Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) club1 válasza BéHGT (#1950) üzenetére


club1
veterán

Elvileg igen. (Én még csak havi 60-70 GB-ig mentem el, mert főleg telefonban használom.)

(#1952) #21351168 válasza club1 (#1948) üzenetére


#21351168
törölt tag

Nem derül és nem is túl praktikus mindég belépegetni.

(#1953) Mahrenburg válasza BéHGT (#1950) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hello!

Kerestem a Hypernet 42-t a Telenor oldalán, de nem leltem. :B Hol található?

Előre is köszönöm!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1954) club1 válasza #21351168 (#1952) üzenetére


club1
veterán

Nem kell belépni rá, ha a voda mobilnet előfizetéseddel nyitod meg. Belépés csak idegen hálózat felől kell...

(#1955) club1 válasza Mahrenburg (#1953) üzenetére


club1
veterán

Mivel nem publikus csomag, nem a Telenor weboldalán kell keresni...

(#1956) Mahrenburg válasza club1 (#1955) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm!

Ez azt jelenti, hogy én, mint "egyszerű ember", nem vehetem igénybe?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1957) andatti válasza Mahrenburg (#1956) üzenetére


andatti
senior tag

De, csak ahhoz tudni kell, hogy mi a zárt flotta neve, és mik a feltételek, hogyan lehet valaki ott flottatag... de segítségképp annyit elárulok, hogy itt kérdezz rá a DPI flottára... Ha párat visszaolvasol, most is az volt a téma...

(#1958) Mahrenburg válasza andatti (#1957) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszönöm!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1959) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok !

Biztosan hülye kérdés de nem tudom a választ :-)

Ha lecseréltetem a 3G sim kártyámat 4G-re az képes működni 3G-t támogató telóban 3G-vel ?
Telóim 3G-sek,tableteim 4G-ek is.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1960) szabogabor10 válasza Bferibörs (#1959) üzenetére


szabogabor10
veterán

Persze.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1961) Bferibörs válasza szabogabor10 (#1960) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszönöm :R

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1962) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Akép alapján ( saját menüm ) ma sim kártyát cseréltettem a T-mobilenel.Szépen beraktam a tabletembe ami támogatja az LTE-t és láss csodát nincs LTE.

kép 18.5 kb

Bementem egy másik T-pontba, rákérdeztem,hogy a net csomagom támogatja e az LTE-t (az előző helyen is megnézték, sticket akartam rám sózni 2 év hűséggel mert az támogatja a régi nem ,köszöntem nem kértem ).Tájékoztattak,hogy nem :) csak 20 Mbit/s felett támogatott az LTE ami közel 7 e Ft/ hó.Okosabb nem igen lettem de 4G nincsen. :(

Szolgáltató váltás előtt állok,próbálom felmérni a lefedettséget ezért lenne szükségem a T-mobile 4G-re mivel a 3G sok helyen nem műxik amerre járok.Ha jó a T. 4G maradok, ha nem akkor nézem a következő szolgáltatót-marad a VODA mert Telenor sem jó azt próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1963) vgyuri válasza Bferibörs (#1962) üzenetére


vgyuri
őstag

Net & Roll TESZT? Nem tudom lehet-e még venni, de 490 forintért 2gb netet ad.

(#1964) JoHnni


JoHnni
senior tag

Üdv!

Kíváncsi lenne valaki tapasztalt e hasonlót. T-mobilenál van 1gigás mobilnetem. Té szerint elhasználtam az adatforgalmat, internetes ügyfélszolgálaton persze annyit írnak, hogy elfogyott. Telefon mérései szerint 750megát használtam. Nem tudom elképzelni, hogy 250megát tévedne a méréssel...
Valaki utánajárt már annak, hogy valóban jól mérnek e?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#1965) Bferibörs válasza vgyuri (#1963) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajna az csak hang vagy hang+net csomaghoz adják,nekem csak net kártyám van T.mobiles -kérdeztem-így nem vehető igénybe.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1966) Bferibörs válasza JoHnni (#1964) üzenetére


Bferibörs
addikt

Számlázási időszakod jól van beállítva a telódon ?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1967) vgyuri válasza Bferibörs (#1965) üzenetére


vgyuri
őstag

Új kártyát adnak, nem bővítő egy meglévő előfizetéshez. Bemész egy tpontba, megveszed a kártyát, 60 napod van felhasználni a 2 gb-ot, nincs hűség rá, nem kell meglévő előfizetés hozzá: link

