Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-17 09:07:26

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt olvasd el az összefoglalót, de minimum a "Gyakran feltett kérdések" bekezdést!
A topik célja, hogy segítsen eligazodni a hálózati adattárak piacán. Mivel a NAS-sal kapcsolatos igények rendkívül sokfélék lehetnek, a lehetséges megoldások között is igen komoly eltérés lehet árban, teljesítményben, kényelemben és rugalmasságban egyaránt.
Az összefoglalóban összegyűjtöttük a legfontosabb alapinformációkat, és az egyes lehetőségek rövid bemutatásával igyekszünk segíteni, milyen irányba induljon el a leendő NAS-tulajdonos.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15863) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Sziasztok!

NAS vásárlás előtt vagyok, és segítségre lenne szükségem. Jelenleg Telekomos dlink routerre dugott usbs házban lévő lemezt használok erre a célra, de kegyetlen lassú a másolás, és a torrent is. A film nézéssel még épp nincs probléma.
Az igényeim a következők lennének
-felhasználóbarát torrent lehetőség, durva korlátok nélkül (pl max 10 letöltés...)
-aktív torrent futtatás mellett is tudják 1080p filmet nézni (routerre dugott media lejátszó van)
-linux ismeretek nélkül is kezelhető legyen, ne kelljen sokat berhelni
-windows mobile platformot használok, jó lenne ha ezekről is tudnám managelni
-raid-re nincs szükségem, külső hdd-re backupolok,ergo 1 és 2 lemezesek is játszanak
-jó lenne 40ezer alatt maradni (hdd nélkül)

Köszönöm!

szerk.: hopp látom előttem is pont ezt kérdezték. ami még lényeges, 1 lemezesek hardverben mindig lényegesen gyengébbek? Mert talán jó kompromisszum lenne valami erős 1 lemezes. (pl 1lemezes zyxelekről csak rosszat olvastam, hogy lassúak mint a fene... )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.