Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34251) JLHFans válasza JLHFans (#34241) üzenetére


JLHFans
tag

Senki többet ? :) :(

(#34252) JLHFans válasza ujlakany1993 (#34249) üzenetére


JLHFans
tag

Mindegyik feltétel áll, és semmit sem kaptam :O Vagy mostantol számitják a 72 órát ?

(#34253) Kanczy válasza bucketb0b (#34244) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Elmondanám, de nem éred meg az időt, Clyde-nak igaza van. Ha érdekel, keress rá google-ben.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34254) bucketb0b válasza Kanczy (#34253) üzenetére


bucketb0b
őstag

És még én trollkodok :Y
Szegény gyerek segítséget kért, neki se árulod el? Küld el privátban legalább neki, ha már nekem nem mered megmondani, miért is éri meg használni, mert jobb mint a többi.

(#34255) Kanczy válasza JLHFans (#34241) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ment a privát ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34256) JLHFans válasza Kanczy (#34255) üzenetére


JLHFans
tag

Köszönöm szépen :) Imádom a Nunu junglet amugy, és nagyjábol jo nyomom voltam akkor eddig is, meg tényleg lvl 3 on megoltem a draket, az OP, csak...ugye a silver sajnos nem diamond vagy plat, szóval azokkal a junglerekkel akikkel nem gankelek agyba fobe folyamatosan még a jungle rovására is rendre ott kötök ki hogy mire lvl 5 vagyok olyan 15-2 re vezet az ellenfél :)

(#34257) JLHFans


JLHFans
tag

Szóval ha nem kaptam még meg a skinem, akkor irjak a supportnak szerintetek, vagy várjak még ?

(#34258) gali777 válasza JLHFans (#34257) üzenetére


gali777
őstag

Mindenképp írj nekik.

(#34259) yabba válasza gali777 (#34258) üzenetére


yabba
aktív tag

Erről volt valami hivatalos RIOT közlemény is?

(#34260) hugi0 válasza bucketb0b (#34242) üzenetére


hugi0
őstag

En ugy velem nunu hasznalhato.
Mar az elottem szolok leirtak, hogy nagyon jol takarit.
A 0 gank nalad azt jelenti, hogy nem lesu kill a gank bol.

Pedig bizony a gank nem csak akill rol szol.
Ha csak beviszel egy E-t kozben a W-t megkapja a lanen levo, kepesek lesztek hazakenyszeriteni.
Ezalatt a csapattarsad elmehet veled egyetemben egy masik lanre.
Vagy ha csak ottmarad farmolni +2 lanet leszed, mar elonyben van 10 minionnal es 175 goldal.
- es az ezzel jaro XP elony ami jelentheti azt, hogy a tasadnak 2 minionvevvel lesz hamarab ultija, mint az ellensegnek.
Ez bizony nem 0 gank.

Azt meg megjegyenem ha CD-re es armorra epitesz a toppos pedig kicsit AD-sabb akkor sunyiban 20. percben dual baron siman megvan.

De ehez szukseges az is hogy a toppos farmja ne 75 legyen a 20. percben, es ne is haljon meg, mert igy se gold se XP. - ugyan ez ertendo a jungleresre is.
Szoval eleg nehez ezt kivitelezni.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34261) Dani_kp válasza ujlakany1993 (#34249) üzenetére


Dani_kp
őstag

Csak egyszer egy figyelmeztetést kaptam meccs után "sértegetés" miatt, de se bannom se chat korlátozásom nem volt soha.
Gondolom akkor a shop-on belül a kinézeteknél kell majd keresni.
Köszönöm az infót! :R

https://ingatlan.com/33821564

(#34262) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#34246) üzenetére


hugi0
őstag

Kaptam egy matador allistart. ;)

Szerk.: Amikor belogolsz egybol kiirja.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34263) Dani_kp válasza hugi0 (#34262) üzenetére


Dani_kp
őstag

Akkor megpróbálom, majd később vagy lehet, hogy csak holnap.

https://ingatlan.com/33821564

(#34264) JLHFans


JLHFans
tag

Szóval Lyssandrát senki sem játssza ?

