Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45176) Bluegene válasza guriga1234 (#45173) üzenetére


Bluegene
addikt

milyen rossz döntés? elolvastam pár tesztet és jó dolgokat írtak, másshol írták pl hogy az SD adás kivételesen jól néz ki rajta a többi tévéhez, ami sztem fontos tekintve h t-home van
[link]

A televíziózás közben mindenki leginkább arra figyel, hogy milyen a készülék képminősége. Ezen készülék technológiája páratlan képminőséget biztosít az biztos. Tényleg leesett az állam. Olyan élmény volt, mikor először bekapcsoltam, mintha én is részese lennék a filmnek. Persze idővel hozzászokott a szemem. A beépített Mega Contrast le...

ez a LED LCD tévé effekt, ütős ;]

sztem meg a te döntésed volt rossz, a régebbit választottad, ha van kedved olvasd végig a cikket milyen vadonatúj képjavító technológiákról és miről maradtál le, jó lehet vitatkozni, de minden volt csak nem rossz döntés, ez azért sértő, de nagyon lenézed ezt a tévét, absz alaptalanul

Sergo: egyet szeretnék mondani, ezen lehet megbántódsz előre is elnézést. azt mondtad úgy választottál hogy szemre megnézted a képet, azért vedd figyelembe h az eladók manipulálni tudják a bejövő jelet, karásonykor hiány volt LED tv-ből mindenki olyat akart, de Ld-ből sok volt a raktáron így azt kellett kiszórni, mi sem egyszerűbb az LCD-TV-kre szebb képet lőttek, így azt vitte a nép és megszabadultak a felhalmozott készletektől

valóban így van, szal ettől ne hidd azt h le vannak főzve a LEd-tévék, lehet ma mennél el a boltba meglepődnél, lényeg h tudják terelgetni a vásárlókat ezzel, mert sokan így vásárolnak h megnézik "melyiknek szebb a képe"

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.