Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) pincehely válasza hoffman_ (#16698) üzenetére


pincehely
addikt

Nyugi, nálam a Nod is annak vélte.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#16702) vans? válasza pincehely (#16701) üzenetére


vans?
őstag

Nekem AVG-m van, az meg sem mukkant. :D

hábm bábm

(#16703) Laccoss válasza hoffman_ (#16698) üzenetére


Laccoss
addikt

Amúgy meg csinálsz egy Exe-t, egy nulla byteosat, csak egy szóközt raksz bele, és az is elég. Abban nem fog vírust találni, max ha rákattintasz akkor írja hogy nem windows alkalmazás, és akarod e törölni. MSE nálam jelzett.. először nem, aztán később...

[ Szerkesztve ]

(#16704) IBasterd


IBasterd
tag

Valaki kapott már AutoIT Errort a Rainmetertől?

Line 11047... Error: subscript used with non-Array variable.

Most telepítettem újra a gépem, 64bites Win7 (megjegyzem, ugyanezt a Windowst használtam már, és a Rainmeter működött), a három nappal ezelőtti 32 bitesen nem volt ez a probléma.

(#16705) Laccoss válasza IBasterd (#16704) üzenetére


Laccoss
addikt

És ez a hiba konkrétan program indításakor, vagy skin betöltéskor jön elő?

(#16706) vans? válasza IBasterd (#16704) üzenetére


vans?
őstag

Atlepted a Rainmeter korlatait bro'. :D

hábm bábm

(#16707) hoffman_ válasza vans? (#16706) üzenetére


hoffman_
nagyúr

(like) :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16708) csokad


csokad
senior tag

Valaki meg tudná mondani hol tudom beállítani rainmeter-nél hogy auto-n induljon win indításkor? mert telepítésnél véletlen kiszedtem a pipát (legalábbis úgy vélem) és most nem találom.

(#16709) IBasterd válasza Laccoss (#16705) üzenetére


IBasterd
tag

RainBrowsert nem tudok indítani. Akkor jön.

@vans: most telepítettem, nem hiszem, hogy a gondolataim korlátolnák. :)

(#16710) csokad válasza csokad (#16708) üzenetére


csokad
senior tag

és még azt is meg szeretném tudni, hogy hogy tudom azt megcsinálni hogy nem látszik át pl az óra mindenhol szóval ha netezek akkor ott van a böngészőn belül én ezt nem szeretném. előre is köszi.

(#16711) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ezt miért dobja vajon a rendszer? Teljesen szűz, semmi nincs még rajta, "csoda" hogy megy :)

Az első nagyobb baj, a másodikat csak szimplán nem értem:

Explorer bug

Token bug

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16712) pincehely válasza vans? (#16702) üzenetére


pincehely
addikt

Na ezek miatt, és a nod egyéb fa..ságai miatt használok Vipre-t.
eddig a legjobb amivel dolgom volt eddig.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#16713) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok!

Win7 Start menü "fehér" részét el tudom tüntetni valahogy? Tehát csak a "minden program" része maradjon és a jobb oldali sáv, ahol a sajátgép, vezérlőpult, stb. vannak? Ugyanis a fehér részt nem használom, ki is szedtem, hogy ne mutassan ott semmilyem programot, így viszont tök felesleges az a nagy üres mező.

A Star Killer + CSmenu program kombót csak végszükség esetén szeretném használni.

Köszi!

(#16714) Recon666 válasza hoffman_ (#16711) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Csinálj egy ujraindítást és akkor próbáld meg.

(#16715) hoffman_ válasza Recon666 (#16714) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Már az 5-iken is túl vagyok :D Asszem ezek a token-installerelek nem komáznak. Sebaj, kitalálok mást.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16716) Kobe válasza Kobe (#16680) üzenetére


Kobe
veterán

erre valaki ?

(#16717) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Akkor, ha lehet még módosítani, minden eddigi helyett az alábbival szeretnék nevezni a minimál kategóriába...
--<<KATT>>--
Nem is gondoltam, hogy ennyit lehet szórakozni egy desktoppal...:))

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#16718) vans? válasza pincehely (#16712) üzenetére


vans?
őstag

A baratnom gepen nod van, nem engedi letorolni... Ruhellem.

hábm bábm

(#16719) Recon666 válasza vans? (#16718) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Én nodot használok, de semmi gond, nem szól bele a rainmeter dolgaiba.

