Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) Lokids válasza JLHFans (#34149) üzenetére


Lokids
addikt

Azért én vigyáznék azokkal a papír supportokkal. annie stun+sebzés leona Q+aa nem játék. Oké, hogy lehet a sup meghalt, de ha nem rossz helyen állt az ellen sup, hanem adc közelben, mire ti megölitek a supportot, addig az adc-d is meghal. Na jó nem mindig.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34152) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A Team Liquid megérkezett a LoLba a régi curse csapattal egyesüléssel, új honlap is indult mellé: liquidlegends.net

/s

(#34153) Geri8


Geri8
tag

Heló!
Írnátok nekem pár jó supportot amit érdemes megtanulni? Tankosabb champokat próbálok (Alistar, Malphite)
Ki szokta elsődlegesen a tank szerepét kapni amúgy?

(#34154) JLHFans válasza Lokids (#34151) üzenetére


JLHFans
tag

Jaja általában meghal az adc, de ha az enemy adc is, akkor nem baj :)
Amugy akik ilyen supportot hoznak, azok 99% a imád aggresszivkodni vele és belemászni az arcunkba ( meg a Zilean supp és van még 1-2 akik ezt szokták) szóval szeretem éreztetni velük már az elején, hogy nekik itt nem sok babér fog teremni :)

Volt már hogy pl Annie kijott az adc je elé én meg pingeltem az adc m nek és egyes szinten nyomtam egy flasht+ Q+ igniteot, és ugye tudtam hogy E nélkül nem tudjuk megolni mert el fog flashelni 100 hp vel, de attól még tudja hogy mihez tartsa magát onnantol :D

(#34155) Lokids válasza JLHFans (#34154) üzenetére


Lokids
addikt

Namost ha elmászik, és tudják, hogy ennyi szart ellőtetek, onnantól tudni fogják mihaz tartsák magukat, és szpen kiszorítanak titeket a laneről.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34156) JLHFans válasza Lokids (#34155) üzenetére


JLHFans
tag

Ennyi szart ? Egy darab ignite meg egy flash vs egy darab flash és cserébe mehet vissza a bázisra, ergo mire visszajon szépen már ki is vannak szoritva a lanerol :)

(#34157) Lokids válasza JLHFans (#34156) üzenetére


Lokids
addikt

És te is mehetsz vissza. Ugyanis kapsz te is szép kis ajándékot és mivel beflasheltél a minionok közé, így azok is téged lőnek, ami lvl1-en fáj. Jobban mint a lanerek.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34158) bucketb0b válasza Lokids (#34157) üzenetére


bucketb0b
őstag

Fáj az még lvl4 körül is ha az egész minion wave téged lő :DDD
Én mondjuk kezdek vagyis próbálok leszokni a flash killért való használatáról, ha a kill kiléte kétséges, inkább egy biztos escape, mint a bizonytalan kill :D

(#34159) KYZRR válasza Geri8 (#34153) üzenetére


KYZRR
őstag

Leona, Thresh, Braum, akik tankosabbak.
Most akit en nagyon megszerettem, az Janna, 6 gamebol 5 win. :))

Elsodlegesen a topos, vagy a jungler szokta betolteni a tank szerepet, de ez valtozo, mert minden role-ra van szinte tankos hos.

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#34160) JLHFans válasza Lokids (#34157) üzenetére


JLHFans
tag

90% hp n nem szoktam visszamenni rebaseelni miért , te szoktál ? :)
Nem azért, de egy nőnek vagy egy science fiction ironak is becsületére válna ekkora fantázia, hogy a minion hullám közepébe flasheltem... :C

Btw bugsplat üzivel dobott már ki vkit game közbe a riot ? Ma megtörtént ráadásul kb 4 percbe telt neki, mire nagy nehezen be ujra tudtam inditani.... Persze mikor ez történt akkor épp 2-0-1 re álltam Heimerrel Ziggs ellen, és 7-2 re mentünk, mire rejoinoltam...... 8-16 volt az állás ás Ziggs 4 kill .....

