Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge

Hozzászólások

(#301) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[Mirror's Edge VGA Teszt]

Nah..ezek alapján megnézem mennyit megy az enyém. Ha azt vesszük hogy a tesztben 4xMSAA-val tesztelték 1920-ban, akkor nálam nem megy rosszul a kártya 16xQ-ban. ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#302) Zin válasza Beowulf_78 (#301) üzenetére


Zin
senior tag

beszarok most jott ki a jatek de mar ien kajak VGA-val tesztelték!Magyarok levannak maradva.Kivéve par embert aki gazdag es megvesz mindent azonnal, meg megvan a kapcsolata :R :C

[ Szerkesztve ]

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#303) Beowulf_78 válasza Zin (#302) üzenetére


Beowulf_78
addikt

"Célzás" volt? :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#304) cizoe válasza Bluegene (#299) üzenetére


cizoe
őstag

"To run Mirror's Edge on DX10, you will need a DX10 card and Windows Vista installed. "

Írja a readme. Szóval elvileg van benne, valaki postolhatna XP-s dx9 képeket betöltési pozícióból, ahol a misszió indul és akkor össze lehetne hasonlítani a miénkkel. Bár nálam már dx11 van az osben. (bár semmire nem megyek vele) ;]

(#305) Zin válasza Beowulf_78 (#303) üzenetére


Zin
senior tag

nem;)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#306) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ITT mit csináljak, agyam eldobom hogy nem birok átmenni...írja hogy nyomjam az ugrást (RB ..nálam azt irta mikor simán ugrani kell) de nem megy át felette...persze a falon átfutok simán de visszadob ezelé olyan szöveggel hogy nem sikerült..hát beszarok..a tréning...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#307) Beowulf_78 válasza Sirandrish (#306) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Csak hirtelen kell rövid ideig nyomni futás közben, és akkor gyorsan átlendül felette. Én is szívtam vele egy kicsit. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#308) Sirandrish válasza Beowulf_78 (#307) üzenetére


Sirandrish
legenda

áá megnézem..ha sikerül akkor uninstallálom:DDD
Nemhiszem hogy nem nyomtam még röviden:DDD

Ez hihetetlen..SEMMI!!!!

Ott állok/futok és semmi...ráadásul rájöttem hogyha hátrafele is nyomom és ugy nyomom az ugrást akkor ráteszi a kezét és átdobja magát de visszarak "nem sikerült" címszó alatt..szóval áttudok felette ugrani de a játék ezt leszarja...ilyenkor mivan?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#309) Sirandrish válasza Sirandrish (#308) üzenetére


Sirandrish
legenda

van egy olyan sanda gyanum hogy én nemigen fogok ezzel játszani..tréninget nemtudom megcsinálni mert nyomorék...jó nemgáz..a tréninget átlehet grani..igen ám csak így meg semmit nemtudok ugráson és csuszáson kivül...most pl a csövet nemtudom megfogni akármit nyomok..gondolom a tréning erre is kitért csakhát én aztat nemláttam..nah felrakom inkább az uj TLOTR-t..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#310) Beowulf_78 válasza Sirandrish (#309) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Pedig nagyon jó..majdnem mindenhez a space-t kell csak nyomni. A legnehezebb az az, ha nagyot ugrasz, és nem akarsz sérülni, akkor ugrás után bal shift-et kell nyomni és akkor kibukfencezi a nagy ugrást, ezzel is tompítva az ütést.
Több türelem, menni fog az. :K ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#311) Silent77


Silent77
veterán

Nagyon tetszik a játék, nem vagyok 1 nagy játékos, de ezzel elszórakozok. :)
Versenybe ki hol áll?
Annyira nem rossz, de még van mit javítani :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#312) Beowulf_78 válasza Silent77 (#311) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezt a módot még nem is próbltam. :B :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#313) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

sziasztok

nagyon ütös game de van egy bibije(nálam). 4:3-as 19"lcd-m van 1280x1024 felbontásban a játéknak 16:9-es képe van. bármilyen 4:3-s felbontásra állitom 16:9-es a kép. valaki segitsen!

[ Szerkesztve ]

(#314) Silent77 válasza Beowulf_78 (#312) üzenetére


Silent77
veterán

Próbáld ki nagyon jó! :DDD
Engem már felidegelt, javítottam 1 nagyon picit, de nem tudom gyorsabban. :O

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#315) horyk válasza cizoe (#304) üzenetére


horyk
senior tag

Kötve hinném hogy az Unreal 3 -as motor tudná a DX10-et ! :( :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#316) mephi666 válasza horyk (#315) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a bioshock alatt is tuningolt unreal3 motor van és az tudja :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#317) horyk válasza mephi666 (#316) üzenetére


horyk
senior tag

http://wiki.on-mirrors-edge.com/index.php?title=System_Requirements
Tényleg tudja :D

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#318) T.Peter válasza Sirandrish (#309) üzenetére


T.Peter
őstag

Ne csinálj semmi mást, mint hogy nekifutsz, és amikor ugrásnyi távolságra értél hozzá, megnyomod a space-t, miközben futsz tovább. Ennyit kell csinálni, nálam elfogadta.

