Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia III

Hozzászólások

(#201) .LnB válasza VincentVG (#200) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202) szallasi007


szallasi007
őstag

Őőő tudom hogy béna vagyok, de amit az indításnál beállítottam grafikai beállításokat azokat konkrétan nem mentette el a játék csak a felbontást. Játékon belül mindent feltoltam amit lehetett, hát azért így már nem annyi gáz :)

(#203) Speeedfire válasza Lézerparaszt (#198) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

hatvanas évekbeli tévézéstől, hogy epilepsziás rohamot kapunk a villódzó 30 fps
Hát ez, ő. 60-as évek? Villodzó? Komoly gondok vannak. Szerintem rakd újra a windows-t, biztos meegoldja. ;]
A feltöltött videóban mit is kellene észrevenni? Vllog a 30 fps? :DDD
Neharagudj ne ezeken nevetni tudok csak. :B


oneal1: 3 óra alatt egyszer se fagyott ki.


VincentVG: Tessék itt van még 1. :))

Ne warezolj, játsz ezzel. Alpha állapot. :D


szallasi007: A legtöbb fikázó még csak nem is játszott vele, csak pár juzer van aki játszott is vele és nem elégedett a grafikával. A másik fele pedig elégedett. Nagyjából egál. :)

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#204) Lézerparaszt válasza Speeedfire (#203) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha nem látod mit kell észrevenni akkor a konzolt neked találták ki. Sok-sok kellemesen eltöltött órát kívánok neked 30 fpssel :) Sőt, vedd le 24-re, az emberi szem úgyse lát többet...

A játék az nem játék!

(#205) szallasi007 válasza Speeedfire (#203) üzenetére


szallasi007
őstag

Utolsó kérdés (vagy nem :D)
képen jobb alsó sarokban mi a nyavalya az ott - pirossal bekereteztem?

(#206) Toxy válasza szallasi007 (#205) üzenetére


Toxy
aktív tag

Nálam nincs ott az a két ikon.

Szerintem vmi programod által kerülhetett oda.

Az egyik ikon mikrofon.

(#207) Fitzgerald válasza Speeedfire (#203) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"A legtöbb fikázó még csak nem is játszott vele, csak pár juzer van aki játszott is vele és nem elégedett a grafikával. A másik fele pedig elégedett. Nagyjából egál."

Nem is kell hogy játsszanak vele, százan streamelik egyszerre a játékot PC-n. A Steamen 42% a pozitív visszajelzés, az meg elég messze van a nagyjából egáltól.
Az még a Mankind Dividednél is számottevően rosszabb nyitás, pedig az is kapta a savat PC-n rendesen (teljesen jogosan).
Szóval ne haragudj hogy nem verjük a seggünket a földhöz örömünkben, és nem kívánunk asszisztálni ahhoz, hogy a jövőben is ilyen igénytelen, okádék portok jelenjenek meg PC-re. Megteszik elegen helyettünk.

[ Szerkesztve ]

(#208) #85552128


#85552128
törölt tag

Sírok a röhögéstől: Let's Break the Mafia 3 AI "openworld" 2016-ban :C

Az AI-ra, fizikára, látványra nem sok pénzt költhettek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#209) Lézerparaszt válasza szallasi007 (#205) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Geforce Experience-ben kapcsold ki a Gamestreamet. Beállítások/Általános

A játék az nem játék!

(#210) djculture


djculture
félisten

Viszont a refund működik kipróbáltam:) 2 órát szenvedtem a játékkal de nekem maga a játék mechanika se tetszik. Nagyon unalmas, inkább előveszem a kettest az is fényévekkel szórakoztatóbb.

(#211) szallasi007 válasza Lézerparaszt (#209) üzenetére


szallasi007
őstag

Kösziiiii :R

(#212) Fitzgerald válasza #85552128 (#208) üzenetére


Fitzgerald
veterán

:C
Ez a videó tökéletesen összefoglalja hogy mi is a különbség a GTA és bármely más, eddig megjelent nyílt világú autós játék között.
Hát ha ezt a csapatot tényleg veteránokból verbuválták, akkor a legalját sikerült mindenhonnan összeszedniük. Illetve nem egészen, mert a zene jó, a sztori (azt mondják) jó, az átvezetők igényesnek tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#213) Maxtreme válasza #85552128 (#192) üzenetére


Maxtreme
addikt

Lehet rosszul emlékszek (esetleg az idő szépíti meg a dolgokat) de a 2 mintha szebb lett volna ennél..

szerk: hát nagyon sanszos

[ Szerkesztve ]

(#214) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok!

