Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) olasz69 válasza spiritex (#2445) üzenetére


olasz69
senior tag

Köszi,biztos jobban járnék mint a hivatalos szervizzel!
:R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#2452) BrokeR1994


BrokeR1994
csendes tag

Üdv! Valaki letudná írni a root illetve a recovery csere pontos menettét ? linkelkel együtt ?
mert most már olyan szintem hulla a gyári hogy hogy wifi se megy már rajta -.- csatlakozik de még sincs net és a gyári vissza állítás nem segít rajta

(#2453) olasz69 válasza BrokeR1994 (#2452) üzenetére


olasz69
senior tag

Olvass vissza root

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#2454) BrokeR1994


BrokeR1994
csendes tag

Remek szét kellet szednem a tabot hogy net-et tudjak rá csiholni ....
Valaki találkozott-e már olyan hibával ennél a tabnál hogy wifin nincs net? már mint a tab jelzi hogy csatlakozott egy halóháthoz és jelzi is hogy küldi az adatokat de még sincs net rajta a google chorme is azt írja hogy offline vagyok amikor nem .... 5 további készüléken megy a net semmi gond nincs a ruterel
nálam már ez régebben is jelentkezett még pedig kijelző bekapcsolása után egyszerűen nem volt net a cuccon wifi ki,be vagy egy újra indítás meg oldotta a dolgot.... de most 5 gyári visszaállítás 2 recovery reset után se akart menni .... szétszedtem meg nyomkodtam a hátat és most megy ..... hihetetten :W :W

(#2455) Márton válasza olasz69 (#2453) üzenetére


Márton
nagyúr

Lehet én is megcsinálnám, még nincs sok progim telepítve.

Van-e bármi gyakorlati hátránya?
Minden progi, minden hardver eszköz ugyanúgy fut, mint a gyári 4.4.2-vel?
Hirtelen csak az NTFS támogatásra tudok gondolni, mint előny, de valószínű
előbb-utóbb előjönne más is :)
Stabilitás?

köszi!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2456) SafE84 válasza BrokeR1994 (#2454) üzenetére


SafE84
tag

Nekem azóta csinál "ilyesmit", mióta felraktam az adblock-ot. Azóta persze már eltávolítottam, mert "nem volt az igazi", de továbbra is csinálja. Nálam egész pontosan azt, hogy mikor bekapcsolom a tabot felcsatlakozik automatikusan a hálózatra, úgy néz ki mintha minden rendben volna. De valójában nincs hálózat. Ekkor a WiFi kikapcs, majd egyből vissza és tökéletesen működik... Ne kérdezd, nem tudom... Túl sok minden van rajta, nem volt kedvem azóta resetelni.

Üdv.: SafE

(#2457) Berreh válasza SafE84 (#2456) üzenetére


Berreh
tag

Nekem ugyan így működik. Gyanítom, a Power Manager garázdálkodik, de mivel egy apró probléma, nem foglalkoztat különösebben.

[ Szerkesztve ]

(#2458) olasz69 válasza Márton (#2455) üzenetére


olasz69
senior tag

Túl sok előnyét még nem élvezem,de főleg az sd fix miatt csináltam meg!
Stabilitásban nem látok csökkenést,programok rendben futnak!

Nem rég rootoltam,hátrányát nem tapasztaltam!

Amit linkeltem fentebb, ahoz van egy újabb csomag, super su zip Mozzarella jóvoltából! :R

[link]

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#2459) SafE84 válasza olasz69 (#2458) üzenetére


SafE84
tag

SD fix alatt azt érted, hogy írsz/olvasol/törölsz az SD-ről?
Mert nekem az root nélkül is megy... :F

(#2460) olasz69 válasza SafE84 (#2459) üzenetére


olasz69
senior tag

Nem,hanem a rendszer is használja az sd-t és nem csak a belsőtárhelyet! Az is megy?

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#2461) Redchucky válasza flashouse (#2398) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Nekem bevált, jól jelzi az akku szintet, köszi!

(#2462) josik


josik
aktív tag

Nos rá kellett jönnöm, nem lett tökéletes,a forrasztás. :-/ A töltést veszi hiba nélkül, de valamelyik adat lába még beteg. Rootolni szerettem volna, de a számítógép nem látja. Pedig odatettem elé... :-) Van valakinek ötlete, hogy lehetne rootolni kábel nélkül?

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#2463) laskr99 válasza josik (#2462) üzenetére


laskr99
addikt

Próbáld ezzel ez szerintem viszi
[link]

(#2464) josik válasza laskr99 (#2463) üzenetére


josik
aktív tag

Köszi! Letöltöttem, holnap megpróbálom. Ehhez elég a play- röl telepiteni a su- t, vagy felteszi?

Te is fiam Bluetooth...

