Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? - Archívum 6. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49851) zsolt19900 válasza pumukli23 (#49850) üzenetére


zsolt19900
őstag

hát :) egyik barátom mondta hogy egyik ismerőse használja a teli színes n5010 - nem tudom máshogy mondani- rokona pedig a színes fedelű n5010 et és a teli színes darab állítólag eléggé avétos pedig nincsen ide oda hajigálva, a színes fedelű társának viszont semmi baja nincsen, állagilag :) ezzel nem akarok itt vitát kiváltani meg hasonlók, csak leírtam a tapasztalatunkat

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#49852) T-unit válasza zyben (#49848) üzenetére


T-unit
őstag

Ja ez lett most az egyik nagy bestbuy vétel a dedikált vga-s 130k-s kategóriában.
A HD545v végülis egy picit tuningolt hd4570 vagy ahogy később hívták hd5145,amit később átcímkéztek erre az 545v-re(tisztára átvették Nv gts250-től ezt :DDD ) mivel rohadt sok 4570 gpu maradt raktáon nekik,mikor már rég kijött az újabb 5470 ami ráadásul kb pont ezen a szinten is van csak dx11 ellenére is,amivel mint tudjuk ki is lehet törölni nyugodtan annyira nem ér semmit ilyen gyenge gpu mellett. :U
Simán vehető,ráadásul egy egész kis korrekt T4500 is adott vga mellé,egyik bestbuy!
GTA4-et én nem erőltetném rajta,de nem lehetetlen 800x600-ba full lowon menni fog...jóesetbe 20fps-el is(magyarán ahhoz a játékhoz minimum ma már egy hd5650). :D

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#49853) fabika válasza parrag66 (#49826) üzenetére


fabika
tag

Nem rossz gép, de hanem ragaszkodsz a színéhez, akkor inkább 3150eh vagy még inkább 3070eh

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#49854) T-unit válasza fabika (#49853) üzenetére


T-unit
őstag

Iponon egész korrekt kis vétel most az 195-be.Mondjuk jöhetne már nagyon az új mobil hd6k széria is mert azért annyira már év elején se tartottam nagy durranásnak ezt a 4650-nél alig gyorsabb 5650-est amennyibe vesztegették,meg most se 200k-s kategória kellene legyen de ezvan Nv miatt főleg,csak asztali gtx460-al tudtak odatenni igencsak atinak. :U

üdv.

(#49855) jhos910


jhos910
aktív tag

Szevasztok!

Ezt a notebookot néztem ki, milyen választás szerintetek?
Kell játékra, szerkesztésre (kép és vektoros), meg az alap dolgokra, net, office... stb.

[link]

(#49856) csibor


csibor
őstag

Asrock F14 most láttam 100K-ért 1 év garanciával,amit 10K-ért 3 évre lehet kitolni

(#49857) zyben válasza T-unit (#49852) üzenetére


zyben
tag

Köszi a válaszért.
Igazából ettől több pénz nem lesz, úgyhogy ez fog maradni. De én már akkor is boldog vagyok, ha Heroes5 jól megy majd rajta.125.000. nem találtam ettől jobbat.

(#49858) Drughi válasza T-unit (#49852) üzenetére


Drughi
addikt

GTA4-hez hozzászólva:
Az eladó gépemen (P8700 proci, HD4670, fullhd) simán ment 35-40fps-sel a játék fullhd-s felbontáson medium-high beállítások mellett.

Pixel 7a

(#49859) pumukli23 válasza zsolt19900 (#49851) üzenetére


pumukli23
senior tag

A nem teli színes az az enyhén vízszintesen csíkozott? (kéken jól látszik)
Nézzetek alá, mindkét gép kínában készült? Lehet itt van a kutya elásva ;)

(#49860) zsolt19900 válasza pumukli23 (#49859) üzenetére


zsolt19900
őstag

a teli színest arra értem aminek az alja fedlapja mindene színes nem csak a fedlapja az alja pedig fekete mivel van olyan is amelyikben nincsen e sata ha jól tudom

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#49861) pumukli23 válasza zsolt19900 (#49860) üzenetére


pumukli23
senior tag

Nem tudom melyikre gondolsz :U de szerintem az nem n5010es.

(#49862) bksk12981


bksk12981
csendes tag

Samsung R538-at szerintetek érdemes venni? [link]

Leginkább netre/filmre/zenére/officera, meg talán pár régebbi játékra használnám.
(Ebben az árkategóriában még a dell n5010-es jött szóba, de az élőben annyira nem tetszett.)

