Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kingabo válasza Heller2 (#500) üzenetére


kingabo
őstag

Ha fizetned kell, akkor uv-sként jön a csomag és a postásnak kell adnod a pénzt.

(#502) Heller2 válasza kingabo (#501) üzenetére


Heller2
aktív tag

Akkor megúsztam, mert fizetni nem kellett! :K

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#503) RexpecT válasza paca5 (#496) üzenetére


RexpecT
addikt

Te is pesti vagy?

(#504) paca5 válasza RexpecT (#503) üzenetére


paca5
tag

Szfvár.
Nekem ma még eddig nem hozták ki :-( Talán majd holnap...

(#505) paca5 válasza paca5 (#504) üzenetére


paca5
tag

MEGJÖTT!!!!!

Gift-ként jött ezért nem kellett semmit sem fizetni utána!!!!!
Van hozzá Eu-s 220V dugó átalakító :-))
Eddig ennyi :-))))

Tesztelem.. :-))

(#506) horvathkrisz válasza paca5 (#505) üzenetére


horvathkrisz
addikt

2A-es töltövel szallitottak?
Hogy nez ki az az atalakito? Tudnal mutatni egy kepet rola?
Milyen firmware-el kaptad?

(#507) paca5 válasza horvathkrisz (#506) üzenetére


paca5
tag

Igen 2A töltővel jött
Átalakítóról kép itt: http://goo.gl/At4dK

rk3066 26-09-2012
Android 4.1.1

(#508) horvathkrisz válasza paca5 (#507) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Köszi a gyors valaszt! ;)

Kepet milyen felbontasban tudtad beallitani?
Wifit dobalja?

(#509) Z_T válasza paca5 (#507) üzenetére


Z_T
aktív tag

Wow! Gratula! :C

Kérünk szépen mindent blogolni itt a fórumon! Többen iszzuk a szavaidat, és persze drukkolunk, meg vágyakozunk, hogy bárcsak már mi is itt tartanánk!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#510) Doosa válasza paca5 (#505) üzenetére


Doosa
aktív tag

Mi volt a részidő?

(#511) #79335424 válasza paca5 (#507) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na végre! Én is kíváncsi vagyok a tapasztalataidra! Hohó, most látom a dátumot. Az még a régi firm.

[ Szerkesztve ]

(#512) paca5


paca5
tag

"Sajnos" a géphez nem férek hozzá, mert a gyerek nézi az autós műsorát a Youtobon... Igaz nem HD a minősége, de a wifi nem dobta el még 1x sem magát.
Eddig egy db Youtubos HD-t próbáltam, na ott látszott hogy nem megy fullba a kép...

Este ha hozzáférek :DD , szeretném megnézni a kamerámmal felvett 720p és 1080i -s filmeket egy hv-t dekódolást is tudó lejátszóval...

Ha lesz infóm természetesen megírom...

A gyerek Youtubos videója megy már vagy 20 perce de nem dobta még el egyszer sem....

A kütyüt 10.17.én rendeltem meg.

[ Szerkesztve ]

(#513) paca5


paca5
tag

Kipróbáltam a Youtubos HD Big Buck Bunny filmet és végig ment wifi szakadozás nélkül....

Illetve lejátszottam a killasample videót is amit a diceplayer nem, de a pptv valami kínai írásjeles lejátszó vitt rendesen akadozás nélkül igaz nem fullba sajna :-(

(#514) horvathkrisz válasza paca5 (#513) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Megprobalnal esetleg egy fullHD filmet lejatszani külsö vinyorol vagy pendrive-rol?

(#515) paca5 válasza horvathkrisz (#514) üzenetére


paca5
tag

A KillaSample pendriveról futott
VIDEO: [H264] 1920x1080 24bpp 29.917 fps 13339.8 kbps (1628.4 kbyte/s)
Vitte akadozás nélkül, de sajna nem fullképernyőn...

Más: a Dice player nekem el sem indul... a Bsplayerhez még külön kodekek kellenek , eddig a legjobban nekem az MX player jött be... Van az Mx playernél a jobb felső sarokban egy "gomb" szoftveresen vagy hardveresen akarod a film lejátszást... a killasample.mkv alatt látszott a különbség a hw javára :-)

(#516) vlevi


vlevi
nagyúr

w2comp-on azt írják róluk, hogy az x264-es kódolást nem tudják. Gondolom nem a hardver miatt, hanem mert droidra még nem találtak olyan lejátszót.

