Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34601) JLHFans


JLHFans
tag

Ohh az én kedvencem is az Leoval, mikor Kallista adc m van, akkor ha ultizok, és már nyomnam is abban a pillanatban az E, W,Q t, azonnal ultizik Kallista is..... ami persze totál káoszt és szinte tuti losst eredményez az atombiztos kill helyett.

(#34602) neato3loco válasza bucketb0b (#34600) üzenetére


neato3loco
senior tag

Fiddle volt mellettem legutóbb. Elnyomta az ultit korábban, mint kellett volna. Volt pont minion a közelben, utána ugrottam, elkaptam az ultimmal, és neki stunnolt az enemynek, majd lefelezte őket az akkor még aktív ultival. Pedig akkor még csak próbálgattam, hogy mire jók a skillek. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#34603) Mottie válasza bucketb0b (#34600) üzenetére


Mottie
őstag

Egy szintig simán lehet aratni AP Carry supprottal. Ez a szint Gold I föött van (én itt tartok, és kevesen tudnak mit kezdeni egy Full AP Zyrával. Persze van hogy elpicsáznak, de akkor nagoyn jó az ellenfél botlaane az enyém meg kevésbé :D

Be Victorious!

(#34604) Mottie válasza neato3loco (#34602) üzenetére


Mottie
őstag

Bezzeg én, flash-ult Morganával 4 emberre, erre a Kalista gyorsan kiszed onnan.. :P

Be Victorious!

(#34605) Zotya21


Zotya21
senior tag

csak én érzem úgy hogy ma csak veszteni lehet ? :(((

annyira szar a free champ kollekció hogy eszméletlen

egyedül fiddlesticks van ami jó

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#34606) Watto1991 válasza Zotya21 (#34605) üzenetére


Watto1991
senior tag

Én örülök, hogy a héten nem olyan sz@r broken championok vannak, mint két hete... akkor volt Fiora, Draven, Leblanc és társai ...

(#34607) Zotya21 válasza Watto1991 (#34606) üzenetére


Zotya21
senior tag

2 hete még nem voltam :D de múlt héten azért volt egy pár jó

https://500px.com/slayer_art

(#34608) JLHFans válasza Zotya21 (#34605) üzenetére


JLHFans
tag

Annyira szar hogy konkrétan Lissandra meg Gnar kb a 2 legjobb carry hero topra ...

(#34609) Solad válasza Zotya21 (#34605) üzenetére


Solad
őstag

Sona, Lissandra, Morgana, Gnar, Singed.. Végülis valóban szar kollekció :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34610) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Hát, eléggé meglátszik, ha valaki elsőre megy free championt választva. Baráttal lementünk botra normal game-ben (én Ashet vittem, ő meg Blitzcranket)..Ashet még az elején vettem meg, szeretek menni vele néha egyet-egyet. (mielőtt valaki azt hinné, hogy azért mert free éppen).
Boton kaptunk magunk ellen egy Ashe-Irelia kombót. Szegény enemy Ashe a 30mp-ben meghalt már, Blitznek hála 16/2-re feedeltek fel a 15 percre...kezdem érteni, hogy miért kell egy értelmes support legalább, nem valami random csapat.
Azért befigyelt egy-egy Azir a csapatokban, de talán kettő olyan champion volt ami éppen nem free. :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#34611) painkillerx válasza Hunbeast87 (#34610) üzenetére


painkillerx
tag

Ez ranked vagy valami level 5 acc-os emberek?

(#34612) Zotya21 válasza JLHFans (#34608) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát nekem egyik se jött be :DDD
ashe meg a fiddlesticks még úgy ahogy

https://500px.com/slayer_art

(#34613) Hunbeast87 válasza painkillerx (#34611) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

normal game-ben mint írtam. Tegyük hozzá, én level 11 vagyok és nem, nem sokadik accountom. Első és fő account.. ;) ilyenkor kedvem támad többet játszani a játékkal, majd talán holnap, aztán megint hanyagolom egy hétig :DDD
Ismerősöm level 30-on van, de elmondása szerint nem szeret supportolni, Blitzcrank-kel pedig talán csak egy-két meccset játszott.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#34614) Hunbeast87 válasza Hunbeast87 (#34613) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Illetve nem első account, bocsi. Második de az elsővel sem jutottam magas szintre. :DD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#34615) JLHFans válasza Zotya21 (#34612) üzenetére


JLHFans
tag

Hat elso jatekra nem is fog, de ha nem szeretsz picit is kihivast jelento karikkal menni akkor menj orokre Garannel meg mondjuk Pantheonnal :P

(#34616) Mottie válasza Hunbeast87 (#34613) üzenetére


Mottie
őstag

Level 30-as bármivel mehetne 10-es playerek között akkor is Sok-kevés eredménnyel végezne :D

Be Victorious!

