Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) nanorambo


nanorambo
őstag

Sziasztok!
Mennyire megbízhatóak a tapadókorongos rögzítésű tokok?
Erről lenne szó:
http://ipon.hu/webshop/product/mode_com_squid_7_fekete/676305

[ Szerkesztve ]

(#2352) szundybence válasza Freestyle79 (#2350) üzenetére


szundybence
aktív tag

Nálam teljesen egyformát mutatott még eddig. Nem is értem hogyan lehet eltérés. Viszont nálam is hosszabb idő a feltöltés, mit például filmnézésnél az akku-fogyás.

(#2353) 7om


7om
tag

Azt lehet tudni pontosan milyen melyik tipusu usb aljzat van ebben a fajta tabletben?Van e kereskedelmi forgalomban vagy a lenovo különlegeset használ?

(#2354) spiritex válasza 7om (#2353) üzenetére


spiritex
veterán

Teljesen szabványos mikro USB aljzat.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2355) 7om válasza spiritex (#2354) üzenetére


7om
tag

kösz!

(#2356) 7om válasza spiritex (#2354) üzenetére


7om
tag

Esetleg belinkeled melyik ez a fajta amelyik a szabványos?És azt is hol kapható?

(#2357) SafE84 válasza 7om (#2356) üzenetére


SafE84
tag

pl. ez:
[link]

De ez úgy működik, hogy szétszeded, megnézed neked milyen kell (valószínűleg ilyen, mint a fenti linken), aztán megkeresed a neten (akár az ebéjen).

Üdv.: SafE

(#2358) 7om válasza SafE84 (#2357) üzenetére


7om
tag

Az a baj, hogy nincs meg az usb aljzat.Szal nem tudom mire keressek.

[ Szerkesztve ]

(#2359) szkury


szkury
tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani vmi olcsó tokot hozzá Mo-i beszerzéssel?
Előre is köszi!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#2360) spiritex válasza szkury (#2359) üzenetére


spiritex
veterán

[link]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2361) szkury válasza spiritex (#2360) üzenetére


szkury
tag

Köszi, igazából flippes-kitámasztós védőtokra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#2362) spiritex válasza szkury (#2361) üzenetére


spiritex
veterán

Van nekik az is: [link]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2363) szkury válasza spiritex (#2362) üzenetére


szkury
tag

Köszi!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#2364) szkury válasza spiritex (#2362) üzenetére


szkury
tag

Köszi, megnéztem.
A rögzítő gumispánt nincs útban a bekapcsológombnak ill. más kezelőgombnak?

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#2365) csabi63 válasza Freestyle79 (#2350) üzenetére


csabi63
senior tag

Akkor úgy módosítanék, hogy nálam ugyanazt mutatja mindkettő. Mindig, ahogy most is:

(#2366) Felho1976 válasza szundybence (#2352) üzenetére


Felho1976
csendes tag

Köszi a választ! Valószínű ez volt a probléma, volt otthon egy hosszabb usb kábelem, arra cseréltem a gyárit. Most visszacseréltem és tölt rendesen. Nem gondoltam volna, hogy a kábel is számít! :-)

Másik témához: Nekem is szokott eltérő értéket mutatni a két töltéskijelzés. Akkor általában a power manager "leakad" és továbbra is az alacsonyabb töltöttségi értéket jeleníti meg. Ilyenkor el szoktam indítani, utána kilépni, és akkor helyreáll! :-)

(#2367) Redchucky válasza csabi63 (#2365) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Nekem is egyformát mutat mindig. Az más kérdés, hogy pl. 27%-ról két perc alatt leesik nullára...

(#2368) jenei1994


jenei1994
addikt

Valami frissítésről lehet már tudni ? Lollipopal kapcsolatban ?

[ Szerkesztve ]

(#2369) csabi63 válasza Redchucky (#2367) üzenetére


csabi63
senior tag

Ilyet a telefonom csinál, ha közelít a 30%-hoz, már tolom is rá a töltőt. Egyébként pillanatok alatt lekapcsolja a villanyt. Ennél a tabnál még nem jártam így, de nem lepne meg ha ez is elkezdené.

