Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34951) gali777


gali777
őstag

Na lejátszottam a besorolót. 6W 4L Silver 1 lett Gold 5-ből. (hogy legyen on is :D )

[ Szerkesztve ]

(#34953) crey


crey
MODERÁTOR

Topic kitakarítva, büntik kiosztva. Nem szeretném ha ez a topic is a WoT topic sorsára jutna, de nem értem hogy tudnak emberek ennyire megkergülni egy játék miatt, és egymást anyázni. A user, aki körül örökké a flame megy, most pihen egy kicsit, de szeretném jelezni azoknak is, akik rendszeresen megtalálják, hogy a következő tétel náluk is napokban lesz mérhető, ha újra belekezdenek.

A többieknek pedig további jó szórakozást kívánok - és sok-sok PENTAAKIIIILLLTTTT.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34954) crey válasza gali777 (#34951) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Egy barátom két éve Gold V-ben van. A mostani besorolókat folyamatosan megszívta, mindig elvitték az orra elől a support role-t olyan userek, akiknek a Sightstone is valahol London mellett egy kupac kő, szinte minden meccsen AFK a csapatában, vagy olyan mid és adc, akinek halvány lilája sincs hogy kell az adott lanen játszani.

Most tart ott, hogy 2W 6L-ben van, és számít arra, hogy bronz aljába dobja be a rendszer. :D (megjegyzem amúgy piszok jól játszik).

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34955) LLaci89 válasza crey (#34954) üzenetére


LLaci89
tag

Én diamond 5 100 ponton voltam előző season resetnél. Kifogtam 1 rossz szériát, és 2 győzelem, 8 vereséggel végeztem, és gold 1 vagy 2 lettem :D. Szóval elég nagyot lehet esni ha szarul jön ki ;]

(#34956) Dinter válasza crey (#34954) üzenetére


Dinter
addikt

Eloszor S3 vegen én is 3-7-tel lettem B2, aztán ez S4 elejére mar 7-3 lett es felkuzdottem magam G5ig (2* is). Itt mindig ugy érzem h elértem a célom, es jonnek a kihagyasok.

(#34957) Noddy válasza crey (#34954) üzenetére


Noddy
senior tag

De legalább akkor gyorsan ki fog jutni onnan :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#34958) petata válasza crey (#34954) üzenetére


petata
őstag

Én nem hinném, hogy ledobja Bronze-ig, főleg nem az aljáig. Az én egyik ismerősöm szintén nagyon elszúrta a besorolást, de Silver IV/V-ből csak Bronze III-ig dobta le a rendszer.

Végre lecsapott a banhammer. Ráadásul tipikusan az a fajta ember, akit játékban is elkerülnél, mert szólokfaternakakiariotnáldolgozikéspermbantkapsz. Nagyon halkan jegyzem csak meg, de tényleg ez a szomorú igazság, amiért nagyon sokan feladják a rankedet, vagy akár az egész játékot.

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#34959) bucketb0b válasza crey (#34953) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hopp nem erre akartam válaszolni :D
(#34954) crey *
Silver 3-4 szerintem ahová max. kerülhet. Onnan meg szerencsével hamar kijut ha nincs full világtalan csapattársakkal együtt és nem a gold5-silver2 a valódi szintje, mert úgy egy picit nehezebb dolga lesz.

[ Szerkesztve ]

(#34960) gali777 válasza crey (#34954) üzenetére


gali777
őstag

Én úgy érzem, hogy gold közepe a szintem, szóval azt tűztem ki célul, remélem el tudom érni, előző szezonban már nem volt sok időm rankedezni.

