Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) tomi613 válasza josik (#2600) üzenetére


tomi613
aktív tag

És azt csak simán le lehet pattintani?

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#2602) josik válasza tomi613 (#2601) üzenetére


josik
aktív tag

A csatlakozót? Vagy pattintós, vagy "betolós" szalagkábel. Azt általában egy műanyag elem rögzíti a helyén. Az elmozdulás az utóbbira jellemző. A tab hátlapját ha jól emlékszem két csavar tarja, az ki és óvatosan szétpattintani. Vigyázni a kábelekre.

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#2603) gyoriae


gyoriae
újonc

sziasztok,

adott egy Lenovo IdeaTab A7-10, amelyből a GPS vevőt ki szeretném fizikálisan venni. Tudja valaki hol található vagy van egy műszaki rajz valahol, hogy hol keressem??

előre is köszönöm

(#2604) Freestyle79 válasza gyoriae (#2603) üzenetére


Freestyle79
tag

Azt hiszem, ezt a dolgot nem gondoltad át. Maximum az antennának használt szalagkábelt tudod eltávolítani, de ez közös a Wlan-al.
A GPS vevő magába a SoC-ba van integrálva, egyéb perifériákkal együtt.

(#2605) Márton


Márton
nagyúr

Hogy DLNA-val videót tudjak küldeni egy hdmi stick-re, ahhoz mi kell a tabon?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2606) Márton


Márton
nagyúr

Másik: "az SD kártya tárolót váratlanul eltávolították" üzenet fogad, teljesen véletlenszerűen. Hozzá sem nyúltam. És tényleg eltünik total commanderből is. Ki kell szednem és újra betenni. Miért? Sandisk Extreme 32GB, eddig rendesen ment.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2607) jordan6


jordan6
csendes tag

Sziasztok,

WIFI problémám van a tablettel, látszólag csatlakozik, de semmilyen forgalom nem történik.
Olvastam a neten, hogy elképzelhető, hogy a WIFI biztonsági beállításainál kell TKIP Aes-re állítani, de ez a megoldás sem segített.
Most a gyári legújabb 4.4.2-es android és 3.4.67-es kernel van rajta.
Mit tudok vagy mit kell tennem. Ha már le van írva valahol, egy linket is megköszönök.

:R

(#2608) Márton


Márton
nagyúr

Ha a tablet nem támogat MHL-t, akkor ez mi??

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2609) spiritex


spiritex
veterán

Járt már valamelyikőtök úgy, hogy használat közben újraindult a tab, vagy csak indult volna, mert a betöltő, fehér Lenovo feliratú képernyőnél megállt minden és úgy lefagyott, hogy hiába tartottam a bekapcsológombot (akár 1 percig is) nem volt hajlandó kikapcsolni. Nem tudtam mást tenni, mint félretenni ezzel a befagyott képernyővel és megvárni míg pár óra alatt lemerül a tab. Utána rátettem töltőre és akkor már be lehetett kapcsolni... De elég ijesztő probléma volt. Persze ha megnyomtam volna a reset gombot, elvileg segített volna, de nem volt nálam semmi tű alakú tárgy...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2610) laskr99 válasza spiritex (#2609) üzenetére


laskr99
addikt

A bekapcsológomb tartás nem működik sehogy sem. Kivéve recoveryben.Én is találkoztam régen vele de ez nálam csak 1x fordult elő.

(#2611) #27001344


#27001344
törölt tag

Sziasztok!
Készítettem egy Xposed modult, ami letiltja a headset bedugásakor felugró ablakot. Itt találjátok: link

[ Szerkesztve ]

(#2612) Márton


Márton
nagyúr

sziasztok
mi lehet a gond, ha a mindigtv app bejön, kiválasztom a műsort, de a play gombra csak tölti, tölti,
de fekete marad a kép?
Telón ugyanerről a wifiről megy.

Stock rom, semmi buhera.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2613) spiritex válasza Márton (#2612) üzenetére


spiritex
veterán

Sajnos ez a modell ilyen. Úgy tudom, hogy az app nem kompatibilis a videó gyorsítónkkal...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2614) Márton válasza spiritex (#2613) üzenetére


Márton
nagyúr

remek :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2615) spiritex válasza Márton (#2614) üzenetére


spiritex
veterán

Ezért használom én a TVGO-t (de gondolom a Digi Online vagy a UPC saját programja is megy rajta).