Előre is köszönöm a segítséget.

(#49863) zsolt19900 válasza pumukli23 (#49861) üzenetére


zsolt19900
őstag

tessék van eze : :) [link]

és van eze :) :[link]

Szerk.: Amúgy ha már itt tartunk tegyünk egy kicsit rendet csak így a fejemben is mivel kép alapján vagy három féle n5010est láttam segíts kicsit van ez a kettő amit linkeltem és van még egy amit találtam ez : [link] ezek között mi a különbség, gondolom hogy az a szép hosszú számsor :) ami megkülönbözteti őket de akkor házbéli különbségek is vannak köztük? vagy az egyik a sorból egy 1564 es gép lesz.

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#49864) zoli62


zoli62
addikt

Melyiket miért érdemesebb választani?

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#49865) pumukli23 válasza zsolt19900 (#49863) üzenetére


pumukli23
senior tag

Amit a végén linkeltél, a laptopszalonos az egy studio 1537es. (billzet felett érintésérzékeny gombsor, és "slot in" dvd író, nem tálcás. Később (a már core i procis) studio 1558 is ezt a csomagolást örökölte, de már érintésérzékeny gombsor nélkül. Ezt a megoldást vette át az inspiron 1564 is, kicsit lekerekítettebb formában és fényes fedlappal + numpados billzettel és sima tálcás dvd-vel. Nagyon szép és masszív háza volt a 1564nek, de valamiért kevés ideig forgalmazták. Sokan panaszkodtak arra, hogy nagyon melegszik, lehet, hogy e miatt szűnt meg. Ez után jelent meg az N5010 (és M5010: ugyanaz, csak amd procival), ami teljesen új kasztnit kapott, de sok mindenben ugyanaz (pl billzet), viszont a touchpad jobb, állítólag már nem is forrósodik át a gép.
Ha lenne olyan megoldás, hogy a 1564es házába az n5010est költöztetik, ráadásul az n5010 árán, akkor valszeg tudnám, hogy milyen gépet vegyek :U De sajnos ezek (szerintem) csak sajtóhibák.
N5010ből a sima egyszínű piros meglepett, dell honlapja szerint csak "csíkosban" lehet kapni. Lehet, hogy a fotón nem látszanak a csíkok.. vagy nemtom :F

ui.: a teljesség miatt: volt még a 1564 előtt egy inspiron 1545 nevű csoda is, első ránézésre hasonlíthat az n5010-re, de kicsit más a zsanér stb.. Valamiért nem lett nagy sikere annak a szériának.

(#49866) spyduck válasza mg105 (#49841) üzenetére


spyduck
nagyúr

Játékra ennyi pénzből csak használtat találsz jobbat!

(#49867) whited


whited
addikt

sziasztok
mi a véleményetek az alábbi notiról?
asus g51j
Nem lesz Cpu limites?
Későbbiekre nézve elég a proci ?photoshop stb és játékokra :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#49868) whited válasza whited (#49867) üzenetére


whited
addikt

az hogy a ram dd2 mennyiben hátrány?mert tudtommal nem sokkal gyorsabb a ddr3 ugye? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#49869) Chaser válasza pumukli23 (#49865) üzenetére


Chaser
titán

A 1545 azért nem volt sikeres, mert sokkal butább volt mint az előd 1525. Chipsetet frissítették, de a kimeneteket leamortizálták.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49870) TirGael


TirGael
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy laptopot, játékra, photoshopra és filmezgetésre. Súly nem számít, ár olyan 1200$ körül. Örvendenék ha lenne rajta usb3 és/vagy esata. A laptop saját memóriája annyira nem számít, úgyis veszek hozzá külső hddt. Global warranty is elég fontos, ahogy nem is csak magyar weboldalak árajánlatát nézném. Chicago/Budapest/Koppenhága a 3 cél város, ahol olcsóbban jön ki, ott venném meg a köv 1-2 hónapban. Ha refurbished, nem baj, csak legyen rá gari. Ahogy az előző laptopom se, ezt se szeretném lecserélni a következő min 4 évben.
Ezt néztem eddig:
http://outlet.us.dell.com/ARBOnlineSales/Online/SecondaryInventorySearch.aspx?rn=6575&SC=lowToHigh&c=us&cs=28&l=en&s=dfb
de miután nem igazán értek hozzá, lehet hogy hülyeség már az ötlet is... :) ezért fordultam hozzátok.