(#16720) hoffman_ válasza Recon666 (#16719) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A Separatornál nyafognak, nem a Rainmeternél :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16721) Recon666 válasza hoffman_ (#16720) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nálam ott sem.

(#16722) hoffman_ válasza Recon666 (#16721) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor elküldhetnéd nekem a Te exe-d :DDD

mod:

Windows 7 topicból ideküldtek... Tutdjátok a gyógyírt? :D Két darab kérdés is adott.

1. A Lomtár ikonját cserélni szeretném. Mind az üreset, mind a telit megváltoztatom a Testreszabásnál. Kirakom az Asztalra, ott azonban nem változik, hiába ürítem ki. Ha visszarakom az eredeti ikonokat, akkor működik. Ez mitől lehet?

2. A Rango az egyetlen és egyben rendszergazda fiókom is, és most engedte kipipálni az explorer biztnsági fülén amit kellett. Ezek után sem működik a Button Changer. Visszapipáltam a dolgot, de akkor most hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16723) pocokxx válasza Kobe (#16716) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Itt van elég sok...;)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#16724) vans? válasza hoffman_ (#16722) üzenetére


vans?
őstag

A Lomtar-os engem is erdekelne, nekem sem sikerult megoldani ezt Tokennel. :D

hábm bábm

(#16725) TotO' válasza hoffman_ (#16722) üzenetére


TotO'
aktív tag

Nekem rainmeter script van lomtárhoz is, ha telivan balklikk megnyitja, jobbklikk kitüríti, van külön ikon telinek és üresnek (asszem token) és nem is írja ki hogy "Lomtár" ami külön öröm :D

4a || Neuzer Courier DT

(#16726) hoffman_ válasza vans? (#16724) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tudod mi a röhej? Hogy XP alatt hibátlanul működött.... Tehát akkor ez rendesen bugos W7 alatt?

TotO': Hát jah, csak nem akartam ehhez Rainmetert tolni. Nameg sajna nem tudom, hogy hogyan kell megcsinálni ezt az ürítőset az ini-ben. Nem akarod elküldeni a Tied? Egyszerűbb, mint elmagyarázni :D Amúgy frankó ez a jobb/bal kilkk trükközésd, viszont én zsigerből nyomom, és az elején tuti üríteném véletlenül párszor, ami néha nagy bajt is okozna :DDD

Azért nem akarok ikonokra Rainmetert, mert nem olyan szépek az ikonok, mintha OS alól raknám be őket. Szőrösebbek, vagy nem is tudom, ezt csak én érzem így?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16727) hoffman_ válasza hoffman_ (#16726) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Rájöttem amúgy valamire, nagyon okosan :DDD A Token-installerek csak 4-4 .dll-t cserélnek a X:\Windows mappán belül. Most, hogy tallóztam a Lomtárhoz, vettem csak észre. Szerintetek, hogyha manuálisan, backup után, kicserélem ezeket a dll-eket, akkor a Win vajon betölti őket, használni fogja rendesen, egy reboot, vagy egy explorer.exe újraindítás után?
Mutatom mire gondolok: (piros keret)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16728) IBasterd válasza hoffman_ (#16726) üzenetére


IBasterd
tag

Ikon szőrösebb? Nem mind1 ám, hogy *.png, vagy *.ico, és hogy Rainmeterben be lett-e neki állítva az AntiAlias=1.

Tök ugyanazt a Lomtárat lehet elérni Rainmeterből, mint Windowsból. Én ezért nem is szenvedtem a Win-es ikoncserével.