(#34961) crey


crey
MODERÁTOR

Most már amúgy nekem is kellene rankedelni, mert eddig csak normálokat mentem, illetve az előző seasonben volt két ranked meccsem össz-vissz.
Mondjuk a legnagyobb bajom, hogy az életben nem játszottam junglert (illetve egyszer, de az olyan is lett), a farmolásom meg eléggé a béka segge alatt van. :D

Szóval kíváncsi vagyok hova oszt be, mert ADC, mid és Support rolet szeretem játszani, Topot csak akkor ha nagyon muszáj (akkor is kb. a Garen/Teemo/Nasus kombóból építkezem).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34962) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#34963) sutyesz96 válasza petata (#34958) üzenetére


sutyesz96
őstag

Engem 3-7-tel dobott le Silver 1-ből Bronze 2-be. :(

Más kérdés hogy most 40LP-ket kapok egy winért. :DD

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#34964) bucketb0b válasza sutyesz96 (#34963) üzenetére


bucketb0b
őstag

Elvileg nem odavaló vagy azért kapsz ennyit. Nekem tavaly volt olyan, hogy 1 vereség -26 1 győzelem +12, mert "nem oda való vagyok", mert hihetetlen világtalan csapattársakat kaptam és sorban buktam, majd utána megfordult a szerencsém és kiléptem silver 4ből, utána már rendesen kaptam a győzelemért és vereségért a pontokat.

(#34965) petata válasza sutyesz96 (#34963) üzenetére


petata
őstag

Én meg 20-akat... így kijutni bronzból. :( Hozzáteszem, utóbbi 10 meccsből 8W/2L.

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#34966) bucketb0b


bucketb0b
őstag

Silver2 0 lp-ről Silver 3 6w/4l után. Nem is rossz, de lehetne jobb :(

(#34967) Solad


Solad
őstag

Olyasmivel találkozott már valaki, hogy random hőst vált a kliens? Pickeltem jinxet, majd amikor megnyomtam a lockot, belockolta Aniviát.. Mókás olyan hőssel menni promoba, akivel S2 óta nem játszottam :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34968) bazaar válasza Solad (#34967) üzenetére


bazaar
csendes tag

Nálam olyan szokott lenni, hogy kiválasztom a hőst és azt mondja, hogy még nem választottam senkit.

(#34969) zeli válasza Solad (#34967) üzenetére


zeli
aktív tag

Ilyen még nem, de olyan már volt, mostanában többször is, hogy bepickeltem egy karaktert, és be volt szürkülve a lock in gomb. Ilyenkor átpickelsz és vissza, azt jó lesz, de érdekes mindenesetre.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#34970) neato3loco válasza Solad (#34967) üzenetére


neato3loco
senior tag

Többször is. Vicces volt, amikor mondtam, hogy középre megyek, kiválasztom szépen Annie-t, véglegesítek, aztán kiválasztja Garen-t, amikor már van egy top Nasus a csapatban.

És be is indul a polákvonat, hogy jebany kurwa mid garen, OMG report noob!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34971) Solad válasza neato3loco (#34970) üzenetére


Solad
őstag

Akkor megnyugodhatok hogy nem én nyomtam mellé valamit :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34972) neato3loco válasza Solad (#34971) üzenetére


neato3loco
senior tag

Apróbb hibák mindig előfordulnak. :P

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34973) Devas válasza neato3loco (#34970) üzenetére


Devas
őstag

Ezen jót nevettem! :C

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34974) hugi0


hugi0
őstag

Bakker ez a Faker mit muvel EZ vel.

Ugyanebben a videoban 5:40-nel a kovetkezo mecsben :
3:1 az alas - es ezt 53 perc alatt hoztak ossze !!!

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34975) crey válasza Solad (#34967) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekem is laggol champ választáskor néha. Alig tudtam EZ-t kiválasztani.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34976) Mottie


Mottie
őstag

Holy moly guacamole.

