Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) tthom válasza envagyok (#2700) üzenetére


tthom
senior tag

Szedd szét és húzd le az akksit, utána USBn rádugva írható. Ha úgyse megy, akkor kuka..

(#2702) josik válasza envagyok (#2700) üzenetére


josik
aktív tag

Hangerő +, bekapcsra kinai recot ad. Ha azt sem akkor tényleg van baj. A gép lehet, hogy felismeri csak nem stabil a kapcsolat. Meg kell nézni a micro usb aljzatot. Szeret felszakadni. Nekem szerencsém van feltápászkodott a tab. Most működik rendesen! Flashtool - al próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#2703) envagyok válasza josik (#2702) üzenetére


envagyok
veterán

spiflahtoollal-al szórakoztam .
Ez a flashtool ugyanaz?
@tthom: szétszedni hogyan kell?
Esetleg lenne link komplett flasherre, és rom-ra?
A3500-FL a típus

[ Szerkesztve ]

(#2704) josik válasza envagyok (#2703) üzenetére


josik
aktív tag

Telefonról vagyok, nem tudok.. Talán este gépről. A másik amit a topic elején írtak az mtk tools ami jó. A Google biztos segít megtalálni.. A szétszedés: a microsd foglalatnál van egy csavar. Azt ki, utána szépen körbe szétpattint.

Te is fiam Bluetooth...

(#2705) tthom válasza envagyok (#2703) üzenetére


tthom
senior tag

A microsd foglalatnál van egy csavar, azt kiszed és onnan elindulva szét kell pattintgatni óvatosan. Utána az akku kábelnél is van egy csavar, azt is ki és letudod húzni a kábelt. Utána ha rádugod usbvel a gépre, akkor már csak magát a panelt fogja látni, nem kell nyomni semmi gombot, lehet írni közvetlen.

(#2706) ricsip válasza tthom (#2696) üzenetére


ricsip
addikt

Gondolom felvásároltak anno abból a tűzre való fos MTK csippből egy kisebb város méretű raktárnyit a bóvligyártók, és még 5 évvel később is ezt próbálják eladni az ócska 25 ezer ft-os szarjaikban.
Eleve 8 Gb flash, és 512/1024 MB RAM az 2019/2020-ban lassan már az OS-nek sem elegendő, nemhogy egy bármilyen weboldalt megnyitni.

Kivéve persze ha 6 éves Android 4.4-et akarunk használni, 5 éves chrome-al, amire fél óra keresgéléssel tucat rootkit-et tudunk letölteni, és úgy lehet velük törni a tableteket h. még a tulaj fogja sűrű hajlongással megköszönni.

-

(#2707) blackdog


blackdog
csendes tag

Sziasztok!
Most sikerült hozzájutnom egy ilyen tablethez. Látom, hogy irogattatok másik rom-ról, de már egyik link sem él. Az xda-n találok hozzá még romokat. Esetleg van általatok javasolt rom? Gyorsabb kellene, mint a jelenlegi, ami elvileg a gyári és nem is dob fel új frissítést hozzá, azaz most a 4.4.2-es android van rajta. Köszi!

(#2708) ricsip válasza blackdog (#2707) üzenetére


ricsip
addikt

Idén lesz ez a kacat 5 éves. Ne várj tőle csodákat.

-

(#2709) blackdog válasza ricsip (#2708) üzenetére


blackdog
csendes tag

Oké, tehát akkor nem.volt hivatalos újabb rom a kütyüre?

(#2710) blackdog válasza blackdog (#2709) üzenetére


blackdog
csendes tag

oké, marshmallow fenn figyel

(#2711) ricsip válasza blackdog (#2710) üzenetére


ricsip
addikt

Mit tettél rá és honnan?

-

(#2712) blackdog válasza ricsip (#2711) üzenetére


blackdog
csendes tag

azóta android nougat (7.1.2) van fenn és minden baba.
mindkettő rom az xda-n van fenn.

(#2713) ricsip válasza blackdog (#2712) üzenetére


ricsip
addikt

Lehet én is kipróbálom, mert már nagyon döglődik ez a tab annál aki használja,

-

(#2714) olasz69 válasza blackdog (#2712) üzenetére


olasz69
senior tag

Köszi a linket!
A keresett 4.4.2-t találtam meg és egyebeket.... [A3500FL_A442_01_29_150326_...
]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#2715) maross


maross
veterán

Sziasztok, a hard reset utani "jelentkezz be egy olyan fiokkal amivel mar volt bejelentkezve ezen a keszuleken" resz megkerulheto (Tab 7 Essential)? Ha nem, akkor tenyleg ujra lesz hasznositva a tablet, es nem lesz belole a gyerkoc uj jateka. Kar lenne erte.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2716) Dr.NX válasza maross (#2715) üzenetére


Dr.NX
addikt

Google Factory Reset Protection-ra keress rá.
Itt nem fogunk tudni segíteni, mert ez a védelem ugyebár az illetéktelen használatot hivatott meggátolni.
De igazából semennyi időt ne ölj bele, mert ez egy őskövület, kínzásra jó csak, egy YouTube-ot nem fogsz tudni elindítani rajta.

Elfogadom a sütiket.

(#2717) maross válasza Dr.NX (#2716) üzenetére


maross
veterán

Gyereknek ment volna, nekem van sajat, relative aktualis tabletem. De akkor elengedem, megy a zuzoba. Oszinten szolva meg se neztem mik a specifikacioi, kb youtube lett volna az elvaras :). Koszi.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.