Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) gali777 válasza JLHFans (#34746) üzenetére


gali777
őstag

(#34753) Devas válasza hugi0 (#34698) üzenetére


Devas
őstag

Hmmm mondasz valamit...
Lehet T3 helyett T2 quinteket érdemes volna venni. Jobb ár/érték arány, költséghatékonyság. ;]
Úgyis olyan elcseszett drágák a Quintek.
Például:
T3 movement speed 1,5%, 2050 IP
T2 movement speed 1,17% 100 IP !!!

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34754) Mottie válasza Devas (#34753) üzenetére


Mottie
őstag

Ilyen árkülönbséggel (mostmár) megéri szerintem is, sőt a T1-es is azért a 15 IP-ért (1-2 meccs alatt megvan egy szettnyi IP). Korábban nem ilyen volt.

Be Victorious!

(#34756) Solad


Solad
őstag

Deszeeep

Bwt sztem GP critchance-e meg mindig bugos mint a picsa. 33%-nal zsinorban lovok 13-14 parrrleyt crit nelkul, aztan egy crit es megint semmi. Idegesito. Ezert vettem critdmg runakat mokazni? :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34757) Devas válasza Mottie (#34754) üzenetére


Devas
őstag

A Rito ott baszta el szerintem, hogy egységesen minden T2 Quint 100 IP. Az mindegy hogy egy olcsó vagy egy drága Quintről van szó. Én amondó vagyok, hogy az összes 2050 IP-s Quint helyett célszerű inkább a T2-est vásárolni. Mark, Glyph, Seal esetében pedig a 820 IP-s T3-asokon érdemes szerintem spórolni, mivel azok is egységesen 35 IP-be kerülnek a T2 változatban.

Rúnák listája itt

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34759) Mottie válasza Devas (#34757) üzenetére


Mottie
őstag

Az volt a cél, hogy "érdemes" legyen megvennia T1-T2 rúnákat. Így amíg nem lesz túl sok felesleges IP-d nem kell mind elköltsd rúnára, hanem mehet hősökre és az olcsóbb rúnákra. Ha már megvan minden hős, miért ne költsd másra, mint a drágább rúnákra?

Be Victorious!

(#34761) Noddy


Noddy
senior tag

Aki teheti majd nézze meg a Gambit - UOL meccset.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#34762) Mottie válasza Noddy (#34761) üzenetére


Mottie
őstag

[SPOILER]

nem volt túl izgi, pure snowball

[/SPOILER]

Be Victorious!

(#34764) MeszarosB.


MeszarosB.
tag

UOL Hype! Csak így menjen tovább is!

Riot Phreak videója alapján új játékosoknak meg elég két kezdő rúnalapot összeszedni.

1. lap
AD piros(143*9= 1287 IP)
Armor sárga (143*9=1287 IP)
MR kék (143*9=1287 IP)
AS quint (3*717=2151 IP)

-> ADC/AD top/jungler rúna.

2. lap
Magic pen piros (287*9( 2583 IP)
Armor sárga
MR kék
AP quint (717*3=2151 IP)

-> AP mid/ AP support lap

Ha jól számolok, az akcióban ez megvan 10746 IP-ből, ami egész vállalható összeg, és ezzel már lehet a legtöbb karakterrel játszani.

Ezután vehetsz egy dupla rúnalapot 6300-ért, AD quinteket AD castereknek, Armor quinteket tank supportoknak, esetleg lecserélheted az AD pirosat armor penre az ad burst lapodon és az armor sárgát életre a tank support lapon.

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#34766) Mottie válasza MeszarosB. (#34764) üzenetére


Mottie
őstag

Csak az új T2-es rúnákkal alig gyengébb rúnalapok megvannak töredék árból... Akkor minek akár 11k IP-t elkölteni rá?

Be Victorious!

(#34767) tiv83us


tiv83us
veterán

JLHfans & Bucketb0b: Jatszunk olyat, hogy az az okosabb, aki nem szol vissza a masiknak, jo? :K
PM-ben klikk a tiltasra, itt pedig ignore. Amelyik fel nem bir magaval, az meg repul. :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34768) Mottie válasza tiv83us (#34767) üzenetére


Mottie
őstag

Köszönet!

Be Victorious!

(#34769) Devas válasza Mottie (#34766) üzenetére


Devas
őstag

Az ember gyarló és maximalista. Egyszerűen képtelen azonosulni azzal a ténnyel, hogy nem max értékű rúnalappal kelljen játszania. Szerintem kettőnkön kívül ez senkit sem foglalkoztat. Én mindenesetre bevásárolok Tier 2 rúnából valószínűleg. Olyan nagy különbségek úgysincsenek, max ha kikapok, legalább van mire fognom, hogy a T2 rúnák miatt 3,33%-al gyengébb voltam. :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34770) sutyesz96 válasza hugi0 (#34728) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ez tényleg attól függ helyzet.