(#34265) Pantal válasza ujlakany1993 (#34247) üzenetére


Pantal
senior tag

Headmistress Fiora.

(#34266) Evil Snowman válasza JLHFans (#34264) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Néha szoktam. :)

(#34267) Billner


Billner
újonc

Sziasztok !

Uj vagyok en is. ;)

Az eune szerveren nyomom IGN: Billner.

Sok pentaban gazdag evet kivanok mindenkinek.

(#34268) hugi0


hugi0
őstag

Lillipoppy Skin rulez !!! - hat mostmar ilyen is van.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34269) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Karthus Statue :D

Haveromnak meg nem indul a game , ugyan az van mint nekem volt tegnap , Nincs valasz a kapcsolatra vagy mi , en ujra raktam az egesz windows omat , nekem meg oldodott , o is ujra rakta ma megsem tud belepni .

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#34270) hugi0


hugi0
őstag

LolliPoppy

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34271) hugi0 válasza hugi0 (#34270) üzenetére


hugi0
őstag

MatadorAlistar

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34272) Nova96


Nova96
őstag

Ezt a skint hol kell keresni? :B :R

(#34273) KaiotEch válasza Plasticbomb (#34236) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszönöm szépen :)

(#34274) Kasya


Kasya
nagyúr

Belepeskor kaptam egy Mistery Gift-et, de ezt hol kell keresni? Honnan tudom hogy melyik skint kaptam?

szerk:
vegiglapoztam a skineket es kikerestem, hogy mi nem volt korabban...
Nemesis Jax-et kaptam :O

[ Szerkesztve ]

(#34275) bluefire55 válasza Kasya (#34274) üzenetére


bluefire55
csendes tag

Bolt > előzmények > ajándékozási előzmények :))

(#34276) hugi0 válasza Kasya (#34274) üzenetére


hugi0
őstag

Amikor megkaptad akkor skin nevet is kiirta.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34277) Kasya válasza hugi0 (#34276) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem lattam, pedig vegigolvastam...

(#34275) bluefire55: :R

(#34278) Devas válasza bluefire55 (#34275) üzenetére


Devas
őstag

Én semmit nem kaptam. Lehet meg kellett volna erősíteni az email címet? :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34279) hugi0


hugi0
őstag

Hmm errol lemaradtam:

De most megnezem.

Akit megnezi a mecset ezt ne nezze meg, mert itt aaz eredmeny:
SKT T1 vs CJE

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34280) Dani_kp válasza Devas (#34278) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nyugi még én sem kaptam :D . Majd jövőhét közepén írok a supportnak. Mert lehet, hogy mégis kaptam chat korlátozást...mondjuk amennyit beírok chatre fel sem tűnne :D .

Szerk.: haver Nurse Akalit kapta.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#34281) Solad válasza bucketb0b (#34244) üzenetére


Solad
őstag

Esbaz megvan-e hogy ez egy videojatek, aminek nem a mindenaron gyozelem hanem a szorakozas a celja?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34282) batai15


batai15
félisten

Nekem járna skin? Lvl30 vagyok nem volt bannom és 3 skinem van csak. Akkor járna nem?

(#34283) Dani_kp válasza batai15 (#34282) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ha chat korlátozásod sem volt, akkor igen.
De 72 óra mire mindenki megkapja...csak nem tudom, hogy ezt tegnaptól vagy mikortól kell számolni.

https://ingatlan.com/33821564

(#34284) D1Rect válasza Dani_kp (#34283) üzenetére


D1Rect
félisten

Csodálkoztam is tegnap, én megkaptam a Supersátánt, de az asszony nem kapott semmit.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#34285) hemaka válasza Dani_kp (#34283) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is varom, remelem ma mar megerkezik. Valami meno ww skin jo lenne :D

(#34286) batai15


batai15
félisten

Hát kezdek bele jönni az ireliázásba, nagyon jó kis champ!
Reksai és darius duo ellen dobule kill! jött darius lesebeztem, jön reksai, én low hp.
Elultizok darius meghalt, reksai vérszemet kapott rám jött turet alatt, én stunnolom, turret lövi double kill! :C

(#34287) bucketb0b válasza Solad (#34281) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én azért játszok, mert nyerni akarok. Bocs hogy nálam van versenyszellem ;) Ha nem akarnék nyerni le sem ülök. Az már más, hogy e mellett valami szórakoztat is vagy nem.

