Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge

Hozzászólások

(#701) ---gabika---


---gabika---
tag

HI ALL!
Én itt akadtam el és nem tom h mit kell csinálni h át tugyak jutni ahoz az ajtóhoz. PLZ help!

(#702) Zin válasza ---gabika--- (#701) üzenetére


Zin
senior tag

youtube-s végigjátszás.
Ennél egyszerubb segitség nincs;)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#703) kdave9 válasza ---gabika--- (#701) üzenetére


kdave9
tag

Szét kell lőni a szervereket lent, hogy kinyíljon az ajtó. Amúgy ez TAB-bal előhozva is le van írva a feladatoknál

-H-U-N-T-E-R-

(#704) ---gabika--- válasza Zin (#702) üzenetére


---gabika---
tag

megint kösz :D:D

(#705) Eagle16 válasza ---gabika--- (#701) üzenetére


Eagle16
addikt

A lentebbi szinten vannak ilyen "szerver gépek", nagydarab villogó izék, fel fogod őket ismerni. Azokat kell szétlőni.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#706) fpeter07 válasza BalaNce87 (#697) üzenetére


fpeter07
veterán

azt én sem értem hogy hogy lehet ugy végigvinni hogy nem ölsz meg senkit, nem lehet ugy felmászni egy csövön 3 ember mellett... egy másik rész a hajón, van 3 ember abba a terembe, és elkell forgatni egy ajtót... ami kb 5mp, azalatt még el is temetnek^^
a sniperek hardon tudnak célozni is, nem csak ugy lövöldöznek

(#707) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Szerintetek rossz a billenytzetem, miért csúszik vissza a csőről mikor nyomom neki az "előrét"??????????????????

(#708) Eagle16 válasza fpeter07 (#706) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha elveszed a kommandós fegyverét, akkor azzal ugye még nem öli meg.
Mindig úgy kell csinálni, hogy egyszerre csak egy emberrel kelljen harcolni.
Szerintem meg lehet csinálni, csak nehezebb.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#709) Silent77


Silent77
veterán

mit találtam: Mirrors Edge v.1.01 PLUS 7 TRAINER

██ # Hotkey Option
██ 1 F1 Infinite Health
██ 2 F2 Super Speed
██ 3 F3 Low Gravity Super Jump
██ 4 NUMPAD1 Save Position
██ 4 NUMPAD2 Restore Position
██ 5 F4 One Hit Kill
██ 6 F5 Slow Motion Enemies
██ 7 F6 Enemies Can't Move
██ 7 NUMPAD3 Restore Enemy Movement

:W :W :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#710) ---gabika--- válasza Silent77 (#709) üzenetére


---gabika---
tag

Hát igen.
Igazán felköthetné magát az aki ilyeneket csinál. FŐLEG ehhez a game-hoz ami olyan akár 1 mario.

(#711) horyk válasza Silent77 (#709) üzenetére


horyk
senior tag

F1-F3 valóstínűleg ezek hiányában meg sem tudtam közelíteni a világrekordot ! :W

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#712) sto1911 válasza horvathkrisz (#700) üzenetére


sto1911
veterán

Futsz, elotte 2 meterrel SPACE, es atlendul.

De az is lehet, valoban, hogy rossz a billed :)

[ Szerkesztve ]

(#713) fpeter07 válasza Silent77 (#709) üzenetére


fpeter07
veterán

singlében el is lehetne szórakozni ezekkel, de multiban nincs értelme

(#714) Silent77 válasza fpeter07 (#713) üzenetére


Silent77
veterán

Én e nélkül is jól elszórakozok vele, de az a baj, hogy ezt sokan multira használják.
Nem baj, itt PH csinálunk kis versenyt, mert az online-nak így nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#715) rankesz válasza Silent77 (#709) üzenetére


rankesz
veterán

Hogy a bőr hűlne rá az ilyenre... :(((

(#716) Zin


Zin
senior tag

Metrora hogyan ugrok átt menet közbe?amikor fékez oldalra nyomom, de leesek mindig!
Ide:S

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#717) dunc


dunc
nagyúr

Azon a részen ahol,van lent egy bezárt pisos ajtó felírattal(hogy zárva valami gondnok ,fent nyítható) merre kell menni?