[ Szerkesztve ]

(#1968) Bferibörs válasza vgyuri (#1967) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát passz,rákérdeztem, azt mondták nem lehet, de előbb utóbb felhívom őket,lemondás címén, akkor vissza hívnak és normális ajánlatokat tesznek,sajna a T netes kártyámról nem lehet hívni semmit az 1430-at sem.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1969) Bferibörs válasza Bferibörs (#1968) üzenetére


Bferibörs
addikt

janavissza hívás nem sz@r rágóság,olyan ügyintéző hív vissza aki tárgyaló képes és adhat lehetőséget,ha én hívom az üfit össze ,vissza beszélnek nem tudnak semmit ajánlani mert nem tehetik,csak a nyilvános ajánlatokat

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1970) vgyuri válasza Bferibörs (#1968) üzenetére


vgyuri
őstag

Hivatkozz a honlapra, mert fent van az ajánlat, hivatalos Telekom boltban meg kell tudni kötnöd. Tesztelésére tökéletes lenne Neked.

(#1971) kali válasza JoHnni (#1964) üzenetére


kali
legenda

szia,

egyrészt a(z egyedi) fordulónap kérdéses, hogy a telefonodon számolt időszak megfelel a szolgáltatósnak vagy sem, másrészt a szolgáltatók 10 kilobyte kerekítéssel dolgoznak, a telefon meg alapban nem, ebből is adódhat eltérés, sok apró kérés (e-mail ellenőrizgetés...stb.) esetén nem is kicsi.

[ Szerkesztve ]

(#1972) oncsi válasza kali (#1971) üzenetére


oncsi
őstag

Nekem más tapasztalatom van ezzel kapcsolatban.
A Tab mikor jelezte, hogy elfogy a 30GB (LTE) akkor tényleg el is fogyott. kb mindig 1-200 MB különbség volt csak.
Az a 30GB-nál kb 0.5%
Most Voda van az esti +100GB-os. Nagyon vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban.
MiFi Router (van ilyen szó?) az egész kellemes kütyü. Lehet bele kártyát tenni de sehol nem írja, hogy azt miként használhatom (FTP lenne nekem az igazi)
Az esti időszak az éppen nem szuper. 6 óra nem volt elég, hogy egy win 7-et teljesen fulra belakjam, miközben ment a SW update. (139 fontos fájl cirka 1GB!) Mindjárt 6 óra, és még csak a 86. nál tart éjfél óta.
A sebessége annak ellenére, hogy csak 3G nem rosszabb, mint az itt elérhető 4G volt.
Letöltési sebesség kb egyforma, 25Mb/s a feltöltési nagyon ingadozik. Max kb 1-2Mb között van, de le is esik néha 100Kb/s-re. A PING viszont jobb. A T-az mindig 39ms volt. Ez meg 19-28ms között.
Már csak kell egy jó adatforgalom számláló, a nappali, meg az éjszakai net forgalom külön számlálásához.. A Vodáé egybe veszi.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1973) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Lehet váltok UPC mobilra.

1 Mbps /0,5 Mbps, esetleg 2Mbps /1Mbps mennyire elég a hétköznapokra? Böngészés már flottul megy vele? Gondolom youtube-ot ilyen sebességgel el kell felejteni.

(#1974) Bferibörs válasza vgyuri (#1970) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi, meg próbálom

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1975) Bferibörs válasza Mate (#1973) üzenetére


Bferibörs
addikt

nincs tapasztalatom, azt tudom,hogy a kollega nőm a gmailt sem tudta megnyitni vele a munkahelyemen, többször hívta ez ügyben a UPS-t,végül megköszönte és vissza adta,település Diósd "belfalu".

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1976) Mate válasza Bferibörs (#1975) üzenetére


Mate
nagyúr

Úgy látszik megoldódik a problémám :)

Megszűnik a T-s flottám. Viszont most úgy néz ki, hogy lesz helyette telenor eszméletlen jó áron 5 vagy 8 gigás nettel.

Már csak az a kérdés, hogy havi 20 napban, napi 3 óra mobilnettel, kevés youtubbal elég az 5 giga?