A következő a problémám: A fiammal 2 en játszanánk, de nincsen gamle slot. Valakinek ötlet ? Csináljak neki egy steam fiókot és vegyem fel családi megosztásban ? Vagy az csak külön gépen működik ?

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#215) VincentVG válasza Speeedfire (#203) üzenetére


VincentVG
aktív tag

:)) ez is szép kép. :) majd ha lehiggadtam (és meggyászoltam az elszalasztott fasza open world élményt :))) ) ahogy írtam is, patch után újra nekifutok. zene/story/hangulat miatt. de ebből jó már nem sül ki az tuti.

és köszi a game-t, ezért az arcade-rt inkább fizettem volna. :)

(#216) VincentVG válasza Maxtreme (#213) üzenetére


VincentVG
aktív tag

szerintem nem szebb, mert a 2-ben nincs krokodil. (bocsánat alligátor)

nade komolyan:.. hát igen, ezt nem jó látni...

(#217) Crytek válasza Maxtreme (#213) üzenetére


Crytek
veterán

Ha a Mafia 2 is 720pbe futna az is ótvar lenne.Majd a patch remélhetőleg olyanná teszi mint a bemutatott gameplay videókban

Next PC Upgrade: 2022

(#218) cyberkind


cyberkind
félisten

Nekem eddig 10 óra után nagyon bejön, emlékszem anno a 2 pont a túl jó 1 miatt nem tetszett a kezdetben, itt ilyen gond nincs, a 2 nem rakta magasra a lécet. :D
A grafika se csúnya, vagy csak nem tűnik annyira annak mert agyon van mosva meg effektezve az egész, ezen nem tudom, hogy akarnak javítani mert már a 60fps-nél nagy gondok lesznek, azt kb jó ha az 1080 bírni fogja az optimalizációs patch nélkül.

Paranormal Cocktivity

(#219) pzske


pzske
aktív tag

A új steam account lett a megoldás ha valakit érdekel.....Egyébként 9 pont a game, de nyilván ez 30 fps rohad bosszantó, de szerintem semmilyen akadályt nem okoz.

[ Szerkesztve ]

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#220) voodoo98


voodoo98
addikt

Na sikerült végre tesztelnem. Hát véleményem szerintem ez egy nagy rakás szar eddig:

- Grafika kb. Mafia 2 szintű, 1-2 helyen annyira csúnya, alacsony felbontású a textúra, hogy az vmi elképesztő. BF1 béta után rendesen kellemetlen vele játszani.
- 30 FPS lock a csúcs! Egyrészt kifolyik a szemem, másrészt olyan iszonyat mouse lagg van mint anno a mafia 1-ben 40 fps-sel! Alig találok el vkit. Játszhatatlan!
- Story talán jó lesz, de nem tudok egyszerre olvasni és vezetni. A fekete slenget meg annyira nem vágom hallás után! :)
- Élsímítás sem a legjobb
- Bluros minden: sweetfx lumasharpennel lehet rajtani javítani vmennyit
- Mafia 1-2-höz nem, hogy nem ér fel, de meg sem közelíti, pedig volt rá 6 évük
- Harcrendszerek, fegyverek szerintem jó lesz

Örülök, h lemondtam az előrendelést! De nagyon...

DE:
elfogadom, hogy másoknak tetszik. Én is nagy Mafia 1-2 fan vagyok. :R

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#221) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Valaki nem tud segíteni mi a jó bánatért nem akar menni? :(((

Bejön a kis képernyőn beállítom grafot rányomok, hogy start és kilép :W :W

i7 3770K GTX950 16GB ram

- Mindenki hazudik! -

(#222) taki01


taki01
őstag

A grafika nem a legjobb de még elvezhetőség határán van nálam. Medium beállításokkal tolom 1280x1024 felbontáson.
Intel Xeon E3 1230v2
16 GB ram 2400 Mhz
NVIDIA GTX750 2GB OC

(#223) voodoo98 válasza voodoo98 (#220) üzenetére


voodoo98
addikt

Néhány technikai infó:
- GTX 1080-on 30 fps lock-kal, 45-55% korul van a gpu usage
- Találtam egy modot, ami crashelget (tehát meg kell várni inkább a patchet), de ki lehet próbálni milyen érzés 60+ fps-sel tolni. Sokszor beesik 50-55-re is, valszeg ilyenkor cpu limit lehet, 80-85%-on is láttam a cput (4790k 4.4ghz, valszeg majd most feljebb veszem)!
Így lényegesen jobb a játék! DE azért vannak fps droppok bőven.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#224) VincentVG válasza voodoo98 (#223) üzenetére


VincentVG
aktív tag

köszi a mod-ot. van valami kockázat ha telepítem? (ban esetleg? mondjuk honnan? :) )

(#225) dimre70 válasza lecsokolbi (#221) üzenetére


dimre70
tag

A kis képernyőn ne állíts grafikát, hagyd "Optimal"-on, majd a játékon belül próbáld a beállításokat.

