Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge

Hozzászólások

(#151) Gyusz


Gyusz
őstag

Az eladási adatok eddig nem túl biztatóak link. :(

(#152) mad1 válasza Gyusz (#151) üzenetére


mad1
veterán

Joyyal en sem vinnem vegig.. :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#153) CarajoEsp válasza mad1 (#152) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Én X360-on játszottam és azt kell mondjam, hogy az utóbbi idők legnagyszerűbb játéka...lehetett volnam, ha picivel nagyobb szabadságot kapunk benne. Mert bár hatalmas érzés ugrálni több emelet magasban, de még ígyis picit csőszerű hatást kelt a játék.
Ha lenne benne igazi freestyle, akkor 10/10, így csak 10/8-at kaphat.
A történet nem igazán lényeges de jópofa, a zenék kiválóak, de tényleg, a hangok és a grafika pedig félelmetesen jól néz ki.
És Joyyal tökéletesen irányítható.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#154) mad1 válasza CarajoEsp (#153) üzenetére


mad1
veterán

Nem az ugrabugrara gondoltam.Az rendben is van ,csak a harc erdekes lehet joyon,mert ugye fps...

Ne szemetelj ! = Steam

(#155) CarajoEsp válasza mad1 (#154) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Hmmm...nézd, igazándiból összesen kb. 2szer kell benne úgymond harcolni, akkor is puszta kézzel, ha nem akarsz gyilkolni, de még ezek is kikerülhetőek, igaz csak nagyon nehezen. Egyébként, sokan pont a fegyveres harc pontatlanságát és gyengeségét írják le, de én nekem pont az jön át, hogy nem vagy egy Rambó, ha 2szer megütnek, már fekszel is el. Az fps pedig konzolon sem gáz, énis azt hittem, de amióta főleg konzolon játszom, fel se tűnik.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#156) athomi válasza keIdor (#150) üzenetére


athomi
veterán

Mennyire jelent kihívást, mennyire nehéz a játék?

Állítólag kicsi a szabadság a játékban, ami pedig a legrosszabb, hogy a játék végig ugyanarról szól, így a vége unalomba fullad. Hogyan látod ezeket?

Gyusz: Ez a 90.000 eladott korong nagyon gyér. :(

[ Szerkesztve ]

(#157) CarajoEsp válasza athomi (#156) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Elég nehéz, főleg ha azt a nehézségi fokot választod. Namost főleg azoknál a részeknél, ahol menekülned kell, ott sokszor múlik apró nüanszokon, hogy megmenekülsz-e vagy sem. És igen repetatív a játék, végig ugyan arról szól, de szerintem ez nem gond, mivel nem túl hosszú. Én nem éreztem, hogy unnám a végére.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#158) Windsurfer


Windsurfer
tag

nah sajnos ez az a game ami nem fog nekem elfutni pedig nagyon érdekel... a notimban 256mb-s vid kari nem hinném,h elég lenne míg az asztali gepben csak sima egy magos proc és 1gb ram van (a vid kari jó lenne 512mb-vel).
Amit kicsit érdekesnek találok, hogy Wii-re nem adják ki pedig szerintem ott jönne ki igazán ez az ugrabugra,csúszás,üsd,lőd dolog :B ez persze csak a személyes véleményem nem megkövezni érte... :))

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#159) fpeter07 válasza Gyusz (#151) üzenetére


fpeter07
veterán

Mindenki a pc-set várja :)

(#160) fpeter07


fpeter07
veterán

Demo lesz vmikor a hónapban?

(#161) mad1 válasza fpeter07 (#160) üzenetére


mad1
veterán

Iden mar nem :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#162) fpeter07 válasza mad1 (#161) üzenetére


fpeter07
veterán

És amugy lesz?

(#163) Sirandrish válasza fpeter07 (#162) üzenetére


Sirandrish
legenda

Januárba jön a game..azthiszem demo előzetes nélkül...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#164) mad1 válasza Sirandrish (#163) üzenetére


mad1
veterán

Tegnap sikerult kiprobalnom,en 9pontot adok neki.de joyyal eleg gas az iranyitas.

Ne szemetelj ! = Steam

(#165) fpeter07 válasza Sirandrish (#163) üzenetére


fpeter07
veterán

az zsír :(( medig kipróbáltam volna vétel előtt...

(#166) keIdor válasza athomi (#156) üzenetére


keIdor
titán

Hát így igaz sajnos. Jó a játék, de végig ugyanolyan marad, ugyanarról szól... joystick-al elég nagy kihívás,:D de megszokható.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#167) Sirandrish válasza fpeter07 (#165) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha minden igaz akkor ezt nem fogod..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#168) fpeter07


fpeter07
veterán

Már csak pár nap ;] :K

(#169) DerStauner válasza fpeter07 (#168) üzenetére


DerStauner
senior tag

igen, állítólag 8-án jön. addig még lenyomom a burning wheels-t.

(#170) athomi


athomi
veterán

azért egy demo-val megdobhattak volna minket is :(((

(#171) mad1 válasza DerStauner (#169) üzenetére


mad1
veterán

Ha jol tudom jan13 a hivatalos,nem?

Ne szemetelj ! = Steam

(#172) DerStauner válasza mad1 (#171) üzenetére


DerStauner
senior tag

ezek szerint nem

fene tudja, melyik a jó.