(#718) sto1911 válasza Zin (#716) üzenetére


sto1911
veterán

Fordulj iranyba, minel tavolabbrol fuss neki, es ugorj is. Nem olyan nehez, majdnem helybol is megcsinalja.

@dunc: az egyik lepcso felett van egy rud, arra kell felugrani, falrol hatraszaltoval.

[ Szerkesztve ]

(#719) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Helo a köv a problémám : Felteszem a gémet meg megcsinálok mindent ami kell mégis mikor indítanám a gémet bejöna mirrors edgés kép majd hibaüzenettel elküld a ... Mi lehet a gond?

(#720) Zin válasza sto1911 (#718) üzenetére


Zin
senior tag

honnan fussak?menjek a vonat elejéhez?majd amikor fékez a sajat vonaton fussak, és ugy probaljam meg?barhogy csinalom leesek közé, vagy oszlopot fogok... :((

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#721) engineeeer válasza Zin (#720) üzenetére


engineeeer
tag

Keresztbe fuss a vonaton ne a menetirányba,az R-el le is lassíthatod ha túl gyors ;)

(#722) kdave9


kdave9
tag

Kitoltam nehéz fokozaton is, nagyobb kihívás, a lövöldözős részeknél jópárszor meghaltam, 2-3 bekapott golyó és vége. A katonák gyorsabbak, ütés semmire se jó ellenük, meg pontosabban lőnek, kevesebb idő van mindenre.
Majd az időfutamokat gyakorlom még, most 40+ csillagom van

[ Szerkesztve ]

-H-U-N-T-E-R-

(#723) brownus válasza fpeter07 (#706) üzenetére


brownus
veterán

én sokat "szenvedtem" annál a résznél mikor a nővéremtől eljöttem és elözönlötték az épületet a kommandósok. nem találtam a kijáratot... aztán valahogy magukkal sodortak a cselekmények és lelőttem egy rendőrt :( :D

(#724) vallas


vallas
őstag

Nagyon nagy a game, én tegnap kezdtem el, de este alig tudtam otthagyni a gépet, és a végére kicsit le is izzadtam, még jó hogy nem volt reggelre izomlázam :DD

egy pályaeditor jó lett volna, és akkor nagyon faxa kis combós dolgokat ki lehetne találni multihoz...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#725) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nekem folyton kilépked az 1.0.1 patch ellenére. Lehet másik driver kéne hozzá, nemtom. Semmit nem ír ki, simán csak megjelenik az asztal, annak a nyoma nélkül, hogy valaha is futott a játék.

I am having fun staying poor.

(#726) Rusher


Rusher
őstag

Imádom ezt a játékot egyedi stílus, egyedi hangulat gyönyörű grafika és nagyon jó még a zenéje is :K Egyetlen negatívum az irányítás...PS3-on tök jó ahogy kell minden frankó, de a pc-s verzióknál miért kell ezt az Xbox controllert erőltetni? Mindenkinek olyat kéne venni? Nekem nincs vele bajom, de van egy Logitech-em......nyilván más is találkozott a problémával, hogy a bal oldali analog kar fordítva működik...nekem bejön gamepad-ról az irányítás ennél a játéknál és szeretném azzal játszani...tegnap szenvedtem vele, hogy a felcserélt módban játszottam(előre tolom hátra megy... :W ) de hát gáz....a többi beállításról nem is beszélve ahol pl. a jobb karral lehet mozogni és ott persze nincs fordítva csak egyszerűen nem lehet vele játszani nem áll kézre.....elszomorító...van rá megoldás, de miért nem lehet normálisan megcsinálni? Remélem azért patch formában minél hamarabb megoldódik ez a dolog addig megy a sufni módszer.... :(((

(#727) brownus válasza Rusher (#726) üzenetére


brownus
veterán

én bill+egérrel simán elvagyok, igaz világéletemben mindent e párossal játszottam.

still love faith :K ja, a zenéje nagyon kellemes, jól eltalálták!