P:S 2: Ti láttatok már olyat, hogy vki nem direkt meghalni megy ki a lanere mégis 5perc alatt 0-3 és végül 0-19 ???? :( silveres..... utolso gamembe sikerült kifognom ilyen Jaxet, persze mint mindigLeonával.....a 70% feletti winrateembol vele lassan 50 lesz :(

(#34161) bucketb0b válasza JLHFans (#34160) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ezt a leona supportolásodat úgy állítod be mintha nem lehetne kikapni. Ha nincs csapat baszhatod, szokj hozzá. 5v3ban ritkán nyer az ember, főleg úgy, hogy a 3 emberből az egyik support.

(#34162) Devas válasza hugi0 (#34101) üzenetére


Devas
őstag

Hát a meccsed első felét sikerült spectatelnem. :) Nekem Garenben az eredeti angol hangja tetszik, pontosabban a nevetései. Ugyebár a dance elején leejti a kardját a földre. Én ezzel ökörködtem: kardleejtés, laugh, kardleejtés, laugh... Nagyon kreténül néz ki. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34163) Kasya válasza JLHFans (#34160) üzenetére


Kasya
nagyúr

PS 2: Igen, elofordul hogy az ember elkalkulalja magat es mas runa beallitasokra szamit esetleg. Meg Platinumban is... A winrate romlashoz szokj hozza. 55-70% kozt egy hullamvasut.

(#34164) hugi0 válasza Devas (#34162) üzenetére


hugi0
őstag

Pont a masodik fele volt a fun.
- kezdtem sejteni, hogy ezt mar nem nyerjuk meg, hat beinditottam a gepezetett.

0:4:0-ás KDA-bol lett 14:4:7-es.
- emlekezetes mecs volt pontosam emlekszem minden percere.

Valaki poenbol nyomott egy surr-t, egy masik feltehetoleg megint csak ponbol igent nyomott.
A midesunk ekkor mar nem volt, viszont keztunk az enemy fole noni.
- en meg feltettem az i-re a pontot - defeat. ;)

A tobbi acc-om is megvan ?

Kasya:

300 lejatszott mecs utan mar nem ugral anyira a winrata. ;)
Mert egy mecs ilyenkor 0.33% erteku. - es egyre kevesebb lesz

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34165) Lokids válasza JLHFans (#34160) üzenetére


Lokids
addikt

90% hp-n persze, hogy nem. De ha lvl1-en megcsinálod a flash stun ignite trükköt, akkor nem marad 90% hp-d azt garantálom. Örülhetsz, ha túléled.
Nem kell a minion hullám közepébe flashelni, de lvl1-en tuti, hogy a közelben lesznek. És akkor megütnek. És az fáj.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34166) Devas válasza hugi0 (#34164) üzenetére


Devas
őstag

Kb addig láttam amikor olyan 5 killed volt már, szétKSelted a népet az ultiddal. :D

Hát felvettem párat, de nem tudom mindet-e.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34167) Dani_kp válasza Kasya (#34106) üzenetére


Dani_kp
őstag

Az én ranked statom nem ennyi elvetemült.

Összes játék:
134 győzelem / 127 vereség (ebből 2 loss prevented)

Leona:
87 győzelem / 65 vereség

261 ranked-ből 152-t Leonával toltam :DDD .
Gyakorlatilag én Leona-val jutottam el Silver 4-ből Gold 5-ig.

https://ingatlan.com/33821564

(#34168) Kasya válasza hugi0 (#34164) üzenetére


Kasya
nagyúr

Statisztikailag normal korulmenyek kozt igazad van. Gyakorlatban azonban nekem mas a tapasztalatom :D
Foleg mikor baratokkal megyunk, bejon egy barat-baratja, aki csak egy karivalll tud jatszani, azzal is feedelve... de barati szeretetbol nem dobjuk ki, meg amugy is szejjel oltjuk egymas fejet es a hangulat fontosabb. Na az ilyen estes kalandok utan kihivas ujra felhuzni a statot. Ami normal esetben
3/4 win rate, az ilyenkor 1/4-re csokken.

