Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge

Hozzászólások

(#851) Zsubi


Zsubi
őstag

Felraktam az 1.0.1.-es patchet akkor elméletileg most már nem fog leesni az FPS PhysX alatt :F

(#852) Eagle16 válasza Zsubi (#851) üzenetére


Eagle16
addikt

Azzal már jónak kell lennie :K

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#853) Croft-21 válasza Preda (#847) üzenetére


Croft-21
őstag

Hát nem tom h nektek hogy megy ez a pálya, de én akárhogy próbálkozom mindig 50-52 másodperc alatt viszem végig :U
Azt meg nem igaz h vki 21 másodperc alatt végigviszi, láttam a toplistában :W

(#854) Gyusz


Gyusz
őstag

Ma folytattam tovább a játékot (talán hétvégén kezdhettem neki), és a végére is értem. Ha belejön az ember, akkor már gyorsan teljesíteni lehet a pályákat. Talán kissé rövid lett, de egyébként szórakoztató volt. Az ugrásoknál szerintem elég pontosan kell célozni, különben könnyen melléesik az ember, persze PC-n ez nem akkora gond, de kontrollerrel valószínűleg anyáztam volna egy párat.

SPOILER VESZÉLY!
Még a sztori lehetett volna jobb, nekem Celeste úgy a játék közepén már gyanús volt, és milyen igazam lett... Meg különben is, ezt az áruló van az ismerőseid között dolgot túl sokszor látni játékok történetében.

Grafika, zene, irányítás, gépigény, szerintem minden korrektül meg lett oldva. Kíváncsi vagyok, hogy a továbbiakban hogy alakulnak az eladások, konzolon eddig nem fogyott valami jól a cucc, pedig szerintem érdemes megvenni a rövidsége ellenére is.

[ Szerkesztve ]

(#855) Eagle16


Eagle16
addikt

A sztori háromnegyedénél járok most nehéz fokozaton, és még senkit se öltem meg, bár lehet hogy pár csont eltört :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#856) Zsubi


Zsubi
őstag

megint elakadtam itt :W :D
Ezzel a patchel PhysX alatt elég jól fogja a gépet :B

(#857) Eagle16 válasza Zsubi (#856) üzenetére


Eagle16
addikt

Itt jobbra kell menni (a kilógó szellőzőkön kell felugrani talán) és meg kell kerülni az egész épületet.

De nem mondod hogy 1440-ben 9800GT-vel 23 FPS-ed van :Y
Nálam 1680-ban 4xAA-va és PhysX-el van 35, egy 9600GT-vel :F
Valami nem jó nálad szerintem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#858) Silent77 válasza Zsubi (#856) üzenetére


Silent77
veterán

Nem biztos, hogy jól mondom, de sztem itt balra kell menni, és átugrani a másik platforma, elég messze van, de átlehet

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#859) fpeter07


fpeter07
veterán

de könnyen felhúz ez a játék :U

(#860) Preda válasza Croft-21 (#853) üzenetére


Preda
aktív tag

A videót nem én csináltam csak azért linkeltem , hogy megmutassam miként lehet jobb időt elérni. Az én időm. De persze a WR egy nagy kamu..az enyémen még lehet javítani pár secet...nade 20 sec alatt nem fogja megcsinálni senki.

(#861) Bator92


Bator92
tag

Nem sokat ér ez az ALT-os dolog, hogy megmutatja, hogy merre kell menni. Mert csak azt mutatja, hogy hova kell és nem azt, hogy hogyan.

(#862) Preda válasza Bator92 (#861) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem rossz az én pl úgy vittem végig ,hogy nem volt bekapcsolva a futárszem. Nem szeretem az olyan játékokat amikben nagyon az ember szájába rágják merre kell menni. Így azért szép számmal használtam az Alt-ot.

(#863) kommunism


kommunism
aktív tag

gépigény valahol a bioshock környékén??????,

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#864) Pala válasza kommunism (#863) üzenetére


Pala
veterán

Annál azért valamivel magasabb. De nem vészes.