(#2370) nemenvoltam


nemenvoltam
csendes tag

Sziasztok!

Elkezdtem átolvasni a fórumot, de 200+ hsz-nél se találtam arra utaló jelet, hogy a melegedés valakinél probléma lenne. Utazáshoz használom a kütyüt, és amikor használom, akkor hosszabb ideig szoktam, de nagyon hamar úgy felforrósodik, hogy fogni is nehéz. Elég gázos szerintem, mert nem hiszem, hogy túlerőltetném vagy valami, emailt nézek, fb chat van bekapcsolva általában meg reddit. Néha szókeresek meg böngészek...

Szóval úgy érzem, hogy nem kéne ennyire felforrósodnia. Valaki más tapasztalta ezt? Mivel lehet csillapítani (azon kívül, hogy nem használom)?

(#2371) jUUh válasza nemenvoltam (#2370) üzenetére


jUUh
addikt

Szia!

Érdekes... Mi egy durván 700km-es utazás során végig offline HERE Driveot használtunk, 38 fokban, klíma nélküli autóban, és nem forrósodott.

Samsung Galaxy S23+

(#2372) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

A 4.2 es jelly beant,hogy tudnám vissza rakni a tabletra ?

(#2373) sanhose válasza jenei1994 (#2368) üzenetére


sanhose
tag

Szerintem nem várható, de ne legyen igazam.
Lenovo upgrade plan oldalon tudod megnézni.

Van egy olyan érzésem, hogy az A7-30, A7-40 és az A7-50 szériákat váltják a következő modellek:
- TAB 2 A7-30GC
- TAB 2 A7-30H
- TAB 2 A7-30HC
- TAB 2 A7-30F

[ Szerkesztve ]

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#2374) nemenvoltam válasza jUUh (#2371) üzenetére


nemenvoltam
csendes tag

Akkor lehet, hogy hibás a gép? Ilyennel mit lehet egyáltalán kezdeni? Még va garancia rá, legszívesebben bevinném, csak félek, hogy elhajtanak, mert végül is működik (csak fogni nem szabad).

Egyébként úgy érzem, hogy az aksi se bírja úgy, ahogy itt többen leírták. Naponta töltöm még úgy is, hogy csak pár órát használom naponta (csak a wlan van bekapcsolva mindig, mobilnet nincs).

Milyen a lenovo customer service? Érdemes ezzel panaszkodni? Tudnak mit kezdeni vele?

(#2375) olasz69 válasza jenei1994 (#2372) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia! Sajnos válaszolni nem tudok neked,de a 4.2-t felraknám szivesen! Ha tudsz valmit jelezz légyszíves! Szintén azt teszem! :R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#2376) EnergyCoke válasza nemenvoltam (#2370) üzenetére


EnergyCoke
tag

Szia! Nálam is elő szokott fordulni hosszabb játék után ami nekem bevált clean master-el hűtés ikon tablet újraindít éa megint hűtés :) utána a képernyő felöli oldalára leteszed (tokban) 2percre az asztalra,akárhová és megint órákig nem melegszik.

Xbox One,Huawei P9 lite 2017

(#2377) josik


josik
aktív tag

Most szólt a gyerek, hogy nem töltődik a tab. Megnéztem, a kábel mozgatásra reagál... Úgy néz ki, hogy felszakadt az aljzat. :-( Szerintetek javítható?

Te is fiam Bluetooth...

(#2378) laskr99 válasza josik (#2377) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem is ez van háát nekem azt mondták garisan beküldeni.Én mondjuk hátraszorítom a fejet.Másik meg nekem sony kábellel mozgatás nélkül is működik normálisan.

(#2379) josik válasza laskr99 (#2378) üzenetére


josik
aktív tag

Szerencsés vagy, én is pont egy sony kábelt próbáltam. Azt is mozdítani kellett. :-( Jövőhéten garizatni kell. Mennyi garit adnak egyébként a tabra?

Te is fiam Bluetooth...