(#34169) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Én elég kezdő vagyok LoL-ban,mostanában szoktunk játszani egyik ismerőssel szabadidőtől függően public 3v3 és 5v5-ben. Mennyire érdemes csak ajánlott tárgyakra támaszkodni?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#34170) birozoli7800 válasza GoTReX (#34169) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Az ajánlott tárgyak adnak egy jó kiindulási pontot. Minél többet játszol, rájössz majd hogy kell buildelni az adott champet.

(#34171) bucketb0b válasza GoTReX (#34169) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ajánlott item nem teljesen hülyeség, de ez megint egyén, de leginkább ellen függő mit kell vagy mit "ajánlott inkább" építeni.

(#34164) hugi0: ezért szép a bronz 5, még feeddel sem képesek megnyerni a kört, de legalább fókuszálják az egyik legundorítóbb tankot ami nem csinál mást csak regenerálódik, közben a csapat meghal hála az égnek..
Mondjuk fentebb ezt nem tudnád így megcsinálni szerintem ;)

(#34172) GoTReX : teemoval 5v5ben legtöbb esetben szerintem full ap-t építenek, és az E betűs spelljét maxolják.
Maszk, Rabadon, Void, Nashor, Lich, meg egy cipő movement speed cipő/attack speed cipő/trinity attól függ milyen kedvem van, én ezt szoktam építeni vele. Az első item a maszk meg 10% cd, mert a gombánál jól jön ;)

[ Szerkesztve ]

(#34172) GoTReX válasza birozoli7800 (#34170) üzenetére


GoTReX
őstag

Elkezdtem azt hogy ajánlott aztán mellé teszek szabadon pl egy attack speedes egyéb cuccot.Tegnap elkezdtem nézni Teemot,és ajánlott szerint varázserős cuccok amik nyomják a Q-t. Kíváncsi lennék,milyen lehet speedes alaplövéssel,tehát ha AP-t húznék.:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#34173) yabba válasza GoTReX (#34169) üzenetére


yabba
aktív tag

Én a Mobafire-en olvasgatom a különböző leírásokat, és az alapján csinálok saját item set-et (akár több félét is egy hőshöz). Az ajánlott tárgyakat csak akkor használom, ha ARAM-on olyan hőst kapok, akihez nincs item set-em (=még soha nem játszottam vele).

(#34174) yabba válasza bucketb0b (#34171) üzenetére


yabba
aktív tag

"de leginkább ellen függő mit kell vagy mit "ajánlott inkább" építeni."

Erről lehet valahol konkrétabban olvasni (pl.AS alapú hősök ellen Randuin, sok CC ellen Tennacity, stb.), vagy marad az, hogy majd jön a sok meccs tapasztalatával?

(#34175) JLHFans válasza bucketb0b (#34161) üzenetére


JLHFans
tag

Nem állitottam be ugy soha, pont hogy kb 7 es vesztoszériám van vele most mint support, mivel pont ha vele vagyok fogok ki minden létezö retardáltat :) De ez minden létező hőssel igy van szerintem, csak mondjuk egy Fiora vagy Akalival picit nagyobb esély van carryzni, mint Leonával.

(#34176) JLHFans válasza Lokids (#34165) üzenetére


JLHFans
tag

Tényleg 90% hp m maradt, nem voltak minionok még, kuksoltunk a bokorban mi is és ok is, 1:30 körül ( ill Annie pont beséltált oda ) én pedig gondoltam hogy pingelek egyet, majd bumm :)

Ami az ajánlott buildeket meg leirásokat illeti, nekem többnyire a lolkingen levok jönnek be :)

[ Szerkesztve ]

(#34177) bucketb0b válasza yabba (#34174) üzenetére


bucketb0b
őstag

Lehet ilyenekbe is kapaszkodni, de a tapasztalat sem árt. Lehet, hogy az enemynél van 2 ad, de ha azok nem sebeznek akkorát, mint a másik 2 ap pl. akkor ap ellen kell lépni először. Ilyenekre gondoltam. Meg ha pl. mész topra és szembe jön egy ryze akkor nem ad ellen fogsz építeni csak később az adc ellen.