Vagy ezzel már megy, csak a korábbi, egymagos cuccokkal nem ment?
Egyébként én várok egy kicsit nagyobb szerkezetre.
Mondjuk erre, csak kétmagosban [link], távirányítóval sok USB-vel, satöbbi.

Vagy mittudomén, ez is tetszetős : [link]
Igaz, nem pendrive méret, de cserébe több csatlakozási lehetősége van, rakhatok rá mégnagyobb külső antennát, ha gyenge a jel, satöbbi. Csak cseréljék le ebben is a vasat egy RockChipre a mostani Allwinner helyett.

(#517) #79335424 válasza vlevi (#516) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, ezt nem értem. Mi az az x264? Ha a h264 -re gondolsz, akkor olvasd el, ami egy posztal a tied előtt van. Hogy lehetne választani hw kódolást a Killa Sample -n, ha nem tudja a h264 -et?

(#518) dqdb válasza vlevi (#516) üzenetére


dqdb
nagyúr

w2comp-on azt írják róluk, hogy az x264-es kódolást nem tudják. Gondolom nem a hardver miatt, hanem mert droidra még nem találtak olyan lejátszót.
Olyan nincsen, hogy x264 kódolás. Az x264 egy szoftver, amellyel H.264 kódolású videókat lehet készíteni. Az ellenben elképzelhető, hogy egy-egy ügyes kezű releaser képes teljesen feleslegesen olyan MPEG-4 levelt használni, hogy a hardveres dekóderek egy része fejre áll tőle (bár ez is csak pár évvel ezelőtt volt probléma, mostanában már ügyelnek erre).

Valaki használ air mouse-t ezekhez az Androidos kütyükhöz? Mennyire kényelmes kezelni őket a levegőben hadonászva? Ezt és ezt néztem, az utóbbi felé hajlok inkább (ha idióta módon nem lenne a bal egérgomb és az OK gomb logikailag felcserélve, akkor egyértelműen ez lenne a befutó).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#519) vlevi válasza #79335424 (#517) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem tudom, hogy gondolom, csak olvastam valamit, azért kérdeztem meg, mi ez.

"Important Notice:
...
E. It cannot support all video codecs like x264.
"

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy van egy Allwinner chipes táblagépen (Concorde 9.7), és azzal megy a killa sample, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#520) horvathkrisz válasza dqdb (#518) üzenetére


horvathkrisz
addikt

En ilyet rendeltem, ha varsz par napot amire megkapom, leirom a tapasztalatokat rola. Mar itt van az orszagban a cucc, kerdes hogy mikor engedik tovabb...

(#521) #79335424 válasza dqdb (#518) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hmmm... Egy szakértő! :R

(#522) #79335424 válasza vlevi (#519) üzenetére


#79335424
törölt tag

Amit linkeltél, abban nem Allwinner A10 van, még kevésbé RK3066. Ezért feltételezem, hogy a GPU köszönő viszonyban sincs a Mali 400 -zal. Az x264 pedig elírás.

(#523) paca5


paca5
tag

Amiket eddig észrevettem...
A wifi jel erőssége eléggé változó, de egyszer sem szakadt meg a háttérben futó tunein netes rádió adása...
A hardveres film gyorsítás működik 1080p-s dts-s filmet néztem rajta, ment rendesen csak sajna ugye nem fullban... :-(

Van egy c270 Logitech webkamerám, rádugtam, de nem történt semmi sem... se a skype, se a gtalk nem látja.
Van egy, a már rég emlegetett usb-s hangkártyám.. na azt sem látta. :-(
Illetve van egy szintén usb-s Bluetooth "fogam" na azt sem látta a szentem. :-(

Mindezt az eredeti, elég régi ROM produkálja... remélem az újban sok minden javítva lesz.

(#524) horvathkrisz válasza paca5 (#523) üzenetére


horvathkrisz
addikt

mit jelent az hogy nem fullban? nem lehet teljes kepernyöre rakni?