(#34617) Hunbeast87 válasza Mottie (#34616) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ebben látok relációt, mert supportként is egészen szép statja lett a végére.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#34618) Devas válasza JLHFans (#34615) üzenetére


Devas
őstag

Mik a nehéz karik?

Engem Zilean nagyon megizzasztott, vissza is adtam. :)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34619) Mottie válasza Devas (#34618) üzenetére


Mottie
őstag

Szvsz minden hőst nehéz "Mastereni". de ha sikerül (practice, és practice) akkor egy hőssel is el lehet lenni, főleg ha nem az éppen aktuális uber-meta 90% banrate champek közül került ki :D

Be Victorious!

(#34620) Devas válasza Mottie (#34619) üzenetére


Devas
őstag

Na és mi a mostani Meta? Melyik poszton kik az OP champek?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34621) JLHFans válasza Devas (#34620) üzenetére


JLHFans
tag

pl Yasuo, olyannyira, hogy az imént sikerült kifognom (ranked természetesen és ráadásul 7-0 ra hoztam a lanem..... ) egy 0-17 est....... Előtte 1-22 es Jax. Szép nap ez a mai :)

[ Szerkesztve ]

(#34622) MeszarosB. válasza Devas (#34618) üzenetére


MeszarosB.
tag

Hősök amiket nehéz alapszinten is játszani:

Kalista alaptámadás utáni ugrását nagyon nehéz hibátlanul végrehajtani, és az ultija időzítése is kényes dolog.

Cassiopeia az egyik legnehezebb karakter az E kiteolás és az ultija miatt.

Anivia nagyon manaigényes, a Flash Frost (Q) az egyik legnehezebb skillshot a játékban,a falával is óvatosan kell bánni, az ultja pedig egy channel, szóval könnyen megszakítható.

Gragas most elég gyenge szvsz, de egy jó játékos még így is epikus dolgokra képes (ultival és E->flashel belelökni valakit egy előre odakészített Q-ba például).

Alistar WQ kombója sok emberen kifog, és van pár trükk hogy hasznosabb legyél ( flash Q helyett Q-> flash kombó pl)

Poppy hatos szint és egy teljes árú tárgy előtt nagyon gyenge, a falbalökését is elég nehéz használni.

Hősök amiket könnyen meg lehet érteni, de egy jó játékos sokkal többet ki tud belőlük hozni:

Master Yi elég faceroll hősnek látszik, de egy jó játékos az Alpha Strike-kal ki tud kerülni minden CC-t amit felé dobnak, és jó meditáció (W) időzítéssel megmentheti magát a biztos haláltól.

Annie burst kombója nagyon egyszerű, de Tibbers medve pontos irányításával egy ingyen tankot szerezhetsz.

Shaconak is sok trükkje van a láthatatlanságával (amiket nem nagyon ismerek). A susnyásban érdemes a jungle campok háta mögé helyezni a dobozaidat, hogy háttal álljanak neked a szörnyek, és így többet sebezz beléjük.

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#34623) Devas válasza MeszarosB. (#34622) üzenetére


Devas
őstag

Aniviával sokat játszottam, régen sokkal szarabb volt, de még mindig nagyon mana éhes szegény. Mondjuk a skillshot-nál azt tényleg nehéz kivitelezni, hogy át is menjen rajta és a robbanásban is benne legyen, de az utóbbi általában sikeres. Ha már meglett a level 6, akkor lehet is solozni a kék gólemet, csak nagyon nehéz fallal beszorítani őket a sarokba. Igazából egész jól boldogultam vele...
...nem úgy mint Zilean-nal. Ott a Q-t rakhatod magadra, ellenfélre, minionra, az E-t és az R-t magadra, vagy társadra. Ez nekem egy kicsit sok volt, sokszor rosszkor nyomtam az ALT-ot.