Kb. 1 éve írtam a MindigTV app fejlesztőinek, hogy csináljanak valamit, de sajnos azóta sem történt előrelépés...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2616) Márton válasza spiritex (#2615) üzenetére


Márton
nagyúr

ez mi? ez is egy app mindigtv csatikra?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2617) spiritex válasza Márton (#2616) üzenetére


spiritex
veterán

Nem. Ennek a 3 szolgáltatónak (T-Home, Digi, UPC) van andoidos applikációja az előfizetők részére, és telefonon, tableten követhető az adók 50-60%-a.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2618) Márton válasza spiritex (#2617) üzenetére


Márton
nagyúr

ja, én csak digin vagyok, de kis tv csomagban, igy a digionline sem elérhető :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2619) spiritex válasza Márton (#2618) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor próbáld ki ezt VLC-vel vagy MXPlayer-rel.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2620) Márton válasza spiritex (#2619) üzenetére


Márton
nagyúr

mxplayer nem fogadja el ha beírom
böngészőbe írva pedig telepíteni kell a thumblr-t?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2621) spiritex válasza Márton (#2620) üzenetére


spiritex
veterán

MX Player külön írva: [link]

#(2622)
Érdekes, nálam működik azzal is. Akkor rakd fel a VLC-t. Azzal mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2622) Márton válasza spiritex (#2621) üzenetére


Márton
nagyúr

nem, az fenntvan, de nem fogadja el

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2623) Márton válasza Márton (#2622) üzenetére


Márton
nagyúr

"nem lehet lejátszani ezt: links" - azt mondja

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2624) spiritex válasza Márton (#2623) üzenetére


spiritex
veterán

VLC-vel sem megy? Csak mert én naponta használom. Fontos, hogy szoftveres dekódolást kell választani, mert ugye itt is ugyanaz a gond, mint a MinDigTV-nél, hogy a hardveres video gyorsítót nem tudja használni, ezért szoftveresen kell lejátszani. A MinDigTV is menne, ha lenne benne ilyen beállítási lehetőség, de nincs mint az MX-ben és a VLC-ben.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2625) Márton válasza spiritex (#2624) üzenetére


Márton
nagyúr

hw-esen volt, beállítottam most minden dekódert szoftveresre,
de így is ugyanazt dobja

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2626) spiritex válasza Márton (#2625) üzenetére


spiritex
veterán

Nézd meg akkor ezt a vewrziót: [link]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2627) Márton válasza spiritex (#2626) üzenetére


Márton
nagyúr

Ez megy, de végülis micsoda?
Csomó ablak, hogy "technikai okok miatt újra kellett raknom az appot", és ha egyre rákattintok, akkor mxplayer-rel lejátsza a műsort. De nem látom melyik adó, stb.
Azt mondja, töröljem, keressek rá az appra, tegyek újra.
Play-en rákeresve nem találok olyat, hogy "magyartv" vagy "magyar tv"

Most tényleg én vagyok ennyire láma? :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2628) spiritex válasza Márton (#2627) üzenetére


spiritex
veterán

Nálam a 2.0 van fent, és hibátlanul működik, holnap felteszem neked azt is.
Ez az app egyébként fent volt a Play-en, de letiltották valamiért.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2629) Márton válasza spiritex (#2628) üzenetére


Márton
nagyúr

értem, köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2630) spiritex válasza Márton (#2629) üzenetére


spiritex
veterán

Ez a 2.0, ami nálam fent van és tök jól megy VLC-vel, de MX-el is. (csak ha jól emlékszem valamit trükközni kellett a megnyitásnál, mert a VLS nem jelent meg a listában és a gyári böngészőt kellett választani, utána a VLC-t.)

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2631) tthom


tthom
senior tag

Sziasztok!

Tudom, hogy elég ritkán frissül a topik, de hátha.

Windows 10-en flashelném a tabletet.
Ha rádugom kikapcsolva, megjelenik az Eszközkezelőben a VCOM preloader. SP flash toolból leszedtem a legújabbat, ROM is van hozzá. Rányomok, hogy download, bedugom az eszközt és nem indul el a flash.

Van erre valakinek ötlete? Próbáltam a googlet, de olyan, mintha mindenkinek simán menne..

Thx,
Tomka

(#2632) laskr99 válasza tthom (#2631) üzenetére


laskr99
addikt

Lehet win 10 piszkál bele. Flashelni nem nagyon lehet win 10-en.

(#2633) tthom válasza laskr99 (#2632) üzenetére


tthom
senior tag

Éljen.. Erre tippeltem közben én is, olyan gyanúsan csendben van.. Mi alatt lenne érdemes? XP még szóba jöhet? Azt hamar fel lehetne telepíteni.

(#2634) laskr99 válasza tthom (#2633) üzenetére


laskr99
addikt

Xp-n soha nem flashelmtem még csak 7-en.