(#525) paca5 válasza horvathkrisz (#524) üzenetére


paca5
tag

Igen marad a kép alsó részén egy jó pár centis fekete sáv...

(#526) horvathkrisz válasza paca5 (#525) üzenetére


horvathkrisz
addikt

csak az alson?

(#527) RexpecT válasza horvathkrisz (#526) üzenetére


RexpecT
addikt

Igen, a status bar ott marad, elvileg van rá progi, amivel ki-be lehet kapcsolni.

(#528) #79335424 válasza paca5 (#523) üzenetére


#79335424
törölt tag

A hangkártya fog menni az új firm -mel. Kamerát nem néztem. Bt csak CM -mel megy ( még ). Milyen full HD monitorral / TV -vel sikerült működésre bírnod?

[ Szerkesztve ]

(#529) RexpecT válasza #79335424 (#528) üzenetére


RexpecT
addikt

2012.11.08
09:17
Küldemény információ:
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedur

Ma vagy holnap(elvileg holnap is munkanap) akkor meg kell sztem kapnom :C .

(#530) RufuszX


RufuszX
senior tag

Na az enyém sem veszett el, de a vámot sem úszom meg:
"2012.11.08
10:24

Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs "

Ebben csak az a fura, hogy valószínűleg az elsők között rendeltem (október 8.) és utolsónak kapom meg. Mindezt Bp-i címre... :(((

[ Szerkesztve ]

(#531) doggie válasza RufuszX (#530) üzenetére


doggie
aktív tag

Nem. Utolsónak én fogom. Nekem még azóta sem változott a státuszom. :-(
Pipa is vagyok már!

[ Szerkesztve ]

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#532) doggie válasza RexpecT (#527) üzenetére


doggie
aktív tag

Ez az X--Tab-os csapatnak is gondja volt, itt nem működne az auto hidebar (vagy valami hasonló nevű) app?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#533) moat81


moat81
csendes tag

Nekem amióta meg van, azóta nem volt gondom a wifi-vel (szerencsére), igaz a finless 1.5-ös ROM-mal még nem sokat használtam, kb 1 hete csak lóg a TV oldalából és nem jutottam oda, hogy piszkálgassam.

A Full HD videókat finnyásan kezeli, van ami wifin akadásmentesen megy, van ami ~10 másodpercenként megakad kicsit. Itt gondolom köze lehet a dolognak ahhoz is, hogy milyen sávszélességre van szüksége a filmnek. Gondolok itt a több csatornás audio adatcsomagokra.
Célszerű Direct Play-et támogató lejátszóval próbálgatni, pl. Plex-en lehet "erőltetni" a Direct Play-t.
(Eddig én csak DLNA-n próbálgattam a film lejátszást, USB-ről, kártyálól még nem.)
Szerintem a Full HD lejátszásnak addig nem sok jelentősége van, amíg maga az eszköz nem képes Full HD megjelenítésre, no meg Full HD filmet sztereo-ban nézni olyan mint BMW-ben tréleren utazni. :)

Az alsó sáv eltűnése már jó ideje megoldott dolog (azt hiszem), legalábbis YouTube-on eltűnik és úgy emlékszem Plex-el a film is teljes képernyős volt.
Ami még nem teljesen tiszta nekem, hogy ha nem adja ki a Full HD felbontást, akkor a TV miért annak érzékeli (írja ki) ha arra állítom a beállításokban az MK-t... Ezt csak valami info tag-ben adja ki magából "átvágva" vele a TV-t? Lehet, hogy hülye kérdés, de nekem fura...

[ Szerkesztve ]

(#534) paca5 válasza #79335424 (#528) üzenetére


paca5
tag

Ez egy LG full HD tv lcd

(#535) gerg0


gerg0
aktív tag

YEAH! Megkaptam! :C
[link]

(#536) horvathkrisz válasza gerg0 (#535) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Grat! :C
És milyen hasznáni?
MK808-asod van?

(#537) #79335424 válasza horvathkrisz (#536) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézted a linket? Vagy arra gondolsz, hogy egy 802 -est raktak a 808 dobozába? :D
Gerg0: A távirányítós tapasztalatokra kíváncsi vagyok ( pl. multitouch )!