(#2465) laskr99 válasza josik (#2464) üzenetére


laskr99
addikt

Csak rányomsz try to root és felrakja.

(#2466) josik válasza laskr99 (#2465) üzenetére


josik
aktív tag

Ok! Köszi!

Te is fiam Bluetooth...

(#2467) Redchucky válasza Redchucky (#2461) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Mégsem jó...

(#2468) josik válasza laskr99 (#2465) üzenetére


josik
aktív tag

És megcsinálta! Mégegyszer köszi! A titanium hiba nélkül indult.

Te is fiam Bluetooth...

(#2469) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Info: Tescoban most vettem egy ilyet 19.990-ért.
Hátha valaki gondolkozik rajta.

(#2470) Márton válasza szente (#2469) üzenetére


Márton
nagyúr

Ha tényleg ezt, akkor ennyiért ne gondolkozzon! :C

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2471) olasz69 válasza Márton (#2470) üzenetére


olasz69
senior tag

Nagyon jó ár,ezért a készülékért!
:Y
Valahogy ennyiért vettem anno,plusz 1 évet is vettem és ajándék powerbank-ot adtak, kb: 23 volt :F

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#2472) Márton


Márton
nagyúr

Az normális, hogy az akku 1%-ról 18-ra megy fel 1 óra alatt?
PC-ről microusb csati. Nem elég az amper? Vagy ez ennyit tud, és fél nap mire fullon lesz? Esetleg nem lineáris a százalék?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2473) josik válasza Márton (#2472) üzenetére


josik
aktív tag

Az szerintem normális! Usb port ha jól emlékszem max 500mA- t tud leadni.

Te is fiam Bluetooth...

(#2474) Márton válasza josik (#2473) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, kipróbálom majd 230-ról is

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2475) Márton


Márton
nagyúr

kitkat-os kérdés:
lehetséges több usert létrehozni?
pl. különböző facebook fiókok, stb.
olvasom, hogy a 4.4.2 tudja, de én nem találok a settingsnél add usert.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2476) Márton


Márton
nagyúr

Tehát nem user-eztek.
Következő kérdés:
múltkor próbáltam párom kocsiban a filmnézést, de inkább magát és az égboltot látta benne, mint a filmet.. Van-e bevált matt fólia a készülékre,amitől nem homályosodik el, mégsem tükröződik? Kamera lcd-re próbáltam ilyet anno, de nem tetszett, hogy kicsit elmaszatolta a képet, oda az élesség.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2477) spiritex válasza Márton (#2476) üzenetére


spiritex
veterán

Fényerőt max-ra.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#2478) Márton válasza spiritex (#2477) üzenetére


Márton
nagyúr

ez nem kérdés, ott volt.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2479) olasz69 válasza Márton (#2478) üzenetére


olasz69
senior tag

Azt a fényerőt max-ra próbáltam már én is ,de nem segít!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#2480) Márton válasza olasz69 (#2479) üzenetére


Márton
nagyúr

Tehát senki nem használja fóliával?
Én sem tennék rá, ha nem muszáj, csak a beszűrődő, erős fényt kéne valahogy leárnyékolni.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2481) olasz69 válasza Márton (#2480) üzenetére


olasz69
senior tag

Sajnos nem,pedig azt hittem olyan lesz az ips-e mint a tv-nek
Ha megtudsz valamit jelezz l.sz.! :R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#2482) pmheros


pmheros
senior tag

Sziasztok !

Kézbe vettem az eddig hibát soha nem produkáló Lenovo A8 5500-F tabimat, meglepődve olvastam az egymás után felugró üzeneteket, hogy ez meg az, meg amaz az alkalmazás leállt.
Kb 45 -50% -os töltöttségen van akksija, de fel is tettem töltőre.

Jelenleg nem lehet bekapcsolni.

Januári vásárlás 1 év jótállással. Jól sejtem vissza a boltba (edigital)?

nem vagyok tökéletes

(#2483) Márton válasza pmheros (#2482) üzenetére


Márton
nagyúr

Nekem a Lenovo launcher HD (ha jól emlékszem a nevére) áll le, és újraindítja magát az alkalmazás. Addig görgetni sem tudom a képernyőt, gondolom ez felel ezért. Alap rom, alig néhány progi feltéve. Mi ez?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2484) Márton válasza Márton (#2483) üzenetére


Márton
nagyúr

Eszembe jutott, hogy kiraktam egy nagy időjárás widgetet az utolsó képernyőre, lehet az hülyíti meg.
Most eltávolítottam.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2485) Márton válasza olasz69 (#2481) üzenetére


Márton
nagyúr

Az anyósülés ablakára kell tapadókorongos árnyékolót tenni.
Sokat számít :K

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2486) laskr99


laskr99
addikt

Azt vettem észre a tab nem szereti a class 10 es kártyát mert minden alkalommal mikor törlök átrakja read onlyba és le kell választani majd vissza úgy lehet csak.Telóm 2 gigát hiba nélkül törli de a tab azt írja delete failed file system read only

(#2487) josik válasza laskr99 (#2486) üzenetére


josik
aktív tag

A saját fájlkezelőjét használod? Ha nem, próbáld azzal. A kommander nálam is csinált ilyeneket.

