemRoot (#2885) üzenetére


Orsyka
tag

Meg is lesznek sértődve egy darabig, mert betolakodó van a felségterületükön. Majd megszokják, csak idő kell nekik. Amikor én hazahoztam Manót, Gizmó folyamatosan átakarta harapni a torkát. Manó elfért tenyérbe, Gizmó meg majdnem akkora, mint egy westie. És folyton a kicsi mögött volt, mikor tudja kinyírni. Azóta meg együtt esznek, mosakodnak, alszanak, és ha Manó kap a zrityójára, Gizmó egy órán keresztül Manó fertájába van, hogy vígasztalja :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2888) Mr.Grincs válasza Orsyka (#2884) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nagyon szerencsésnek mondható cicád van:) Vigyázz rá:)

Amúgy épp az a cink, hogy nem éppen kedves macska. Igaz hogy bújós, meg szopik meg stb. De utálja ha simogatják, de tényleg ilyen macskával még nem találkoztam. Fúj rá meg meg is karmol és számtalanszor volt olyan hogy átléptem és belekapott a lábamba. De mindenkit kiszt a családban ugyanígy:D . A fürdőpszobában alszik a szőnyeg alatt, meg fölötte:D Meg az ágyban takaró alatt, de akkor általában szopikára megy ki a bújás.. Sajnos hiába mondjuk neki hogy "abból nem jön semmi kincsem" de ő rendületlenül dolgozik az ügyön:D Rendkívül ragszkodó de nemszereti ha dirigálnak neki meg kirakjuk az udvarra, amikor elmegyek itthonról.Akkor lefúj:D Szóval érdekes egy eset:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2889) SystemRoot válasza nRu3 (#2886) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nah, itt van pár kép:)

[link][link][link]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#2890) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Na,ilyet még tuti nem láttatok ;]

Minőségéért elnézést,hírtelen csak egy E250-es került a kezem ügyébe,hogy lekaphassam.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#2891) Mr.Grincs válasza SystemRoot (#2889) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nagyon bájos kismacska:) Gondolom a többi macska most nagyon féltékeny:) Majd megbékélnek figyeld meg:)

--Nozbert-- Hát ilyet még nem láttam:D :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2892) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2888) üzenetére


Orsyka
tag

Vigyázok is:) Születése után már a kezembe fogtam, és ott megfogadtam: Ő az enyém lesz. De egy görcs lett :DDD
Dettó Manó... össze kéne őket ismertetni, sok bennük a közös :DDD
Megsimogatom az engedélye nélkül: elfut
Felemelem: szétgyepálja a kezem foggal-körömmel
Le- vagy elzavarom valahonnan: bokacserkészés
De imád az elöl hagyott ruháimon fetrengeni, és dagasztani rajta, aminek hatására 1-2 ruhám tele van apró lyukakkal :DDD

SystemRoot: Nálam hibát ír ki és nem tudom megnyitni egyik képet se :O

Nozbert: Nővérem cicája mosakodni szokott így! De tündéri az a kép! :))

[ Szerkesztve ]

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2893) SystemRoot válasza Orsyka (#2892) üzenetére


SystemRoot
őstag

A saját szerveremre van feltéve és műxik elméletileg. :F
Esetleg más böngészővel próbálva?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#2894) Orsyka válasza SystemRoot (#2893) üzenetére


Orsyka
tag

Sikerült! Opera nem engedte, de az Explorer igen :P

Nagyon aranyos!!! Tündéri kiscica! Kis husmók :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2895) SystemRoot válasza Orsyka (#2894) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah nagyon bírom ezt a miniszőrpamacsot. Amúgy totál érdeklődő, nagyon bátor, és ma megtanult lépcsőt mászni. :C

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#2896) Orsyka válasza SystemRoot (#2895) üzenetére


Orsyka
tag

Jajj de szeretném, ha Manó újra pici lenne! Annyira aranyos volt! Még menni alig tudott, állandóan eldőlt jobbra-balra, és mindenhova csak felmászni tudott, de az is vagy 1 percbe tellett neki, mire felért :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2897) SystemRoot válasza Orsyka (#2896) üzenetére


SystemRoot
őstag

Amúgy nagyon hamar megnőnek ezek nem?
Kíváncsi vagyok milyen lesz nagyban.:)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#2898) Orsyka válasza SystemRoot (#2897) üzenetére


Orsyka
tag

Túl hamar :( Egyik nap még kicsi kis szőrpamacs, aki esetlenkedik össze-vissza, és egyik pillanatról a másikra már egy izgő mozgó minden után rohangáló ifimacska lesz :)

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#2899) Mr.Grincs válasza Orsyka (#2892) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem lehet rájuk sose haragudni. Legalábbis én nem szoktam:)
Szervác, feket kandur macskánk magába dorombol:D XD Elég neki ha csa a tenyeremet a teste fölött elhúzomés már dorombol, de nagyon hangosan:) Hát még ha simogatom, akkor képes órákig elterülni:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2900) Orsyka válasza Mr.Grincs (#2899) üzenetére


Orsyka
tag

Én nagyon tudok rájuk, mert csinálnak olyan dolgokat, amiktől falnak megyek. Amikor hajnali negyed 3-kor nekiállnak felváltva nyivákolni, akkor azért megy a vizes-spricni, a kergetés és a párnadobálás rendesen.
Gizmó is szokott magába dorombolni, amikor éhes. Ez általába 0-24-ig tart :)) Beül a hűtő elé, és dorombol, ha valakit meglát. De azt szokta még csinálni, ha nagyon felakarja magára hívni a figyelmet, hogy "kér". Ez abból áll, hogy ülve a levegőbe emeli a két mellső macsát, és kapálózik vele. Nagyon aranyos tud lenni. És persze ki áll ellen neki? :) Ezt még faterom tanította neki, a kér szóval, de mostmár magától csinálja a kis sunyi :))

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.