Pl nem mindegy hogy egy enemy supportról vagy egy adc-ről, és az sem mindegy hogy én éppen kivel játszom. :)

Oké, értem az MMR-es brainstormingod, de mit kezdjek vele? Attól még ugyanúgy az idióta bornzban vagyok (rito pls).

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#34771) Noddy válasza sutyesz96 (#34770) üzenetére


Noddy
senior tag

Előző szezonban kiverekedtem magam bronzból, tehát tudom, hogy meg tudom csinálni ez engem inkább lelkesedéssel tölt el mit elkeseredéssel. Ln megkedveltem ezt a játékot és persze rosszul esik veszíteni, de jó érzés nyerni :) Valamit valamiért. :D

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#34772) hugi0 válasza Noddy (#34771) üzenetére


hugi0
őstag

"Előző szezonban kiverekedtem magam bronzból, tehát tudom, hogy meg tudom csinálni ez engem inkább lelkesedéssel tölt el mit elkeseredéssel."

Egy helyes hozzaallas !
- nem kell off-ba ranki.

Ki nezte tegnap LCS-t ?
UOL nal nagyon szep teamworkot lathattunk.
- en feltem, hogy nem kepesek felnoni ehez a csapatmunkahoz, mert az LCS ben mashogy mukodik a dolog mint a chellenger series-ben.
A vardolasoknal lattam meg hianyossagot. - remelem maguk is kielemzik a jatekot, es ezen javitanak.
Nagyon jo volt latni, hogy csacsi nem akar kerrizni topon, igy nem tudtak jol gank elni.

Ezen a merkozesen ervenyesul nala amit en is szajkozok, ne halj meg, maradj kint farmolj es szerezz xp-t.
Lett volna lehetosege, de kockazatos volt es inkabb nem csinalta.

Visszaterve a megolom de meghalok temahoz.
top vs top sup vs sup vagy barmelyik mas lanen egyenrangu felek kuzdelmere gondolok.
- nincs csapattars nincs aszisztalas sem, csak ket egyenrangu.

Ha megolom de meghalok, a tobbi lanen levokhoz kepest lemaradok.
- ha ezt szemelot tartom, akkor nem olom meg, megelegszem azzal, hogy neki haza kell menni en pedig farm es xp elonybe kerulok.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34773) hugi0 válasza hugi0 (#34772) üzenetére


hugi0
őstag

"megelegszem azzal, hogy neki haza kell menni en pedig farm es xp elonybe kerulok."

Bocsanat, nem kerulok elonybe, csupan csak o kerul hatranyba.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34774) JLHFans válasza Hunbeast87 (#34745) üzenetére


JLHFans
tag

[moderálva] - ha egyszer egy moderátor arra kér, hogy ignore, és zárjátok le a vitát, akkor a legkevesebb hogy nem kezded újra magyarázni hogy mit miért. Fejezzétek be.

De visszatérve a lényegre ez most komoly, hogy a t2 es esszenciak is 100 ba kerulnek csak 2500 helyett???
Mert akkor ez igy tényleg vicc, hiszen ha jol látom tényleg nem olyan sok a különbség koztuk, legalábbis... ha még 500 lenne azt mondom so-de de igy.... 20% pluszért fizessen az ember 25* annyit ?

[ Módosította: crey ]

(#34775) Shamy válasza JLHFans (#34774) üzenetére


Shamy
tag

Ha lennének 10k-ért tier 4-es runák, amik csak 5% plussz adnak, azok is megérnék, mert a game elején ha enemy meghal, mert spúr, és te túléled 5 hp-val, akkor azon komplett játék mehet el. Egy first blood+snowball, és helló.

Nüansznyi különbségek, de sokat számítanak.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#34776) JLHFans válasza Shamy (#34775) üzenetére


JLHFans
tag

Na jó ezt értem, de azért hányszor van ilyen hogy ez dönt ? Még magasabb szinten csak-csak, de ilyen gold és alatta ? Itt most szerintem arról (is ) van szo, ha valaki játszik mondjuk nem 4 éve, hanem 4 honapja, és mondjuk nem 200k elkolheto IP je van hanem csak 25k.

Meg aztán nem csak hp vagy armor stb runák vannak hanem movement vagy life stl stb is, ahol szerintem az a minimális különbség elhanyagolható.