(#173) csutkaa válasza DerStauner (#172) üzenetére


csutkaa
senior tag

elvileg holnap jelenik meg pc-re :C

(#174) Bluegene


Bluegene
addikt

kiváncsi vagyok a radeonon milyen lesz a physix

nagyon remélem csak "lassítja"(mert a cpu számol), ami nem gond mert amúgy sincs túl nagy gépigénye

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#175) sHafiii


sHafiii
tag

Nem hiszek a szememnek, tényleg ilyen alacsony a gépigény, Amúgy mi ez a physx? Mert engem nagyon nem érdekel, hogy van-e zászló, vagy nyújt ennél valamivel többet?

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#176) fpeter07 válasza sHafiii (#175) üzenetére


fpeter07
veterán

Több mindent tudsz szétlőni. Itt egy vidi
szerk: amugy nekem nem kell olyan luxus mint galambok, csak induljon el ;]

[ Szerkesztve ]

(#177) sHafiii válasza fpeter07 (#176) üzenetére


sHafiii
tag

Az miért jó? :U Ja és csak Nvidiával lehet ilyen a játék?

[ Szerkesztve ]

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#178) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lassan megjön..ezé vettem gamepadot ugyhogy nem akarok csalódni:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#179) fpeter07 válasza sHafiii (#177) üzenetére


fpeter07
veterán

Nemtom, gondolom jobb hangulata lesz hogy felrepül pár galamb meg hogy szétlövik a meletted lévő ablakot :)

(#180) sHafiii válasza fpeter07 (#179) üzenetére


sHafiii
tag

Csak Nvidia karikon oldható ez meg? Mert akkor megveszem PS3-ra...

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#181) Sirandrish válasza sHafiii (#180) üzenetére


Sirandrish
legenda

physx tudtommal csak nv-ken van nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#182) mad1 válasza sHafiii (#180) üzenetére


mad1
veterán

Lehet jobban teszed.
Sirandrish: :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#183) DerStauner válasza Sirandrish (#181) üzenetére


DerStauner
senior tag

már lassan az ati is készíthetne valami hasonlót.

(#184) Sirandrish válasza DerStauner (#183) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor az ATI-sok már nemcsak az NV logo miatt sírnának:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#185) Gergello


Gergello
addikt

Azt hittem, hogy ez darkosabb, hogy van egy kis cyberpunk beütés, de látom nem. :(

(#186) fpeter07


fpeter07
veterán

jáccani akarok :( :R

(#187) Sirandrish válasza fpeter07 (#186) üzenetére


Sirandrish
legenda

énisénis:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#188) csutkaa


csutkaa
senior tag

úgy nézz ki még várunk :O

eddig itt 2009.január.8 volt

most 2009.január. 13-14

(#189) T.Peter válasza sHafiii (#175) üzenetére


T.Peter
őstag

Szerencsére unreal engine 3-mas. Relatíve kis gépigénye van, miközben az egyik legszebb látványt nyújtja (a motor, és a játék is).

(#190) sHafiii


sHafiii
tag

Na, kipróbáltam a demot. Nagyon keményen jó lett. Szerintem ebből PS3 lesz... Olyan a grafika... Ááááá

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#191) Sirandrish válasza T.Peter (#189) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bezony...nagyon jó kis motor ez..remélem hamarosan kicsit tunningolják majd és megszebb látványt kapunk kicsit nagyon gépigénnyel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#192) mad1 válasza Sirandrish (#191) üzenetére


mad1
veterán

Unreal engine 100fps rulezz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#193) sHafiii


sHafiii
tag

És ami oda van írva a konfigomra a vidkari helyett egy Mobile 9600GT az milyen lenne? Mert ilyen konfig van a notimba is.

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#194) T.Peter válasza Sirandrish (#191) üzenetére


T.Peter
őstag

Jobb is mint a cryengine 2.0. :) Nem érdekel, hogy szebb a ce, de ahhoz, hogy az ue3 fpsszámát elérje, le kell butítani, és ott már rondább, mint az ue.

[ Szerkesztve ]

(#195) Sirandrish válasza mad1 (#192) üzenetére


Sirandrish
legenda

:K

T.Peter: kb így is van ugyhogy jo ez nekünk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#196) DerStauner


DerStauner
senior tag

érdekes mód, máskor tele vannak írva a hamarosan megjelenő jó játékok topikjai, most meg mintha kihalt volna a ph.

(#197) fpeter07 válasza DerStauner (#196) üzenetére


fpeter07
veterán

ezt a játékot ugy látszik nem várják annyira..

(#198) sHafiii válasza fpeter07 (#197) üzenetére


sHafiii
tag

Új stílus és biztos félnek tőle az emberek. Én pl. PS3-ra szeretném megszerezni azért nem ide írok, természetesen qva jó játék, nem lehet elégszer elmondani. Példájára készül az I Am Alive sztem.

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#199) fpeter07 válasza sHafiii (#198) üzenetére


fpeter07
veterán

i am alive is bejön látásra

(#200) csutkaa válasza fpeter07 (#197) üzenetére


csutkaa
senior tag

én is nagyon várom :K ha megjelenik és az emberek gamelnek vele akkor majd beindul a topic :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.