(#2380) laskr99 válasza josik (#2379) üzenetére


laskr99
addikt

Edigitalnál 1 év.Amúgy nekem a sony kábel 2 hónapig bírta már az is olyan meg el is tört a feszegtéstől a kábel fej.

[ Szerkesztve ]

(#2381) josik válasza laskr99 (#2380) üzenetére


josik
aktív tag

Euronics- ban vettük. Jövőhéten visszaviszem. Remélem megcsinálják.

Te is fiam Bluetooth...

(#2382) ricsip válasza josik (#2381) üzenetére


ricsip
addikt

Pár hónapja még (de nyilvánvalóban ebben a pillanatban is) a Telemax Kft (röviden TMX) nevezetű bűnszövetkezet volt a Lenovo magyarországi hivatalos szervíze (kivéve a felsőkategóriás tab-jaikat és laptopjaikat), azaz mindegy hol vetted, végül itt fog kikötni a szerencsétlen eszköz.

Az első néhány találat Lenovo+garancia+tmx kulcsszavas keresésre:

Lenovo tulajok rémálma a szervizelés Magyarországon: http://tech2.hu/lenovo-szerviz-magyarorszag-2538336
http://homar.blog.hu/2015/01/06/lenovo_tmx_radium_az_egymasra_mutogatas_nagymesterei
http://hup.hu/node/138338
http://prohardver.hu/tema/telemax_gsm_szerviz_kft/hsz_1-50.html

-

(#2383) josik válasza ricsip (#2382) üzenetére


josik
aktív tag

Huha.... Ez így elgondolkoztatott, hogy elküldjem- e. De lehet, hogy elküldöm, és bízok a lassúságukban! Így a gyereknek lesz egy újbtabja. :-)

Te is fiam Bluetooth...

(#2384) ladavrc2


ladavrc2
újonc

Sziasztok unoka öcsémnek is van egy ilyen Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL tabja android 4.4.2 van rajta .Mindig küldenek neki a haverjai trágár szövegű zenét bluetooth-n . Az anya mondta nekem hogy nem lehetne valahogy kikapcsolni a bluetooth hogy ne lehessen rá küldeni sok marhaságot? Kérjen jelszót vagy valami más megoldás.Sziasztok köszi a segítséget ./ persze egyáltalán ha ilyenre van megoldás/

(#2385) laskr99 válasza ladavrc2 (#2384) üzenetére


laskr99
addikt

Szia!
Töltsd le a cm securityt azon belul van alkalmazás lezáró és le lehet zárni a bluetoothot kóddal így bekapcsolásához kell a kód.

(#2386) josik


josik
aktív tag

Üdv. Kis segítségre lenne szükségem. Mint írtam az usb aljzat nem az igazi... Töltésre még rá lehet venni, de a számítógép már nem látja a tabot. Gondoltam, mielött leadom szervizbe kap egy gyári visszaállítást. Csak elötte elmaradt az unroot. Így ha nezen is de elindult.. Ám s kinguser orosz nyelvű üzenetei jönnek.. Azt el szeretném tüntetni. A 281- es hsz- ban van linkelve egy menés, azt meg is próbáltam. De mint más is írta ugyanazzal a hibával elszállt. :-( Valaki tud esetleg olyan gyári romot linkelni ami sd- ről telepíthető?

Te is fiam Bluetooth...

(#2387) ladavrc2 válasza laskr99 (#2385) üzenetére


ladavrc2
újonc

Szia . Köszi megpróbálom remélem bejön .Szia.