Az általad említettek közül Poppyt próbáltam, de a mana starving miatt nagyon lehúzta az early gamet, nem is játszottam vele sokat.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34624) JLHFans válasza MeszarosB. (#34622) üzenetére


JLHFans
tag

Jo kis leirás, szerintem kiegeszitheti mindenki még par heroval és a végére egész jo mini ismerteto fog kisulni belőle :) Ha nem lennék hulla, akkor Ireliat és Leonat tenném hozzá, igy majd holnap :)

(#34625) JLHFans válasza Devas (#34623) üzenetére


JLHFans
tag

+ Poppynak nagyon sok countere van, sorry ha hülyeséget mondok de jelenelg szvsz jungleben lehet jobb ,mint topon. P:S Miota rankedezek 800 game alatt láttam osszesen 1 Mundot, ma a másodikat, hálistennek kb olyan szinten szopatta az enemyt, mint nemrég a versenyen a Csacsiékat :)

(#34626) Devas válasza JLHFans (#34625) üzenetére


Devas
őstag

Mundoval is sokat játszottam, nagyon szeretem. :) Emlékszem amikor kezdtem LOL pályafutásomat, akkor free rotában volt és vele próbálkoztam egy hétig, de nagyon béna voltam. Azóta megvettem és belejöttem. :) Szerintem nem nehéz champion.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34627) Zotya21 válasza JLHFans (#34615) üzenetére


Zotya21
senior tag

kata meg a trundle még mindig a nyerő XD
igen ezeket hiányolom a héten :D

valahogy ha valami nmetetszik akkor hiába hűdejó akkor se fog tetszeni :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#34628) JLHFans


JLHFans
tag

Ki is mondta nekem hogy Leonára lehet Talisman of Ascensiont is tenni nem csak a Face of the Mountaint?
Arra emlékszem csak hogy én vitatkoztam, mert hogy hát 500 hp meg több bevétel blablabla...

Azért most leteszteltem a Talismant, persze mikor máskor, mint első besoroló ranked gamemen, hát... ez lett az eredmény :D :)

Leona is on rampage

(#34629) Devas válasza JLHFans (#34628) üzenetére


Devas
őstag

Miért nem használsz gold/5sec rúnákat és az utility mastery ágat? :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34630) JLHFans válasza Devas (#34629) üzenetére


JLHFans
tag

Igy is több dmg et csináltam mint a Yasuo meg a Volibear meg full buildem volt szóval minek gold ? :D
Sokkal hasznosabbak a flar armor/hp vagymovement spd runak Leon, mint a gold szerintem :)
Egyébként pedig raktam párat az utilityre is --- egy movement spd mind felett :)

De sokan jatsszák ugy magasabb szinten ahol a gankek sokkal gyakoribbak, hogy elsőre nem is supp itemet vesznek hanem a 150 hp t amit továbbnyomnak sightstonera gyorsan, vagy Doran Shiledet és szart is kiverik az enemybol a lanen de azonnal :P

[ Szerkesztve ]

(#34631) zeli


zeli
aktív tag

Sok sikert mindenkinek az új szezonban!

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#34632) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok ma volt season reset ?

El. Psy. Congroo.

(#34633) Devas válasza JLHFans (#34630) üzenetére


Devas
őstag

A gold/5sec rúnák kb 10 perc alatt kitermelik az armor rúna értékét, tehát jó befektetés. Az első 10 percben pedig ugyse nagyon lehet ugrálni a minionok miatt. Ha meg extrém hosszúra nyúlna a játék, akkor a többletbevételből akár le is cserélheted a gold income itemed, valami ütősebb tárgyra. Persze én értékelem ha van saját elképzelésed, csak tippet próbáltam adni, hogy kipróbálhatod esetleg ezt az irányvonalat is. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34634) yabba válasza Devas (#34633) üzenetére


yabba
aktív tag

Én azt olvastam nálam tapasztaltabbaktól, hogy quintessence-nek a gold/5 rúnák helyett inkábbb movement speed-et érdemes (sok romaing a wardolás miatt), mert aranyat adnak supportos tárgyak és az utiltily tree is tele van vele, meg a support úgyis olyan cuccokat vesz, amik olcsóbbak.

[ Szerkesztve ]

(#34635) JLHFans válasza Devas (#34633) üzenetére


JLHFans
tag

"Az első 10 percben nem lehet ugrálni a minionok miatt" Tényleg no offense de melyik divben tolod ? :)
Csak mert én jellemzően bizony lvl 2 és/vagy lvl 3 on csodálatos all int megyek, aztán ha megvan az ultim megint csak, és ezek bizony simán az első 10 percben vannak :)