(#319) T.Peter


T.Peter
őstag

Csináltam egy tesztet, a fraps 38 fps-t adott a 2. fejezetben. Igazából sokat voltam épületen belül, ahol 40-50 fps körül mozog, kint 30+-. 1920x1200, minden maxon, 4x aa. A proci mind a két magját 100%-on használja, ramból pedig 1750+- megát foglal. Néhányszor van beakadás, amikor több ellenfél megjelenik.

(#320) Sirandrish válasza Beowulf_78 (#310) üzenetére


Sirandrish
legenda

több türelem? mihez? hát a Spacet nyomtam de nem ugrott át...rájöttem magamtól 2 sőt 3féleképpen is átttudok ugrani és neki egyik sem jó...

T.Peter: megnézem majd eztis de sok reményt nem fűzök hozzá..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#321) T.Peter válasza Sirandrish (#320) üzenetére


T.Peter
őstag

Ne add fel, megéri folytatni. Élvezetes, csak nálam folyton kifagy.

#313 G Bedtime St: Nálam is ilyen. Az az érdekes, hogy ha a felbontás 1920x1200, csík lesz alul és felül, viszont ha 1920x1080, akkor nincsenek csíkok, 16:10-ben mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#322) horvathkrisz válasza T.Peter (#321) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Állítólag mindenkinél kifagy... :(

(#323) Sirandrish válasza T.Peter (#321) üzenetére


Sirandrish
legenda

47féle képpen próbáltam...hosszan nyomtam az ugrást/röviden nyomtam közvetlen közelről/5cm-ről/20méterről de nem és nem tudok átugrani...nem értem..de már nem is nagyon érdekel...ha ilyen van még a játékban akkor már szopás az egész...és ami mégjobban zavar az az hogy 3féleképpen is áttudok menni a másik oldalra de egyik sem jó holott pont arról volt szó hogy mindig több lehetőség lesz...mindegy..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#324) T.Peter válasza horvathkrisz (#322) üzenetére


T.Peter
őstag

Hamarosan lesz rá megoldás, de így, ebben a formában számomra játszhatatlan, mert belépés után 10 másodperccel (vagy akár 2 perccel) már ki is fagy.

(#325) horvathkrisz válasza T.Peter (#324) üzenetére


horvathkrisz
addikt

mindjárt az elején?

(#326) T.Peter válasza Sirandrish (#323) üzenetére


T.Peter
őstag

A gyakorlópályán egy fajta lehetőséget mutat be, azt kell megcsinálni. Nálam olyan szokott lenni, hogy odaugrok valamihez, de nem kapja el, de már rájöttem, hogy a jobbegérgombot kell megnyomni, hogy elkapja. Próbáld meg billentyűzettel, hátha azzal átenged.

#325 horvathkrisz: Belépek, betölti, és rövid időn belül kifagy.

[ Szerkesztve ]

(#327) mephi666 válasza Sirandrish (#323) üzenetére


mephi666
nagyúr

ennyire ki van centizgetve a játékban minden? hm... akkor ez lehet h nem az én játékom lesz... anno a tomb raider sorozatot is ezért hagytam abba az első részeknél, mert nem szórakoztatott/nyugtatott a játék, hanem felidegelt, hogy nem lehet mindenhol menteni és minden egyes ugrás centire kivan számolva :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#328) Gebriel válasza Sirandrish (#306) üzenetére


Gebriel
veterán

Ugrasz utána ajtó kinyit, a csövek megfogásához nem kell semmilyen gombot nyomni, automatikus.

(#329) sto1911 válasza T.Peter (#324) üzenetére


sto1911
veterán

Probald kikapcsolni a Physix tamogatast a jatek menujeben. Sokaknak az segit, egyebkent meg van mar hozza patch is.

(#330) T.Peter válasza mephi666 (#327) üzenetére


T.Peter
őstag

Nincs annyira kicentizve, de azért ügyelni kell a dolgokra, mert a nagy rohanásban nem lesz minden olyan egyszerű.

#328 Gebriel: A csöveket automatikusan megfogja a gyakorlás közben. Az első fejezet közben, amikor át kellett ugrani a csőre a másik házról, mindig félreugrottam, és amikor nagyjából jól ugrottam, és megfoghatta volna, akkor sem tette. Erre jó a jobb egérgomb, mert azzal megragadja tárgyakat, amikre ráugrasz, átugrasz, stb.