(#865) Zsubi válasza Eagle16 (#857) üzenetére


Zsubi
őstag

Megvan a megoldás átkellet ugrani balra a narancssárga korlátnál a másik tetőre :D

De-de csak 23FPS :D
9800GT órajelek: 738/2000/1836 és E8500 4Ghz-en alapfesz mellett de hozzáteszem minden max.-on és 16xQAA, PhysX ON :D :C

(#866) Preda


Preda
aktív tag

Ezaz sikerült a double pole jump első training pályán :DD ! Idő és egy kis segítség akinek nem menne. A lényeg annyi ,hogy nekifutsz ugrasz+shift majd amikor leérkezel abban a pillanatban nyomod az ugrást+shift kombinációt.Nem kell csak tappolni az ugrást (magyarul nemtudom most ezt miként kéne mondani (sad)). 15 perc gyakorlással rá lehet érezni . Ja shift nélkül is lehet , de azzal gyorsabb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#867) Eagle16 válasza Zsubi (#865) üzenetére


Eagle16
addikt

Ja hát a 16xQAA lehet a bűnös akkor :)
De ha megéri akkor...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#868) Zsubi válasza Eagle16 (#867) üzenetére


Zsubi
őstag

Hát...nem biztos hogy megéri :D
Mert valahol leesik olyan 12-14FPS-re és az azért durva :DDD

(#869) chungee


chungee
addikt

Itt elakadtam!!! :((((
[link]

(#870) Pala válasza chungee (#869) üzenetére


Pala
veterán

Itt lefelé kell menni. A teherlift alatt (mármint ahonnan feljött) le tudsz ugrani egy folyosóra.

[ Szerkesztve ]

(#871) kdave9 válasza chungee (#869) üzenetére


kdave9
tag

Először én is, keresgéltem nézegettem mindenfelé, egyszercsak beleestem egy aknába, és minden fehér lett. Nem tudtam mi történt :D

-H-U-N-T-E-R-

(#872) Sadriel


Sadriel
tag

Nagyon állat a játék. Gondoltam kipróbálom, és alig bírtam abbahagyni a 4. pályán.

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#873) chungee válasza Pala (#870) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#874) Kobe


Kobe
veterán

hm....kicsit fáj a játék után a szívem, hosszú idő óta az olyan első game ami miatt úgy érzem jobb volna egy új gép. De sajna ekora beruházást nem ér, főleg nem 290es euró mellett, amikor minden 10-20%-kal drágul... :(

(#875) Preda válasza Kobe (#874) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát itt olvastam asszem most a ph-n valahol ,hogy most aztán semmit nem érdemes venni.
De viszont par hónap és bejönnek az alacsonyabb árak amik ugye már egyes termékeknél most is vannak csak a boltban hülyék lennének annyiért adni mikor ők még drágábban vették. Gondolok itt az intel által bejelentett árcsökkenésre.

(#876) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Na én itt akadtam el, nem tudom hányadik pálya, itt már mindent próbáltam, valakinek ötlete?

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#877) Preda válasza hunmyke (#876) üzenetére


Preda
aktív tag

Tehát ez úgy néz ki.. van egy szellőző amin felugrasz, ballra ra van a képtől szóval nincs rajta..
Oda felmész majd 360 fokot fordulsz a mostani képnek ugye ballrara . Elkezdesz futni a fém szellőzőn majd falonfutás+q+ugrás kombóval a piros kapaszkodóra jutsz. Remélem kb érted miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#878) hunmyke válasza Preda (#877) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Igen azt hiszem értem, megpróbálom, thx

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#879) Preda válasza hunmyke (#878) üzenetére


Preda
aktív tag

Na így gondoltam. Szerintem mostmár menni fog :D. kép

[ Szerkesztve ]

(#880) hunmyke válasza Preda (#879) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Köszönöm, sikerült, elsőre meg is értettem, kétszer lezuhantam, harmadikra sikerült.:D Gondoltam valami ilyesmi megoldás lesz, de nem igazán próbálgattam. :)

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#881) Preda válasza hunmyke (#880) üzenetére


Preda
aktív tag

Szívesen..itt én is elszenvedtem egy darbig :D.