(#1977) oncsi válasza oncsi (#1972) üzenetére


oncsi
őstag

Már nem kell adatforgalom mérő a Voda Net-hez. Felesleges. Csak most tudtam meg, hogy pontosan hogyan is működik ez a 100GB esti net. Holnap lehet, hogy vissza mondom. Bocs ha valakinek ez nyilvánvaló volt, de nekem nem volt. Plusz eljátszották azt, hogy nem tudtam az E számlát megnézni. Nem volt regisztrálva a szám a rendszerűkben 4 napig (?)
Szóval a lényeg: Van 12 GB havi forgalmi mennyiség ha modemmel veszem akkor 4900Ft-ért. Ha ez elfogy akkor van egy autómatikusan bővülő 1x1GB bővitési lehetőség 1000Ft-ért. Ez lemondható, de azért érdekes egy megoldás. Ez után nincs Net. Sem lassitot, se se semmi! A100GB addig nem elérhető. Az csak onnantól használható ha az alap 12GB már elfogyott. Akkor megint van net, de csak éjjel 0h-tól 06-ig. Viszont messze nem olyan sebességgel mint az alap 12GB. A feltöltési sebesség színte nulla. A letőltési sebesség akkor is jó. :F

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1978) club1 válasza oncsi (#1977) üzenetére


club1
veterán

Nálad akkor ott valami hiba lesz. A 100 GB net természetesen minden este elérhető, nem csak akkor, ha elfogyott a havi adatkeret. Ahogy leírtad, annak semmi értelme nem lenne...

(#1979) oncsi válasza club1 (#1978) üzenetére


oncsi
őstag

Persze, minden este elérhető. De most fogyott le pont a 12GB. Szándékosan letőltöttem, mert nem tudtam hogyan is működik. Letiltottam az automatikusan hozzáadott +1GB-ot, és nincs net. Még 47 perc, és megint lesz net (elvileg). De holnap, napközben semmi nem lesz egészen a forduló napig (19.).
Reggel kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1980) kali válasza oncsi (#1972) üzenetére


kali
legenda

a felhasználási módtól függ, mert ha beállításra kerül több e-mail cím fetch szinkronizációval és kellően sűrű ellenőrzésre, például minden 15 perces intervallum leteltével és mindig felkerekíti a forgalmazott adatot, illetve van még mellé több olyan alkalmazás, ami szintén sűrűn frissítget - időjárás, naptár vagy bármi ilyesmi -, ráadásul a netezési szokás is olyan, hogy szintén sűrűn van mit kerekítgetni, akkor nem nehéz 1 GB adatforgalom mellett ~200 MB különbözetet összehozni a nem kerekített és a felkerekített számlálással.
nem véletlenül vannak szolgáltatós profilok bizonyos alkalmazásokhoz, amikkel adatforgalmat (is) mérnek.

mate3553; szia, az 5 GB elég soknak mondható, hacsak nem a komolyabb felbontású youtube videókról van szó, amiknél néhány perc is gigára rúghat akár.

[ Szerkesztve ]

(#1981) Mate válasza kali (#1980) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem fullHD videókat akarok mobilon nézni :D Csak azt akarom, hogy ne kelljen figyelnem az adatforgalmat csak azért, mert megnézek egy videót.

Amúgy nézegettem egy táblázatot, hogy mi mennyit fogyaszt kb. 1 óra alatt és az alapján számolva havi 6 óra youtube+sok böngészés simán belefér. Úgyhogy nem lesz gond.

Köszönöm a segítségeket :)

(#1982) Bferibörs válasza Mate (#1976) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ha nem titok mesélj,milyen csomag milyen jó ár és milyen sebességű a net?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1983) Mate válasza Bferibörs (#1982) üzenetére


Mate
nagyúr

Céges flotta lesz. T flotta volt kb. 5K havonta mobilnet nélkül 16 Ft-os percdíjjal. Most 4,5K lesz a flotta, 9 Ft-os percdíjjal 5 giga nettel.

(#1984) Bferibörs válasza Mate (#1983) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszi.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1985) oncsi válasza Mate (#1983) üzenetére


oncsi
őstag

Hasonlóban vagyunk mi is (Mediphone) Ez is 9 Ft nettó, és T-s hálózatot használ. Egymást ingyen hívhatjuk, ami nálam kb 90%-a az összes hívásnak. 2GB Net-el-3EFt, 5GB-al meg 4.5eFt. Utána belassít 128Kb-re. Van 8e-ért (azt hiszem ez is nettó) olyan is, hogy mindenkit (belföldön) ingyen hívhatsz, és 5 GB-net. 3 éve használjuk, eddig semmi gond nem volt vele.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1986) Bferibörs válasza vgyuri (#1970) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszi a tanácsot ! ( a többi topikosnak is !) sikerült beszereznem 490 Ft-ért a teszt csomagot,rendesen hasít, még hátra van a lefedettség ellenőrzése amerre járok az kb. 1 hónapig tart addigra járom körbe a szokott területet. :R

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1987) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Hátha valakit érdekel.

