Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) Torry válasza Egorov (#16600) üzenetére


Torry
addikt

Köszönöm!

(#16602) IBasterd


IBasterd
tag

ANTIMINIMÁÁÁL :D

Friss újratelepítés... Nyilván sok munkám van benne.

Tényleg mehet antiminimálba, úgyis minimálba nevezem majd a normálisat... :D

(#16603) Psychonaut válasza IBasterd (#16602) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azért látom a Hot Pursuit befigyel. ;]

(#16604) IBasterd válasza Psychonaut (#16603) üzenetére


IBasterd
tag

Jaja, mondjuk az a durva, hogy Paintbe másolás közben vettem észre az ikont a tálcán... :D Addig fel sem tűnt, h még mindig fut. :D

(#16605) Recon666 válasza IBasterd (#16602) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Jáááááááááájjjjjjjjj, ha miez bro' :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16606) IBasterd válasza Recon666 (#16605) üzenetére


IBasterd
tag

Ez kérlek... egy műremek. :D

(#16607) IBasterd válasza Recon666 (#16605) üzenetére


IBasterd
tag

Ez kérlek... egy műremek. :D

(#16608) bAtt001 válasza IBasterd (#16606) üzenetére


bAtt001
addikt

ez meg duplapost ;]

(#16609) IBasterd válasza bAtt001 (#16608) üzenetére


IBasterd
tag

Jaaa látom, kétszer küldte el ez a vacak...

[ Szerkesztve ]

(#16610) Recon666 válasza bAtt001 (#16608) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát ez az. :D

(#16611) bAtt001 válasza Recon666 (#16610) üzenetére


bAtt001
addikt

majd tedd be légyszi a shotomat minimalba ha belefér :)

(#16612) Recon666 válasza bAtt001 (#16611) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Már rég betettem :K

(#16613) Kombat


Kombat
őstag

Én is beállok!

Üres:

Ablakos:

Szerintem ez még minimál kategória...

(#16614) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Olyan klassz, hogy sok desk készül nevezésre, nagyon sok jó munka van tényleg, öröm ide felnézni esténként :C

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#16615) Recon666 válasza littlemamba (#16614) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Van pörgés, és még ki tudja mennyi desk lesz. :)

(#16616) pincehely válasza Recon666 (#16615) üzenetére


pincehely
addikt

Hali!

Akkor tudsz cserélni egy anti-minimalt?

[ Szerkesztve ]

http://kefetemap.deviantart.com/

(#16617) Recon666 válasza pincehely (#16616) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

ja, dobd a desket.

(#16618) vans? válasza IBasterd (#16602) üzenetére


vans?
őstag

Gyokeeeer. :D :D

hábm bábm

(#16619) hoffman_ válasza vans? (#16618) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem sikerült belőnőm sajnos a Token iconokat a rendszer alá, valamit elcseszek. Valaki tudna segíteni? Vagy az is elég, hogyha kapok egy linket ebben a témában, gondolom nem én vagyok az első aki ezzel próbálkozik, akár sikertelenül is :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16620) vans? válasza hoffman_ (#16619) üzenetére


vans?
őstag

Ezt probaltad?

hábm bábm

(#16621) Boxi88 válasza pocokxx (#16598) üzenetére


Boxi88
őstag

Na erre én is kíváncsi lennék, meg tudja valaki ezt csinálni vagy el tudná magyarázni, hogy kell?

Előre is köszi a választ! ;)

(#16622) bAtt001 válasza vans? (#16620) üzenetére


bAtt001
addikt

ilyet nekem is magyarázhatna valaki akármikor fel szeretném rakni egyiket kiírja h már van fent egy de leszedni sem tudom, csak reinstall oldaná meg?

(#16623) vans? válasza Boxi88 (#16621) üzenetére


vans?
őstag

Ha devart-os screenshot, akkor nyilvan a keszitojenek kene irni. :U :)

hábm bábm

(#16624) hoffman_ válasza vans? (#16620) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezt a linket is megkaptam, de ezt nem próbáltam, mert volt sok verzio, nem ilyen direktbe kaptam mint tőled, és nem tudom, hogy azon kívűl, hogy black/white, bottom/top, van-e különség a "munkák között".

mod:

Ez a Token dolog akkor tényleg csak ennyi lenne W7 alatt, egy exe? Mert akkor kezdhetem tanulmányozni a könyvjelzőbe rejtett Logout írásaitok a Rainmeterről, és hasnolókról. Még az is lehet, hogy becsúszok a versenybe, mielőtt vége lesz :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16625) hoffman_ válasza hoffman_ (#16624) üzenetére


hoffman_
nagyúr

double.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16626) vans? válasza hoffman_ (#16624) üzenetére


vans?
őstag

De akkor most kiprobaltad vagy nem? :D

A Token nalam csak az Asztalra kell, en nem is probalkoztam ezzel a programmal, de mukodnie kell szerintem.

