Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia III

Hozzászólások

(#1) dargelot


dargelot
senior tag

Kijöttek a hírek +1 +2 +3 hogy jön az új rész. Jövőhéten remélhetőleg több infó lát napvilágot és én egy trailerben is bízok, talán gameplay is jöhet.

(#2) dargelot


dargelot
senior tag

(#3) frem1790


frem1790
tag

Friss hírek a játékról!

"Bár a Mafia III játékmenete igencsak eltér majd az előző résztől, a játék története nem hagyja majd figyelmen kívül a Mafia II eseményeit, sőt, le is zárja majd az elvarratlan szálakat.

A 2K még augusztusban jelentette be, hogy érkezik a Mafia III, mi pedig annak rendje és módja szerint azonnal fel is ültünk a hype-vonatra. A fejlesztők egyelőre csak néhány dolgot árultak el a játékmenetet és a sztorit illetően, de a Game Informer legfrissebb számában egy kicsit belemenősebben is meséltek a játékról

"Az emberek attól tartanak, hogy teljesen figyelmen kívül hagyjuk majd a Mafia II eseményeit, de ennél távolabb nem is állhatnának az igazságtól. Narratív szempontból abszolút fontosnak tartjuk, hogy a Mafia II-ben felvetett kérdéseket most megválaszoljuk." - mondta Haden Blackman, a játék kreatív igazgatója.

Arra is fény derült, hogy a játék komolyan foglalkozik majd a rasszizmus kérdésével, amely a '60-as évek Amerikájában bizony még komolyan jelen volt, főleg a déli államokban. "A rendőrök biztosan jól tükrözik majd a kor sajátosságait." - mondta William Harms, a játék írója. A csapatnak nem célja, hogy ezzel keltsék fel a játékosok érdeklődését, egyáltalán nem akarják túltolni a dolgot, de a történelmi hitelességre törekszenek. Mivel a főszereplőnek nem mindkét szülője fekete, ezért a kirekesztettség érzése a játék egészére rányomja majd a bélyegét. Még akkor sem érezhetjük igazán otthon, amikor a fekete közösséggel bandázunk, így Clinton hamar megtanulja majd, hogy csak magára számíthat."

Mi tagadás annak nagyon örülnék, ha a második részt értelmesen lezárnák. Nekem nagyon fájó pont, hogy olyan "semilyen" vége lett. :((
Ami meg ezt a rasszista dolgot illeti, nem tudom, hogy fog ez egy Maffia játékba illeszkedni, valahogy nem áll össze nálam ez az egész. :F
Na de ez az Én bajom, remélem pozitív csalódás fog érni!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#4) flymi válasza frem1790 (#3) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

+1
Még egy játék, amit nagyon várunk!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#5) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Ez aztán a pörgős topik, ennyire nem várja senki a játékot? :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6) Wiz Khalifa válasza SpongyaBob (#5) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát látod. :)

Smoke some weed nigga!

(#7) McSico


McSico
senior tag

Már alig bírok aludni az izgalomtól, hogy tudjam tolni a gémet. :O

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#8) frem1790 válasza McSico (#7) üzenetére


frem1790
tag

Akkor szerezz be néhány doboz altatót mert, otóber még igen messze van. :DDD
Már persze ha tartják a határidőt. ;]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#9) Wiz Khalifa válasza frem1790 (#8) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Reméljük. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#10) McSico válasza frem1790 (#8) üzenetére


McSico
senior tag

Megpróbálok. :)
Csak tartják a megjelenést. Addig még van egy csomó idejük befejezni.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#11) frem1790 válasza McSico (#10) üzenetére


frem1790
tag

Van itt minden mi szem szájnak ingere! :D

Íme a Collector’s Edition tartalma:

Mafia 3: Official Soundtrack of New Bordeaux – válogatás a ’60-as évek jellegzetes muzsikái közül bakelit lemezen, olyan előadóktól, mint a The Animals, Sam Cooke, Otis Redding & Carla Thomas
Mafia 3: Original Game Score – Jesse Harlin és Jim Bonney muzsikái a játékhoz bakelit lemezen
The Art of Mafia III művészi album – képek a játékról 56 oldalon keresztül
Lincoln Clay dögcédulájának másolata
poháralátétek a játék jellegzetes szórakozóhelyeiről
season pass
A Mafia III bakelitlemezén a következő dalok szerepelnek:

Lightnin’ Hopkins – Black Ghost Blues
The Rolling Stones – Paint it, Black
Otis Redding & Carla Thomas – Tramp
The Shadows of Knight – I got Mojo Working
Rufus Thomas – Walking the Dog
Jimi Hendrix – All Along the Watchtower
Sam Cooke – Chain Gang
Dewey Edwards – I let a Good Thing go By
Lonnie Youngblood – Go Go Shoes
Clanrence Carter – Slip Away
The Animals – The House of the Rising Sun

Mondjuk én csípem ezeket a zenéket, de nekem sehogy sem passzol össze velük a gengszter feeleng. :(
Lehet bennem van a hiba, majd meglátjuk mit mutat a játék! :K

A Mafia III október 7-én fog megjelenni PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra.

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12) McSico válasza frem1790 (#11) üzenetére


McSico
senior tag

Nekem sem a gengszter élet ugrik be ezekről a zenékről. De majd meglátjuk összességében milyen lesz a játék hangulata.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#14) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#15) dargelot


dargelot
senior tag

(#16) SpongyaBob válasza dargelot (#15) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Jó, hangulatos! :-) Egy gépigényt is lökhetnének már..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#17) Wiz Khalifa válasza dargelot (#15) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Engem zavar egy picit az a kocsi mozgás...

Meg a tegnap közölt fotón olyan a grafika hogy... a Mafia II szebb. :)

Smoke some weed nigga!

(#18) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

PC gépigény [link]

min i5+660+6gb
rec i7+780+8gb

[ Szerkesztve ]

/s

(#19) Wiz Khalifa válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor nem minden maxra tolva meg lesz a fix 60fps nekem. :)

Smoke some weed nigga!

(#20) SpongyaBob válasza Wiz Khalifa (#19) üzenetére


SpongyaBob
veterán

K.rva jó a gépigény :C

(#18) wjbhbdux Köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#21) mettek


mettek
addikt

gyerekek! én óva intenék mindenkit az előrendeléstől! nem kevés játékkal és pofára eséssel a hátam mögött én úgy látom a gameplayekből hogy ez a játék se lett igazán kidolgozva. A grafika mosott, sok az alacsony felbontású textúra, a vezetés vicc, a fegyverek viselkedése szintén, a fedezék rendszer animációja iszonyat mű, olyan mint egy odaragasztott játékbaba. A fanoknak lehet tetszik majd de sokan csalódni fognak. Egy watch dogs szerű dologra számítok ahol 2szer annyit ígértek mint ami lett.

Várjatok értékeléseket.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#22) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Egyébként tényleg nem lesz multi a játékban? Vagy csak szimplán ennyire hiányos (még) a steam oldal?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#23) wjbhbdux válasza SpongyaBob (#22) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem lesz

[ Szerkesztve ]

/s

(#24) SpongyaBob válasza wjbhbdux (#23) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hát ez.. :Y ez lett volna a lényeg.. Mennyire tuti ez az info?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#25) #81556480


#81556480
törölt tag

én nem tudom van e átjárás de tiszta ubisoft feeling az egész. sok játékmenetbéli dologban watch dogs, fc, és AC elemeket vélek felfedezni. véleményem szerint ez egy Watch dogs-ra rhúzott új köntös lesz.

(#26) mettek válasza #81556480 (#25) üzenetére


mettek
addikt

a The VR-os Janinak van egy korai gameplay videója....hát nem ujjongott hogy mennyire jó játék de én is csak unott fejjel néztem a játékát mert semmi különleges nem volt benne.

Menj ide, menj oda...öld meg, gyújtsd fel....kb ez megy 20 percen keresztül. A rendőri fellépés meg egy vicc. Végtelen számú rendőr jelenik 5mp alatt és lőnek mintha agyaggalamb lennél.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#27) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Mérges Jóskáék nyomták egy órát. A sztoriból direkt nem mutatnak semmit, a gameplay alapján meg szerintem ez egy 15 eurós vétel lesz akcióban. De majd meglátjuk.

