Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49151) Bowser


Bowser
aktív tag

Na én is visszatérek végre :D

Ez kicsit húzósabb lesz az eddigi 10 besoroló meccs helyett kapásból van 30 az a két accountomra számolva 60 meccs ami kicsit azért húzós és még mindig csak a besorolókról beszélünk.

Mindenkinek sok sikert kívánok! :R
Ha valaki túl van rajta én személy szerint szívesen meghallgatnám, hogy ki hova került és előző szezonban hol zárt.
Szóval ne tartsátok magatokba :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#49152) Kanczy válasza Bowser (#49151) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Már miért lenne 30? Queue-nként van egy tízes, szóval az 20, ha a Flex-et is le akarod játszani :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49153) Bowser válasza Kanczy (#49152) üzenetére


Bowser
aktív tag

Van a 3vs3 is, bár nem olyan jelentős meg senki nem feszül rajta de azért van :D

(én mindenképp lejátszom)

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#49154) Sordoran válasza Kanczy (#49152) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet 3v3-ra gondolt még. Hú de lassan írok...
Amúgy az új kliensben a profilnál megjelent egy Dinamikus háttér ikon is, ami annyit ír, hogy az idézői ikonhoz tartozó hőskinézetet látják ismerőseink profilunk háttereként. Szerencsére akkor csak belekerült, hogy magunk választhatunk. :DDD Bár jó, most Elementalist Lux-hoz alapból járt ikon, de akinek más skin a kedvence, annak ez +1 indok, hogy megvegye a hozzá tartozót 250 RP-ért.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49155) csipszikutya válasza Yodamest (#49143) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Nekem az a véleményem és a tapasztalatom is, hogy ha yolo q-t mész egyedül akkor a leghasznosabb jungerként vagy. Mert úgy tapasztaltam, hogy ha jókat gankelsz és meghagyod a kill-t a többinek akkor ugye nem kéne sírniuk, mivel kicsit fed-ek, úgy még a hülye is tud játszani és könnyebb lehozni a játékot és kb. egyedül hoztad le, de mégis teamwork
bár ez szvsz

(#49156) Imilenni


Imilenni
addikt

Igazán feloldhatnák Camille-t..
Reggel óta várom hogy megvehessem végre :(((

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#49157) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok! valamit nem értek. most ugye mindenki a nulláról indul igaz? még aki platinában végzett az előszezonban az is ugye? Bárki kerülhet bárhová? Akkor most mindenkinek lehetnek olyan csapattársai akik mondjuk bronz 5 ben voltak?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49158) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Na elkezdtem én is a szezont. Első meccsen egy 1/7 Dareiosz volt velünk (miközben az adc-vel 6/1-et hoztrunk lanen), aztán egy 3/11 Warwick. Remélem azért még a besorolókon visszakapom :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49159) Beni97 válasza Kanczy (#49158) üzenetére


Beni97
őstag

Én már haverommal lenyomtam egy meccset. Nekünk rohadt szoros volt. 43 perces volt bot kivételével nem volt inhib náluk, nálunk meg miden. És nálunk is és náluk is hiányzott 1 nexus torony. Elrontottunk egy tf-et és már közel voltak hogy endeljenek de gyávák voltak és minionokkal mertek csak jönni annak ellenére hogy 3 tank volt ott. Én életdtem először és még vártam egy-két ember majd egyből ugrottam is rájuk(ahri-val voltam). Elvittünk 3 embert de mire lecsaptuk a nexus tornyot leélett mindenki és a trynda üttöbe be de úgy hogy nem volt hp-ja. Szóval, ha lement volna az ulti akkor ott vesztettünk is volna. Haverommal meg már egymással üvöltöttünk kb, hogy üsse már a nexust, miközben egy cait, braum, lb, shen és amumu tolt ki rá mindent :D Rohadt izgi volt.