És mi van, ha mondjuk az első ilyen összeröffenést a +75 hp vagy 12 armor miatt élted tul 80 hp val , és lett 2-0 a first engage mondjuk 0-2 helyett akkor mi is a helyzet a golddal meg a kitermeléssel ? :)
Mert nekem az jobban megéri ha ast ot vagy netán killt kapok az adc mel egyetemben, mintha mondjuk az ellenség kapná azt, de irhattam volna a movement spd előnyeiről is, olyan 100 + eset tuti volt már ahol emiatt éltem tul egy ganket vagy épp igy sikerült utolérni a menekülő ellenfelet és fejbenyomni egy ultival :)

(#34636) MeszarosB. válasza Devas (#34633) üzenetére


MeszarosB.
tag

Egy passzív laneren még meegérteném a GP5 rúnákat, de Leona arról szól, hogy a játék elején ijesztgeted az ellenfeled, aggresszívan helyezkedsz, és ha az ellenfeled rosszul helyezkedik megpróbálod megölni, akár már 2-es szinten.

Plusz az armor skálázódásodat is érdemes kihasználni.

A Leona/Taric rúnám így néz ki:
9 sima armor piros
9 sima armor sárga
4 sima magic resist kék
5 skálázódó magic resist kék
3 sima armor quint

Ezzel +30 armorral kezdek, és a targonnal szuper agresszív lehetek és zónázhatom az ellenséges adc-t, úgyis ha poke supportja van ( Morgana/Zyra akár Nami).

Az arany meg azért sem olyan fontos, mert az adc-n sokkal hasznosabb az arany mint a supporton, értékesebb itemeket tud venni rajta. Inkább legyen az adc-mnek +15 farmja mert nyertük a sort mint nekem + 1000 pénzem de vesztettük a sort.

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#34637) JLHFans válasza MeszarosB. (#34636) üzenetére


JLHFans
tag

Majdnem ugyanugy nézek ki csak az esszencianál nálam a flat armor helyett 4,5% movement spd van :)
Ezért is jön be nagyon a nomádok medálja most a targon helyett ( azóta megvan a második win is 2/2)
mert az is +10% spd, na meg mana regen, és mivel utilityre csak 3 pontot teszek eddig voltak mana gondjaim.
Meg végre nem kell last hitegetnem minionokat, és igy egyetlen mp re se vok álló céltábla az enemynek és a nagyobb sebesség miatt sokkal hatékonyabban tudom keresni a lehetséges engageeket :)

(#34638) Devas válasza JLHFans (#34635) üzenetére


Devas
őstag

Mondjuk az én silver 2-es divizióm nem számít sokat (meg a kb szumma 50 meccs amit pvpben játszottam), de ha hasonló goldot szeretnél összegyüjteni mint a társaid, akkor ezek a rúnák ajánlottak szerintem. Amúgy én is az armor változatot használtam sokáig, működött az is. Viszont supportot a mastery ág nélkül el se tudnám képzeli, persze ettől még lehet életképes, mint sok minden, de erre a beszélgetésre ugyis csak egy diamondos tudna érdemben megmondani a frankót.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34639) MeszarosB. válasza JLHFans (#34637) üzenetére


MeszarosB.
tag

Megéri 16-ot rakni defense-be és 14 pontot rakni utilitybe a +40 kezdő pénz miatt ( az ugye egy ingyen health pot egyes szinten), meg ott van még a fleet of foot, culinary master, summoner's insight, ezekbe mind érdemes pontot rakni.

De igazából ízlések és pofonok, 0/27/3 is ugyanúgy működhet.

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#34640) JLHFans


JLHFans
tag

Na kis miheztartás végett fanatikus haverom már le is tolta a 10 besoroló meccsét és silver 4 ben volt 86 lp n, az eredménye 7-3 lett és......a bronze 1 be került ezzel ........ :D Szóval ez igy izgi lesz.... :)

(#34641) Solad válasza JLHFans (#34640) üzenetére


Solad
őstag

Deja vu :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34642) zeli válasza JLHFans (#34640) üzenetére


zeli
aktív tag

Pont ez a reset lényege, hogy alacsonyabban kezdesz, mint ahol voltál. :U

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#34646) killer095 válasza JLHFans (#34640) üzenetére


killer095
őstag

Haver unranked volt, most letolta a 10 meccset 5-5 lett és silver 2 WTF

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#34648) hugi0 válasza killer095 (#34646) üzenetére


hugi0
őstag

Ez azt jelenti se nem jo, se nem rossz. - ami meg valtozni fog.
Ezert pont kozepre rakta a ranglistan S2.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#34650) Solad válasza zeli (#34642) üzenetére


Solad
őstag

Elvileg a kezdoallapot fele visz, nem pedig lefele.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.