(#16729) hoffman_ válasza IBasterd (#16728) üzenetére


hoffman_
nagyúr

PNG-t állítok be, és az AntiAlias=1 is megvan. Akkor jól gondoltam, hogy ez az érték ezért felelős. Nem lehet nagyobbra belőni? Minden ugyanúgy csinálok, ahogy a user's guide-odban le van írva a Logout-on :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16730) Recon666 válasza hoffman_ (#16715) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Akkor futtasd rendszergazdaként a start button changert rakja be egy gombot (nem gond ha elsőre nem rakja be) , majd restart, és explorer exe próbáld változtatni az engedély ( a windows mappás explorer :D ), és utána rendszergazdaként indítsd a start button changert és cseréld a gombot.

(#16731) IBasterd válasza hoffman_ (#16729) üzenetére


IBasterd
tag

A PNG túl nagy ehhez (legalábbis a legtöbb ikonpakkban a PNG 128*128-as). Nyilván nem akarsz lób*szó Lomtár ikont. Probáld meg ICO-val. Az AntiAlias tökéletes.

(#16732) Adamis válasza hoffman_ (#16726) üzenetére


Adamis
őstag

Lehet, hogy csak te... Szőrösebbek? :F Nekem csodálatosan néz ki mindegyik! Nem lehet, hogy nem jókat nézel?

(#16733) hoffman_ válasza IBasterd (#16731) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem akarok én, de hát az csak attól függ, hogy mekkora méretet adok meg neki, nem? :) Egyébként akkor lehet,hogy ico-val van, mondom úgy csináltam, ahogy Te leírtad, más kérdés, hogy fejben már összekuszáltam.

Itt a bizonyíték. Ezt pár post-tal feljebb linkeltem. Nekem ez szőrős. Ergó vagy szőrszálhasogató vagyok, vagy (inkább) valamit elrontok :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16734) Adamis válasza IBasterd (#16731) üzenetére


Adamis
őstag

Általában feles és negyedes méretűek is vannak. Értsd: 64-es és 32-es png-k is.

(#16735) IBasterd válasza hoffman_ (#16733) üzenetére


IBasterd
tag

Azért nem mind1, mert ha a fájlod mondjuk 120*120-as, nyilván ha összenyomod H=30 W=30-ra, nem lesz az az AntiAlias, ami szép képet csinál belőle. :)

(#16736) Adamis válasza hoffman_ (#16733) üzenetére


Adamis
őstag

Hát, papa, ezt akárhogy nézem, nem szőrös. Nem lehet, hogy a háttér "szőrös" mintázata zavar be? :DDD

(#16737) hoffman_ válasza IBasterd (#16735) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na, erre gondoltam én is, csak nem elehet. Ez lesz a baj akkor :) Én 40x40-es ikonokat használok. Ahhoz tudsz fejből, hasraütve egy méretet, hogy durván mekkorát érdemes berakni neki, vagy kísérletezzem ki? :)

Adamis: Na várj csak :D Mindjárt ollózok valamit csak Neked! Pillanat :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16738) Adamis válasza IBasterd (#16735) üzenetére


Adamis
őstag

Erre találták ki az IrfanView nevű ingyenes progit, amivel le lehet kicsinyíteni... :K

(#16739) IBasterd válasza hoffman_ (#16737) üzenetére


IBasterd
tag

Token pakkban elvileg kell lennie ICO és PNG kiterjesztésű képeknek. Ott ki tudod már kísérletezni, hogy adott méretnél melyik adja a szebb képet. :)

Ne kérdezd melyiket használom, mert épp nem fut a Rainmeter sem vmi hiba miatt.

Amúgy én újonnan ezt az ikon pakkot favorizálom: Ecqlipse, van minden méretben, színben, szagban. Ha gondolod próbáld ki.

(#16740) hoffman_ válasza IBasterd (#16739) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszönöm :) Token-nél jobban nem jön be, már a 7Conifier is kínálta, de nem nyert nálam. Rainmeterrel a legjobbakat, az lesz a következő nekem is, hogy felrakjam.