(#728) Rusher válasza brownus (#727) üzenetére


Rusher
őstag

Én nem is próbáltam még bill+egérrel, de biztos jó úgy is, mert minden más FPS-t is úgy játszok csak mivel itt nem feltétlen a gyors és pontos egérmozgatás/célzás a fontos és nincs 20 féle billentyű amit használni kéne gondoltam gamepaddal játszom, mert PS3-on a demo-val játszottam és nekem úgy jó volt....csak megoldódik/van rá megoldás, de persze kipróbálom bill-el is :K
Ja igen a másik amikor elindul a játék az EA logó ott kéne lenni hangnak ahogy elfut...nálam nincs sőt az átvezető animációknál sincs ez mitől lehet? Játék közben tökéletes meg a menüben is.

[ Szerkesztve ]

(#729) brownus válasza Rusher (#728) üzenetére


brownus
veterán

nekem ugyanez volt windows 7 alatt, (kipróbáltam aztán 1 nap után vista vissza) az átvezető filmek alatt nem volt hangom. /sb audigy 1-em van/

vista alatt már van hang, az EA logónál is. lehet az op.rendszer és a hang karid nem szeretik egymást!? passz....

ÉS, ez az első játék amihez odaült a bnőm!?!?!? :C :Y sőt, ott ült mögöttem és mondta, hogy merre kéne futni,ugorni.... :D

[ Szerkesztve ]

(#730) Bluegene


Bluegene
addikt

hány fejezetből áll a játék??

én az 5diknél tartok :B ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#731) kdave9 válasza Bluegene (#730) üzenetére


kdave9
tag

9, a vége felé egyre több a lövöldözés

-H-U-N-T-E-R-

(#732) brownus válasza Bluegene (#730) üzenetére


brownus
veterán

remélem sokból:D

én még nagyon az elején vagyok

(#733) Bluegene válasza kdave9 (#731) üzenetére


Bluegene
addikt

akkor elég rövid már a 7diknél vagyok

de jó :)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#734) fpeter07 válasza Bluegene (#733) üzenetére


fpeter07
veterán

nagyjából 6 óra a játékidő

(#735) Sonja


Sonja
veterán

Semmi, sikerült! :DD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#736) ScouserHUN válasza Sonja (#735) üzenetére


ScouserHUN
tag

A második sorban az első képeden látsz egy olyan feliratot, hogy 4B. Az mögött van egy szellőző ahonnan jöttél. A lényeg az, hogy azon a szellőzőn kell elkezdeni falatfutni és a 4B feliratnál 180fok+ugrás és már ott is vagy.

(#737) Rusher válasza brownus (#729) üzenetére


Rusher
őstag

Akkor jól gondoltam, hogy a win7 miatt van, mert én is azt használok most, de így hogy mondod nálad is ez volt akkor minden más probléma kizárva.....csak ezért nem rakom vissza a vista-t, mert bejön ez az os...persze ha totál nem lenne hang akkor azonnal, de így meg leszek most EA logo alatti és átvezető hang nélkül.....
ott ült mögöttem és mondta, hogy merre kéne futni,ugorni.... :D Majd elfoglalja a gépet azt nézhetsz... :)

[ Szerkesztve ]

(#738) Tibiajax válasza brownus (#729) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az én barátnőm ehhez sem fog odaülni, ezt sajnos már borítékolhatom is el.....