(#2388) laskr99 válasza ladavrc2 (#2387) üzenetére


laskr99
addikt

De várj!
Cm securityt ha eltávolítod ott nem kér kódot és így az eltávolításával feloldódik.Találtam egy másik appot amivel le lehet a telepítés/törlést is kódolni.Így nem tudja feloldani.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&hl=hu&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dapplock&pcampaignid=APPU_1_qILkVbjjH-vmywOC2oHAAw

(#2389) josik válasza josik (#2386) üzenetére


josik
aktív tag

Nos valamit sikerült alakítani. Egy rendszeralkalmazás eltávolítóval leszedtem a King- et. Ezzel el is tűnt a root. Ezt a Titanium egyböl jelezte. Ezt ismét egy gyári visszaállítás követte. Most is nehezen tápászkodott föl, de valamivel hamarabb mint rootolva. Két hibaüzi maradt induláskor: a google kereső, és a youtube leállt. A második izgat a legkevésbé. Jelzi a gép az elérhető kb 44Mb- os frissítést. Gondoltam majd az megoldja a bajokat. Nem. Ugyanis most sem telepíti. Kicsomagolás után ellenörzéskor hibát ír a cwm. Lehet, ez már így marad, szerintem szervizbe már mehet így, gyári állapotban van.. Remélem meg is csinálják, mert a gyerek szereti ezt a tabot.

Te is fiam Bluetooth...

(#2390) laskr99 válasza josik (#2389) üzenetére


laskr99
addikt

A hiba lehet build.prop módosításból is.

(#2391) josik válasza laskr99 (#2390) üzenetére


josik
aktív tag

Ahhoz nem nyúltam. Csak root volt.

Te is fiam Bluetooth...

(#2392) ladavrc2 válasza laskr99 (#2388) üzenetére


ladavrc2
újonc

szia. Hú király vagy pont most van nálam a gép és felraktam beállítottam minden jó. Na mondom a mai gyerekek sem hülyék.Kipróbálom a törlést . Törölte tényleg kód nélkül.Kipróbálom ezt amit felraktál linket köszi .szia

(#2393) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Sziasztok

Olvasgattam, keresgettem, de nem igazán találtam: milyen felbontású háttérképet tudok berakni normálisan, anélkül, hogy szétpixelezné? Köszi a segítséget! :R

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#2394) laskr99 válasza Ti Bo (#2393) üzenetére


laskr99
addikt

Előzőleg már valaki leírta milyen kell kb 200-300 hsz-el előrébb.

(#2395) csabi63 válasza Ti Bo (#2393) üzenetére


csabi63
senior tag

A kijelző felbontása 1280x800. Kismillió ilyen kép van, szerintem azoknak patentül illeszkednie kell.

(#2396) Ti Bo válasza csabi63 (#2395) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Köszi. Sajnos nem illeszkedik....

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#2397) josik


josik
aktív tag

Utánajártam a garanciának. És valóban csak egy év volt. :-/ A lenovonál ellenöriztem a szériaszámot, mondta is, hogy ez már lejárt. Így jártam. Ezért ismét segítségért fordulok hozzátok. Valaki szedte már szét? Leírás, képek, vagy video kéne a szétszedésről. Előre is köszi.

Te is fiam Bluetooth...

(#2398) flashouse


flashouse
csendes tag

Üdv,

Ha valakinek az akkumulátor visszajelzés hibásan működik és 30%környékén hirtelen elkezd merülni meg ilyenek akkor a kínai factory mode (powergomb és vol+ bekapcsoláskor) első menüpontja megoldja. Powergombal lehet elindítani a kalibrációt.

Factory Mode

感应器校准 Sensor Calibration
自动测试 Automatic Test
单项测试 Individual Tests
测试报告 Test Report
调试测试项 Debugging Test Items
浦除e MMC Format e-MMC
版本信息 Version Information
重启手机 Restart

(#2399) ricsip válasza flashouse (#2398) üzenetére


ricsip
addikt

Kössz az infót!

Az ilyen közérdekű és tényleg minden idelátogatót érintő tudást miért nem lehet kivonatolva folyamatosan a topikinditó hozzászólásba integrálni, hogy ne kelljen 30 ezer hozzászólást átnyálaznia mindenkinek?

-

(#2400) flashouse válasza ricsip (#2399) üzenetére


flashouse
csendes tag

Szívesen! Régebben olvastam,hogy neked is voltak problémáid az akksival. A kalibrálás helyrerakta a tiédet is? Jó 5letnek tartom az összefoglalót,mondjuk azért keresővel is viszonylag hamar ki lehet hámozni a szükséges infót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.