De legalább nyertem, így 1-ből 1, bronz már nem leszek... ja de

[ Szerkesztve ]

(#49160) Bowser válasza Beni97 (#49159) üzenetére


Bowser
aktív tag

Haverom plat 2 volt 0 LP-vel. 4 Win 6 loose és Gold 1-be dobta. Szerintem nem is olyan rossz.

Beni97:

Hát a besorolók már csak ilyenek de én úgygondolom ha eddig 100%-osan teljesített az ember, a besorolókon minimum 200% kell. Hiába fáradsz el a meccs végére legalább nagy esélyed van a Win-re és rengeteg időt spórolhatsz. Itt most 1-1 meccs 1 ligának is számít ami ugye ha nem besoroló lenne 7 folyamatos winnel (átlag)tudnál feljebb lépni. Szóval megéri "megszakadni" a 10 meccs alatt és nem tiltelni. :)

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#49161) csipszikutya válasza Enigma1945 (#49157) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Nem. Figyelembe veszi a rendszer azt, hogy hol voltál season végén és pre-seasonban. Annak a függvényében kellene elvileg enemyt és társakat kapnod, elvileg.

(#49162) Enigma1945 válasza csipszikutya (#49161) üzenetére


Enigma1945
őstag

Ja értem, köszi a választ! Én most nagyon érzem, szinte minden meccsen S pontot kapok! Sorakával is kaptam, és Blitz-zel is. Attól, hogy a csapatod veszít, de te S pontot kapsz az számít valamit?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49163) Beni97 válasza Bowser (#49160) üzenetére


Beni97
őstag

Hát én szeretem azokat a meccseket, amiken meg kell szakadni mert akkor kb akkora figyelmet fordítok a játékra ha anyám megfogná a vállamat ott helybe szarnék be és vernék le mindent ami előttem van :D
Csak az a baj, hogy legtöbbször olyanok a hosszú meccsek, hogy inkább unalmas. Ha tök izgi a meccs és olyan mint amit írtam nem rég akkor nem érdekelne, hogy 1 órás és lose mert élveztem. De mikor 40 perces és kb a csapattársak lehúzzák az egész meccset, az olyanok ..... :W :W

(#49164) stefyY


stefyY
őstag

Flex 2/2 win, Soloq 2/2 lose eddig...hát nem örülünk... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49165) Yodamest


Yodamest
addikt

SoloQ 1/1 eddig Leona suppal. Lehet megpróbálkozom azzal, hogy a 10 besorolót suppként tolom le, kíváncsi leszek mire lehet így jutni.

(#49166) Dolby válasza Yodamest (#49165) üzenetére


Dolby
senior tag

A supporttal nincs nagy gond, de Leona suppot óvatosan. Egy időben játszottam vele, és nagyon nem szerettem ha az adc nem játszik jól, mert hiába halmozod a cc-t, ha az adc-d közben sétálgat, nem oszt sebzést vagy tankot próbálja kóstolgatni...

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#49167) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok! na kit hova sorolt be? Nekem még hátra van 2 meccsem ! Remélem nem bronzba dob be :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49168) stefyY


stefyY
őstag


Ezt azoknak, akik "mindig a rossz csapattársak miatt szívnak"...szegény Orianna mit szóljon? Sajnáltam azért. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#49169) Enigma1945


Enigma1945
őstag

5 győzelemmel és 5 vereséggel, ahol többször kaptam s-t vagy s- osztályzatot BRONZ 5-ben kötöttem ki. Heh :(((

beni : solo/duo
nem is igazán érdekel már, nem vagyok jó játékos, de bronz 5 az nagyon gáz szerintem. tavaly, mikor elkezdtem játszani magam, kb két hónap után silver 4-ben végeztem :D most meg bronz 5. haladunk.. lefelé :D

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49170) Beni97 válasza Enigma1945 (#49169) üzenetére


Beni97
őstag

flex vagy solo/duo?