(#28) Departed válasza Fitzgerald (#27) üzenetére


Departed
őstag

Szerintem a Jóskáék hülyéskedéséből nem látszik sok a játékból, de nekem alapvetően jónak tűnik. Mondjuk a Mafia 1 egyik varázsa az volt hogy nem volt az a száguldós túl gyorsan haladós a közlekedés, a régi autók miatt. Így amit mondtak is, a városi közlekedés már GTA-s, ami teljesen "sokszor csináltuk már" fílingű.

Egyébként szerintem én nagyon jól elleszek vele, szívesen fogok belemerülni ebbe a városba. Remélem be lehet majd menni millió helyre, és soksok részlet lesz amit érdemes lesz felfedezni.

3 nap és itt van, ehhez képest sok aktivitás nem látszik. A második résszel mindenki kiábrándult? ;)

(#29) daveoff válasza Departed (#28) üzenetére


daveoff
veterán

Nekem már előtöltve várakozik a steam fiókomba, hogy indíthassam a játékot, szóval én várom nagyon, nekem az eddig látottak alapján bejön. Én GTA V-ben is csak a single résszel elvoltam legalább 100 órát, ha itt is meglesz annyi az már bőven jó.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#30) Fitzgerald válasza Departed (#28) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A sztorin kívül tényleg azon fog múlni minden, hogy mennyi és milyen minőségű tartalom kerül bele, és a GTA V mellett meg tud-e állni két lábon. A Take 2 korábban azt nyilatkozta, hogy nem céljuk rákontrázni a GTA V-re, meg nem is lennének rá képesek, mivel a GTA az industry standard a nyílt világú autós játékok között, és ez igaz is. De remélem ez nem azt jelenti, hogy csak a játék egy-egy részének szenteltek kiemelt figyelmet, a többinek nem.
Ha a Far Cry/Assassin's Creed féle modellt követik és tele lesz vágva statikus, ugyanolyan, dögunalmas mellékküldetésekkel (ahogy a The Godfather játékok is hasonló szellemben készültek), akkor óriásit fog bukni. Reméljük nem így lesz.
Az apróságokra egyszerűen kötelező odafigyelni egy ilyen játékban, főleg egy GTA IV-V után.
Ezektől lesz élő az egész, a kis dolgoktól. Nem véletlenül ment el eddig 65 millió a GTA V-ből.
Jó 200 órát játszottam csak single-ben, de még ma is elkapok olyan telefonbeszélgetéseket amiket azelőtt nem hallottam, látok olyan animációkat amelyeket nem láttam. Iszonyatos meló van benne.

(#31) SpongyaBob válasza Fitzgerald (#30) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"Jó 200 órát játszottam csak single-ben"

Csak 200? én ismerek olyat aki több mint 1000 órát tolta :DDD (és ez nem vicc)

Egyébként egyre jobban megfogott a kor meg az egész hangulata a játéknak és már előtöltve várom már, hogy elindíthassam pénteken :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#32) Fitzgerald válasza SpongyaBob (#31) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem akad ilyen az én ismeretségi körömben is, de az ilyeneknek általában nincs se munkájuk, se szociális életük, igazi noliferek. :D

(#33) McSico


McSico
senior tag

Már csak három nap emberek!!!!!!! :DD

(#31) Rubbi

Azért az durva. Ezer óra, basszus...

[ Szerkesztve ]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#34) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok,

előrendelve, előtöltve viszont most elindítottam a steam-et és most megint leszedett 40 GB-t? Én néztem be valamit vagy verzuó frissítés volt?
Illetve a DLC pénteken lesz aktív a játékkal együtt?

(#35) SpongyaBob válasza szallasi007 (#34) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szia!