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#226) gainwardgs válasza voodoo98 (#223) üzenetére


gainwardgs
addikt

Kipróbáltam a modot.

Átlag 55-62 fps 980Ti-vel......

Ezzel a mosottas, ótvar grafikával ez vicc....
Lesz itt még felháborodás..
Ez a játék ezer sebből vérzik, még bétának is rossz kb.. :W

[ Szerkesztve ]

(#227) cyberkind


cyberkind
félisten

Kocsikat mikortól lehet tuningolni?

Paranormal Cocktivity

(#228) voodoo98 válasza VincentVG (#224) üzenetére


voodoo98
addikt

(#224) VincentVG
Szerintem a tört játékot módosította meg a készítő. Annyit csinált, hogy megtalálta, hogy hol van eltárolva a 30-as érték és átírta egy jóval nagyobb értékre. De crashel a mod nagyon, nem érdemes vele játszani, csak kipróbálni.

(#226) gainwardgs
Igen, nekem talán kicsit több (GTX1080). Sweetfx-szel és lumasharpen-nel tudod levenni a mosást (blur) a képről.
Valamivel jobb lett, de messze van ez a jótól. Sajnos! :S

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#229) lecsokolbi válasza dimre70 (#225) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Teljesen mindegy mit csinálok mindenhogy ledob, ahogy olvasom nem elég, hogy szar még el sem indul. :(((

- Mindenki hazudik! -

(#230) sheep


sheep
addikt

Volt valakinek olyan problémája hogy silent takedown-t nem tud csinálni?
A játék elején amikor a pénzégetőnél az őrt el kell kapni nekem nem reagál semmire.
Kell ott még valamit csinálni?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#231) voodoo98


voodoo98
addikt

Mafia 1-2-ben élmény volt vezetni a városban, itt viszont kínszenvedés. BF1-ig tolom, de utána szerintem már nem.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#232) sqpp válasza lecsokolbi (#221) üzenetére


sqpp
őstag

Driver update volt hozzá? Másnak is amiatt nem ment, mert nem frissített.

Azt meg megnézném, hogy neked Optimal kell, amit itt mondtak az baromság.

Nekem GTX660-al fut simán. És nekem semmi bajom nincs a játékkal.

voodoo98 Legalább Simulate-módban vezetsz?

[ Szerkesztve ]

(#233) voodoo98 válasza sqpp (#232) üzenetére


voodoo98
addikt

:D
Egyelőre semmilyenben! :D
Várom a 30fps unlock patchet! :W

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#234) sqpp válasza voodoo98 (#233) üzenetére


sqpp
őstag

Akkor honnan veszed hogy rossz, ha még ki sem próbáltad?

(#235) cyberkind válasza sqpp (#234) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez az, én már kamionoztam is, rohadt jó volt. :DD

Paranormal Cocktivity

(#236) sqpp válasza cyberkind (#235) üzenetére


sqpp
őstag

Én is így vagyok vele, simulate módban teljesen Mafia II

(#237) cyberkind válasza sqpp (#236) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a simában tolom, nekem az tetszik eddig.

(#238) cr33p
Amcsi Molnár Krisztián, már ezt is hamisítják. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#238) Fitzgerald válasza gainwardgs (#226) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az 1080p-ben?

Amúgy Boogie megmondta már rég: senki se rendeljen elő játékot többé, mert addig nem lesz vége ennek a szarságnak. Ha nincsenek előrendelések, kénytelenek normálisan összerakni a játékokat ha el is akarják adni őket.
Az előrendelői szarságokért amit a rendelésekhez adnak tényleg megéri aláaknázni a PC-s játékok jövőjét?

[ Szerkesztve ]

(#239) cyberkind válasza Fitzgerald (#238) üzenetére


cyberkind
félisten

Simán hihető, nálam 30fps-nél fullon és 1080p-ben nem egyszer van 50% felett, akkor ebből lehet következtetni a következő nagy bulira a 60fps peccs után.

