Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge

Hozzászólások

(#901) Preda válasza Mankó (#900) üzenetére


Preda
aktív tag

Ha mutatsz képet segítek ,de anélkül nemtudom merre jársz.

(#902) Mankó válasza Mankó (#900) üzenetére


Mankó
veterán

Egy mentés visszatöltés megoldotta.

(#903) sti10p


sti10p
senior tag

Hi!
1. Mennyire gépigényes ez a játék? Amit láttam belőlle az alapján gyengébb configon is elfut, nem?
2. Igaz, hogy ezt a game-t erőszak mentesen is végig lehet játszani, úgy, hogy nem lőssz meg űtsz meg benne senkit, csak futsz mint az őrült, vagy csak kell benne combat-ozni egy kicsit?

XY

(#904) Eagle16 válasza sti10p (#903) üzenetére


Eagle16
addikt

1. Ha beéred közepes grafikával is, akkor szerintem elég neki egy egymagos proci meg egy 2600XT/8600GT szintű kártya. (olyan 1024x768-ban)

2. Nem lehet úgy megcsinálni, hogy nem harcolsz benne, mert vannak olyan helyzetek, ahol ha nem harcolsz, egyszerűen mászás közben hátba lőnek...
DE: meg lehet csinálni úgy, hogy nem ölsz meg senkit.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#905) brownus válasza BalaNce87 (#898) üzenetére


brownus
veterán

nagyon messze vagyok még egy 58as időtől.... a játszótér1-en

brownus néven vagyok fent, ha úgy jön ki a lépés futhatunk egyet:)

nálam a vr-re 18 secet ír!?!? csalással meglehet futni??

(#904) Eagle16 2re: faith nem teréz anya, én már mikor feljöttem a csatornából halomra lőttem őket :)

[ Szerkesztve ]

(#906) Eagle16 válasza brownus (#905) üzenetére


Eagle16
addikt

:D Mikor először végigvittem én is használtam a fegyvereket, de most elkezdtem úgy a játékot hogy nem használok semmit, mindenkinek kicsavarom a kezéből a mordályt aztán futok tovább. Jóval nehezebb így, meg idegesítőbb is, de azért meg lehet csinálni :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#907) vallas


vallas
őstag

Tegnap én is befejeztem, klassz játék volt, asszem megpróbálom én is a fegyver nélküli dolgot, meg a versenyeket.

Ami még biztos, hogy ha kicsit lemegy az ára, ezt megveszem eredetibe is, mert ez a játék meg érdemki ezt :)

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#908) Zsubi


Zsubi
őstag

Új driver érkezett van benne pár javítás a Mirror's Edge-hez :C

(#909) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

[link]
Letölt telepít Ph!izika :) bekapcs játszik!

Szerk:
második-e :)

[ Szerkesztve ]

(#910) Preda válasza brownus (#905) üzenetére


Preda
aktív tag

Csalással simán megfutják nézd csak meg a szellemüket, kb 10* akkorát ugrik mint mi. Én úgy szoktam ,hogy a hivatalos site-on megnézem az Xbox vagy Ps3 időket. Azok nem sokban különböznek a Pc-s től .Ott meg ugye nem lehet csalni.

(#911) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

A bérgyilkosnőt vagy kit hogy kell kinyírni?Vagy ott mit kell csinálni?Hiába verem,mindig megöl :(((

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#912) Preda válasza manutdzoli (#911) üzenetére


Preda
aktív tag

El kell venni a fegyvert tőle.

(#913) Bluegene


Bluegene
addikt

nah kitoltam, 9 fejezet a vége picit gagyi de lemegy

jó játék volt, végre valami új, nem csak az esztelen lövöldözés
élveztem bár a 8. fejezet közepén kicsit ideges voltam mert elakadtam, de aztán átjutottam :D

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#914) manutdzoli válasza Preda (#912) üzenetére


manutdzoli
senior tag

És hogy vegyem el tőle?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#915) Zsubi


Zsubi
őstag

Tökéletesen működik az új driver most már nem fagy le játék közben :C

[ Szerkesztve ]

(#916) Preda válasza manutdzoli (#914) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát én úgy csináltam ,hogy elugráltam tőle nekifutottam ugrás+rúgás kombó majd amikor eltántorodik akkor hátulról el lehet venni a fegyvert amikor piros.