Te is fiam Bluetooth...

(#2488) laskr99 válasza josik (#2487) üzenetére


laskr99
addikt

A saját az megfogja elkezdi törolni majd 2 mp alatt végigmegy de a fájl ott marad ha meg ujrapróbálm akkor elejétől kezdve gyors de ugyan úgy megmarad.Telefonon tc nem csinálja.

(#2489) josik válasza laskr99 (#2488) üzenetére


josik
aktív tag

Passzolom. A gyerek tabján a gyári tökéletesen csinálja a dolgokat. Esetleg frissítsd az alkslmazást, ha van frissítése. Ha nincs akkor eltávolítás, ujratelepítés? 4.4- nél már csak a saját fájlkezelője tudja 100%- osan kezelni a kártyát(írás).

Te is fiam Bluetooth...

(#2490) laskr99 válasza josik (#2489) üzenetére


laskr99
addikt

Már megvolt az is és mindegyik fájlkezelő ezt csinálja kingston 32gb class 10 es kártya.Mindegyik fájlkezelő ezt csinálja.

(#2491) josik válasza laskr99 (#2490) üzenetére


josik
aktív tag

És csak a clas10- el? A gyereknek 8Gb clas10 van benne.

Te is fiam Bluetooth...

(#2492) laskr99 válasza josik (#2491) üzenetére


laskr99
addikt

Eddig a 8gb class 4 volt benne az nem csinálta de lehet a 32 gb ot nem nagyon szereti.

(#2493) josik válasza laskr99 (#2492) üzenetére


josik
aktív tag

Igen, akkor azzal lesz a bajság.. Esetleg próbáld meg egy 16- os kártyával.

Te is fiam Bluetooth...

(#2494) laskr99 válasza josik (#2493) üzenetére


laskr99
addikt

Nem lenne elég.A 32 es kártyát azért vettem mert a 8 gigát kinőttem és ezen is már 20 gb foglalt.

[ Szerkesztve ]

(#2495) SafE84 válasza laskr99 (#2494) üzenetére


SafE84
tag

Nekem 32GB-os Kingston Class10 UHS-I kártya van a tab-ban. Tökéletesen működik gyári progival és TC-vel is, semmi problémám nincs vele. De Transcend Premium Class10 UHS-I 32GB-ossal nem működött a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#2496) josik válasza laskr99 (#2494) üzenetére


josik
aktív tag

Akkor ahogy SafE84 írta, válogatós a tab...

Te is fiam Bluetooth...

(#2497) csabi63 válasza SafE84 (#2495) üzenetére


csabi63
senior tag

Mit értesz azon, hogy nem működik? Mert éppen most akarok venni egy ilyet.

A mostani is 32GB-os, Silicon Power Class 10. De 5-6 éves, és már veszettül lassú nekem. Nem volt egy rakéta régen sem, de telefonba jó volt. És akkor még nem mozgattam sok fájlt. De most a tévéről lementett sorozataim, vagy a doku filmek jellemzően 1-5 GB méretű TS fájlok. Frankón viszi a tab, de mire átmásolom a kártyára kinő a szakállam. Muszáj lépnem valamit, de ha nem fogadja el a tablet...

(#2498) SafE84 válasza csabi63 (#2497) üzenetére


SafE84
tag

Úgy értem, hogy vagy jó lesz vagy nem. Tudom nem sokat segítettem, de ennyi. Nekem a Transcend-del egyáltalán nem működött, felül írta jó pár másodpercig, hogy "SD-kártya előkészítése" aztán nem lehetett használni. Akármit csináltam nem volt jó. Telefonban ugyanaz a kártya tökéletesen működött így eladtam.

De ha már:
Én innen venném

Többször vásároltam már tőle. Gyors, van tracking number, megbízható. "Olcsóbb".

[ Szerkesztve ]

(#2499) csabi63 válasza SafE84 (#2498) üzenetére


csabi63
senior tag

Kösz a tippet. Végül úgy döntöttem megreszkírozom. Rizikó, mert ha nem lesz jó, adhatom el. A telefonba a francnak nekem 32 GB-os kártya, mikor nem tárolok rajta szinte semmit. Van benne egy 16 GB-os, abból is szabad 13.
Mindegy, megrendeltem. Majd dobok infót mire jutottam.

(#2500) pomorski válasza SafE84 (#2498) üzenetére


pomorski
őstag

Köszi, megfontolom ajánlatodat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.