A cikkeket meg tanulmanyozd csak, meg sok ido van a verseny vegeig, siman ossze lehet dobni egy kb. olyat, mint az enyem. Bar igazabol sokkal faszabbat is. :D

hábm bábm

(#16627) hoffman_ válasza vans? (#16626) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem, csak a 7conifier-t próbáltam, ami nem ment, de gyanítom, hogy az én hibámból adódan. Ezt most szedem, de elég lassan jön, pláne, hogy az általad linkelt Huge pack potom 600 mega :D Torrenten nincs senki, a másik direkt linkről is csak csordogál...

És hogyhogy csak az Asztalra? Máshol nincs is, csak úgy kamuzol, mint én XP alatt, hogy olyan, mintha? :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16628) vans? válasza hoffman_ (#16627) üzenetére


vans?
őstag

Alapdolog. ;]

hábm bábm

(#16629) hoffman_ válasza vans? (#16628) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Háhh :DDD (Y)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16630) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nos, rögtön Rainmeter kérdésbe boltottam. Olvasom IBasterd cikkét, és rögtön az elején sikerül elakadnom. Ezt főleg neki címzem, de ha más tud segíteni, hálás lennék :) A mappa, amit létrehozok a Skin-en belül, nos az nem jelenik meg. Hiába van benne Clock mappa, meg Clock.ini, nem látja a Browser. Én az 1.3-at töltöttem le a honlapról, ez lehet probléma?
(A Token Huge pack még mindig a csak 300 megánál van :DDD )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16631) vans? válasza hoffman_ (#16630) üzenetére


vans?
őstag

Olto kerdes, de refresh all megvolt? ;]

hábm bábm

(#16632) hoffman_ válasza vans? (#16631) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Megvolt főnök, no para :D Amúgy én vonzom az ilyet, akárhol teszek fel kérdést, rögtön az a válasz, hogy megkérdezik, csak "hülye-e vagy" vagy tényleg van probléma :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16633) hoffman_ válasza hoffman_ (#16632) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hogy az ég szakadna le, semmi sem akar úgy működni, ahogy én akarom :((( Most a Recon cikkében lévő Start gomb váltást akarom megcsinálni. Frankón haladok is a lépésekkel, de az explorer.exe engedély-fülön nem tudok pipálni semmit, tehát továbbmenni sem tudok. Nem lesz minimal Deskem...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16634) Recon666 válasza hoffman_ (#16633) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Oltó kérdés, de szerkesztés gomb után kiválasztottad a rendszergazda részt? ;]

(#16635) hoffman_ válasza Recon666 (#16634) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hagyjatok már lógva srácok :DDD Igen! :D Nem is értem a dolgot, teljesen variálhatatlan ez a szekció, és nem értem, hogy mi lehet az oka.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16636) hoffman_ válasza hoffman_ (#16635) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Valaki rohadtul nem akarja, hogy nekem legyen egy szép Desk-em. Felraktam a Huge Token Installer-rel a White ikonokat, és nem történt semmi. Dobott az elején valami hibaüzi félét, valami Host Script volt benne, le OK-éztam, lefutott, restart, és semmi. Ennyit tudtam most, a franc essen az egészbe :((

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16637) hoffman_ válasza hoffman_ (#16636) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Fent volt a Raintmeter az előbb, bár nem futott épp. Uninstalláltam, majd megpróbáltam még egyszer a Token installert. Nem dobott hibaüzit, csinált Backupot, aztán reboot. Betöltés után kiírta, hogy köszöni az installálást, véget ért a folyamat. Ezek után ugyanúgy nem változott semmi.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16638) Laccoss válasza pocokxx (#16598) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha elolvasod a hozzászólást, akkor láthatod, hogy csak egy terv, hogy szerinte hogy fog kinézni a win7, vagy valami ilyesmi:)

[ Szerkesztve ]

(#16639) jeni válasza vans? (#16620) üzenetére


jeni
félisten

Szia
Ezt,hogy kell telepíteni? Mit kell elindítani,mert valami.exe fájlt nem találok benne

(#16640) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Én is neveznék 'minimal' kategóriába.
EZZEL

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#16641) vans? válasza hoffman_ (#16637) üzenetére


vans?
őstag

Remelem aludtal ra egyet Mester, elesettnek tunsz. ;]

@jeni: ami azt illeti, fogalmam sincs, sosem hasznaltam.

hábm bábm

(#16642) IBasterd válasza hoffman_ (#16630) üzenetére


IBasterd
tag

Nem vágom, igazából nálam ilyen probléma sosem volt. Annyi, hogy ha új Config könyvtárát építettem be, akkor én restartoltam a Rainmetert, nem Refresheltem.

C:\.....\Dokumentumok\Rainmeter\Skins\Clock\Clock.ini. Ha így néz ki, tökéletesen kéne működnie.

