Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia III

Hozzászólások

(#1001) JoceeHunt válasza Dtomka (#1000) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Itt még nem tartok, este ha odaérek beírok :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#1002) VincentVG válasza keIdor (#995) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Nekem mondjuk a játékidőm 30-40% át fixen az iRacing teszi ki, úgyhogy nekem nagyon kellene,...
Azt is terveztem h a Rift CV ahogy kijön adom is el a 3 monitort,
de ez a technika még nagyon nincs azon a szinten ahol az én elvárásaim..

Nem tudtam sokat próbálgatni, de távolba nézve Commodore 64es pixeleket látok :) najó ez túlzás kicsit.
Bocs az OFF-ért mindenkitől.

(#1003) morfondőr válasza CJ3 (#991) üzenetére


morfondőr
őstag

Szerintem ez is bugos, mert hiába csinálod meg az összes feladatot a kerületben (akkor is ha nem kell), akkor is kiírja, hogy elvesznek. Szóval az lenne itt a helyes, ha végeztem mindennel, akkor ne dobja már fel ezt!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#1004) Departed válasza morfondőr (#1003) üzenetére


Departed
őstag

Remélem gyűjtik az első valóban értelmes patch-hez a listát. :K

Tegnap esett ingame az eső és megint elképedtem hogy csak szándékosan lehet ilyen ronda eget (skybox-ot) csinálni, véletlenül képtelenség hogy ilyen legyen. C64 óta játszom és nem láttam még ennyire ocsmányat. :N

[ Szerkesztve ]

(#1005) CJ3 válasza #85552128 (#997) üzenetére


CJ3
senior tag

1:36 -1:40 itt a lényeg, talán tudtak valamit a Mafia 3 alkotói :P
Akinek palotája van, arra könnyen felfigyelnek :)

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1006) Departed


Departed
őstag

Érdmes elolvasni egy nem a grafikai problémák és bugok irányából megközelítő review-t, íme:

Mafia III 5-ből 4.5 csillagos review

Lehet bármennyit fikázni a játékot, én is megtettem, de még mindig játszom és még mindig beszippant és még mindig élvezem. Részemről majdhogynem egy meg nem értett zseni a játék. :K

Vagy egy remek de sok szempontból nem kész cucc, ami még így is jobb és érdekesebb és izgalmasabb mint sok másik az utóbbi évekből. Ez van, nem kötelező egyetérteni, de csak jópár óra játék után ér! ;) :R

(#1007) Petyyyyy válasza Departed (#1006) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jó lesz ez szerintem.
Idő kell neki, hogy beérjen és rendberakják. A külsőtől függetlenül a játék lehet jó.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1008) CJ3 válasza Departed (#1006) üzenetére


CJ3
senior tag

Teljesen egyet értek veled, örülök hogy végre leköt egy játék újra, nagyon beszippant a feeling, ezek a zenék amik szólnak nagyon jók benne.
Nem könnyű a játék sem, van kihívás benne. :C
Már Tiszta Assassin's Creed vagyok benne, csak a bökő a nagyobb helyeken.

Most csináltam meg Vito nak az első nagy raktárat. Most hány családnak fogok dolgozni?
Cassandra már tejel rendesen most Vito is fog?
Meg fent észak keleten is van vagy 2 család akikkel már csak beszélnem kell. :F

Crypto

(#1009) Departed válasza CJ3 (#1008) üzenetére


Departed
őstag

Vito is fog. :K Aztán Burke az az idióta lesz a harmadik underboss-od. :)

(#1010) JoceeHunt válasza Departed (#1009) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Sok a feladat ennél a 3 underbossnál?
Érdemes őket nyomatni?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#1011) Departed válasza JoceeHunt (#1010) üzenetére


Departed
őstag

Hát mivel erről szól a kampány akkor csak az a kérdés hogy élvezed-e őket csinálni. Ha igen akkor érdemes, ha nem akkor javasolt más játék mert végig ez megy csak különféle helyszíneken (menj oda beszélj vele - menj oda csapj szét köztük - juss el hozzá kérdezd ki - menj vissza elmondani hogy milyen jó volt - repeat)

Napi 1 órát simán el lehet ezzel lenni ha magát a vezetést élvezed (gamepad szvsz kötelező), szívesen fedezed fel a várost és gyűjtögeted a cuccokat, és a lopakodást/mindenkitszitává lövést is szívesen csinálod.

(#1012) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem vagyok rasszista, de én nem tudom egyedül beleélni magam egy Mafia játékba, ahol sötét bőrű a főhős?

Egyszerűen nekem ez a kigyúrt főhős GTA szájízt ad, ami nagyon nem tetszik. Mellékszereplőket hagyjuk, nem őket bámulom folyamatosan hátulról, hanem a deltás barátunkat.