Nagyon régen nem játszottam Leonával, de ez a Kalista + Leo lane undorító. Fiddlesticks lvl 2-n úgy gondolta ő most megy és dob egy wardot riverbe. Visszafele jövet instagib, Vaynre flash-stun, E-stun és Kalista 2-0-0. Innentől amint megláttuk őket bárhol beugrás, kill, kiséta. Minden elmond hogy 15 percnél úgy szedtük le az inhibjüket, hogy 4-en mentünk ők pedig 5-en védekeztek... Komolyan sajnáltam őket mikor aztán a surrender után (20 percnél, de Nexus turretből is csak egy fél volt már nekik) flamelték szerencsétlen fiddlet :)
Persze párszor meghaltam, de ez abból is fakad, hogy 2v4-ben is diveoltunk már botlanen. Általában minimum 2 for 2, de inkább 2 for 3-mal kijőve belőle.

tl,dr: Leonával még mindig akkor játszol jól ha nem gondolkozol egy pillanatig sem, nyílik egy lehetőség oda be is kell menni :)

Annyit még hozzáteszek, az a piros kis 'x' a szériának pedig annak köszönhető, hogy Sona önmagában undorító. :) Morg + Vayne lanet mentünk Sona+Tris ellen.. Na farmot nem nagyon láttunk, illetve Sona gyakorlatilag egyedül lvl 1-en megölte Vaynet és engem is 20%-ra vitt le. Szerintem ezzel a párosítással esélyünk sem volt ellenük... Azért 50 percig küzdöttünk de végül egy Ori facecheck miatt annyi volt a dolognak.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#34977) csipszikutya válasza crey (#34975) üzenetére


csipszikutya
senior tag

én most azért buktam 43 lp-t mert nem tudtam pickelni.
egymás után 2x, harmadjára pedig 10 percnél kidobott a lol, hogy szerinte nincs internet kapcsolatom, de közbe ts-en beszélgettünk duo haverral, töltöképernyön 50% mindig kidobott, hogy még mindig kellene internet a játékhoz. és igen, feedelt vayne voltam...

(#34984) Jeollam


Jeollam
aktív tag

sziasztok srácok! egy amatőr kérdés: honnan tudom meg, hogy egy hős hová való? ( top, bot, mid )
ennek van igazából jelentősége? Köszi a választ. :R

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#34985) yabba válasza Mottie (#34976) üzenetére


yabba
aktív tag

Ez tudom, az én mániám, de az ellefélnél annak ellenére, hogy bukóra álltak, se páncél, se MR cucc (cho csizmájától eltekintve) nem volt. Ez mennire jó így?

(#34986) yabba válasza Jeollam (#34984) üzenetére


yabba
aktív tag

Innen, vagy innen, vagy innen. Én az elsőt használom.

(#34987) Mottie válasza yabba (#34985) üzenetére


Mottie
őstag

Nem tudom mit lehet ilyen esetben tenni, egyszerűen nem jutottak nagyon goldhoz.

Be Victorious!

(#34988) yabba válasza Mottie (#34987) üzenetére


yabba
aktív tag

Én előrehoznám egy páncél megvételét és tower hug, de most nézem, hogy fiddle-nél is volt egy seekers armguard, úgyhogy végülis Ő megpróbálta, meg Lisanndra Kassdin is a rod of ages-szel némi tankosságot, szóval tényleg nem tudom én sem.
Azért kérdeztem, hátha tapasztaltabbak majd mondanák rá valamit.

(#34989) Lokids válasza yabba (#34988) üzenetére


Lokids
addikt

Nem tudták előrehozni.
Nem volt elég idő/pénz hozzá. Alig bírtak megvenni 1 itemet is.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34990) RangerFox


RangerFox
veterán

Sziasztok, lenne egy kérdésem: Hogy lehet olyan üzenetet küldeni, hogy például "ellenség eltűnt" vagy hogy "xy vonuljon vissza" meg hogy "xy óvatosságra intett" stb?