(#49871) T-unit válasza Drughi (#49858) üzenetére


T-unit
őstag

Ilyen jó javítások jöttek volna rá azóta?Nekem 1éve mikor játszottam 4850-en voltak ilyen eredmények akkori driverrel 1080p-n ilyen beállításokon.
Meg amúgy gta4 úgy becsapós mint a franc,emlékszem anno hiába volt sokszor 40fps nálam is, sok volt benne az fps esés 25-30-ra,azt emiatt gyakran olyan szaggatási érzések voltak mint fene.De leveszi ember látóhatárt és tény mindjárt kevesebb vramot zabál és egész folyamatosnak tűnik a játék.Ráadásul 4670 szinte 5650 szint szóval kb jól is mondtam ez a minimum élvezhető gyorsasághoz gta4-nél új gépeknél. :)

üdv.

(#49872) Geresics


Geresics
addikt

Sziasztok!
Talán itt kapok választ a kérdésemre:
Odáig józan paraszti ésszel is eljutottam, hogy mi a különbség a 4500M és 4500MHD között. De mi a helyzet az X4500M(HD)-vel? És ezeknél mennyivel erősebb a Core i3 mellé integrált i-HD Graphics?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#49873) T-unit válasza whited (#49867) üzenetére


T-unit
őstag

Ez a gép már nagyon nem ér ennyit mikor 3év garis acer van meg 300k alatt bőven,hd5850-el+i5-el amik még újabbak és kb tök ezen a szinten van teljesítményben.Mobil hd5850 gyak = gtx260m-el. [link] .i5 460m meg nem is linkelem egyértelmű erősebb már annál a t9500-nál és szintén újabb,kisebb csíkszélen kevésbé melegszik stb.Jobb választás ez az acer 3év garival ami még több 2-nél, is és ugyis megvan bőven 300alatt.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#49874) T-unit válasza TirGael (#49870) üzenetére


T-unit
őstag

Hát akkor szinte fix nem itthon fogod venni ár miatt. :DDD
Az az oldal meg nálam akkora 404 mint ház.
1200dolcsiból ilyen alkatrészekkel nézz gépet külföldön kb, és nagyon nem nyúlhatsz már félre: HD5850/GTX460m, i5/i7 cpu, és ha acer meg hasonló márkák garit 3évre bővíteni ha lehet,ramot meg ugyis lehet 4-6-8gb-ra bővíteni lazán ilyen gépekben szóval az nem igen szempont ma már.

üdv.

(#49875) zsolt19900 válasza pumukli23 (#49865) üzenetére


zsolt19900
őstag

ejha :D hát jó nekem eddig csak kettő volt a porondon a színes fedlapos és a teljesen színes házas gépegység :) és barátom elmondása szerint a színes fedlapos a masszívabb darab a kettő közül, szóval amilyent te is linkeltél -amire te mondod hogy csíkos mintás- én is akkor azt fogom választani, elméletileg arra nem panaszkodott.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#49876) Drughi válasza T-unit (#49871) üzenetére


Drughi
addikt

Én nem tudom, hol áll a többi kártya ehhez képest, notebookcheck szerint jóval előrébb.
GTA4 valóban becsapós. Nekem az F1 2010 szintén fullhd-n mediumon 22fps-t produkál, amivel korrektül megy a játék, még ha épp 10 autó is van a képen, akkorsem laggol be.
Sejtem, kisebb felbontáson ez bőven 30 fps felett lenne.
Az új moha is is produkál 25fps-t, így szerintem ez a kártya notebook szinten nagyon erős, és korrekt játékélményt ad kompromisszumokkal.
Az 5650-et nem ismerem, én többet várnék tőle (szemezek olyan géppel, amibe az van)

Pixel 7a

(#49877) pumukli23 válasza zsolt19900 (#49875) üzenetére


pumukli23
senior tag

Dell jó pár éve színezgeti a fedlapokat (inspironoknál talán a 1520 volt az első, majd 1525 stb), ma már sajnos elég költséghatékonyan, pl zöldet nem igen találni, pedig nekem az jönne be :U Persze a rózsaszín nem kerülhet le a listáról, mert az olyan "cunci" :DDD

(#49878) T-unit válasza Drughi (#49876) üzenetére


T-unit
őstag

Jaja pont erre céloztam...ma már az fps-ek magasabb száma is gyakran semmit se jelent mert ittvan nekünk gta4 (meg sztem mafia2 is ilyen sajnos,legalábbis nálam),hiába van meg az átlag 40fps ha sok a drop,egyszerűen élvezhetetlenné teszi a játékot...sok más játéknál viszont én is tapasztaltam h oké h csak 25-30fps-el megy full beállítások mellett csak,de ha azt a szintet végig a játékban tartja is kb.,alig van fps ingadozás és nincsenek ilyen +/- 40fps! ingadozások is akár, sokkal egyenletesebbnek tűnik a játék és emiatt nem érzed ugy h szaggat izomból, tehát elégedett leszel vele,és élvezetes lesz játszani.
Ez ilyen sajnos,no vissza notikhoz bár ez ugyanúgy ide is tartozik mint gamer pc-knél is. :)

üdv.