(#49171) maszekember válasza Enigma1945 (#49169) üzenetére


maszekember
aktív tag

Ha nem forog vérben a szemed játék közben, és helyén kezeled az egészet a legjobb meccseid lesznek low-eloban. Haveromat -aki egyébként az igazi, youtube videókon is látható "mindenkiszarcsakénvagyokhelikopter" féle flamer - szoktam nézni néha játék közben (bronz 1-2 között lavírozik), és sírni szoktam a nevetéstől.

Soha nem fogom elfelejteni a pillanatot, amikor az enemy orianna odaszaladt AA hatótávba a fed low-hp dariushoz, dobott rá egy ignite-ot majd el flashelt, de gondolom remegett a keze az idegtől, mert sikerült visszafele, darius felé pozicionálnia magát aki egyből leultizta. :DDD

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#49172) Enigma1945 válasza maszekember (#49171) üzenetére


Enigma1945
őstag

nem fogok itt maradni, feljebb kell jussak legalább silver 4-ben! drukkoljatok! :D

egyébként ki hol végzett?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49173) FoLey-v válasza Enigma1945 (#49172) üzenetére


FoLey-v
addikt

Még el sem kezdtem a rankedozást van másabb dolgom is. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#49174) maszekember válasza Enigma1945 (#49172) üzenetére


maszekember
aktív tag

A jelenlegi accom még csak lvl 25, szóval unranked. Az eredetit bannolták, de ott plat 1-2 körül voltam (polakbeaterhun) .

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#49175) Beni97 válasza Enigma1945 (#49172) üzenetére


Beni97
őstag

Nekem még kell 3 meccs de azt már holnap. Eddig 6 win 1 lose.

(#49176) kentucky


kentucky
őstag

Hívtam egy random arcot rankedre. Sivirrel ment. Borzasztó volt, tényleg sírtam, 15/0-ban voltam Ahrival, addig vittük a játékot, de annyira rosszul játszott, hogy még egy 4v5 is jobb lett volna, mint vele játszani. Természetesen vesztettünk.

[ Szerkesztve ]

(#49177) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Inviteles előfizetőktől kérdezném, nektek csinál-e olyat, hogy bár a pingetek oké, de a karakter későn reagál arra amerre kattintasz, vagy a Q W E R parancsokra? Vagy csak én szívok ezzel?

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49178) Imilenni válasza kentucky (#49176) üzenetére


Imilenni
addikt

Draven ellen eléggé nehéz egy Sivirrel játszani..
Egyébként nem tudom hogy vesztettétek el..akkora fed-ben voltál hogy 1v2-znöd kellett volna..

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#49179) kentucky válasza Imilenni (#49178) üzenetére


kentucky
őstag

3v1-ben leszedtem a darius,orianna,xin kombót. Semmit nem csinált, betolhatott volna egész laneket, amikor mi lefoglaltuk őket. Tf során meg egész egyszerűen futkározott, egy spellt nem tolt el, és csak menekült. végén szerezte kb. az összes killt, tőlem persze.

(#49180) csipszikutya válasza Enigma1945 (#49162) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Semmit, neked lesz jobb kedved ha éppen loseoltál de mégis s-t kaptál :))

(#49181) Yodamest válasza kentucky (#49176) üzenetére


Yodamest
addikt

Háát, pedig megmondom őszintén, nincs olyan atomrossz statja amilyennek beállítod. Először rá se néztem a képre, csak elolvastam amit alatta írsz és előttem egy valami 1-22-4- es stat elevenedett meg, ehhez képest 7-8-13 és még a farmja sem olyan elfogadhatatlan, mint hittem.

Legfontosabb, hogy nem feedelt, az a 8 halál teljesen oké, sőt még jó is ahogy a többi playert elnézem, illetve 13 assist és 7 kill (még ha KS is) tehát 20 gyilkosságnál azért csak ott volt.... persze játszhatott rosszul, de azért az hogy 4v5 jobb lett volna, stb sztem nagyon túlzó, mert tisztán látszik a statokból, hogy azért ott volt a meccsen és csinált valami hasznosat. Mondom feedelni meg nem feedelt, sőt keveset halt ahhoz képest.

