Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen NETbookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-11-28 15:56:19

LOGOUT.hu

Ha notebook-ot keresel, kattint ide, ha netbook-ot, akkor mielőtt kérdésedet felteszed, kérlek fusd át a következő pár sort, konkrét típussal kapcsolatban használd a jobb oldalon található keresőt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20434) Benőke válasza Bogyó bá' (#20427) üzenetére


Benőke
őstag

Ennél jóval többre van most is használva mint amit leírtál.

Persze napfényben jobb a matt kijelzős, meg talán irodában is ha háttal ül valaki az ablaknak, de spec jobban szeretem a fényeset.
Cseppálló billentyűzet? Ez biztos? Mondjuk ez végre talán egy hasznos dolog, bár eddig egy notimba sem öntöttem Kv -t se kakaót. Mondjuk ezt úgy sikerült hogy nem billegek felette bögrével. :)

A kis C60 -as Linuxal is elhúzza 7 órán át. Ez a lényeg. Szöveg szerkesztésnél táblázat kezelésnél bőségesen elég is ez az "erő". Böngészéshez is. Persze látszik rajta hogy nem egy kapkodó idegbeteg, de egyáltalán nem zavaró...

Nem a legutolsó fillér volt csak olyanért nem adok ki feleslegesen amire nincs szükségem. Azért mert csak? Minden szintnél van egy 20k val drágább ami picit jobb...
Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hasonló célokra 3 év múlva is elég lesz. A többihez meg ott asz asztali gépem 23" monitorral i5 procival...

Ezek a terepes dolgok annyira határ dolgok, annyira kevesen használják így, majd ha kell ezzel foglalkozni akkor odafigyel arra az ember, egyébként felesleges...
Az hogy van aki így úgy használja az még nem azt jelenti hogy ez minden napos. A két kezemen meg tudnám számolni hogy 3,5 év alatt hányszor mozdítottam el az asztalról a notimat.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen NETbookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.