(#917) manutdzoli válasza Preda (#916) üzenetére


manutdzoli
senior tag

De melyik gombot kell nyomni hogy elvedd tőle?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#918) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

hohóóó
nem is kell írnom h hol akadtam el, mert már itt vannak a válaszok
thx mindenkinek :DD :DD

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#919) Preda válasza manutdzoli (#917) üzenetére


Preda
aktív tag

Látom te is skippelted a training pályát :)) :)) . Fegyvert akkor tudod elvenni ,ha piros lesz és gyorsan jobb klikk vagy előtte használod az R betűt akkor könnyebb időzíteni.

(#920) L4R$()n válasza manutdzoli (#917) üzenetére


L4R$()n
tag

:W Hogy bírtál odáig eljutni, ha a fegyvert se tudod elvenni tőlük??? :Y Grat hozzá :R

(#921) Croft-21 válasza brownus (#905) üzenetére


Croft-21
őstag

Nekem a Szélen nevű pályán a legjobb időm 44:58
Fúú mennyit szidtam a csajt, mire ennyit lett :D
Az Arland-on meg asszem 58 mp

(#922) Mankó


Mankó
veterán

Fent vagyok egy tetőn, előttem magasfeszültségű kerítés. A kerítés mögött van a gomb, ami lekapcsolná. Itt hogy lehet körbemenni? Képet nem tudok csinálni Win 7 64 bit alól. Tiszta szégyen.

(#923) bod101


bod101
aktív tag

Hát ez a driver nagyon jól esett. Köszi Nvidia :R ! Nem fagy nem akadozik :C .
Régen tetszett így játék, mint a M.E. :Y .

[ Szerkesztve ]

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#924) Laraxior


Laraxior
titán

Végre én is kipróbálhatom...mint kiderült ramhiba miatt nem települt a játék :W
Meglátjuk hogyan fut..remélem háromjegyű lesz az FPS ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#925) Preda válasza Mankó (#922) üzenetére


Preda
aktív tag

A leglassabb és a legegyszerűbb az ha végigcsimpaszkodsz a peremen. Máshogy is meglehet csinálni asszem nekem most az rémlik , hogy nem arról az oldalról kell odaugrani hanem másik házról.

(#926) Mankó


Mankó
veterán

Mivel kell megfogni a Rope kezében lévő vascsövet? Már mindent kipróbáltam.

(#927) Laraxior


Laraxior
titán

Hát igy fut Nálam...
Proci alapon... VGA húzva..2GB ram.

60 FPS alá nem esett...pedig ki van kapcsolva a VSync... :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#928) Preda válasza Mankó (#926) üzenetére


Preda
aktív tag

Itt a help.

Laraxior: Az egy defcon a háttárben (ikon)? :)

(#929) Laraxior válasza Preda (#928) üzenetére


Laraxior
titán

mijazadefcon? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#930) Preda válasza Laraxior (#929) üzenetére


Preda
aktív tag

ööö nemtom :DD

(#931) Laraxior válasza Preda (#930) üzenetére


Laraxior
titán

azt csak tudod hogy mire gondoltál... :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#932) L4R$()n


L4R$()n
tag

Irodában nekem a legjobb időm idáig 17:35, nektek? :B

(#933) fpeter07 válasza Croft-21 (#921) üzenetére


fpeter07
veterán

sztem az egész time trial egy gec*ség :D van pár király pálya, van olyan amin nem is tudok célba érni és van olyan amin örülök az 1*-nak :U

(#934) athomi


athomi
veterán

Lett valami a versenyből, amit említettem szűk egy hete? Munka miatt elköltöztem és sajnos egyelőre nincs netem.