Tudom, ez is oltó feltételezés, de remélem a *.txt fájl, amit *.inivé változtattál, nem csak a nevében lett *.ini (értsd: clock.ini.txt). :)

[ Szerkesztve ]

(#16643) vans? válasza IBasterd (#16642) üzenetére


vans?
őstag

Lassan eljutunk az 'es a gep be van kapcsolva?' szintre. ;]

Viccet felreteve tenyleg mukodnie kell, az explorer.exe-s dolog nekem is szenvedes volt, de a Rainmeterrel nem lehet gond...

hábm bábm

(#16644) pincehely válasza Recon666 (#16634) üzenetére


pincehely
addikt

Anti-minimal kategória:

http://kefetemap.deviantart.com/

(#16645) hoffman_ válasza IBasterd (#16642) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pontosan így néz ki, és restartoltam is. Nem hinném, hogy a verziószám növekedése ezt hordozná magában... Meg vagyok lőve. Amúgy már megörültem, hogy én basztam el - az oltókérdés miatt (köszi amúgy :D), de sajnos nem, mert clock.ini-m van, és nem clock.ini.txt-m. Nem vagyok egy OS guru(ami most W7 alatt hatványozottabban kiütközik), de hogy ennyit se néznek ki belőlem, és hogy soha? :DDD

vans: Jah, most keltem fél órája :D

jeni:

Ez egy gyűjtő exe, ebben benne vannak a fehér és fekete Token ikonok is, valamint 32 és 64 bit alá is jó. A kicsomagolt cuccban lesz egy readme, ott le van írva, hogy mit kell csinálni, nem egy nagy etwas. Más kérdés, hogy nekem nem működik...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16646) hoffman_ válasza IBasterd (#16642) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha már így benne vagyunk, és amúgy sem megy semmi nálam. Leírnád, hogy nálad hogy van a gépen a Token? Úgy tudom, hogy nálad nem csak az Asztalon van, te hogy integráltad be a rendszerbe?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16647) IBasterd válasza hoffman_ (#16646) üzenetére


IBasterd
tag

Úgy tudod? :) Ez érdekes, mert sosem postoltam nyílt ablakos desktopot.

Nálam csak a tálcán és a startmenüben vannak Token ikonok, mert az installerek valamiért befuccsoltak nálam (anyway most ezért telepítettem újra a Windowst, kiderül ma este, hogy ez volt-e a baki). Lövésem sincs miért.

A Rainmeter újabb verzióinak megjelenése nem okozhat elrendezésbeli változást. Még a helyedben annyit megpróbálnék hogy beteszek még egy mappát a Clock elé.
Szóval: C:\...\Dokumentumok\Rainmeter\Skins\#VALAMI#\Clock\Clock.ini. Semmiképpen se fusson a Rainmeter!

(#16648) hoffman_ válasza IBasterd (#16647) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát, az úgy tudom, az inkább következtetésből levont következtetés, de akár blöffnek is veheted ;]

Nálam annyi változott, hogy meg tudtam csinálni a Start buttont, fogalmam sincs, hogy miért, nem változott semmi. A Token installer megint nem működik, már vagy 3x próbáltam, úgyhogy ez a verziója nálam kukás. Még próbálkozom, mert nem nyugszom, míg nem token alapokon fog nyugodni a rendszerem, de hát nem egyszerű, az már egyszer biztos...

A Rainmeter tippet köszönöm, uninstalláltam a nem működő tokenpackot, és utána rávetem magam.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16649) IBasterd válasza hoffman_ (#16648) üzenetére


IBasterd
tag

Hmm... Start Button Changer? Vagy mi a tök. Ha az, szerintem az kuka. Legalábbis nálam sosem működött. Én a Restorator-os gombcserélés híve vagyok.

Explorer.exe-t gondolom átnevezted, és az újat elindíttattad a feladatkezelővel. Ha igen, akkor itt sem tudok hozzászólni, ha nem, akkor... :)

(#16650) hoffman_ válasza IBasterd (#16649) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem, én nem így csináltam :B Nálam valahogy sikerült működésre bírni a Start Button Changer-t. Ettől függetlenül szívesen megismerkednék a másik módszerrel.

Egyébként megvan mi a baj Rainmeterrel. Jól írtad, tényleg nem tudok ini-t csinálni. Nem tudom megváltoztatni a kiterjesztést, de nem tudom, hogy miért. Úgyhogy most ezen áll/bukik a dolog, jelenleg ezen dolgozom...

mod:

Annyit trükköztem - ezzel jöttem rá, hogy itt a baj - hogy kiszedtem egy másik Skinből a Clock ini-t, és azt raktam be az enyémbe. Így már látta az én mappámat is. Itt is van azonban valami bibi. Kitöröltem a tartalmát a cuccnak, hogy az én skinemben szűz legyen. Szerkesztés után viszont nem tudok neki Load skin-t nyomni, úgyhogy megint zsákutca...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.