Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) Darknight


Darknight
csendes tag

daa-raa és Mittu88 nektek is köszönöm az eddigi válaszokat. Az eddigiek alapján tényleg úgy tűnik, hogy megint olyanra van szükségem, ami nem létezik. Azért még bizakodom.

Éld az életet, ne túléld!

(#9152) Raucher válasza Darknight (#9150) üzenetére


Raucher
tag

Szuper. De ugye ott van az a bizonyos smartcard, ami az HBO pack dekódolásához kell...

Akkor most átalakul a dolog. A DVB-T azonnal felejthető, egy kártyás változatban.
Egyetlen kártya alkalmas erre:
Digital Devices DuoFlex CT Dual DVB-C/DVB-T PCIe (kb 170 euró + postaköltség.)

DVB-C PCie változat is alig van.
anysee E7 PTC CI DVB-C CI intern, MCE, HDTV
FloppyDTV C/CI BDA FireWire incl. CI (HDTV) (Ez öszvér, mert PCI és PCIe kompatibilis egy toldalékkal.)

DVB-C "Olcsóbb" PCI változatok.
TechniSat CableStar HD 2 DVB-C TV tuner (CI)
Terratec Cinergy C PCI HD CI

A CI jelenti minden esetben a modulfogadót, amibe teszed a kódolásnak megfelelő CI modult. A modulba meg a kártyát.

A szokásos figyelmeztetés: Nem minden szolgáltató engedi meg, mást STB-ben vagy számítógépben használni a kártyáját. Ha össze zárja az STB-vel a kártyáját, akkor felesleges a beruházás.

2. A Linux támogatás gázos.
Elszomorítasz.

Az újabb kártyáknak zárt a driver támogatása. Egyszerűen nincs mód Linux alatt a hardver kezelésére. A gyártó nem foglakozik a Linuxszal, nem írja meg. Legyártani a lelkes rajongóknak meg tilos. (A felsorolt PCI kártyák valószínűleg Linux alatt is használhatóak.)

4. Jól értem, hogy ezek rögzítéséhez nem kell a tunernek HW encoding képesség, csak olyan tuner kell, ami támogatja a MPEG2 and H.264 dekódolást
A hardver nem támogat semmilyen kódolást vagy dekódolást. Egyszerűen betolja a gépbe a digitális adatfolyamot. A videokártya hardveres gyorsítási képességei segítenek a megjelenítésben.

a HW encoding csak az analóg adásoknál lenne szempont
Külön kártyával valósítható csak meg az analóg vétel. Pcie DVB-C/-T + PAL kártyát nem fogsz találni.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#9153) akom


akom
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy van e olyan TV-tuner kártya amely kikapcsolt gépet távirányító segítségével be tud kapcsolni?

Ha igen, akkor melyek ezek a kártyák?

Előre is köszönöm a segítségeteket. :R

(#9154) #65675776 válasza akom (#9153) üzenetére


#65675776
törölt tag

Compro E850F és E900F. Mo-on nincs disztrib, a környező országok gyakorlatilag mindegyikében kaphatóak. Jó drágán.

Személy szerint még nem próbáltam ki ezt a feature-t.

(#9155) zhagyma válasza Darknight (#9150) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Csak kiegészíteném az előttem hozzászólók tanácsait:

A DIGI kábel HBO pack Nagravision2 kódolású és párosítva van az STB / smartcard. Emiatt nem tudod kiváltani CI slot + CAM használatával. A kódolatlan adásokat viszont gond nélkül nézheted / felveheted egy PC-s tunerrel.

(#9156) Darknight válasza zhagyma (#9155) üzenetére


Darknight
csendes tag

Szia!

Köszönöm az infót. Raucher figyelmeztetése után reggel felhívtam a DigiTv-t, annak ellenére, hogy a weboldalukon azt írják, hogy nincs akadály saját STB használatának. Aztán a telefonban kiderült, hogy ez csak a kódolatlan digitális adásra igaz, a kódolthoz csak az ő STB-jüket lehet használni. :F Az sima STB benne van az előfizetés árában, de a HD-s STB 32.000 Ft vagy havi 1000 Ft. :Y

Viszont a Nagravision2 kódolás abszolút új infó volt. Mintha erről olvastam volna valahol a napokban, hogy törhető, de lehet hogy tévedek.