[ Szerkesztve ]

(#538) #79335424 válasza paca5 (#534) üzenetére


#79335424
törölt tag

Festékjegyzék. Aaaakarommonndani mázlista, hogy van kép! :)

(#539) horvathkrisz válasza #79335424 (#537) üzenetére


horvathkrisz
addikt

:B

(#540) #79335424


#79335424
törölt tag

Friss, ropogós CM10 az armtvtech -en! Gyorsak voltak, de kíváncsi vagyok, mit sikerült kijavítani 2nap alatt. Ez lesz az első firmfrissítésem CWM -ből.

(#541) Z_T válasza doggie (#531) üzenetére


Z_T
aktív tag

A ki kapja meg előbb versenyben én vagyok az utolsó helyen pillanatnyilag:

2012.11.08 13:06
Küldemény információ: Célországba elküldve / Item sent abroad

Talán a jövő hétben reménykedhetek!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#542) Z_T válasza gerg0 (#535) üzenetére


Z_T
aktív tag

1. 2A-s táppal jött ?
2. EU dugót kaptál hozzá?
3. Vámot, egyebet kellett fizetni? Ha igen, mennyit?

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#543) horvathkrisz válasza Z_T (#541) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Vagy én...

(#544) #79335424


#79335424
törölt tag

RexpecT : Remélem, érteni fogják a kérdést, mert nem volt pontos. Az 1080p felbontás eddig is szerepelt a menüben. Igaz, csak a gyáriban mert a CM10 -ben ez új. Csak nem adta ki a beállított felbontást. Ezt akartam kipróbálni, csak nem volt kép a monitoron. Remélem, valaki, aki oly szerencsés, hogy van kép, tesztelni fogja.

(#545) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Ezt a programot vajon tudja futtatni az mk808?
Amennyiben igen, nem kell venni méregdrága wifis külső vinyót...

Szerk.: Fasza, a telefont látja a windowsos PC, innentől a sima usb-s winyóból csinálok wifis-t és amit letöltök az mk808-cal, meg tudom nézni gépen is... ;]

Tehát szükségtelen egy ilyen ráadásul nagyon drága wifis winyó. ;]

[ Szerkesztve ]

(#546) horvathkrisz válasza horvathkrisz (#545) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Bocsi, az utolsó link hibás, erre gondoltam.

Szerk.: már majdnem vettem egyet, gondoltam szólok nehogy valaki beleessen ilyen hibába...

[ Szerkesztve ]

(#547) #79335424 válasza horvathkrisz (#545) üzenetére


#79335424
törölt tag

Biztos tudja, de több tucat ilyen program van. Milyen az a méregdrága wifis vinyó és mit szeretnél pontosan? Win alól elérni az MK -ba dugott usb -s tárolót?

(#548) gerg0


gerg0
aktív tag

Igen, MK808.
Nekem is 9.26-ai FW van benne, úgyhogy frissítenem kell.
Kipróbáltam faterom plazmáján, megy szépen.
Ez az első androidos eszközöm, még tanulnom kell.

A távirányító kapásból működik, pc-n is. Multitouch-ot nem tudja, a hüvelykujjam így is letakarja majdnem az egészet.

Z_T:
-2A-es tápot és EU-s átalakítót is kaptam.
-Semmit nem kellett fizetnem, csak aláírni hogy átvettem. :K

Wifit és a netet nem tudtam még kipróbálni, mert a router a ház másik felében van, idáig már nem jön el a jel.
Majd usb->lan átalakítóval akarom használni, de még nem jött meg és várok egy aktív usb hubra is.

Nekem is lenne pár kérdésem:
Nem szeretném elrontani, hogyan kell FW update-elni? :B
És olyan FW verzió kéne, ami már kezel usb-s hangkártyát, mert egyelőre csak egy sima monitorom van és így hangot nem tudok kicsikarni belőle.

(#549) RufuszX válasza horvathkrisz (#545) üzenetére


RufuszX
senior tag

Erre találták ki a NAS-t.
Csendes, okos és gyors is. :)

(#550) horvathkrisz válasza #79335424 (#547) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Pontosan, win alól elérni a az MK-s vinyót.

Szerk.: RufuszX, de épp az hogy nem kell NAS-t venni, hanem így is meg lehet oldani...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.