(#935) Preda válasza Laraxior (#931) üzenetére


Preda
aktív tag

Erre itt. Komoly nem ismered ?

L4R$()n: 20 körül van ,de sokat nem próbálkoztam rajta , de a 17 az már nice.

fpeter07: Nekem bejön a time trial ha gyakorolsz szerintem simán eléred a 3* ot bármelyiken.

[ Szerkesztve ]

(#936) Laraxior válasza Preda (#935) üzenetére


Laraxior
titán

jaj tudom már...arra a nuclear jelre célzol :DDD van egy egyéb mappám az asztalon..képek..ikonok vannak benne... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#937) Mankó válasza Preda (#928) üzenetére


Mankó
veterán

Kösz a segítséget!

(#938) Preda válasza Laraxior (#936) üzenetére


Preda
aktív tag

Jah pont arra gondoltam :R .

Mankó : Szívesen

[ Szerkesztve ]

(#939) Croft-21 válasza fpeter07 (#933) üzenetére


Croft-21
őstag

Ja. Meg egy csomóan csalnak, gondolom super speed csalást használnak, meg nincs sérülést. Hát úgy én is megtutnám csinálni 20 mp alatt...
Amugy ha kapunk pontot, akkor jobb lessz a képességszintünk? Mert nekem most 29 pontom van összesen de nem venném észre, h jobbak lennének a képességeim

[ Szerkesztve ]

(#940) fpeter07 válasza Croft-21 (#939) üzenetére


fpeter07
veterán

Az csak pont :) Nem változik a képességed

(#941) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Kergetek egy runnert csapdába csal, elmenekülök és ahogy jövök ki a szellőzőből egy venti felé elkezdi tölteni az új fejezetet/pályát és kifagy
ötletek?

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#942) Preda válasza L!NK->Q3 (#941) üzenetére


Preda
aktív tag

Esetleg drivert próbálj meg frissíteni.

(#943) L!NK->Q3 válasza Preda (#942) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

mármint vga drivert? 7300gt-m van szal nem hiszem h az újabb nvidiás driverekben ehhez van frissítés
178.24-et hasnyálom :D

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#944) Preda válasza L!NK->Q3 (#943) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem tudom milyen OS-t használsz de vista-hoz tuti van olyan ami újabb.
Ez működik a te kariddal is és épp most adták ki pár napja. Ráadásul Physix miatt ajánlatos feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#945) L!NK->Q3 válasza Preda (#944) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

Phisyx nálam alap h off, legbutább gráfon tolom
Xp-t használok töltöm is az új verziót
rem jó lesz
thx

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#946) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

izé
most már be sem lép a játékba,
indítóképernyő azt kilép (menüt sem mutatja)

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#947) Preda válasza L!NK->Q3 (#946) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát akkor próbáld meg újratelepíteni meg 1*, ha nem megy akkor itt nézz szét.

[ Szerkesztve ]

(#948) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hali!lenne némi problémám....fut nagyon szépen a játék,de az első küldetésnél,ahol a tetőről meglátom a 2 ellent,amit pirossal jelöl,és irja is,hogy azokkal mindenképp tenni kell valamit,mindig lefagy a gém,a kép kimerevedik,hang még van egy rövid ideig,aztán jön a ....működése leállt üzi....vista 32,ati4850...vidkaridriver 8.12....van erre valami megoldás? :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#949) Rusher válasza L!NK->Q3 (#945) üzenetére


Rusher
őstag

A legújabb drivert tedd fel a Physx-et meg nyugodtan kapcsold be ;)

#729 brownus Csak visszatérve erre megvettem eredetiben, mert először csak "kipróbáltam" :B bár biztos voltam benne, hogy megveszem csak nem akartam megvárni.... :) A lényeg, hogy van win7 alatt hang :K

(#950) BandiHUN válasza BandiHUN (#948) üzenetére


BandiHUN
veterán

no...ok nincs igazán meg,de a physx off megoldotta...igy sem rossz szerintem...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.