Viszont a fentiek tükrében nem tudom értelmezni az alábbi linket:
http://hybridbox.tv/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=15&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=8&lang=hu&vmcchk=1&Itemid=8

Nem csoda, ha a mezei halandók nem tudnak kiigazodni tuner kérdésben :F :))

[ Szerkesztve ]

Éld az életet, ne túléld!

(#9157) zhagyma válasza Darknight (#9156) üzenetére


zhagyma
őstag

A T-Kábel (kódolt, nem párosított) Conax CAS7 rendszert használ ezért a linkelt anysee tuner erre használható. Mivel a DIGI HBO Nagra2 és párosított arra nem jó. Persze kódolatlan DIGI szó nélkül megy rajta.

[ Szerkesztve ]

(#9158) Darknight válasza zhagyma (#9157) üzenetére


Darknight
csendes tag

Igen. Én is valami ilyesmire gondoltam, így utólag. De, amikor pár napja belefutottam, azt hittem, hogy az anysee tunerrel kiváltható az STB Digi HBO esetén is, tehát nem lehetetlen a feladat csak találni kell egy belső tunert. Azóta okosabb lettem, hála nektek. :R :D

Éld az életet, ne túléld!

(#9159) Buskerud


Buskerud
csendes tag

Sziasztok!

A lényeg az, hogy a kamionba nincs elég hely külön tv-nek a laptopomhoz szeretnék, egy tuner kártyát amivel jó minőségi adást tudok fogni műholdon keresztül. UPC direkt-re gondolok.

Ehhez kérném a segítségeteket!!

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9160) tomcsi


tomcsi
senior tag

Hali!

Mi annak a ketyerének a neve ami usb-s tv-tuner és cryptoworks kártyaolvasó? Arról lenne szó, hogy a upc directes beltériből kivenném a kártyát és ebbe a kütyübe szeretném tenni. Vagyis kimaradna a beltéri a tv-tuner elöl. Egyik volt kollégámnak volt ilyen csak már nem emlékszek mi volt a neve.

Esetleg az is érdekelhet, hol tudnék ilyet venni..

(#9161) Raucher válasza tomcsi (#9160) üzenetére


Raucher
tag

(#9159) Buskerud:
(#9160) tomcsi:

Mind a ketten ugyan azt az eszközt keresitek, például:
USB DVB-S/S2 tuner, CI modulfogadóval.
TERRATEC S7
SkyStar USB 2 HD CI

Ezeken kívül is van még néhány gyártó kínálatában hasonló termék.
CI modult külön kell beszerezni.

(#9159) Buskerud:

A kamionos megoldás nem egyszerű. Minden pihenőben újra kell állítani az antennát.
A probléma mentes vételhez, legalább egy ilyen antennára lenne szükség.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#9162) Buskerud válasza Raucher (#9161) üzenetére


Buskerud
csendes tag

Ezek drágák nem erre gondoltam, beltéri egységet azt viszek nekem csak egy sima usbs tuner kell aminek jó képminősége és jó upc direkthez. Ja hát igen műhold állítás van tapadókorongos talpú állvány van iránytű kb 5 perc és jó a jel erősség nem kell 1000 euros antenna.

(#9163) Raucher válasza Buskerud (#9162) üzenetére


Raucher
tag

Értem.
Akkor az analóg jelet akarod áttolni notebookba.
Talán valaki más tud USB analóg tunert javasolni. Amikkel én eddig összefutottam, egységesen gyengék voltak. Leskálázták az adást, hogy átférjen az USB-n a tömörítetlen digitalizált videofolyam.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#9164) Buskerud válasza Raucher (#9163) üzenetére


Buskerud
csendes tag

Azért köszi. :)

Akkor lehet jobban járok ha addig neten nézem a tv-t amit lehet online-n fogni.

[ Szerkesztve ]

(#9165) Buskerud


Buskerud
csendes tag

Vagy lehet ez lenne a legjobb választás

http://www.olcsobbat.hu/szorakoztato_elektronika/tevek/orion_ptv_7036/

(#9166) tomcsi válasza Raucher (#9161) üzenetére


tomcsi
senior tag

Annak a srácnak akinek volt ilyen azt mondta, hogy kb 16e-ért vette. De ha ez csak ilyen közel 40e forint közelében van akkor viszem a beltérit és hozzá egy analog tunert.

Köszönöm a válaszod.