Nekem a Mafia = Olaszország, Szicília. :(

[ Szerkesztve ]

(#1013) Departed válasza ForRedGlory (#1012) üzenetére


Departed
őstag

Hát igen, ettől a címtől muszáj elvonatkoztatni sajnos. Részemről az sem lett volna baj ha a 2 meg a 3 is a harmincas években játszódott volna mint az 1. És a 3 is ugyanolyan igazi Mafia környezetben. Dehát a 2K máshogy gondolta, így azzal kell beérnünk amit kaptunk.

(#1014) CJ3


CJ3
senior tag

Amúgy az inkább a veszélyes, hogy se egy öltöny vagy ruhatár neki,
Ház azért nem ártana. vagy aludni, végig kell az estéket is várni :/ Ez valóban zavar engem is :(((

Crypto

(#1015) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
Létezik az, hogy Win7 x64-en 8Gb rendszermemória nem elég? A Win állandóan riaszt, hogy kevés a memória... Egy levelező kliens nem futhat a játék mellett :F

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1016) szallasi007 válasza Faterkam (#1015) üzenetére


szallasi007
őstag

Lehet hogy a win 7-et kellene cserélni. Win 8+ kicsit jobban használja a memóriát. Ha nem akarsz akkor meg nézd meg hogy be van-e kapcsolva a lapozófájl. Ettől függetlenül lehet hogy ez sincs optimalizálva a játékba

[ Szerkesztve ]

(#1017) sqpp válasza CJ3 (#1014) üzenetére


sqpp
őstag

Lesz neki ruha nyugi.. Tuning is lesz hamarosan.. Várhatóan 1.-e után fog érezni.

(#1018) CJ3


CJ3
senior tag

Nekem ez a motorcsónak ellopás bug-os, Emanuel-nek mikor el kell lopni a zöldet, és elszállítani a raktárba szerintem beragadt:/ Vagy másnak is?

Amúgy régen a Ladában is ilyen kiló méter óra volt, nagyon nagy :DD

A Jó öreg Vito, derékig kihajolva és sorozza őket :DDD Így főleg elkapott a Mafia érzés :)

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1019) trufa12 válasza Faterkam (#1015) üzenetére


trufa12
addikt

A fene tudja, régen nekem is előjött ez az anomália, játékoknál .. akkor azt hallottam a tört verziók ilyenek... de nem feltételezem hogy te pl törtel nyomod ( én volt hogy igen ) de kétlem hogy az okozta...

de olyan is volt hogy a net használat, lapozó fálj hülyült meg, és töltöttem, zabálta a ramomat ..
azt meg egy hálókártya drivere okozta..

mondjuk bevásároltam 32gb-ramot :D aztán had zabáljon ami akar...
de arra rá nem jöttem hogy mi okozza így érdemlegesen nem tudok segíteni . Elméletileg elég kellene hogy legyen

(#1012) ForRedGlory
én meg nem tudom magam bele élni egy olyan mafia játékba ami egy rakás xar :D nem vagyunk egyformák, de a vége ugyan az. :(
Pedig mészárolnám én a digókat, is a niggákkal . de hiába ha pocsék a játék .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1020) Departed válasza CJ3 (#1018) üzenetére


Departed
őstag

Jaj de sz@rul néz ki nálad a játék, Reshade fent van?

(#1021) Faterkam válasza szallasi007 (#1016) üzenetére


Faterkam
addikt

Lapozó fájl 1024Mb-ra volt állítva, most automatikusra tettem, megnézem! :R

(#1019) trufa12: Nálam is az Svchost.exe második a memóriahasználatban, (első ugye a Mafia 3)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1022) Departed válasza Faterkam (#1021) üzenetére


Departed
őstag

Nálam akkor volt ilyen gond 8GB ram mellett, amikor nem megfelelő sebességre állítottam őket bios-ban. 4*2GB, tehát tele vannak a slot-ok, ezért 1866MHz helyett 1600MHz-re kellett állítani a sebességet az Asrock Extreme 4-ben. Így nincs többé ilyen fura üzenet (4GB használathoz érve jött föl amúgy).

8GB-nál nem szabadna hogy lapozófájlt igényeljen, pont azért van ennyi vagy 16GB hogy ki lehessen azt kapcsolni. :K

(#1023) Faterkam válasza Departed (#1022) üzenetére


Faterkam
addikt

XMP profil 1600MHz, nézem a memória használatot, 95% jár már, amikor sikítozik a Win!

Jah, Grafika Low-on, GTX760 :/

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1024) Rasiel válasza Faterkam (#1015) üzenetére


Rasiel
senior tag

Elég. :K Nálam eddig max. 4 GB RAM-ot evett meg a játék 1080p, High beállítások mellett.