(#34777) batai15


batai15
félisten

A besorolás meccseket meddig lehet még csinálni?tegnap altam neki kíváncsi vagyok hova dob be rankeden

(#34778) Solad válasza batai15 (#34777) üzenetére


Solad
őstag

Barmikor lejatszhatod a szezonban, az elso 10 ranked lesz a placement.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34779) ujlakany1993 válasza Shamy (#34775) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Ez így van. +1 :R

(#34782) Mottie válasza Shamy (#34775) üzenetére


Mottie
őstag

A lényeg igazából az, hogy mivel nincs más mire költeni egy szint után az IP-t, akkor még 0,001% előnyért is megéri megvenni ha már ott tartasz.

Be Victorious!

(#34783) Devas válasza JLHFans (#34774) üzenetére


Devas
őstag

A T3-as rúnák 28%-al erősebbek a T2-esnél és 5-ször, 10-szer vagy 20-szor drágábbak.
A T2-es rúnák 39%-al erősebbek a T1-esnél és 6-7-szer drágábbak.

Az összes létező T1 rúna megvétele 1035 IP-be, míg az összes létező T2 rúna 7080 IP-be kerül.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34786) Shamy válasza Devas (#34783) üzenetére


Shamy
tag

Rúna gyurmázásnál lehet ebből előnyt kovácsolni?

[ Szerkesztve ]

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#34789) Devas válasza Shamy (#34786) üzenetére


Devas
őstag

Kiszedték a rune combinert.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34793) yabba válasza MeszarosB. (#34764) üzenetére


yabba
aktív tag

esetleg lecserélheted .... ... az armor sárgát életre a tank support lapon

Már máshol is láttam olyat (asszem ADC-n, meg talán egy Katarina buildben is), hogy a 9 sárga armor helyett, 5 HP és 4 armor-t használnak. Ennek szerintetek lehet úgy értleme, hogy a T3-as armort cserélem le T2-es HP-ra?
Mert a T3-as HP darabja 820, a T2-es meg összesen 500. vagy legyek türelmes és vegyem meg szépen a T3-asokat, amikor összejön rá az IP?

Miért lehet jobb a HP+armor a simán armornál?

(#34796) Shamy válasza yabba (#34793) üzenetére


Shamy
tag

Armor csak fizikai sebzés ellen véd, a hp meg jó mágikus sebzés ellen is.
Ez egy balanced verzió.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#34797) crey


crey
MODERÁTOR

A következő flame keltő, vita indító user kap egy nap pihit. Ez egy játék. Szórakoztatnia kellene. Nem pedig tizenévesnek tűnő userek szájkaratéját szolgálni. 24 óra alatt ez a harmadik topic szintű moderátori kérés. Elég volt.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34798) Mottie


Mottie
őstag

Remélem tényleg visszatérünk a topic eredeti témájához..

Borzalmas placementek után (vagy nekem nem ment, vagy a csapatnak :D)

LWWWWLLLLL szeretem sorba rakni. De az első nem placement ranked viszont igen jó volt:

Be Victorious!

(#34799) yabba válasza Mottie (#34798) üzenetére


yabba
aktív tag

Gondolom annak is köze van ahhoz, hogy nyertetek, hogy nálatok volt normális tank, és még két másik champ is vett védekező cuccokat, míg az ellenfélnél mindenki carry akart lenni.

(#34800) Mottie válasza yabba (#34799) üzenetére


Mottie
őstag

Jó volt a csapat nagyon, az ellenfél kevésbé. Többek között azért is amit mondasz.

Fizz - Szedett korai killeket (egyet rólam miután FB-re megöltem Fiddle-t) de aztán elfelejtett farmolni úgy teljes egészében.
Jayce - Lvl2-n vissza kellett menjen a bázisra de a tp miatt nem vesztett sokat és onnantól folyamatosan torony alá tolta Pantheont. Ezért meg is halt vagy 3-szor általam. Cserébe pár teamfightból szerzett magának killeket.
Bot - Itt Graves is pár killt sikerült összeszedjen, de sokkal többet nem csinált, sokszor voltak csoportos összejövetelek botlanen.

Lulu pedig általában feltakarította a 3v4 eredményét botlanen :)

Az én buildem se tévesszen meg, így nézett ki.

Machete->Rangers->Boots->Stalkers+Warrior->Mobi boots->Phage->Spirit Visage(Fizz erős volt ezen a ponton)->Giants Belt->Zeal->Warden's->Tri Force

Segítetttt hogy ezen a ponton Bármelyik carryüket (=bárkit kivéve Thresh) oneshottoltam gyakorlatilag (+1-2 AA)

Szerk:

@Kanczy: Gold I teteje (Plat promo éppen nem sikerült)
De november óta csak most a héten kezdtem el játszani, az sem segít :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.