(#739) Sonja


Sonja
veterán

Most sikerült a végére érnem. :) Nagyon tetszett! :R Végre egy élvezetes JÁTÉK!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#740) L4R$()n


L4R$()n
tag

Sziasztok!
Sikerült kiakasztanom, eléggé hangulatos kis játék (bár néha majdnem meguntam ;] ) volt egy két helyzet amikor egy kicsit gondolkodni kellett ami nem baj sőt ... egyszóval jó kis játék, bár a multi része :W sajnos

(#741) whitezo88 válasza Drizzt (#725) üzenetére


whitezo88
nagyúr

legújabb vga driver + physX, nálam is ez volt.

(#742) Preda


Preda
aktív tag

Hella!

Visszatérve a time trialos időkre , remélem EA veszi a fáradtságot és kipurgálja a rengeteg cheatert a listál éléről...
A legdurvább az amikor követed a figurát megelőződ és a végén simán eltűnik, majd a célba teleportál...nc meg a házméretnyit ugrálók stb

Miután végigtoltam single-ben ebben látnék fantáziát, de sajna így aztán értelme nincs mondjuk az ilyen 50. helyeken már vannak normális játékosok is. De abból is ki lehet simán szűrni őket ,hogy pl átlagsebességük 40 km/h (hihető) vagy 400m helyett 120 métert tesznek csak meg. Simán lehetne egy szűrőt epíteni a játékba ami nem engedi feltölteni az ilyen irreális értékeket pl pálya átlag hosszánál x % al kisebb lefutott hossz vagy y km/h nál nagyobb átlag sebesség.

Ph-s versenyt én is támogatom , esetleg itt lehetne egy listát csinlálni azokról akik játszanak (nick) felvenni friend list be és úgy ,már lenne értelme. Ehhez nem is kell nagyon szervezkedni

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#743) whitezo88 válasza whitezo88 (#741) üzenetére


whitezo88
nagyúr

viszont azóta meg fagy, és csak a reset segít.. :U ma már 2x...

(#744) Pala


Pala
veterán

Hali!
Valaki nem tudja véletlenül, hogy itt hogyan kell feljutni? Azt látom, hogy merre vezetne az út, és a jobb oldalon lévő szellőzővezetékre próbálok feljutni, hogy a fenti 2 csövön átlendüljek, de az a gond, hogy már magára a szellőzőre sem tudok felugrani. :F

(#745) kdave9 válasza Pala (#744) üzenetére


kdave9
tag

A középső oszlopról kell a bal felül látszó szellőzőre ugrani (falon felfut+q+ugrás)

-H-U-N-T-E-R-

(#746) Pala válasza kdave9 (#745) üzenetére


Pala
veterán

Wow, erre valahogy nem is gondoltam! :)
Köszönöm az ötletet, kipróbálom. :R

(#747) Rusher


Rusher
őstag

Sikerült megcsinálni a gamepad irányítást, hogy ne fordítva működjön (előre=hátrafelé és fordítva) Szóval akinek Logitech Controllerje van és problémája van vele a következőt kell tennie: letöltöd a Logitech Gaming Software-t (profiler) feltelepíted, Vezérlőpultban(Control Panel)---->Játékvezérlők(Game Controllers)---->itt a csatlakoztatott gamepad tipusa lesz....Beállítások(Properties)--->Settings---->És itt bepipálod az Enable Swap Mode opciót. A lényeg, hogy felcseréli a két analog kart, de ez nekünk jó is lesz. Játék elindít és a Fordított vagy Szabványos (talán a Balkezes opció is) beállítással a bal analog karral tökéletesen lehet iránytani a mozgást. Ennyi... :C

[ Szerkesztve ]

(#748) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Hi!

Kéne egy kis segítség... A térninggel végeztem minden ok volt.. Kezdődik az első pálya és ahogy körülnézek vagy megmozdulok kifagy az egész.. Van valami ötletetek?

Zeee

Hala Madrid :)

(#749) Croft-21 válasza szabozeee (#748) üzenetére


Croft-21
őstag

Tedd fel az 1.01.-es patchet.

(#750) Croft-21


Croft-21
őstag

Csináltam két gameplay vidit ha nem zavar titeket... :B
gameplay 2
gameplay 1

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.