Paranormal Cocktivity

(#240) Viper26 válasza cyberkind (#235) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mikortól lehet majd küldetéseket választani a térképen?
Még csak 2, 5 órám van benne. :)

iPhone 14 | FR955

(#241) Fitzgerald válasza cyberkind (#239) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Na akkor pont az fog történni, amit még az elején mondtam amikor még csak pletyka volt a 30fps lock. :DDD :C
Még jó hogy nemrég vettem 1070-et lol.
Mondjuk nálam már a breaking the AI videó megölte az egészet, szóval ezek után ha úgy nézne ki mint a Crysis 3 és úgy futna mint a GTA V, akkor sem kéne ez a játék.

(#242) cyberkind válasza Viper26 (#240) üzenetére


cyberkind
félisten

Attól függ, hogy hol tartasz.

(#241) cr33p
Remélem azt senki se gondolja, hogy a grafika lényegesen megváltozhat, mert ez csak egy új motorral lehetne más, a textúra még lehet jobb ha kiadnak HF modot de ha ők nem akkor a modderek majd egyszer.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#243) szallasi007 válasza Fitzgerald (#241) üzenetére


szallasi007
őstag

én nem értem mit problémáztok ezen ennyit, ha megvetted és nem tetszik refundold ha meg tetszik játszatok vele. én megvettem, mindent feltekertem maxra, 27" gsync - 1070 faszán megy (az eleján lowba volt minden azért volt olyan ocsmány most már in game maxra húztam így nem azt mondom nem lehetne szebb de engem a sztori is érdekel), warezosok panaszkodnak orrba szájba mindenféle torrent oldalon, nálam érdekes módon nincs baja - meg Cyber-nél sincs.
ilyen ez van ezt kell szeretni - biztos jobb is lehetett volna de nem lett:

zoomolni billentyű egérrel hogy kell? :D

[ Szerkesztve ]

(#244) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Sziasztok

GTX 650-nel elindul a játék? (A leírás szerint GTX 660 a min. követelmény.)

(#245) lecsokolbi válasza sqpp (#232) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Volt driver update egyből ahogy elérhető volt, azt sajnálom, hogy kib*sztam rá 50€-t BF1 et meg leszavaztam

- Mindenki hazudik! -

(#246) sqpp válasza Zsoxx (#244) üzenetére


sqpp
őstag

Szerintem igen, nekem 660 van és fut simán.

(#247) cyberkind válasza szallasi007 (#243) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs is gond, vagy csak igénytelenek vagyunk. :DDD

C-vel zoomolsz és a bal shift-tel bent tartod a levegőt amikor célzol. ;)

Paranormal Cocktivity

(#248) Fitzgerald válasza szallasi007 (#243) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Fasza 30fps-el megy? :C
Látom a lényeg nem ment át. Ennek semmi köze nincs a warezhez lol.
Egyébként kicsit feljebb van egy videó, a legalacsonyabb és a legmagasabb beállításokat hasonlítja össze, alig van különbség. Ez valamiféle hallucinogén jellegű placebo hatás lehet nálad.
Egy ilyen dologra meg nem az a válasz hogy ne vedd meg meg refundold.
Nem kell úgy beállítani a dolgot mintha a vásárló/potenciális vásárló lenne a hunyó ebben az egészben.
Igenis csináljanak normális portot, írjanak normális AI-t, ne kamuzzanak, ne b@sszanak át embereket.
Ezt tényleg minden hasonló szaros scam kapcsán le kell írnom az adott játék topikjába? :)

cyberkind

Nem hiszem hogy ilyet írtam volna, de egyébként elképzelhető hogy iniből be lehet majd még kapcsolgatni ezt-azt, láttunk már ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#249) cyberkind válasza Fitzgerald (#248) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaz szégyen ez az AI de sokkal könnyebb így gyilkolni mindenkit. :DD

Nem te írtad, de majdnemhogy ez a lényege ennek a Mafia 3-as témának, sőt az eredeti játékok off topikban kb le is írták, sőt még a Batman is előkerült ismét.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#250) #85552128 válasza cyberkind (#249) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nagyon sok kihívás és élvezetes játékélmény lehet úgy, hogy könnyű gyilkolni mert buta az AI (szerintem amúgy nincs is :DDD )

Mafia III (smart Police)

Mafia III game of the year feat. incredible stealth "Where the fuck did you come from?!" - sírok :D

Szerintem eredetileg ez valami paródiának készült csak félúton koncepciót váltottak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.