Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7378) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Mindjárt sírva fakadok...

Történet a következő. Ma reggel úgy gondoltam, megyek egy rankedet, már low elon vagyok, mit veszíthetek. Természetesen mindig úgy állok hozzá a ranked meccsekhez hogy 120%-ot kell nyújtani. Second pick vagyok, így gondoltam megyek midre Mordéval, elvégre a mainem, és jól jönne kicsit feljebb menni. First pick megy topra, mindenkinek megvan a helye. Miután szépen megtörténtek a pickek, következett a third & fourth pick. Itt jött képbe "Kimkumo" nevű játékos, aki fogja, és szépen beinstalockol Annie-re. Oké, elő hell-ben vagyunk, majd megoldjuk valahogy, de már látszott hogy nem százas a gyerek. Töltőképernyő: Frostfire Annie. Na, ha skint vett rá, már csak tud játszani. És itt kezdődött minden...

Az ellenfélnél nem volt egyértelmű, a felállás. Alapból egy Malphite jött midre, aztán feljött a Shen support, majd jött Fizz. Nem baj, mert amíg szenvedtek, nem tudták ki menjen midre, addig én szépen farmoltam. Na de nem is én vagyok a lényeg, hanem az Annie. Az Annie kéremszépen, felment topra, ahol a Swain volt. Próbáltuk neki jelezni, hogy ez nem lesz jó, de nem nagyon figyelt ránk. Ha jól emlékszem a 20. percre már 0/6-ba volt, és folyamatosan cserélgette a laneket, hátráltatva minket. De az igazi problémák late game-ben jöttek...

Teamfightokat sorra buktuk el, hála a feedes enemynek, ugyanis ha az Annie meglátott valakit , arra bizony ő ráment, mert hogy ő mekkora amper gyerek, csak az volt a baj, hogy bárkit 2 hitelte. Így sikerült Annie-nek egy remek, 1/14-es statot összeszednie a végére. Természetesen a meccs elúszott, kapott 9 reportot, és valószínűleg ilyenért tényleg kibannolják.

Az egészben az volt a legszomorúbb, hogy ezen a meccsen csináltam meg életem első pentakilljét, de sajnos mint fentebb is írtam, nem sokra mentünk vele... :(

Végszóként feltöltöttem a visszajátszást, arra az esetre ha valakit érdekelne ez az agyhalott... [link] Továbbá itt van Annie profilja: [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.