Nem 40-et szedett le, hanem kb. 6GB-ot.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#36) szallasi007 válasza SpongyaBob (#35) üzenetére


szallasi007
őstag

Akkor már csak fáradt vagyok, mondjuk 40-el sem lenne semmi gond csak furcsáltam hogy minek tölti le megint. Köszi :R

(#37) Departed


Departed
őstag

A kiadó nem adja ki a sajtó példányokat a megjelenésig - szóval nem lesz teszt előtte. Ennek egyik oka az lehet hogy mondjuk úgy nem büszkék a végeredményre. Szóval ennyit az előrendelésről. :U

(#38) szallasi007 válasza Departed (#37) üzenetére


szallasi007
őstag

Ne fesd az ördögöt a falra

(#39) Departed válasza szallasi007 (#38) üzenetére


Departed
őstag

Részemről simán lehet remek játék, de így nem rendelem elő hogy nem engedi a kiadó tesztelni és a tapasztalatokat közzétenni. :N

(#40) VincentVG válasza Fitzgerald (#30) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Imádom a GTA5-öt, 2x végigtoltam 100 óra biztos h nekem is benne van min., de pl az online rész nem köt le, és szerintem nem csak én vagyok kiéhezve egy SP DLC-re ott, ami nagyon nem akar jönni. Elvileg nem is lesz.

Úgyhogy szerintem a Mafia III még egy közepes repetitív AC jellegű SP-vel is bőven sikeres lehet..
Persze legyen csak jobb. :) este töltöm le én is, mikortól éles? Péntek 0:00??

(#41) Fitzgerald válasza VincentVG (#40) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Sikeres lehet (ahogy az AC összes része is), de hogy jó is lesz-e, az más kérdés.
Sokan szeretnénk az SP DLC-t a GTA V-höz, de ha azért nem jön mert már nagy erőkkel dolgoznak a GTA VI-on, akkor én meg tudom nekik ezt bocsájtani.
Online-al 10 óránál én sem játszottam többet, pedig tavaly augusztus óta megvan a játék.

(#42) arnikusz


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek!

Aki előrendelte a CD galaxystól nézzen rá az emailjére, mert nincs fémdoboz hozzá.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#43) Wiz Khalifa válasza SpongyaBob (#31) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És az ki? Cyberkind? :Y

Nekem is "csak" 500 óra van az Online-ba meg vagy 200 óra a Story-ba. :B

Smoke some weed nigga!

(#44) szallasi007 válasza Departed (#39) üzenetére


szallasi007
őstag

Mondjuk lehet rosszul lesz optimalizálva pc-re (de remélem nem) ezért nincs tesztre kiadva és vagy tarolni fog vagy iszonyat bukó lesz. Én speciel amíg ki nem próbálok vmit addig sajnos a teszterek nem győznek meg a 90%-uk kilóra meg van véve 5% hírnevet akár a maradék meg nem létezik ;)
Mondjuk lehet kár volt előrendelni de gamesplaneten 22 font volt annyit meg nekem megért

[ Szerkesztve ]

(#45) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Addig tököltem amíg tegnap már csak 10% kedvezmény volt.. :( legalább nem túl erős a font, köszi brexit.

Én lekaptam, egyébként éjféltől játszható?

(#46) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Pár twitch streamer már megkapta [link] és kiderült hogy 30 FPS limit van PC-n..

/s

(#47) Fitzgerald válasza wjbhbdux (#46) üzenetére


Fitzgerald
veterán

:Y :U

Gondolom lehet majd unlockolni, de ez már régen rossz kezdés így.

(#48) SpongyaBob válasza wjbhbdux (#46) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Na ne..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#49) cyberkind válasza wjbhbdux (#46) üzenetére


cyberkind
félisten

Az elvileg régi verzió.

(#43) Syd2012
1000 óra majd a Forza-ba lesz, a Gta 5-ben van mindennel együtt 600, és ezt már csak a single fogja feltolni a multija uncsi szar.

-----------

Azt meg, hogy nincs sajtópéldány csak üdvözülni tudom, a Forza-t és a Gears of War 4-et olyan sok tetű videós kapta meg ingyen jóval korábban a megjelenés előtt, hogy csak na, még az igazi "nagyokat" és az ilyen IGN-t megérteném, de inkább senki se, úgyhogy ez elterjedhetne nyugodtan. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#50) Departed válasza cyberkind (#49) üzenetére


Departed
őstag

Akkor legalább a nagyok kapják meg. IGN, HookedGamers meg még egy-kettő.
Ja meg Angry Joe a PC verziót ;] Ja és tényleg review-t csináljon megjelenés előtt, ne egy küldetés 10szer megpróbálását. :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.