(#34288) Solad válasza bucketb0b (#34287) üzenetére


Solad
őstag

Ahaa, szóval az a fajta vagy aki csak akkor tud élvezni egy meccset ha nyer. Édes gyerekkor ;]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34289) bucketb0b válasza Solad (#34288) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én nem ezt mondtam. :U Én azt mondtam, hogy a versenyszellem dominál bennem. Attól, mert kikapok ugyanúgy ott van a versenyszellem és pont ezért teljesítek jobban, mert el akarom verni az ellenfelem :U
De akkor te is azok közé tartozol gondolom akiknek ha megmondom 0-7 után, hogy szerintem hagyja abba a játékot (és nem a lvl12 hanem inkább silver-gold ranked felett) az a válasz "ez csak egy játék és nem érdekel" én örülök ha te azt élvezed, hogy szarrá vernek és ezért a csapat szívhat, de te lerendezed azzal, hogy ez csak egy játék és nem veszed komolyan. Akkor minek indítja el az ember ha nem érdekli, meg nem akar jobb lenni a másiknál? Pusztán szórakozásból, arra ott a gép elleni ahol nem idegesít másokat :R

[ Szerkesztve ]

(#34290) batai15 válasza bucketb0b (#34289) üzenetére


batai15
félisten

+'

(#34291) hugi0


hugi0
őstag

Mindenki masert jatszik.
Valaki azert, hogy penzt keressen.
Valaki azert, hogy elverje a masikat.
Valaki azert, hogy szorakozzon. - en is ezert jatszom.
Valaki azert jatszik, mert tetszik neki ahogy Zigs bofog.
- bizony csak azert jatszik egy adott champpal mert tetszik neki az animacio.
Es meg sorolhatnam az indokokat

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34292) feri1014 válasza bucketb0b (#34289) üzenetére


feri1014
senior tag

Szóval, ha valaki nem feltétlenül azért játszik, mert nyerni akar, akkor az azt jelenti, hogy feedel. :U Mindenkinek becsúszhat egy gyengébb meccs. Miért kellene emiatt abbahagyni?

Miért kell rendszeres időközönként megtalálnia a topic-ot egy megmondóembernek? :U

(#34293) bucketb0b válasza feri1014 (#34292) üzenetére


bucketb0b
őstag

Értelmezd kérlek amit mondtam. Igen zavar, ha valaki feedel, de van rossz meccs elismerem. De ne azzal védekezzen már, hogy őt ez nem érdekli meg csak "fun" akkor rakjon ki egy puzzle-t inkább :U
Én pedig azokat a megmondó embereket szeretem akik megmondják a megmondó embereket. ;)

(#34294) batai15 válasza hugi0 (#34291) üzenetére


batai15
félisten

Nem feltétlen. Vizuálisan irelia nem tetszik mégis a skiljei bejonnek hasznosak. Szóval nem mindenki azért játszik egy championnal

(#34295) batai15 válasza feri1014 (#34292) üzenetére


batai15
félisten

Nincs igazad. Azért mert nem úgy megy a játék ahogy kell vagy szar a csapat, erősebb az ellenfél kikaptok az oké. A gond itt azzal van ha valaki leszarja a játékot trollkdik és nem érdekli hogy nyerjen a csapat. Kevered a dolgokat nagyon..