(#34991) Lokids válasza RangerFox (#34990) üzenetére


Lokids
addikt

Alapból G billentyű és választasz a lehetőségek közül.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34992) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Írtam suppnak amikor kifagytam a promóm championpick-jéből szerverhiba miatt.
Ezt a kontrolcé kontrolvét kaptam "válaszként". Kvázi az én gépemre hárítják a felelősséget. :K

Általában az instabil kapcsolat okozza ezeket a problémákat, de számos egyéb kiváltó ok is lehetséges. Kérlek, szánj egy kis időt ennek az útmutatónak az átolvasására a hibaelhárítás és a kapcsolat minőségének javítása érdekében:

link, blabla

Tisztában vagyok azzal, hogy az útmutató nagyon hosszú, azonban minden egyes lépése kulcsfontosságú a kapcsolatod minőségének javítása szempontjából. Ha bármilyen problémába ütközöl a lépések végrehajtása során, tudasd velem, és én örömmel segítek.

Ha a probléma megakadályoz a meccsek végigjátszásában, talán egyelőre érdemes lenne beszüntetni a normál játékokhoz való csatlakozást is. Vegyél részt egyéni játékokban (más játékosok bevonása nélkül) vagy edzőjátékokban, amíg meg nem győződsz arról, hogy a kapcsolat stabil, és a probléma megoldódott. Ezzel megelőzheted az esetleges felfüggesztéseket, ráadásul a többiek játékélményét sem rontod el az esetleges csatlakozási problémák miatt.

Ha a lépések végrehajtását követően továbbra is hibákat észlelsz, kérlek, küldd el nekem a következő információkat:

1) Hálózatelemzés: link blabla
2) Hálózati adatok naplója: u.a
3) Folyamatlista: u.a

Köszönjük a türelmet. Ha bármilyen további kérdés vagy probléma merül fel, oszd meg velem bátran.

Kellemes estét! ^^

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#34993) #56230144 válasza sutyesz96 (#34992) üzenetére


#56230144
törölt tag

Angol supportnak írj, a magyar az zsák szart nem ér.

(#34994) Mottie válasza sutyesz96 (#34992) üzenetére


Mottie
őstag

Azt a három dolgot viszont nem árt ha megcsinálod és elküldöd nekik. Segítesz vele.

Be Victorious!

(#34995) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Írtam egy cikket 5v5 rangsorolt csapat tippekről. Rengeteg hasznos tanács, amit soloq-ban is hasznosítani lehet.
Platos játékos vagyok, úgyhogy LCS kaliberű stratégiákat ne várjatok, de eddig a szintig szerintem bőven hasznos tud lenni. :)
Akinek kérdése/észrevétele van, az írhat itt is, akár privátban, vagy a linkelt oldalon komment formájában.

(#34996) hugi0 válasza Ryder1 (#34995) üzenetére


hugi0
őstag

Eszrevetel - talan jobb lenne egy kicsit nagyob betumeret.

- maga a tartalom (par bekezdes utan) tokeletes. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34997) Ryder1 válasza hugi0 (#34996) üzenetére


Ryder1
senior tag

A posztot nem én raktam ki az oldalra, úgyhogy a betűméret nem az én saram. :D

(#34998) Solad válasza Ryder1 (#34995) üzenetére


Solad
őstag

Engem még kiráz a hideg a fordítástól. Ösvény, őrszem, dzsungelharcos, kristálygömb, lövész, a suhanó sutyerákról meg inkább nem is beszélek :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34999) Mottie válasza Solad (#34998) üzenetére


Mottie
őstag

"Suhanó sutyerák"... Valóban jó :D Amiért egyébként a junglernek 80! gold jár. Az azért elég jó pénz.

Be Victorious!

(#35000) Ryder1 válasza Solad (#34998) üzenetére


Ryder1
senior tag

Gondolkoztam rajta, hogy magyar, vagy angol kifejezéseket használjak, de a magyar mellett döntöttem, mert engem meg attól ráz a hideg, amikor egy magyar szövegben minden második szó egy magyarosított angol szó. :D Meg azért aki magyarul játszik - valószínűleg a magyarok többsége -, azok már tudják, hogy éppen miről van szó.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.