Adamis: Azt használom, amióta gépem van :) (jön az olló, pillanat :D )

No tessék, itt az olló. Bal oldalon a Win, jobb oldalon az én töketlen Rainemterem:

Ugye, hogy valami sánta. De majd igyekszem kijavítani :)

Ja igen, #16727-re valaki? Belevágjak vajon? Bajt végülis nem csinálhatok, ami nem visszacsinálható.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16741) Adamis válasza hoffman_ (#16740) üzenetére


Adamis
őstag

Egy próbát megér... Úgyis most telepítettél, nem? Ha nem jó, mehet még egyszer, és kész. :DD

Amúgy próbáld akkor Irfannal átméretezni, csak png mentésnél ne felejtsd el, hogy az átlátszó maradjon átlátszó (transparent maradjon bepipálva!)

[ Szerkesztve ]

(#16742) vans? válasza hoffman_ (#16740) üzenetére


vans?
őstag

Osszeeskudott ellened a vilag, ezt mar nem hiszem el. :D :D Amugy tenyleg kicsinyitsd le az .ico-t, es jo lesz szerintem.

hábm bábm

(#16743) Adamis válasza vans? (#16742) üzenetére


Adamis
őstag

Amúgy tényleg nem láttam még ennyire szenvedni valakit ilyennel. BillGétc megátkozta! Aztán SteveBallmer!

(#16744) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Cak a miheztartás végett, akármilyen jogosultságot teszek az explorer-re, ami egyébként vagy sikerül, vagy nem, bootonként változik, akkor sem megy ButtonChanger, úgyhogy tököm kivan már :DDD De köszönöm az együttérzést :D

A system32-ben lévő dll-ek manuális cseréjéhez is valami engedély kell, úgyhogy megpróbálom megint, kíváncsi vagyok, hogy ez most melyik boot lesz...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16745) Adamis válasza hoffman_ (#16744) üzenetére


Adamis
őstag

Hagyd a fenébe azt a progit, nekem sem ment azzal...
EZT próbáld meg!

(#16746) vans? válasza Adamis (#16745) üzenetére


vans?
őstag

Attol meg, hogy neked nem volt jo, elviekben mukodnie kene, hasznaljak paran... En is neha, semmi gond vele. Szegeny hoffman sracot az ag is huzza. :D

hábm bábm

(#16747) hoffman_ válasza Adamis (#16745) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Késő bánat, megcsináltam :D De köszönöm a linket, 100% hogy ezentúl csak azt fogom használni. Valamiért most engedte a teljes hozzáférést az explorerhez, és ment a csere. Azonban visszacsinálni nem tudom a pipákat, jön a reboot... De megnézem ezt, remélemem jobban bejön. Egy kérdés vele kapcsolatban. Ezt a panelt én XP alatt böngésztem eleget, amikor ott akartam integrálni a Token pakkot, ott nem ment. Az kérdés tehát, hogy itt megtehetem ezt? Egyesével ki tudom cserélgetni az ikonokat? Azt szeretném elérni, hogy az összes gyári Win ikon helyett Token köszönjön vissza. Ez itt megoldható vajon?

Egyébként jó hír: sikerült megcsinálnom a Lomtár(nem parancsikon!) változását Win alatt Tokennel, ha akad valalaki, akit érdekel hogyan, akkor leírom.

vans: Innen már csak felfele van, és úgy néz ki, hogy elindultam :DDD Csak azt nem értem, hogy miért viselkedik ilyen hülyén a Windóz. Komolyan nem értem, teljesen illogikus amit csinál. Fura.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16748) Recon666 válasza hoffman_ (#16747) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Minek csinálod vissza, elég volt megcsinálni is. :F Windows működésében ne is keress logikát, úgysem találsz. :D

(#16749) hoffman_ válasza Recon666 (#16748) üzenetére


hoffman_
nagyúr

W7 topicban óva intettek tőle, mert ha kapok egy vírust vagy bármi vackot, akkor úgy játszik a géppel, ahogy akar, míg ha az exploreren nincs full hozzáférés, egy fokkal jobb a helyzet.

más: Van egy szép AIMP png-m Token style-ban. Ico-t nem találtam. Hogyan tudok belőle ico-t csinálni úgy, hogy a háttér áttetsző maradjon? Nem sikerült rájönnöm...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16750) vans? válasza hoffman_ (#16749) üzenetére


vans?
őstag

Van nyolcezer converter a gugliban, egyik sem jo?

hábm bábm

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.