(#9167) tomcsi


tomcsi
senior tag

Találtam egy Lifeview tunert a szekrényben és az lenne a kérdésem ezt mi vel tudnám működésre bírni Vista alatt? Drivert ha minden igaz találtam de milyen programmal használhatom?

(#9168) Blase19


Blase19
tag

Nagy off lenne ha TV vásárlással kapcsolatban kérdeznék itt? Sehol nem találok ennek topikot.

Haverom keres FullHD-s tévét, minél nagyobbat olyan 100-120k környékén. Fontos lenne, hogy legyen benne két-tuneres PIP, nem tudom gyártanak-e még ilyet. Azt tudom hogy crt tévéknél még kapható de nyilván olyat nem vesz már. Előre is köszi, és bocs az offért.

(#9169) Jozsó


Jozsó
tag

Nekem a következő lenne a problémám. Tuner kártyám ezer éve van, most is azt használom. Viszont adott egy UPC-s set-top-box is. Most úgy van megoldva, hogy a scart kimenetről van a videó és az analóg jel a tv kártyába vezetve. Viszont a set-top-box-nak van hdmi kimenete is.

Namost a kérdés. Van olyan kütyü, ami erről a hdmi csatlakozóról tudná fogadni az analóg és a videó jelet? Ha meg van, akkor gondolom már szabványos a dolog és akár VLC-vel is le lehetne játszani (most is leginkább azt használom tv nézésre, hiszen csatornát úgyis a box-on váltok).

(#9170) #65675776 válasza Blase19 (#9168) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen LED TV-t vegyek?
Plazma TV - hozzászólás előtt olvasd el az #1. hozzászólást!
LCD TV - tapasztalatok, tanácsok

Jozsó: HDMI-ről semmi sem fog neked analog jelet fogadni, lévén tisztán digitális az átvitel.

Esetleg vehetsz HDMI bemenetes eszközt, az meg nem éppen olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#9171) pr05p3c


pr05p3c
tag

Van egy items itv301 tunerkártyám, ami az 1 éves garanciaidő alatt HÁROMSZOR volt szervizben(az biztos, hogy soha a büdös életben nem fogok items cuccot venni többet) és ma megint tönkrement, persze garancia már nincs... Szóval most valami új tunerre lenne szükségem, ebben kérném a segítségeteket. Lehetőleg minél olcsóbb legyen, nem kell semmi extra funkció(távirányító, rádió, AV bemenet, stb), csak fogja a kábeltévét és működjön megbízhatóan win7 64 bit alatt, akár USB-s is lehet.

(#9172) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Hi!

10K körül milyen digitális (esetleg digitális/analóg) USB-s TV tunert érdemes venni? Ezekkel csak az ingyenes adásokat lehet fogni? Mert gondolom kártyát nem lehet beléjük tenni, vagy van vmi mini mint a sim kártya?

(#9173) Avermedia_hu válasza Raucher (#9152) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szia. Esetleg valami ilyen kártyát keresel?:
http://www.avermedia.com/avertv/Product/ProductDetail.aspx?Id=553
Ne tévesszen meg, hogy oroszország szerepel csak ott. Most teszteltem MindigTV extraval, rövidesen Magyarországon is megjelenhet. kettő CI /PCMCIA/ foglalata van, tehát egyszerre két kódolt TV jelet is kezelni tud. (összesen 4 szabványt tud)

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9174) Avermedia_hu válasza akom (#9153) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szia. Nekünk ez az Avermedia típus tudja jelenleg a "remote on" bekapcsolást:
http://www.avermedia.eu/avertv/HU/Product/ProductDetail.aspx?Id=450&device=1
Disztributor van, de készlet nincs az országban ebből jelenleg. Ha jelzed, hogy szükséged van rá, segítek.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9175) Avermedia_hu válasza Jozsó (#9169) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szia. Azt hiszem az itCafe forumban Te tetted fel ugyanezt a kérdést. (prajdus néven)
Szerintem neked nem Tv tunerre van szükséged, hanem valamilyen capture kártyára:
mondjuk erre: Avermedia AVer3D CaptureHD H727 3D//ebben azért van tuner is :)//
link itt: http://www.avermedia.eu/avertv/HU/Product/ProductDetail.aspx?Id=499
Avermedia C874 DarkCrystal HD Capture Station //ez pedig már van MO-on//
link itt: http://www.avermedia.eu/avertv/HU/Product/ProductDetail.aspx?Id=520
A többi capture termék linkjét most nem másolom be ide, nézz körül. (a www.avermedia.com oldalon több terméket találsz, fordítás folyamatban)