(#882) Zsubi


Zsubi
őstag

Már megint egy kis help kellene, itt elakadtam :D :R

(#883) Croft-21 válasza Zsubi (#882) üzenetére


Croft-21
őstag

Ugyanaz a szitu, mint hummykénél, fuss a falon, aztán space+q+space

(#884) Silent77 válasza Preda (#866) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem ez a duple jump mennyire nem megy :O
Hajnalban próbálgattam, most nekiállok ismét :K
Viszont én is elakadtam, az irodába ahol összesen 2 csekkpont van, a z 1ik lent a másik legfelül, oda hogyan jutok fel? :F

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#885) Preda válasza Silent77 (#884) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát nem könnyű. Első alkalommal 15 percet gyakoroltam(később is vagy 10 et) ,de olyat nem lehet szerintem ,hogy minden alkalommal sikerüljön vagyis nekem nem ment. Miután rájöttem kb miként kell onnan úgy csinláltam ,hogy első time trial elejéről kezdtem futottam a rúdig ,ha összejött mentem tovább ha nem akkor restart.

Hát így megnem mondom merre kellene menned mutass screen-t.

[ Szerkesztve ]

(#886) Silent77 válasza Preda (#885) üzenetére


Silent77
veterán

Itt lennék elakadva 27mp a 3om csillag, nah az számomra abszolult képtelenség :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#887) Preda válasza Silent77 (#886) üzenetére


Preda
aktív tag

(#888) fpeter07 válasza Preda (#887) üzenetére


fpeter07
veterán

inkább ne nézzük meg, jobbha egyedül jösz rá :)
Új Édent próbálgattam és nem rossz :U viszont 3* biztos nem lesz meg, eddig csak a lefolyókon van meg (talán azokból megtudnám csinálni a 3*-asat) HA NEM FAGYNA LE ez a szar

(#889) Silent77 válasza Preda (#887) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi!
felse fogom, nem még megcsinálni :DDD
Én is magamtól szeretek rájönni, eddig nem volt is gond, de ez pálya kifogott rajtam. :B

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#890) Preda


Preda
aktív tag

Nah ja elég jól küldi. Később kipróbálom mert eddig inkább az első 6-7 pályát csináltam ,mondjuk meg is van majdnem minden a 3*. Kell még majd rajta finomítani

(#891) Silent77 válasza Preda (#890) üzenetére


Silent77
veterán

Én is azokat csináltam eddig, most sikerült 1 csillagot szerezni a pályán, de a lentről kezdés nem megy, gyakorolni kell.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#892) fpeter07 válasza Silent77 (#889) üzenetére


fpeter07
veterán

én azon a mapon nem is tudtam célba érni :D

(#893) Silent77 válasza fpeter07 (#892) üzenetére


Silent77
veterán

Video nélkül, sztem soha nem jövök rá, hogyan lehet 27mp alatt megcsinálni. most 47mp alatt lett meg, de a hosszabb úton. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#894) kdave9 válasza Silent77 (#893) üzenetére


kdave9
tag

Van egy másik út is, szerintem könnyebb megcsinálni, 2. próbára 21 sec volt az időm.Sok előkészületet igényel (ablakok kitörése), de nincsenek korlátok. Azzal is 14s körüli a rekord konzolon

-H-U-N-T-E-R-

(#895) Silent77 válasza kdave9 (#894) üzenetére


Silent77
veterán

Kíváncsivá tettél :K
Hol az a másik út? :Y

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#896) kdave9 válasza Silent77 (#895) üzenetére


kdave9
tag

videó

-H-U-N-T-E-R-

(#897) Silent77 válasza kdave9 (#896) üzenetére


Silent77
veterán

:Y
Köszönöm, ez se semmi :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#898) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Most néztem a topik elején be van linkelve az E3 trailer és ott azt mondja benne hogy "ahogyan láttátok lelehet fegyverezni az ellenfeleket és ezáltal akár egy golyó kilövése nélkül is végigjátszhatjuk a játékot", hát ez így nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#899) Preda válasza kdave9 (#896) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát ezt tényleg nem olyan nehéz kivitelezni, a másikat is próbáltam amit én linkeltem , de ott az utlolso korlátról nehéz jól felugrani.Csak 1* sikerül. A másikkal pár próba utáni időm.

(#900) Mankó válasza Zsubi (#822) üzenetére


Mankó
veterán

Itt én is elakadtam, csak egy kicsit arrébb. Nem reagál a kapcsoló. 5let merre tovább?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.