(#34178) JLHFans


JLHFans
tag

Ja és sorry, ezt az előzőhöz akartam hozzászerkeszteni de már nem sikerült, szóval ezt szoktátok nézegetni ? [link]

Azért szép, hogy jelenleg Reksai vezeti 55% felettivel egyedül a win listát, s ez még hagyján, de nemrég csapattársam beválasztotta topra, és nemhogy kikapott vele, hanem megette az enemyt. A lista másik végén még jobban meglepodtem, Elise 42%.. tényleg ilyen gyenge lenne ?

[ Szerkesztve ]

(#34179) bucketb0b válasza JLHFans (#34178) üzenetére


bucketb0b
őstag

A winratehez csapat is kell, szerintem felesleges ez alapján választani olyan champet ki mivel akar játszani. Másrészt pedig reksai egy cseppet op mobilityvel rendelkezik így szerintem hamarosan nerfelni fogják, mert ez a karakter még nincs teljesen átgondolva. Elisenél pedig vannak jóval jobb junglesek.

(#34180) Lokids válasza JLHFans (#34176) üzenetére


Lokids
addikt

Jah.. értem. De ebben az esetben az ellenfél volt idióta. Minionok nélkül én ritkán megyek ki a lanere. Addig a jungle-t őrizzük, hogy ne legyen meglepi.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34181) JLHFans válasza Lokids (#34180) üzenetére


JLHFans
tag

Igy van , ez történt pontosan :) dehát... ez a silver.... :) :( És ez még a jobbik eset, mert...

Olyan 10 es vereségsorozat az utóbbi 2-3 napban, és csupa csupa retardált egytől egyig :) :(
Mondjuk ezen tényleg már csak nevetni tudok, mikor ilyen 0-10 meg 0-15 os laneket hozok jonnek 5-6X sorra, meg a legjobb csapattársaim azok olyanok, akik mondjuk lehozzak a lanet 1-5 el, es csupan csak 15 bol 15 ultit lonek mellé, vagy olyan blitz, aki 50 bol 0 db grabet képes bevenni a game során, vagy olyan Ezreal aki 90 bol 2 skillshotot.....

A haverom aki 18 as szintu és 4 hete játszik nézte pár meccsemet és szörnyulködött hogy tényleg ez a silver és ennyire uber retardáltak játszanak és o kerdezte hogy ugye ez vicc hogy ranked volt ? Mert hogy mind a 4 csapattársad... Mondom sajnos nem vicc, tényleg ez van, és mindig, és ezeknél ő is 200X jobb játékos már most pár hét után.

[ Szerkesztve ]

(#34182) yabba válasza JLHFans (#34181) üzenetére


yabba
aktív tag

Ez van olyan héten, amikor Blitz és Ezreal free champ... :D

Én a free champ-eket tiltanám rankedben, vagy olyanhoz kötném, hogy legalább 10 normal-t játszni kellene vele...

(#34183) bucketb0b válasza yabba (#34182) üzenetére


bucketb0b
őstag

Free champet szerintem nem vihetsz rankedre.

(#34184) JLHFans válasza yabba (#34182) üzenetére


JLHFans
tag

A free champek továbbra is tiltva vannak rankeden, van olyan ahol nem ?

(#34185) Noddy válasza JLHFans (#34184) üzenetére


Noddy
senior tag

Nyugodj meg. Biztos, hogy tiltva vannak rankeden.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#34186) yabba válasza Noddy (#34185) üzenetére


yabba
aktív tag

Na ebből (is) látszik, hogy még nem voltam ranked-en. De minden esetre ez megnyugtató.

(#34187) afrojack1


afrojack1
senior tag

LoL saját hálózaton! :Y

SC: Herczku_Death

(#34188) glacious válasza JLHFans (#34184) üzenetére


glacious
addikt

Csak solo/duoban vannak tiltva.