(#49879) zsolt19900 válasza pumukli23 (#49877) üzenetére


zsolt19900
őstag

Most akkor ez [link] és ez [link] között a ház és a vga a különbség.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#49880) Shrek16


Shrek16
csendes tag

#49804 -re valakinek valami ötlete?:)

KÖszi!

Noé bárkáját egy amatőr építette. A Titanicot profik...

(#49881) ktommy91 válasza Shrek16 (#49880) üzenetére


ktommy91
addikt

A két proci között nem túl nagy a különbség, viszont a vga-k között elég nagy ezért a lenovo az ajánlott vétel.

Nincs kerítés.

(#49882) r0ach


r0ach
tag

Sziasztok!
Tanácsotokat kérném a következőben:
Két notebook között vacillálok:
HP Pavilion dv6-3050eh
és
Acer Aspire 5745G

Mi lenne a jobb recept arra, ha játszani is szeretnék és nem akarok új notebookot venni a kövi min. 3 évben? (vidikarit nem igazán tudok cserélni, procit/ramot könnyebben bővítek)

Jó proci, szerényebb vidikarcsi vagy szerényebb proci, erősebb kari?
itt speciel intel i3 350m vs. amd athlon II n330,
és nvidia gt 330m vs. ati 5650 között zajlik az agyharc.

Vajon van annyival jobb az 5650, hogy jobban megérje? :F (a két noti ára kb ugyanaz)
Egy kicsit félek az AMD túlmelegedéstől, de ugyanakkor valamiért jobban bízok a HP-ban, mint az Acerben.

Előre is köszönöm a véleményeteket!
Esetleg ha van valami jó ötletetek notebookra max 200.000 tájon?

r0ach

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=r0ach

(#49883) Magnum_ válasza r0ach (#49882) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem egyik gép sem bír ki 3 évet :B

I humbly and respectfully decline™

(#49884) ladlac


ladlac
tag

Az i3 350M és az AMD Athlon II N330 közötti különbségre én is kíváncsi lennék. Azt megtaláltam, hogy az FSB 2500 - 3200 Mhz, vagy hogy a tranzisztorok 382+177 - 234 millió, vagy hogy az Intelnél L3 cache is van... de ezek "magyarul" mit jelentenek?

(#49885) densie


densie
csendes tag

Sziasztok segítségeteket szeretném kérni noti vásárlás ügyében. 150-160 körüli keretem van rá otthoni általános felhasználásra kellene net, film egyebek. Jó lenne ha minél könnyebb lenne. Renewes Hp-kat nézegettem véleményetek róluk?

(#49886) Driger


Driger
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Két notebook közül nem tudok választani az egyik [link] ez lenne a másik pedig [link] vagy esetleg ebben az ár kategóriában van-e jobb ezeknél.
A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#49887) fabika válasza r0ach (#49882) üzenetére


fabika
tag

A 3050eh-ról van pozitív tapasztalatom. Újabb játékok is jól játszhatóak rajta, nem melegszik különösebben, nincsenek fényes felületei (a képernyőn kívül), gyors a vinyója, és jól össze van rakva.
Acert nem vennék még egyszer, de a 3050eh helyett is inkább 3150EH vagy még inkább 3070EH

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#49888) T-unit válasza densie (#49885) üzenetére


T-unit
őstag

Nem lett volna rossz kifejted mi az egyéb,pl játék az?
Dell továbbra is jó vétel,márka,gari,felszereltség miatt,~2,6kilós súlya is korrekt.

üdv.

(#49889) densie válasza T-unit (#49888) üzenetére


densie
csendes tag

Akár játék is szóba jöhet de nem az újak, viszont jó ha van benne tartalék, ez a Dell pl a Hp G62 vel összehasonlítva mit tud?