(#1019) trufa12: "akkor azt hallottam a tört verziók ilyenek"
Több helyen olvastam már ezt én is. :K Urban legend. Anno valaki fejében megszületett, azóta terjeng ez az egész az interneten. Emlékszem, régebben volt rá példa, hogy összehasonlítottam tört és eredeti játékokat, ugyanúgy viselkedett mind a két verzió mindegyik játék esetében.

[ Szerkesztve ]

(#1025) CJ3 válasza Departed (#1020) üzenetére


CJ3
senior tag

Reshade fent van? Az mi? Tényleg Sz@r? :B Én ez alapján állítottam be a játékot most.

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1026) Rasiel válasza Departed (#1022) üzenetére


Rasiel
senior tag

"8GB-nál nem szabadna hogy lapozófájlt igényeljen, pont azért van ennyi vagy 16GB hogy ki lehessen azt kapcsolni."
:N 16 GB RAM esetén is érdemes bekapcsolva hagyni.

(#1027) Departed válasza CJ3 (#1025) üzenetére


Departed
őstag

Reshade egy képfeldolgozó és alakító amivel sz@rul kinézőből egész jóra lehet javítani a Mafia III grafikáját. Fényeket, élességet, egyebeket javít, mondjuk úgy azokat amit a játék készítőinek kellett volna. :U

Én ezt használom és így jó a játékra ránézni:

Mafia III szépítő

Ami külön jó, ezt maga Quentin Tarantino mester készítette. :P

Rasiel: Nem. :N Lassítja a gépet mert a win hülyén kezeli, meg amúgyis RAM pótlék a célja ha elfogy. De én 8GB használathoz sohasem voltam még közel.

djculture: Csak hogy tudd, amelyik szoftver úgy igényli hogy még egy csomó szabad RAMod van az van sz@rul megírva. :U És igen én is ismerek ilyet, de szerencsére nagyon kevés az ilyen kókler szoftverfejlesztő banda. Ha ilyenbe bukkan az ember és nagyon szeretné mégis használni/játszani akkor meg egy kapcsolóval bekapcsolja oszt jóság van. Én csak ebben az esetben vagyok rá hajlandó.

[ Szerkesztve ]

(#1028) djculture válasza Rasiel (#1026) üzenetére


djculture
félisten

Agyamra megy amúgy hogy kikapcsolják utána meg sírnak hogy hibát csinál kilép egy szoftver.

(#1029) Rasiel válasza djculture (#1028) üzenetére


Rasiel
senior tag

Pontosan. :K

(#1030) djculture válasza Rasiel (#1029) üzenetére


djculture
félisten

Valamelyik hülye kitalálta hogy kikell kapcsolni ha ssd-d van mert tönkremegy azután elterjedt és folyamatosan van aki szopatja magát ezzel a hülyeséggel:) Heti szinten elmondom nem kell kikapcsolni ha ssd-röl megy a rendszer, ha hdd-röl akkor érdemes átrakni egy másik hdd-re. Sokkal gyorsabb stabilabb a gép ha van lapozófile, lehet a gépben 64 giga ram akkor is kell a lapozófile.

[ Szerkesztve ]

(#1031) Rasiel válasza djculture (#1030) üzenetére


Rasiel
senior tag

Egy dolgot még kihagytál: SSD használata esetén át kell tenni HDD-re. :) ;]

(#1032) CJ3 válasza Departed (#1027) üzenetére


CJ3
senior tag

Csak átmásolom a főkönyvtárba és ennyi? Hogyan lehet be kikapcsolni? Vagy automata most már alapból megy?

Kiírta bal felső sarokban többször h Sweet FX installed meg h sikerült akkor alapból így megy most?

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1033) Departed válasza CJ3 (#1032) üzenetére


Departed
őstag

Igen, csak átmásolod és alapból megy. :K
Számomra ég és föld a kinézet, kiváncsi vagyok te hogy látod. :)

djculture: "Sokkal gyorsabb stabilabb a gép ha van lapozófile" Nálam attól lassabb ha be van kapcsolva mert a win 8.1 is hozzányúlogat így a HDD-hez tök feleslegesen. Például Dirt Rally is sokkal simábban fut ha ki van kapcsolva.
De akkor az én gépem különleges, mindenki más kapcsolja be, én nem fogom. :N

[ Szerkesztve ]

(#1034) CJ3 válasza Departed (#1033) üzenetére


CJ3
senior tag

Oksa most az Sweet FX et raktam fel, de kíváncsi vagyok a Natural-osra ami neked van.

Csak annyi hogy törlöm az egyiket bemásolom a másikat :F Nem dobál ki egyikkel sem a játék?

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1035) djculture válasza Departed (#1033) üzenetére


djculture
félisten

Azért írtam ha sima hdd-van akkor másikra kell tenni. ssd-nél nem számit.