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9176) #65675776 válasza Avermedia_hu (#9175) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Prohardver, IT café, Mobilaréna, Gamepod, Logout ugyan ahhoz a lapcsaládhoz tartozik, a fórum is közös. Szóval nem ugyan az a két felhasználó. Vannak rendszeresen felmerülő kérdések, ráadásul többnyire nagyon hasonlóan is fogalmazzák meg a felhasználók, nyilván emiatt azonosítottad őket. (Ha többszörös reg lenne, akkor i kellene tiltanom egyikőjüket, de nem erről van szó szerencsére.)

(#9177) pr05p3c válasza pr05p3c (#9171) üzenetére


pr05p3c
tag

Senki nem tud ajánlani semmit? :Y Jó lenne tudnom valamit, mert valószínűleg holnap mennék venni új tunerkártyát(és nem akarok még egy ilyen sz@rt venni, mint ez az items volt) Esetleg Asus P7131 típusú kártyáról vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#9178) Avermedia_hu válasza pr05p3c (#9177) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Én neked is az Avermedia A717 PCIe kártyáját tudnám jó szívvel ajánlani (az általam ismertek közül), de hogy azt holnap nem veszed meg itthon, az tuti. :(
termékinfó itt: http://www.avermedia.com/avertv/Product/ProductDetail.aspx?Id=553

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9179) pr05p3c válasza Avermedia_hu (#9178) üzenetére


pr05p3c
tag

Biztos jó kártya, de ha nem lehet itthon megvenni, akkor mindegy is. Na meg a 3D támogatás miatt(ilyen tunerről eddig még nem is hallottam eddig) gondolom, hogy elég drága is lehet, nekem meg csak egy alapszintű kártya kellene most.

(#9180) Avermedia_hu válasza pr05p3c (#9179) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Értelek, világos a kép. Amúgy a 3D rendszer nem nagyon emeli az árat. Az Avermedia Volar Mini 3D DVB-T USB tuner 15-20 000 Ft között van a boltokban. (Egyenlőre MM és Saturn, de ez bővül rövidesen) Termékoldal: http://www.avermedia.eu/avertv/HU/Product/ProductDetail.aspx?Id=542
Rövidesen teszt is jelenik meg róla a Chip magazinban.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9181) #65675776 válasza Avermedia_hu (#9180) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy Russia only modelt nem hiszem, hogy nagyon lehet majd kapni errefelé...

Privát üzenetemre számíthatok valamiféle válaszra?

(#9182) Avermedia_hu válasza #65675776 (#9181) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Most én kérem a segítségetek. A többször említett Avermedia A717 még a téma. Szeretném honosítani, mint jelenleg egyetlen DVB-C tuner lehetőséget. A kérdés: akkor is érdekes, ha a kódkártya fogadó képesség nem elérhető? Magyarul smart kártyával kódolt adásokat nem lehet majd vele fogni, nem lenne hozzá kártyaolvasó foglalat. Így is piacképes? Hányan vennétek belőle? Köszönet minden információért!

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9183) #65675776 válasza Avermedia_hu (#9182) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez egy érdekes kérdés. Tudomásom szerint csak a Digi ad kódolatlanul DVB-C-ben. Egyes szolgáltatók pedig magát a kártyát is a stb-hoz kötik. Szóval a Digi felhasználókat érdekelheti még ettől.

Illetve amint látom, létezik egy CI kiegészítő AVerTV SatGate néven. Kérdés, hogy ez csak DVB-S(2) esetén használható-e, vagy alár DVB-C és DVB-T esetén is. Mert ha utóbbiaknál is, akkor annyira nem elveszett a helyzet, lehet piaca ennek a kártyának. (A termékoldalon a DVB-C szerepel, viszont a kompatibilis tunerek listáján nincs rajta az A717 - a tuneren magán ott a csatlakozó - de szerintem ez maximum driver kérdése.) Első körben ezt kellene tisztázni.