3 sim kártya 2 szolgáltató.Azonos körülmények között azonos időben ,más - más készülékben tesztelve sebesség szempontjából,szabadban.

ping letöltés feltöltés
1 kártya VODAFONE 42 Mbit/s 3G 41 6,27 3,31
2 kártya T-mobile 10 Mbit/s 3G 50 9,26 1,67
3 kártya T-mobile 150 Mbit/s 4G 42 83,01 18,80

kb.5 percel később:

1 kártya VODAFONE 42 Mbit/s 3G nem írtam le 11,9 3,80
2 kártya T-mobile 10 Mbit/s 3G 50 10,26 1,67
3 kártya T-mobile 150 Mbit/s 4G 39 84,45 21,73

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1988) vgyuri válasza Bferibörs (#1987) üzenetére


vgyuri
őstag

Nem rossz értékek ezek, de nagyban függ attól mennyien használják az adott területen a tornyokat, szóval bármikor lecsökkenhet a sebesség. Jó tesztelést kívánok: vidéken a Telenor és Telekom közösen építi a 4G-t ha jól tudom, Vodafone 3G-ben erős jelenleg.

(#1989) Bferibörs válasza vgyuri (#1988) üzenetére


Bferibörs
addikt

próbálgatom, jövő héten vidéken amerre járok.
A VODA meglepő volt a mobil net basicet ua-ért adja hűség nélkül mint hűséggel, na jó hűséggel valami 16 ezres kütyüt is ad,akinek használható annak talán jó.Nekem mindegy jó így , hűség nélkül 3490 a csomag.E számlával, 2 év hűséggel 2990, E számla nélkül 2 év h. 3490.
ja T 150 Mbites cucca 23 Mbittel száguldot a 4G-vel ott ahol a 3G szintén T 10 Mbites csomagja 10,3-al ment.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1990) oncsi


oncsi
őstag

Én kellemesen csalódtam a Voda sebességében. A T, itt Pesten a belvárosban sokszor akadozott. Nem csak a 4G, hanem úgy kb minden. Ezért is kerestem mást is. A Voda 3G-ben is viszonylag stabil 20Gbps felett volt. Már letöltöttem 60GB adatot. (kiélem a Linux distrok utáni vágyaimat) Tegnap nappal természetesen már nem volt net. Sajnos úgy van ahogy már lentebb írtam, hogy nem számolja a nappali, meg az éjszakai forgalmat külön. Minden féle reklám fogások helyett (én is horogra akadtam) inkább úgy kellene fogalmazni, hogy nesze user van havi 112GB felhasználható interneted. De ha elérted a 12GB-ot (amihez kapsz még egyet egy ezresért, ha nem tiltod le időben) onnantól kezdve csak éjszaka netezhetsz.. Én még kibővítettem a nyári 3GB-al, de természetesen ezt is előbb elhasználja, és másnapra megint nincs semmi. Nem lenne ez így sem rossz, ha nappal adna egy lassított forgalmat. De nem, nappal csak a voda oldala nézhető. Este, mint most is, megy rendesen.
Az is érdekes, hogy a T-mobilos 30GB-os csomagba jött egy SMS, miszerint bővíthetem azt 5500Ft-ért, korlátlan! éjszakai csomaggal. :W Most szólnak, miután megvettem a vodát pont ezért?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1991) club1 válasza oncsi (#1990) üzenetére


club1
veterán

20 Gbps-os mobilnettel én is kellemesen csalódnék. Az a baj, hogy az még 5G-n sem lesz elérhető...

(#1992) Werkly


Werkly
őstag

Kinél érdemes mobilnetre beruházni? Nem nagyon akarnék hűséget! T-s Net&Roll kamu. Nem adtak 3 helyen!

(#1993) club1 válasza Werkly (#1992) üzenetére


club1
veterán

4G-t sem?