(#34189) hemaka válasza afrojack1 (#34187) üzenetére


hemaka
nagyúr

Érdekes, hogy más játékokban nincs akkora és annyira sorozatos probléma a laggal, mint náluk...

(#34190) D1Rect válasza hemaka (#34189) üzenetére


D1Rect
félisten

Nyugi, NA hamarosan kevésbé fog lagolni. ;]
Amúgy nekem semmi bajom a hálózattal, ~40 körül van a pinggem.
Mondjuk a klienst azt fel kéne gyújtani és a maradékát megetetni kecskékkel.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#34191) afrojack1 válasza hemaka (#34189) üzenetére


afrojack1
senior tag

Az azért mi már hogy megállapodig a szolgáltatókal! És a hálózatra is gondol! :Y

SC: Herczku_Death

(#34192) bucketb0b válasza afrojack1 (#34191) üzenetére


bucketb0b
őstag

Mese habbal mi lenne. Nem is igazán értem más játékoknál miért nincs ilyen probléma csak a lolnál? (már ha van, mert ami lag van az az ő számlájukra írható és nem a te internet szolgáltatódhoz vagy net kapcsolatodhoz kötődik ha a háttérben nem megy fel/letöltés)

[ Szerkesztve ]

(#34193) birozoli7800 válasza D1Rect (#34190) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Nekem sincsen semmi problémám, pedig nincs túl nagy internetem (30/3). Átlag 30-35 ms.

(#34194) Plasticbomb válasza bucketb0b (#34192) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A WoTnak is van ilyen problémája, ne aggódjatok.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#34195) Geri8 válasza KYZRR (#34159) üzenetére


Geri8
tag

Köszi!

Egyébként csak a rankeden sorol be divízióba a játék? Normál játékra gyakorlatilag bárhonnan kaphatok ellenfeleket?

(#34196) bucketb0b válasza Geri8 (#34195) üzenetére


bucketb0b
őstag

Igen

(#34197) ClydeBeka2 válasza bucketb0b (#34196) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Akkor ezt gyorsan kijavtiom, mert nem igy van. Ott is van egy meghatározott ratinged és az alapján dob be, csak azt nem látod.

Jó lenne, ha először utánanéznénk a dolgoknak(főleg ha nem vagyunk biztosak a válaszban) és csak utána válaszolnánk. :)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#34198) Kasya válasza hemaka (#34189) üzenetére


Kasya
nagyúr

Amerikaban sok helyen van 100 koruli ping, amire panaszkodtak jatekosok. Ezt Twitchen en magam is latni szoktam (persze ott lehet a feltoltes is betesz).
EU-ban se lenne rossz egy normalizalas. Westen Hollandiaban pl 15-os massziv pingem volt, mig itthon meg Easten 45-65 kozott.

(#34199) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#34197) üzenetére


bucketb0b
őstag

Most minek fárasszam olyanokkal, hogy mmr alapján kapja az ellenfelet? Az ellenfél platként is rendelkezhet olyan mmr-el, mint te ergo bárhonnan kaphatsz ellenfelet és jóval nagyobb a szórás, mint pl. egy ranked meccsen ;)

[ Szerkesztve ]

(#34200) zeli válasza bucketb0b (#34199) üzenetére


zeli
aktív tag

Nincs ott semmi szórás, normal mmr != ranked mmr

(#34198) Kasya: Az azért van, mert EUW szerverek Amszterdamban vannak, de mi a baj a 30-as pingel? Ennél jobb fizikailag nem lehet szerintem. Amióta EUW új szervereket kapott, azóta nálunk nem nagyon vannak akkora problémák.
Amúgy NA-ban mások a gondok, mint ami EU-ban volt, egyrészt nagy a távolság, másrészt a szolgáltatók úgy optimalizálják a hálózatot, hogy az késleltetésérzékeny alkalmazásoknak (mint pl a LoL) annyira nem tesz jót, és emiatt magas a ping. Pont ezért akar a rito egy olyan hálózatot kialakítani, ami ezen javítana.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.