(#2635) tthom válasza laskr99 (#2634) üzenetére


tthom
senior tag

Oks, köszönöm!

(#2636) tthom válasza tthom (#2635) üzenetére


tthom
senior tag

Hát, Windows7en sem volt jó. Szétszedtem, lekötöttem az akksit, így már megmozdul az sp flash, de válogatott hibaüzeneteket ad.. Szóval nem lettem előbbre. :(

Pedig felismeri a preloadert az eszközök között, de vajon miért nem tudja beleírni..

(#2637) pajibá


pajibá
tag

Segítséget kérnék Tőletek. Eltűnt a billentyűzetem. Semmilyen alkalmazásban nem adja fel. Minden be van állítva, ami hozzá tartozik, legalábbis reményeim szerint. Eddig működött, és semmi varia nem történt vele.Többször újra indítottam, de semmi. :W
Még az alap android van rajta.
Köszönettel! :R

(#2638) josik válasza pajibá (#2637) üzenetére


josik
aktív tag

Üdv. Alap android bill? Ha igen, először mit telepítettél utoljára, mikor? Lehet, hogy egy új app kavart valamit. App eltávolítása megoldhatja.. Ha ilyen nem volt, akkor egy bill letöltése, beállítása. Ha az sem akkor adatmentés gyári visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#2639) pajibá válasza josik (#2638) üzenetére


pajibá
tag

Köszi, igen alap android bill.Semmit nem telepítettem. Megpróbálok egy bill.letöltést. Gondolom a Google Playen találok.Köszi még egyszer. :R

[ Szerkesztve ]

(#2640) pajibá


pajibá
tag

A bill. letöltés megoldotta a problémámat. Ezer hála, és köszönet :R :R :R
Szép napot Neked! :R

(#2641) josik válasza pajibá (#2640) üzenetére


josik
aktív tag

Nincs mit. Működik. Öröm bódottá. :-)

Te is fiam Bluetooth...

(#2642) kovacs892.2


kovacs892.2
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. A probléma a következő, filmet másolok a tabra és nincs hang. Próbáltam úgy is másolni, hogy másolás és beillesztés valamint úgy is, hogy jobb klikk a filmre ott a küldés opció és kiválasztottam az eszközt. Egyik megoldás sem vált be. lehet, hogy csak én vagyok láma de nem értem h miért nincs hang. Segítségeteket előre is köszönöm!

(#2643) pmheros válasza kovacs892.2 (#2642) üzenetére


pmheros
senior tag

Nincs köze a másolás módjának ehhez, mivel a kép illetve hang anyag egy állomány részét képezi. A tab -on lévő lejátszó program nem ismeri a videódban a hangkódolást.

Tölts le másik lejátszó programot

nem vagyok tökéletes

(#2644) laskr99 válasza kovacs892.2 (#2642) üzenetére


laskr99
addikt

Milyen playert használsz? Lehet ac3 kodek hiányzik.

(#2645) Ady5


Ady5
csendes tag

Hali!

Sajnos sikerült a tablet képernyőzárát (kód kb.6-7 karakter) elfelejteni, Tudtok tanácsolni vmit a feloldására? A készülék be van kapcsolva net wifi online.
Ja és alap a tablet nem lett rajta semmi mókulás eszközölve, se root se más.

Választ előre is köszi, sürgős lenne, akár PM is.

(#2646) laskr99 válasza Ady5 (#2645) üzenetére


laskr99
addikt

Van rajta valami fontos adat?

(#2647) Ady5 válasza laskr99 (#2646) üzenetére


Ady5
csendes tag

Fontos...relatív...
adat fájl kép pótolható...
Játékok pillanatnyi állása... na az már más kérdés ... családi szórakozás révén nem örülnénk ha elvesznének a jelenlegi állások.

Nem értem miért nem ajánlja fel, hogy "elfelejtette jelszavát?" Google fiókjába jelentkezzen be...

[ Szerkesztve ]

(#2648) laskr99 válasza Ady5 (#2647) üzenetére


laskr99
addikt

Próbáld meg a google device managert. Lehet képernyőzárat módosítani. Ha nem megy úgy se akkor factory reset.

(#2649) Ady5 válasza laskr99 (#2648) üzenetére


Ady5
csendes tag

"Mivel a Google ellenőrizte, hogy képernyőzár van beállítva, a megadott jelszóra nem lesz szükség."

...így továbbra is kéri a régi jelszót... :(

Miért nem ajánlja fel az elfelejtett jelszót?

(#2650) Pavlo


Pavlo
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném visszarakni a gyári 4.2.2-es ROM-ot, de nem találom. Megvan valakinek?

Előre is köszi,
Péter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.