Én olyankor sírok amikor ilyen 0-15-2, meg 1-18-3 társakat kapok, mert sztem az már tényleg a troll és az elfogadhatatlan kategória.

(#49182) FoLey-v válasza Yodamest (#49181) üzenetére


FoLey-v
addikt

És én meg mit mondjak?
Tegnap normalon egy 4/18/5-ös statú Goldos Draven egyfolytában csak siránkozott supportokra az ellenfélre meg a miénkre is. Nincs miről beszélni meglátszott a booster tudása. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#49183) csoki46


csoki46
aktív tag

7W/3L Bronze IV. Előző szezont silver 5-ben zártam.

(#49184) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Invitelesek! Segítsetek már kérlek, mert már komolyan aggaszt ez a dolog! Másnak is későn reagál a karakter, amerre kattintasz? Meg a Q W E R parancsokra is? :(( :(( Ez már nem igaz, volt kint a szerelős is 10-kor, kaptam új modemet is, megnézett mindent, de semmi hiba sem volt! A központban is rendben van minden. pingtesten B-t kapok, speedtesten minden rendben van. A játékban is 40ms a pingem, de még is későn reagál a karakter az irányításra! Ez nagyon zavaró! Már a rendszert is újraraktam! A játékot is!
Miért lehet ez? Az új frissítés előtt kezdte el pár nappal! :((( Tudnátok segíteni?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49185) Sordoran válasza Enigma1945 (#49184) üzenetére


Sordoran
addikt

Érdemes esetleg ezt elolvasnod, és kipróbálni amiket ír. Ha laptopról, vagy asztalin WiFi adapterrel játszol mindenképpen érdemes kábellel is kipróbálnod.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49186) Enigma1945 válasza Sordoran (#49185) üzenetére


Enigma1945
őstag

köszi, meglesem, hátha..Bár csak modem van, és kábelinternet.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49187) Bowser


Bowser
aktív tag

Na fele megvan 1 win 4 loose :D

5 loosera számítottam. a "Besorolók" mindig is undorítóak voltak. Én nem flamelek, flamelnek ezek eleget egymásra :D Néha nagyokat röhögök. Mikor a 2/17 Fiora akarja megmagyarázni, hogy ő mindent tökéletesen csinált :D

Nembaj próbálkozunk :)

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#49188) Imilenni válasza Bowser (#49187) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem eddig 2/2 win, de már jönni fognak a noobok. Már az utolsó winnél is az adc agyhalott volt.

Press "F" to pay respects.

(#49189) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Na látom nem csak nekem van ilyen problémám:

"Már lassan 2 hónapja ez megy a lolban hogy játszani nemtudok mert a meccseken folyamatosan laggolok, nem fps (200+ van mindig) és nem tudom mi lehet az, hiszem a netem jó és stabil 40 ms-em van mindig, de mégis netlagghoz hasonló dolog van mert a karakter mozgása akadozik, ugymond csuszkál a pályán és hasonló süketségek, abszolut lehetetlen játszani, mindig harcban kap el a lagg és nem tudok mozogni , spellt használni. Nemtudom mi lehet a baj de jóvolna ha helyrejönne. (UPC-s netem van 150megás csomag). A segítséget előre is köszönöm!"

Persze megoldás az nincs.. Addig nem is megyek harcba, míg ezt meg nem oldom.
Közben megint hívtam az invitelt, tényleg nem látnak semmit.. Lehet át kéne állni a T-hez, de most szerződést bontsak egy játék miatt? Na jó nekem ez az egyetlen kikapcsolódás, a család mellett..