(#1994) radio100jozs válasza Werkly (#1992) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ha csak tesztelni akarsz, akkor vegyél egy Domino SIM kártyát (bevásárlóközpont, benzinkút...stb), Válts Domino Surf csomagra (ingyen van), így levesz 890 Ft-ot, és kapsz 100 Mb-ot, de csak max 10 mb/s-el engedi 4G-n is. Utána aktiválj egy Domino NetPlusz L csomagot 1590-ért, és kapsz 1 hónapra 1 GB-ot, amit már 150 Mb/s-el enged. Érdekes, hogy nekem csak 1.290-et vont le, azaz a régi árat az egyenlegről.

Én most Vodafone MobilNet Basic mellé vettem ezt a Dominot tesztelni, mert a Tablettel munkába jövet-menet online rádiózok a vonaton, meg böngészek Bp-Monor között. A Vodának megy a 4G-n, de Ferihegynél megszakad, és Vecséstől meg már nincs is, viszont vgig van 3G-je. De a gond, hogy 3-4 helyen is megszakad a letöltés, elveszti a hálózatot, és idegesítő. Valamiért hálózati túlterhelés, vagy nem jól vannak összefűzve a cellák, de bosszantó. Még ha van is maximum HSPA, (H+), akkor is van, hogy nincs adatforgalom azokon a helyszíneken.

Erre akkor kipróbálom a T-t, mert a térkép szerint végig van 4G. Eddig az a tapasztalat, hogy hiába van 4G, és az Europarkban mértem vele letöltésben 90 Mb/s-t, de pld.. Köki-Monor között 3G-n lóg inkább a Tablet. Monoron is csak 1-2 csík van az állomásnál, meg Kökinél is. De a lényeg, hogy az egész úton egyetlen helyen volt megszakadás az adatfolyamban a T-nél útközben.

Azért kissé nevetséges, hogy jönnek it a videó nézéssel, miközben még egy online rádiót sem lehet szakadás nélkül hallgatni, pedig van vagy 15-20 mp puffer is benne, és csak 192 k-val jön le.

(#1995) radio100jozs válasza radio100jozs (#1994) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ma hazafelé kipróbálom a T-nél, hogy beállítom csak LTE hálózatra a Tabletet, és akkor mit produkál Köki-Monor között a vonaton utazva. Még ami érdekes, hogy a T-nél végig maximális volt a 3G háló,c sak egy helyen fogyott el, ahol meg is szakadt, de a Vodánál folyamatosan vándorolnak a csíkok a maximum és a minimum között.

[ Szerkesztve ]

(#1996) kali válasza Werkly (#1992) üzenetére


kali
legenda

nem kamu, csak az ügyintézők szerencsétlenkednek néhány helyen, de lehet hatni rájuk a weboldalon leírtakkal, vagy egy telefonálással az ügyfélszolgálatra.

radio100jozs; arra kell figyelni, hogy a használt eszköz ne csak az 1800, hanem a 800 MHz lte frekvenciát is kezelje.

[ Szerkesztve ]

(#1997) Werkly


Werkly
őstag

Ipad Air 2-be lenne. Hát most mit okoskodjak a T-s kisasszonykákkal? Állították rendíthetetlenül, hogy már megszűnt! Akkor marad a WIFI már ahol van! Egyszer talán ingyen lesz a mobilnet is! Csak győzzem kivárni! Más? Blue, UPC stb.?

(#1998) oncsi válasza oncsi (#1990) üzenetére


oncsi
őstag

Természetesen 20Mbps. :B

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1999) radio100jozs válasza kali (#1996) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen ezt tudom, sőt 2600 Mhz-en is mennyen a 4G miatt. Ezzel nincs is gond (új Asus Fonepab 7), mert a Voda eleve csak 800-on, meg 2600-on megy 4G. (nem nyertek 1800 Mhz-en, így nincs ott szabad kapacitásuk). Anno emlékszem a 3G-s modemekkel is gond volt, mert a Voda főleg 900 Mhz-re építette ki vidéken a 2100 Mhz mellett, így csodálkoztak páran, hogy nem működött a Voda 3G, azaz nem volt a modemen hálózat.

(#2000) Bferibörs válasza Werkly (#1997) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én tegnap előtt vettem,ha fent van a T oldalán akkor van , ne hagyd magad,nekem is 2 ügyintéző azt mondta,hogy nincs a 3. Adott.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.