(#49890) T-unit válasza Driger (#49886) üzenetére


T-unit
őstag

Az a 420m-es acer egész korrekt az i3 miatt ennyibe.Telj.-be kb megegyezik a régebbi 330m-el,és még az is igaz 1fokkal gyengébb vga-k hd5650-nél de iszonyat sokat dobhat a proci a dolgon,szóval sztem még akár gyorsabb is lehet egy ugyanennyibe kerülő pavilionnál...mindenesetre én továbbra is inkább utóbbit venném,mert notinál sajnos nem minden a teljesítmény és acer ráadásul gyárilag sajnos csak 1év garis.Sőt,ha van még ebből az asusból ez is igen jó vétel lehet hd5730 miatt,vagy HP se rossz márka miatt...ebben a 200k-s ársávban azért már van 2-3jó vétel erősebb hardverekkel is,mindenki maga döntse el mi a fontosabb neki a vga,proci,márka vagy épp gari...nem könnyű döntés de ugyis kompromisszumot kell kötni valamilyen módon. ;)

üdv.

(#49891) T-unit válasza densie (#49889) üzenetére


T-unit
őstag

Nemtom melyik g62 kiépítésre gondolsz,de azt tudom ami notebookstore-on van most fenn 170-ért az simán nem ér annyit,1év garija miatt is csak szóval 100x inkább ezt a dellt venném előbb.

üdv.

(#49892) attosz1120


attosz1120
tag

hello!

Véleményeteket szeretném kérni laptop ügyben! (nem nagyon értek hozzá)
Kb. 160 körüli összegért szeretnék venni laptopot (főleg netezésre, filmnézésre,zenehallg.) lenne használva!

Milyen márkát ajánlanátok,és mik azok a fő paraméterek amiket figyelembe kell venni laptop vásárlásakor???

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#49893) pumukli23 válasza zsolt19900 (#49879) üzenetére


pumukli23
senior tag

Valójában csak a vga és a fedlap színe.
A kép a rossz, de ha rákeresel a gép kódjára, a többi boltban a rendes n5010 házasat dobja ki.

(#49894) TirGael válasza T-unit (#49874) üzenetére


TirGael
tag

Bocs a rossz linkért, egy Dell Vostro 3700ról volt szó 540es procival, 8gb rammal, gt 330m vgaval. Igazából VGAkban nem vagyok otthon. Fx880, fx1880, fx2880, gt 330m és társaik vannak nagyrészt a dellekben amiket néztem, azt kéne belőni hogy ezek közül melyik jó nekem. Az hogy amerikában veszem, szinte biztos miután ránéztem az itthoni árakra.

(#49895) pumukli23 válasza attosz1120 (#49892) üzenetére


pumukli23
senior tag

150ért a már szinte mindenkinek ajánlott Dell inspiron n5010 :)

(#49896) T-unit válasza attosz1120 (#49892) üzenetére


T-unit
őstag

Fő paraméterek: mire kell,összeg,lehetőleg jó márka,sok gari,jó hardver...Fő lényeg ennyi az egészbe. ;) Ennyiből ezt venném: dell + esetleg még 2gb rambővítés is belefér.

üdv.

(#49897) attosz1120


attosz1120
tag

köszönöm szépen a segítségeteket!

(#49898) T-unit válasza TirGael (#49894) üzenetére


T-unit
őstag

Mondtam én neked egyből,már 10-20éve ezmegy,mióta feltlálták laptopot szinte ár ügyileg. ;)
Ha ennyi a VGA választék meg mindenképp az fx2800-ast válaszd mivel az már egy gtx260m szint,többi vga jóval gyengébb ennél.

üdv.

(#49899) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani notebookot 200k alatt?
amik fontosak:
-minél nagyobb és szebb kijelző
-lehetőleg intel c2d vagy jobb..
-2gb-nál több ram
-tisztességes kapacitású vinyó (320gb v felette)
-viszonylag értelmesebb vga (mondjuk minimum egy 8600GT szinten teljesítő vga)

ez a laptop egy asztali gépet váltana (amd x2, 2gb ram, 8600gt..), szóval annál gyengébbet nem igazán szeretne az illető

felhasználását tekintve javarészt netezni, filmezni, ritkábban kezdetleges játékra kellene.

elöre is köszi a válaszokat

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#49900) agent_k


agent_k
őstag

Sziasztok!

Kolleginának szeretnék egy gépet javasolni 37 éves hölgy, nem játszik, csak farmeramat, meg netezik, de valami márkásabbat szeretne. Én erre a kettőre gondoltam:

toshiba 130k

asus 143k

Azért ez a kettő mert a közeli elektronikai boltban ez van most akcióban és erre adnak jó hitelt. Plusz tényező még, hogy az asushoz adnak windowst is. bár nekem a toshiba szimpatikusabb.

Mi a vélemény?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? - Archívum 6. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.