#329 sto1911: Köszi, megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#331) Sirandrish válasza T.Peter (#326) üzenetére


Sirandrish
legenda

Billentyüzettel próbálom mivel a gamepadommal nem megy értelmesen...
én már most látom hogy eztis a nagyszerü konzolportnak köszönhetjük..ugyanis konzolokon van nyomásérzékelős gomb...és szvsz ott azzal kell ugrani...így lehet kicsit vagy nagyot nyomni..a spacet viszoont vagy megnyomod vagy nem,

Mephi én a tréningpályán nemtudok átmenni szóval nemtudom...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#332) Sirandrish válasza Gebriel (#328) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah az elég érdekes mert amikor átugrottam a tréninget ott nemsokára vannak csövek a falon..hát hamarabb lefejelte nálam minthogy megfogta..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#333) TTomax válasza Sirandrish (#332) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ott én is párszor leestem,ideges is lettem rendesen kell a csöveket nézni,mert ha nem azt nézegeted akkor nem fogja meg...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#334) Sirandrish válasza TTomax (#333) üzenetére


Sirandrish
legenda

tökmindegy végülis mert odáig nemtudok eljutni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#335) TTomax válasza Sirandrish (#334) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha elugrottál nyomd meg a jobb klikket,jobban kapaszkodik a kis ribi... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#336) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

végigcsináltam a tréninget, hát... szerintem is nehezebb a játék gamepad-del, mindenesetre inkább megszokom, nem fogom bill+egérrel játszani.

(#337) T.Peter válasza Sirandrish (#331) üzenetére


T.Peter
őstag

Szerintem egyáltalán nem rossz konzolport. Elég jól el vannak találva a billentyűk. Kézre áll, és a mozgása sem konzolos (szerintem külön megcsinálták konzolra, és pc-re is, nem véletlenül csúszott ennyit). Nálad van valami, mert másoknak átugrik simán.

#329 sto1911: Köszi mégegyszer, feltettem a patch-et, kikapcsoltam a physx-et, és most jó. :R

[ Szerkesztve ]

(#338) athomi


athomi
veterán

Nálam nagyon alacsonyak a frame-ek, meg sem közelíti a benchmark-ban mérteket. :( Átlagba olyan 18-20 körül van, a min. FPS 14-15 körül alakul, ami egyébként nem ritka.
Beállításaim: 1680x1050, 0xAA, 16xAF, magas beállítások, physX ki

[ Szerkesztve ]

(#339) athomi


athomi
veterán

Amúgy a játék nagyon szép, jól dolgoztak az UE3-as engine-nel. A hangok viszont nem jönnek be.
Most épp itt járok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#340) engineeeer


engineeeer
tag

A 2.fejezetnél nem tudok továbbmenni mert amint elérek az első rámpához amiről ugrani kell belassul,van erre valami orvosság?

(#341) Sirandrish válasza T.Peter (#337) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha nem konzolport akkor miért az X360as A meg B a menüvezérlő gomb?:DDD

Amugy mi lehetne nálam? ugyanazt az ugrást kell nyomni ha simán elugrok vagy ha falonfutok is...itt másképp kéne de nekem sehogy se megy..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#342) Bluegene


Bluegene
addikt

nekem is nagyon bejön:

win7 minden full 4XAA 1280, physix BE, gép alapon röccenésmentes ;]

I like it!

majd csinálok néhány frapsot ;) gyönyörű :Y :R

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#343) cizoe válasza engineeeer (#340) üzenetére


cizoe
őstag

Ez egy securom trigger szerűség, a virágbolti verzió törése nem valami jó. Nem tudod továbbvinni, míg nincs új törés. De ezt itt abba is hagyom. :B

Bluegene: Be fog az szaggatni a kommandós résznél ha bekapcsolva hagyod a physxet. A cpu egyszerűen nem bírja lagg nélkül számolni.

[ Szerkesztve ]

(#344) sto1911 válasza T.Peter (#337) üzenetére


sto1911
veterán

Orulok neki, hogy mar megy :) Have fun!

(#345) horyk válasza Sirandrish (#341) üzenetére


horyk
senior tag

Bazzeg minek ehhez neked gamepad :F
Billentyű+egér kombóval sztem jobb vele gémelni, de persze izlések és pofonok. :D

mod: ugáshoz, falonfutáshoz csak a space kell.

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#346) T.Peter válasza Sirandrish (#341) üzenetére


T.Peter
őstag

Biztos a padod miatt láttad azt. Véglüis mindegy, legyen konzolport, ettől függetlenül szerintem egész jó, főleg ha azt nézzük, mostanában milyenek jelennek meg.
Szerintem semmit sem kell másképp csinálni. Én először alatta akartam elcsúszni, de ugyebár azt nem lehet, és akkor helyből ugrotta át, ezért nem sikerült. Másodszorra nekifutásból ugrottam, a kezét letette, és átlendítette a lábait. Ilyen ugrást kell csinálni.

(#347) Silenzio


Silenzio
addikt

Héj, Windows 7-tel tolom, nincs hang az animációkban. Tud valaki rá valami okosságot? Vorbis codecet meg radtoolst is tettem fel, semmi hatás... :(

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#348) fpeter07


fpeter07
veterán

amugy sztem qrvára realistikus játék, ahogy veszi a levegőt faith, ahogy fut stb.

(#349) Eagle16


Eagle16
addikt

Kijött a fix a problémára. :)

Akinek még nincs meg a játék, annak ajánlom a 2D-s változatát :D
[link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#350) Sirandrish válasza T.Peter (#346) üzenetére


Sirandrish
legenda

bill+egérrel nyomom vagyis nyomnám mivel a gamepadot nem tudtam beállitani hozzá...szóval nem azért A meg B..gondolom neked is A meg B nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.