(#1036) Departed válasza CJ3 (#1034) üzenetére


Departed
őstag

Mindegyikhez tartozik install és uninstall guide is, az alapján csináld.

djculture: Amint az az adatlapomon is látszik 250GB SSD-m és 1TB HDD-m van. Samsung javaslata alapján (SSD wearing) a lapozófájl csak a HDD-re mehetne --> sok szabad RAM esetén is irogat bele windows --> szaggató játék --> lapozófájl kikapcs. Ennyi. De mondom ha egy játék pl. sz@rul van megírva akkor kénytelen kelletlen visszakapcsolom.

(#1037) dergander


dergander
addikt

Én is végigtoltam a játékot. A story jó a játék maga egy hulladék. Akárhányszor 120-al elmegyek a rendőr mellett mindig fogom a fejem,hogy miért?! Olvastam a stáblistát volt nem egy teszter , nah azokat kicsit megkérdezném hogy vakok vagy szimplán hülyék?

(#1038) trufa12


trufa12
addikt

Nah meg van már a crysis szintű grafika ? ;] 1-2-3 (tök mind1 )

mert nem sokkal csúnyább ez sem :P

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#1039) CJ3


CJ3
senior tag

És hogyan jön a következő szint? Mert ezek az Earn-ek maxon vannak 50000/50000 és most hogyan lehet többet csinálni nekik? :F

Crypto

(#1040) Werkly


Werkly
őstag

Hát nekem sehogyan sem működik a "szépítő"! Nem értek hozzá! Marad az alap! Másolhatok bármit csak hibákat ír! A játékot is törölnöm kell úgy bekavart!

(#1041) Amarth válasza Werkly (#1040) üzenetére


Amarth
aktív tag

Be is kapcsoltad?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#1042) Wiz Khalifa válasza Amarth (#1041) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én pl bemásoltam mindent a főkönyvtárba és nem is jelzett a Game hogy be lehetne valamit kapcsolni. Semmi. Mint ha benne se lenne.

Smoke some weed nigga!

(#1043) Amarth válasza Wiz Khalifa (#1042) üzenetére


Amarth
aktív tag

Ha jól csinálod akkor indításkor balfelső sarokban "loading"-olnia kéne,aztán a játékban shift plusz f2, és betallózni neki az ini-t.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#1044) CJ3 válasza Werkly (#1040) üzenetére


CJ3
senior tag

Mafia 3 Reshade 4.1 by Nyclix.zip ezt szedd le, csak átmásolod a főkönyvtárba...elindítod a játékot, bal felső sarokban automatikusan elkezd 3-4 dolgot betölteni kiírja h sikerült és aktiválva van.
Nekem volt hogy kikapcsolt magától, és akkor opciókba be, az egyik beállítást átállítod, majd vissza, ekkor újra aktív lesz.

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1045) Departed válasza CJ3 (#1044) üzenetére


Departed
őstag

Ha jót akarsz még a motion blur-t kapcsold ki, még sokkal jobb elhomályosítás nélkül a kép. :K

(#1046) Viper26 válasza CJ3 (#1044) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na ezt lehet megpróbálom, eddig egyikkel sem tettem próbát.

Simán be kell csak másolni, és ennyi?

iPhone 14 | FR955

(#1047) dannyl


dannyl
addikt

Most komolyan egy 280x-szel mindent low-ra húzva is 30 FPS alá esik sokszor a játék? Ha jó lenne a grafika, megérteném. Biztos nem ez a játék lesz, ami VGA vásárlásra sarkall majd. Szégyen, hiszen egy sokkal szebb gétééjjja vé elég magas beállításokon gyönyörűen fut. De gondolom ezt már sokan megállapítottátok, csak engem még most ért utol a sokkhatás :D

(#1048) Faterkam válasza dannyl (#1047) üzenetére


Faterkam
addikt

Pont ugyan ez fogalmazódott meg bennem ma du-n. Csak GTX760-al! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1049) Petyyyyy válasza dannyl (#1047) üzenetére


Petyyyyy
addikt

"Ti" vagytok a primer kanyar akik kellően korán megrendeltétek a játékot így részt vehettek a nyílt bétában. Segítségetekkel az első évben értesül a hibákról a fejlesztő csapat és további 6 hónap múlva jóárasítva beszerezhető lesz a kiadásra szánt verzió. :D
Szoftverfejlesztés as usual

Szerintem csak idő kérdése és kibukik a tényleges ok, meg vele a megoldás is.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1050) Pityu89


Pityu89
senior tag

Sziasztok!

Azon kevesek közé tartozom akinek tetszik a játék :P , de engem is idegesít valami.

Mit állítsak be, hogy ne így világítson a fák és vezetékek széle? Elég gányul néz ki :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia III
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.