(#34296) feri1014 válasza bucketb0b (#34293) üzenetére


feri1014
senior tag

'De ne azzal védekezzen már, hogy őt ez nem érdekli meg csak "fun" akkor rakjon ki egy puzzle-t inkább'

Ha nem érdekli, akkor mi van? Teszek rá, hogy a csapattársak mit művelnek, vagy mit nem. Ha hiába próbál meg segíteni neki az ember, akkor csak csinálja. Azzal foglalkozom, hogy én jól teljesítsek. Max jókat röhögök, hogy milyen hülyeségeket csinálnak. Ha nem nyerünk? Pont nem érdekel.

batai15
'Esbaz megvan-e hogy ez egy videojatek, aminek nem a mindenaron gyozelem hanem a szorakozas a celja?'

Ebből ti egyből a trollkodást vettétek le. Nem toljátok ti kicsit tryhardban ezt a játékot? :U

[ Szerkesztve ]

(#34297) batai15 válasza feri1014 (#34296) üzenetére


batai15
félisten

Akkor mazoista vagy ha élvezed ha elvernek! ;] ;]
Nem nem vagyok hard gamer. Csak van bennem is verseny szellem és nekem nem esik jó ha zsinórba elvernek. ilyenkor nem is erőltetem.

[ Szerkesztve ]

(#34298) bucketb0b válasza feri1014 (#34296) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ha valakit nem érdekel mi lesz a csapattal akkor minek játszik egy olyan játékkal ami elsősorban a csapatjátékról szól? Az elején még magadra kell figyelni ezzel tudsz a legjobban a csapatnak segíteni, de utána ennek át kellene mennie csapatjátékba. Ezért van az, hogy 2 értelmetlen hülyegyerek lehúzza az egész csapatot hiába vannak feedben, de csapatban nem tudnak játszani, mert őt nem érdekli. Meg 3-0 után elhiszi, hogy megy neki a 4v1 carry is és felhozza szépen az ellenfél csapatát a sok halállal és assziszttal, majd mi kikapunk, mert őt továbbra sem érdekli csak funol.

(#34296) feri1014 másik része: ha az neked tryhard, hogy minden körben odateszem magam és próbálom segíteni a csapatomat akkor elnézést. Bocsánat, hogy próbálom a lehető legtöbbet megtenni a csapatért és sokszor azért halok meg, mert segítek másnak aki 1v1ben kikapna, de 2v1ben megnyernénk, de ő szalad tovább és benyögi, hogy szarabb a statom az övénél. Ja ok, nézd a statod azzal fogunk nyerni. Sokan fel sem fogják, hogy ebben a játékban a kd másodlagos dolog. Nem egyszer van olyan, hogy kör végén benyögi a srác, hogy ő 8-5tel jobb volt, mint én 3-7tel. Csak nekem a 3 kill mellé van pl. 16 assist neki pedig 2 és a damagem is 2x akkora, mint az övé. Akkor ő többet tett a csapatért? Én meg tryhard ragekid noob vagyok? Ne már kérlek..

[ Szerkesztve ]

(#34299) feri1014 válasza bucketb0b (#34298) üzenetére


feri1014
senior tag

Ez a sor ezek szerint kimaradt:
Ha hiába próbál meg segíteni neki az ember, akkor csak csinálja.

batai15
Nem mondtam, hogy élvezem, ha 15 perc alatt betolják a nexus-unkat. :DDD De nem fogok emiatt idegeskedni. Én megtettem mindent, ennyi nekem elég.

bucketb0b part II

Itt csak annyiról van szó, hogy Solad megemlítette, hogy nem feltétlenül csak a győzelem miatt lehet szórakoztató ez a játék. Te egyből elkezdtél arról beszélni, hogy akkor biztosan trollkodik az ilyen játékos.

[ Szerkesztve ]

(#34300) Kanczy válasza feri1014 (#34292) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"Miért kell rendszeres időközönként megtalálnia a topic-ot egy megmondóembernek?"

Azok a jó öreg cyberbeni-s idők :C

Ha valaki esetleg nem látta volna, január 22-27.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.