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49190) Bowser válasza Imilenni (#49188) üzenetére


Bowser
aktív tag

Mi a neved most játékon belül? Felvehetlek?

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#49191) Jim-Y válasza Enigma1945 (#49189) üzenetére


Jim-Y
veterán

Milyen modemet adtak? Van routered, ha van milyen? Nekem az oldotta meg az ilyen jellegű problémáimat, hogy Cisco modemet kértem és van egy minőségi routerem.

(#49192) Enigma1945 válasza Jim-Y (#49191) üzenetére


Enigma1945
őstag

szia! én is fekete cisco epc 3008 modemet kaptam, routert nem is merek rakni most mellé. nagyon bíztam benne, hogy a modem csere megoldja, de nem..
Egyébként pingtesten ezt az eredményt kaptam, ez jónak számít?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49193) Jim-Y válasza Enigma1945 (#49192) üzenetére


Jim-Y
veterán

A packet losst még jó lenne kideríteni valahogy, pl ha tudnál egy külföldi IP címet akkor terminálban, vagy cmd-erben tudnál csinálni egy ping xxx.xxx.xxx.xxx tesztet ami asszem kiírja a packet-losst. Ha elvesznek packetek az okozhat ilyen problémát amit tapasztalsz.

(#49194) Enigma1945 válasza Jim-Y (#49193) üzenetére


Enigma1945
őstag

szia! Semmi sem veszett el. teljesen jó eredményt kaptam. nem értem akkor mi lehet. ha valaki tudna esetleg tippet adni, hálás lennék, van még kb 2 napom kijátszani magam, aztán kezdődik a munka ismét ezerrel.. :((

bár most kaptam egy ilyen üzenetet:

"A játékkal van valami gebasz most,nekem is 2 modemcsere,3 oprendszer felrakás,231452352345 játék újrarakás után is fennál ez a probléma. Nálunk is a netszolgáltató mondta h semmi nincs,speedtesten nekem is patent minden érték,de a játék 1 hulladék. Szal tudd be annak,hogy a rito előnyben részesíti a skinek kiadását,és a játék technikai problémák megoldását valószínű alacsony prioritsáon végzik."

Akkor passzolok én is, betudom annak, hogy kifogtam ezt a hibát, van akinek nincs és vagyok én akinek igen..

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49195) Jim-Y válasza Enigma1945 (#49194) üzenetére


Jim-Y
veterán

Az is elképzelhető, hogy az a szerver a rossz amelyiken játszol, tehát ha EUNE-n vagy akkor fenesetudjahol van egy szerver gép ahol hálózati problémák vannak és így tapasztalod a hibát. Ezt szerintem tudod úgy verifikálni hogy csinálsz egy accountot EUW-n és ott is kipróbálod.

(#49196) Enigma1945 válasza Jim-Y (#49195) üzenetére


Enigma1945
őstag

mindenképp kipróbálom, hátha...

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49197) Imilenni válasza Bowser (#49190) üzenetére


Imilenni
addikt

Egyenlőre haverén nyomom :D Mert kicsit kitiltelt, aztán kölcsön adta az accot rankedozni. Hát gyakorolni jó :D
Az eredeti még csak 24-es (Hungarian Senpai ezen ismerősök vagyunk) , de azon is Zyraval fogok rankedozni. Westen van egy 29-es accom. Ott is Zyra.
Kíváncsi vagyok hol fogok fentebb kerülni.

Press "F" to pay respects.

(#49198) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok! Lee-n kívül kit ajánlanátok jungelbe? pantheon esetleg jó választás lehet?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49199) Beni97 válasza Enigma1945 (#49198) üzenetére


Beni97
őstag

rengar, nidalee, olaf, hecarim, trynda, vi.

[ Szerkesztve ]

(#49200) kiki89


kiki89
aktív tag

Na megvan a besorolás.

Jah, igen, jó nagy feeder voltam :D

[ Szerkesztve ]

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.