Azt viszont nem tudom mennyibe kerül egy ilyen termék honosítása. Amennyiben komoly költségeket nem jelent, akkor egy próbát mindenképpen megér. Amitől félek, az a végfelhasználói ár. Sajnos ez az a pont, ahol én a legfőbb problémát látom a DVB-C tunerek piacán. Irreálisak az árak. Amennyiben a kártyaolvasó használható vele és az ár is elfogadható, szerintem nagyon is piacképes, allround eszköz lenne.

Mindazonáltal konkrét számokat nem tudok mondani, hogy milyen mennyiségben fogynak ebben az országban a tunerkártyák. Nem a kereskedelemben dolgozom.

(#9184) Bling95


Bling95
őstag

Sziasztok !

Arra gondoltam hogy helytakarékosság érdékében száműzöm a tv-t a szobámból.
Kábeles tv-ről van szó szóval valami olyan tuner kéne amibe beletudom dugni azt a kábelt amit a tv-be is.

Milyen fajtát érdemes venni ilyen tunerből? nekem mindenképp USB-s kéne és Mac kompatibilis mert egy Imacbe lenne. Minőségileg roszabb képet produkál mint a Tv vagy nagyjából ugyanolyat?

És ezek egyáltalán hogy működnek? ugyértem van valami program amit elkell inditani és megy a tv? vagy pl csatornaváltást hogyan? adnak valami távirányítót ?

Bocsi ha nagyon lámák a kérdésem ezekhez baromira nemértek :B egyáltalán érdemes ennek nekiállni vagy hagyjam a tv-t aztán kész?

(#9185) #65675776 válasza Bling95 (#9184) üzenetére


#65675776
törölt tag

Első körben tisztázni kellene, hogy analog, vagy digitális.

(#9186) Bling95 válasza #65675776 (#9185) üzenetére


Bling95
őstag

Hat ez egy jokerdes:o upc oldalan meglehet nezni? :F

Szerk.; ugynezem digitalis

[ Szerkesztve ]

(#9187) #65675776 válasza Bling95 (#9186) üzenetére


#65675776
törölt tag

UPC? Akkor elég érdekes, mert STB-on keresztül kell nyomulnod. Azon tudsz majd csak csatornát váltani. És mivel USB-hez ragaszkodsz, kénytelen leszel a külső analog bemenetet használni. Az meg USB tunerek esetén elég tré minőségű (meg úgy általában az analog részük). Szóval jóval gyengébb lesz, mint TV-n.

(#9188) Bling95 válasza #65675776 (#9187) üzenetére


Bling95
őstag

Akkor viszont hagyom az egeszet , annyit nemer a dolog.
Koszi a segitseget

(#9189) Avermedia_hu válasza #65675776 (#9187) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

A hétvégén érdeklődtem a UPCnél, még sok helyen adnak analóg jelet STB nélkül. tehát nem halott a kérdés. Utána járok a kérdésnek, lehet lesz megoldás... De csak tudjuk tisztázni, hogy a kábel közvetlenül a TV-be, vagy előtte egy dobozba megy-e be?

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9190) Bling95 válasza Avermedia_hu (#9189) üzenetére


Bling95
őstag

Kozvetlen tvbe, a mediabox a nappaliba van ( szobamba emiatt kevesebb a csatorna mint a nappaliba ilyen hbo, mtv, disney tv meg ilyesmik nincsenek nalam)

(#9191) Avermedia_hu válasza Bling95 (#9190) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Nem vagyok biztos magamban. Ugy gondolom, hogy egy analog tunernek be kell fognia a jelenlegi csatornáidat. Avermdia tunereknél csatorna keresés előtt lehet választani, hogy antenna vagy kábeljelet keressen-e. (lehet másnál is így van, csak nem ismerem) Tehát pl. ez jó lehet neked: http://www.edigital.hu/TV_tuner/AverMedia__AVERTV_HYBRID_VOLAR_kulso_Hybrid_TV_Tuner_HD_USB_2.0-p78803.html
Ennek van AV bemenete is egyébként, és DVB-T jelet is tud fogni.
Most hétvégén kábelTV tesztet fogok csinálni, ezt a kérdést is körüljárom.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9192) Bling95 válasza Avermedia_hu (#9191) üzenetére


Bling95
őstag

aztirja win 7 vista vagy XP. nekem viszont OSX-hez kéne.

köszi a segítséget, ezekhez tényleg láma vagyok a Tv nálam annyi hogy bekapcsolom aztán nézem:D nemtudom mi hogy működik.

Viszont nemsürgős a dolog egy hónapom van még kb hogy eldöntsem milegyen a megoldás

(#9193) tujo


tujo
csendes tag

Sziasztok!

Én is Tv tuner vásárlásán töröm az agyam. Korábban volt egy Leadtek tv tunerem, ami elég jól működött. Megnéztem most is a Leadtek választékát, de olyan mintha leálltak volna a fejlesztéssel, ezért új gyártó után kell néznem.
Olyan kártyára gondoltam, aminek
- PCIe csatlakozója van
- van rendes Win7 64bit drivere
- analóg és digitális TV és Rádió vételére is alkalmas (digitális TV-nél, ha jól olvastam itt nálatok a digitális kábel adás más technológia, mint a DVB-T, így azt is tudnia kellene)
- a régi tv kártyámnál a hang átvitelére külön kimenet volt a kártya hátoldalán, amit bele kellett dugni a hangkártya egyik bemenetére kívülről, ennél vmivel újabb technikai kellene. (A PCIe nem viszi át a hangot az új kártyáknál?)
- létezik már olyan kártya, amelynek a távirányítója nem az IR-t használja hanem pl. bluetooth-t vagy más rádiófrekvenciát (vagy ez hülyeség mert bezavarhat a tv kártya működésbe?)
- és nem kell érte bankot rabolnom. :)

Tudom, hogy tökéletes kártya nem létezik, szerintetek melyik áll az igényeimhez legközelebb?

Tujo

(#9194) Mittu88 válasza tujo (#9193) üzenetére


Mittu88
senior tag

Én nemrég vettem Leadtek TV2000 XP Global-t, ez nem az amit keresel, csak a hang kérdés, amit írtál: nem kell össze-vissza kötni a kábelt, vagyis úgy is megoldható, de a PVR2-es szoftverében a kártyának beállítható, hogy az alaplapi hangkártyádra küldje a hangot és akkor semmit nem kell sehova kötni. Ez nem fog sokat segíteni a döntésben, csak gondoltam szólok :D

(#9195) Avermedia_hu válasza tujo (#9193) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Szia! Mivel neked is az Avermedia A717 Quadro HD kártya lenne tökéletes (http://www.avermedia.com/Product/ProductDetail.aspx?Id=553), mindent megteszek, hogy meg is lehessen vásárolni itthon. A DVB-C rendszerrel most az a legnagyobb gondom, hogy kódkártya olvasót nem tudok adni a kártyához. Az ára várhatóan 30 000 Ft lenne. A hangot a gép hangkártyáján keresztül vezeti ki, nem kell összekötnöd semmit külön.

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9196) tujo válasza Avermedia_hu (#9195) üzenetére


tujo
csendes tag

Köszönöm!

Kb. mikor lehet majd megvenni az Avermedia kártyát szerinted?

(#9197) Buskerud


Buskerud
csendes tag

Sziasztok!!

Remélem nem csináltam rossz üzletet, rendeltem egy Gigabyte hybrid gt-u8300 tv-tuner kártyát. Upc Direkt műholdas adást akarok majd vele nézni laptopon. Szerintetek jó cucc?
Kinézetre nekem tetszik :DD

(#9198) Avermedia_hu válasza Buskerud (#9197) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

Egészen pontosan hogyan fogod a Satelite adást nézni ezzel a tunerrel? Valószínűleg jó cucc, de DVB-S TV adást nem lehet vele fogni, a UPC direct pedig ilyen. Analóg TV adást, és digitális sugárzott adást tudsz majd vele venni. (www.mindigtv.hu)

Üdv: Attila @ www.proav.hu

(#9199) zhagyma válasza Avermedia_hu (#9195) üzenetére


zhagyma
őstag

Érdeklődés Avermedia A717 ügyben:

1. Mikor lesz linux driver?
2. Milyen RF / demod chipeket használnak a termékben. Ha ez nyilvános lenne talán előbb lehetne linux drivert is csinálni.

Ui: Tényleg biztató típusnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#9200) Avermedia_hu válasza zhagyma (#9199) üzenetére


Avermedia_hu
senior tag

1. Jelenleg nincs tervben linux driver készítése.
2. Ehhez a válaszhoz időre van szükségem. Amint megvan, jelentkezem itt.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila @ www.proav.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.